...
 Plepam apie sveikatą - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » Plepam apie sveikatą
Plepam apie sveikatą
KrlaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 3:50 PM | Žinutė # 31
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
O as vel su problema....gal kazkur pries menesi vyras baige manyje...o po 2 dienu man prasidejo menstruacijos,tai a stirkia pagalvojau kad negaliu but nescia,po savaites pasidariau testa nieko dar po 2 dienu pasidariau vel nieko...na ir atejo sekancios menstruacijos tai tikrai isitikinau kad ne nescia.....bet kazkodle as vis kiekviena galvoju paie ta nestuma kad as galiu but nescia miegas traukia kaip niekad ryte vos akis atmerkiu kaip noriu miego,buvo pora kart kad galva apsvaigo...bet pagalvojau kad del sporto del mitybos,na penktadieni po sporto klubo man labai pradejo skaudet pilvo pacia,sekancia diena tokie spazminiai skausmai uzeidavo,net suriesdavo....o va siandie nuejus i toleta pamaciua kraujo bet nedaug,poto kiek buvau kartu tualete buvo viskas tvarkoj daba vel neperseniai nuejo tai vel biski kraujo ir slapime mates kraujo kresuliai ...pagooglinau paie persileidima tai taip kaip man viskas kazin ar taip tikrai gali buti.......sedziu daba kaip ant adatu,bijau net kazka galvot...

pasidaryk testa.net jeigu yra persileidimas vis dar rodys teigiama. gedaaa


 
rasa85Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 3:58 PM | Žinutė # 32
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
pasidaryk testa.net jeigu yra persileidimas vis dar rodys teigiama

bet as skaiciaukad kai ivyksta persileidimas jau testas neigiams..nu pabandysiu gedaaa
 
KrlaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 4:10 PM | Žinutė # 33
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
bet as skaiciaukad kai ivyksta persileidimas jau testas neigiams..nu pabandysiu

nu nezinau,man kai buvo negimdyminis nestumas,nuejau su nezmoniskais skausmais i gp,isklause kas man yra sako padaryk nestumo testa,as ziuriu i ja,sakau as turejau m pries 2sav.o ji sako vistiek padaryk,nu ir ka,sako nescia,man akys vos neissoko pelyte bet cia buvo negimdyminis nestumas,apsivaisines kiausinelis augo kiausintakiuose,paskui truko,prasidejo skausmai ir kraujavimas...


 
rasa85Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 4:15 PM | Žinutė # 34
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
krla, dekui...reiks tada pasidaryt....tikiuos geriausio....
 
diskoferisData: Pirmadienis, 2012-04-23, 6:35 PM | Žinutė # 35
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
cia rasa85, panasumu kaip ir man su dukra ,sirgau menesinemis kaip ir priklause nieko neitardama ,galiausiai pradejo po keliu menesiu nesveikai varyt i wc ,galvoju kas cia pusles uzdegimas gal ,nueinu pas gp sako sveikinu 3 men nescia,gerai kad neviena tada buvau o buciau juk ir nuvirtusi nuo kedes....absoliuciai nieko neitariau kad galeciau lauktis valentinas2
 
KrlaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 6:39 PM | Žinutė # 36
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
bus rasai85 gandras gedaaa

 
rasa85Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 6:54 PM | Žinutė # 37
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
bus rasai85

na apsidziaugciau....tik tas kad mane gasdina tas kraujo pasirodymas slapime ir pilvo skausmai gedaaa
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 7:01 PM | Žinutė # 38
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
rasa85, tikiuosi viska sbus ok mirkt
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 7:04 PM | Žinutė # 39
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
rasa85, o man labiau panašu į tai, kad tu labai nori būti neštuke, todėl tau atrodo, kad ir miegoti traukia gedaaa Mano vyro brolienė vis įsivaizduoja, kad neščia, nes tai ji miegoti nori, tai krūtine suspaudžia, tai dar kažkas ką ji paverčia neštumui, o jo kaip nėra gal jau 8 mėnesius, taip nėra saule Ir pastoviai darosi testus, man tai gaila pinigų tokiems dalykams, turiu omenyje testus. Aš jai pastoviai sakau, kad tegu nusiramina ir palieka viską likimui, o ne duoda uždirbti vaistinėms gedaaa Aš va kai nieko nelaukiau ir nesitikėjau, tai ir pas daktarus nuėjau su baime, kad bars, jog atėjau vos ne gimdyti juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 O kai laukiau, nes norėjome vienas po kito vaiko, tai metus nieko nebuvo.

