...
 SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -5 TEMA - Page 9 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -5 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -5 TEMA
raskaData: Ketvirtadienis, 2012-05-03, 3:46 PM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs


Šeimininkutės,
Artėja gražiausios metų šventės - šv.Kūčios,šv.Kalėdos ir Naujieji metai. Kiekvienais metais norisi pagaminti kažką naujo ir skanaus.Tad kviečiu visas norinčias prisijungti ir ruoštis didžiosioms šventėms kartu - nuo kuklios Kūčių silkės iki gardžių Kalėdinių pyragų
mirkt s12069
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:00 AM | Žinutė # 121
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
mano tortas jau papuostas,stovi ant stalo,kaip gaila,kad negaliu pasirodyt verkiu juokas1 laikysiu konkursui,gal daugiau jau nebekepsiu tai nors vienas bus... gedaaa

 
AtileData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:02 AM | Žinutė # 122
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
galima su ydarais.


aš su agurkais išbandyti noriu o šeip tai kad daugiau laisvės būtų tai darom su kažkokiu priedu, įdaru gaminu būtinai aprašom kaip darėm, kaip gavos, kaip skonis ir t.t.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:03 AM | Žinutė # 123
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
mano tortas jau papuostas,stovi ant stalo,kaip gaila,kad negaliu pasirodyt


ačiū D.. kad nerodai juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 pilvas gurgia, einu pietų


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:07 AM | Žinutė # 124
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
ačiū D.. kad nerodai pilvas gurgia, einu pietų

o as vakar geriausiai-puse dvieju kai pradejau daryti dezutes i darba supratau,kad nieko nevalgiau pelyte juokas1 tai darbe 4 val pavalgiau juokas1 kai pradejau su tortu nuo 7.30 taip iki 13.30 ir uzmirsau kad valgyt reikia juokas1


 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:08 AM | Žinutė # 125
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
gal galite vireju virejeles pagelbeti ,isiule siandien nusipirkti kiaules kepenu ir spekit ar as zinau ka is ju galima padaryti gedaaa gal kas ka patartumete mirkt
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:13 AM | Žinutė # 126
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
gal galite vireju virejeles pagelbeti ,isiule siandien nusipirkti kiaules kepenu ir spekit ar as zinau ka is ju galima padaryti gal kas ka patartumete

mes tai megstam kepenu kotletus gaminu sumali mesmale kepeneles,dedi kiausini,prieskoniu,miltu,kad tesla butu saukstu kabinama ir kepi is abieju pusiu kaip blynus(ir gaunasi tokie blyneliai).jei manai,kad per tirsta,ipilk pieno arba grietineles.o paskui su miltiniu baltu padazu valentinas2


 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:17 AM | Žinutė # 127
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
mes tai megstam kepenu kotletus

aciu uz patarima skamba visai neblogai ...bet dar klausimu pasistojo keletas..tu jas zalias mali ar virtas ,..ir as nereikia ju numirkyti ,nes kiek esu girdejusi kartuma jos turi kazkoki gedaaa
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:19 AM | Žinutė # 128
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
aciu uz patarima skamba visai neblogai ...bet dar klausimu pasistojo keletas..tu jas zalias mali ar virtas ,..ir as nereikia ju numirkyti ,nes kiek esu girdejusi kartuma jos turi kazkoki

jo jo,zalias.nuplaunu su vandeniu,tada supjaustai gabalais,vel nuplauni,nes kraujas vis issiskiria,tada i piena biski pamerki,kiek ilgai nezinau,nu gal 20min? turetu uztekti? ir tada zalias mali mesmale.


 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:21 AM | Žinutė # 129
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
jo jo,zalias.nuplaunu su vandeniu,tada supjaustai gabalais,vel nuplauni,nes kraujas vis issiskiria,tada i piena biski pamerki,kiek ilgai nezinau,nu gal 20min? turetu uztekti? ir tada zalias mali mesmale

dar karta aciukas ,nu tikrai pabandysiu manau ,visai nesunkiai ir skaniai skamba...tik kai nesu draugavusi su kepenimis bijau kad vyras neisgintu su vakariene lauk manes gedaaa kaip sakoma jei nemoki geriau nekisk ten isvis nagu ,man tas posakis labai galioja
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:21 AM | Žinutė # 130
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
o siaip dar kaip darom-tai supjaustom isilagai tokiais kepsniukais,su mustuku pamusam,paprieskoniuojam.kepam,paskui ant galo kai iskepa pridedam pussziedziais pjaustytu svogunu ir uzpilam grietinele,patroskinam,dar dedam pipiru,krapu ar prieskoniu kam ko reikia pagal skoni...

 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:24 AM | Žinutė # 131
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
.tik kai nesu draugavusi su kepenimis bijau kad vyras neisgintu su vakariene lauk manes

padaryk ir nesakyk ka jis valgo,jei aisku nematys ka gamini juokas1 o lai paskui ivertina ka valge juokas1


 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:27 AM | Žinutė # 132
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
padaryk ir nesakyk ka jis valgo,jei aisku nematys ka gamini o lai paskui ivertina ka valge

juokas1 juokas1 blin sujuokinai juokas1 isivaizduoju jei nepatiktu pirmas kasnis ir jo mimika ...nuvirsciau turbut is juoko ...jis pas mane kai mazas vaikas jei neskanu buna kas tai du kasniai ir jis jau sotus buna pelyte
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:33 AM | Žinutė # 133
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
neskanu buna kas tai du kasniai ir jis jau sotus buna

o tai labai taupiai galetumet gyventi juokas1 juokas1 juokas1


 
AtileData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 11:43 AM | Žinutė # 134
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Aš pamirkau piene gabaliukus kelias valandas, po to į keptuvę ir kepu. Paprieskoniuoju, svogūno užpjaustau, morkų užtarkuoju. Baigus kepti šiek tiek miltų (pavartau) ir šiek tiek pieno užpilu kad prasiskiestų ir padažiukas gautūsi.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
egluteData: Ketvirtadienis, 2012-05-31, 12:43 PM | Žinutė # 135
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
merginos dabar man jus pasakykit, ar gali buti, kad nuo miltu man obuoliu pyragas nebeiseina toks koretas ir purus? gedaaa gedaaa gedaaa
viska dariau kaip ir anksciau darydavau, o istraukiu ir perpjaunu, vaizdas totaliai pasikeites pelyte
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -5 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
Search:


Copyright MyCorp © 2024