...
 Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus - Page 6 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus (pokalbiai, informacija)
Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-03-08, 4:55 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Ar jūs propaguojate sveiką gyvenseną? Kokį maistą valgote, ką geriate? Ar sportuojate? Kokias dietas žinote? Kokį valgiaraštį išbandėte? Pasidalinkite mintimis ir patirtimi.

KMI skaičiuoklė

Kalorimetras

 
FREEJAData: Pirmadienis, 2011-03-14, 7:08 AM | Žinutė # 76
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
Sharpeja, ,nevaryk dievo i medi pele ,nesuprantu,kaip tos moterys ,kaip zagres dar dietu reikia,man nesuprantamas dalykas pele pele

 
SharpejaData: Pirmadienis, 2011-03-14, 7:38 AM | Žinutė # 77
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Nu va,pasisvėriau, sveriu 56 kg. Žinau žnau kad tai normalu, bet aš turėjau omenyje,kad prieš vestuves norėčiau pasikoreguoti kojytes, pilvuką, todėl nusprendžiau keisti gyvenimo maitinimosi įpatumus, paeksperimentuoti, su Jumis pasidalinti gedaaa
Nežadu laikytis dietos, bet atsisakau kavos, riebesnio maisto, derinsiu maistą, stengsiuos nepersivalgyti ir vartoti daug skysčių gedaaa


 
AtileData: Pirmadienis, 2011-03-14, 9:55 AM | Žinutė # 78
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sharpeja)
Nu va,pasisvėriau, sveriu 56 kg

pele pavydžiu gedaaa

Quote (Sharpeja)
atsisakau kavos, riebesnio maisto, derinsiu maistą, stengsiuos nepersivalgyti ir vartoti daug skysčių

super yyy nu tu šaunuolė meilee man valios trūksta gedaaa


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
ASTULEData: Pirmadienis, 2011-03-14, 12:34 PM | Žinutė # 79
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
pavydžiu gedaaa

bet tu atrodai irgi kuda, ko tau pavydet? gedaaa


 
AtileData: Pirmadienis, 2011-03-14, 12:39 PM | Žinutė # 80
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
su bikiniu manęs nematėt lelius neturiu visai liemens, pilvas kaip pas nėščia gedaaa o kaip sunku numesti

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
SharpejaData: Trečiadienis, 2011-03-16, 9:29 AM | Žinutė # 81
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Tai va mergaitės gedaaa pasipasakosiu. Atsisakiau visiškai kavos, geriu tik žalią arbatą su medumi. Nepatikėjau pati, bet turiu pastoviai žemą spaudimą, vakar matavausi, gerai labai jaučiausi- spaudimas susinormalizavo begu manau dėl to kad atsisakiau kavos ir ją pakeičiau žaliąja arbata. Vieną dieną išgėriau litrą kefyra, išvalė organizmą taip,kad jaučiausi numetusi viduje 5 kg. Nuspredžiau kiekvieną vakarą išgerti po stiklinę kefyro (labai geras organizmo valytojas), ryte bijau, nes jeigu darbo metu pramuš bus nelabai kas lelius lelius lelius
Maistas, na sunkoka atsisakyti padažų, bet žuvis troškinta garintuvę be jokių prieskonių, skanesnė nei keptuvėje su prieskoniais plius baltyminis maistas, neturidaug kolorijų.
Pakolkas nei vienas kilas nenukrito, lelius bet savijauta labai gera. (tiesa dar geriu vitaminą C ir vitaminų kompleksą calcis, cinkas magnis po 1 tabletę į dieną)
Mankštos nebedarau, bet rytoj pradėsiu atsilenkimus ir vėl kojų pratimus daryti.
Geriu daug skysčių apie 2lt per dieną, nebetinsta kūnas o ypač kojos.