Nors tikrai abiems atvejais mane žiauriai miegoti traukia ir krūtinę spaudžia begu begu
 
KrlaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 7:10 PM | Žinutė # 40
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
na apsidziaugciau....tik tas kad mane gasdina tas kraujo pasirodymas slapime ir pilvo skausmai

mano bendradarbe dirbo darbe sunkiausiai,tampesi,ir viena diena suskaudo pilvo apacia.isejo namo takart,ant rytojaus jau nuo ryto pradejo skaudet tai iskart isejo pas daktarus,ir ka manot,nescia jau vos ne 3men saule o nieko neitare,nes sakydavo,jog mmm nereguliarios,cia yra cia nera....


 
irmaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 7:29 PM | Žinutė # 41
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
rasa85, o man labiau panašu į tai, kad tu labai nori būti neštuke, todėl tau atrodo, kad ir miegoti traukia Mano vyro brolienė vis įsivaizduoja, kad neščia, nes tai ji miegoti nori, tai krūtine suspaudžia, tai dar kažkas ką ji paverčia neštumui, o jo kaip nėra gal jau 8 mėnesius, taip nėra Ir pastoviai darosi testus, man tai gaila pinigų tokiems dalykams, turiu omenyje testus. Aš jai pastoviai sakau, kad tegu nusiramina ir palieka viską likimui, o ne duoda uždirbti vaistinėms Aš va kai nieko nelaukiau ir nesitikėjau, tai ir pas daktarus nuėjau su baime, kad bars, jog atėjau vos ne gimdyti O kai laukiau, nes norėjome vienas po kito vaiko, tai metus nieko nebuvo.

Nors tikrai abiems atvejais mane žiauriai miegoti traukia ir krūtinę spaudžia

galimas variantas, kad nuo saves itikinimo ir nuo noro taptio nescia,atsiranda netgi nesciajai budingi simtomai ,man yra taip buve,ir krutine padideja irt.t. visko buna istiesu gedaaa
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 7:36 PM | Žinutė # 42
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (irma)
visko buna istiesu

man irgi buvo taip viskas, kai norėjome antro iš karto po pirmojo gimimo. Ir metus nieko, tada jau nusprendėm, kad eisiu į darbą ir leliuko nebus. Kartais tikrai tas didelis noras pastoti, paverčia mus sergančiomis ir pačios nežinome kuo sergame saule Tada prisigalvojam ligų, dėl kažko bijom... Geriau jau mėgautis buvimu su vyru, nei galvoti "Dabar kaži pastosiu?" gedaaa gedaaa
 
rasa85Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 8:06 PM | Žinutė # 43
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Oi ne...tikria ne...as apie sekanti nestuma planuojam su vyru gruodi gedaaa nerasysiu kodel nes kaip ir kti pagalvosit kad man su galva negerai juokas1 bet esme tame kad neplanuotai viskas ivyko,ta prasme kad vyras baige manyje... gedaaa nu ryt pasidarysiu testa.. gedaaa
 
irmaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 8:35 PM | Žinutė # 44
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
nerasysiu kodel nes kaip ir kti pagalvosit kad man su galva negerai

o mes kai planavom ,tai skaiciavom menesius ,kad vaikas gimtu vasara juokas1
 
JarminaData: Pirmadienis, 2012-04-23, 8:36 PM | Žinutė # 45
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
Oi ne...tikria ne...as apie sekanti nestuma planuojam su vyru gruodi gedaaa nerasysiu kodel nes kaip ir kti pagalvosit kad man su galva negerai juokas1

Nieko juokingo, antrąjį mes irgi planavom, kad tada ir tada gimtų, norėjom, kad būtų zodiako ženklas, kaip vyro. gedaaa


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » Plepam apie sveikatą
Search:


Copyright MyCorp © 2024