 
SharpejaData: Pirmadienis, 2011-03-21, 10:18 AM | Žinutė # 82
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Nu va, be didelių pastangų atsikračiau 1kg chi mano pastebėjimai, nežinau aiškų kas tai įtakojo, ar baltimynis maistas ar kavos atsisakymas, bet mano šlaunys suminkštėjo, anksčiau buvo toks sunkus na galima pavadinti "celiulitinis" sluoknis kuris vos nesisuko aplink koją lelius nu kas turi tokį dalyką supras, tai dabar jis suminkštėjo, vizualiai šlaunys suplonėjo. Nuotaika ir toliau gera, nuovargis sunkiai pasiekiamas, na stebėsiu save toliau gedaaa

Pasikartosiu, dietų nesilaikau (gerinu savo kūno vidinę ir išorinę būklę), tik stengiuosi valgyti daug vaisių (greifruktų-apelsinų-obuolių) ir baltiminį maistą, žuvį, krabai, krevėtės, vištiena, kaiušinio baltymas,neriebi varškė, jogurtai,kefyras plius leidžiu piknaudžiauti daržovių salotomis begu atsisakiau kavos, geriu tik žalią arbatą ir daug skysčių gedaaa

Nebūnu alkana, mamą irgi prikabinau prie panašaus raciono,ji numetė jau 4kg, na ji sveria 84kg tai jai kilai krenta greičiau lelius


 
neringutiaData: Pirmadienis, 2011-03-21, 10:32 AM | Žinutė # 83
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Sharpeja, saunuole geles
as pradejau nevalgyti nuo 5 koki jau men,bet rezultatu nepastebiu,reikia atsikratyti iki vasaros priaugtu kg per niestuma ,es tai 2m dar ju neatsikraciau chi kazkada buvau coliuke,bet darbar gedaaa lelius lelius lelius lelius
 
asjuData: Pirmadienis, 2011-03-21, 12:35 PM | Žinutė # 84
forumo tauškutė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 3994
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Man ir labai reiketu numesti keleta kilogramu nes iki nestumo sveriau 75 o dabar 87 sveriau, bet pradejau mazinti porcijas ir to deka sveriu jau 81 gedaaa gal kaip nors numesiu tuos nelemtus kilogramus nes jau beveik pusantru metu vaikstau kaip nescia nes pas mane pagrinde pilvas stugso kaip 7 menesi gedaaa

 
neringutiaData: Pirmadienis, 2011-03-21, 1:09 PM | Žinutė # 85
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (asju)
beveik pusantru metu vaikstau kaip nescia nes pas mane pagrinde pilvas stugso kaip 7 menesi

pas mane ta pati problema gedaaa
 
AtileData: Antradienis, 2011-03-22, 12:43 PM | Žinutė # 86
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Sharpeja, ir per kiek laiko tu čia taip? ploju

Labai dėkui už išsamų dienoraštį meilee


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
greituteData: Antradienis, 2011-03-22, 7:53 PM | Žinutė # 87
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
ot saunuoles jus merginos.Zinokit ir as susigriebiau su savo figura,maziau valgau,truputi mazinu porcijas ir va per 1.5sav -1kg be_be_be
 
neringutiaData: Trečiadienis, 2011-03-23, 10:32 AM | Žinutė # 88
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai praėjusią savaitę, tikrindami pašto siuntas, sulaikė 9 paketus su medikamentais „Lida“ bei maisto papildais „Meizitang“, „Botanical Slimming“, „Green coffe“ ir kitais.Dalies sulaikytų preparatų veiklioji medžiaga – pavojingas žmogaus organizmui sibutraminas
 
GabiskaData: Trečiadienis, 2011-03-23, 4:26 PM | Žinutė # 89
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Sharpeja, šaunuolė, bet ar žinai, kad ir vandenį reikia mokėti gerti. Ryte reikia gerti šiltą vandenį, per pietus karštą, o vakare tik šaltą, taip organizmas pasišildydamas ar atsišaldydamas vandenį iki jam reikalingos temperatūros degina kalorijas lelius
Neringutia ir asju aš turiu labai gerą pratimų kompleksą kuris labai nesunkus, bet kasdien darant galima per mėnesį numesti penkis kilogramus, o svarbiausia labai sustandėja kūnas, bet nežinau kaip nuskanuoti pele



Mano rankdarbių pasaulis
 
neringutiaData: Trečiadienis, 2011-03-23, 9:18 PM | Žinutė # 90
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
aš turiu labai gerą pratimų kompleksą kuris labai nesunkus, bet kasdien darant galima per mėnesį numesti penkis kilogramus, o svarbiausia labai sustandėja kūnas, bet nežinau kaip nuskanuoti

butu puiku jei iseitu gedaaa
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Pokalbiai apie sveiką mitybą, dietas, mūsų pasiekimus (pokalbiai, informacija)
Search:


Copyright MyCorp © 2024