...
 Plepam apie sveikatą - Page 6 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » Plepam apie sveikatą
Plepam apie sveikatą
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 11:55 AM | Žinutė # 76
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
as ten vaistininko paklausiau jis isvis sake kad geras ir tas ir tas...as tai nz tu spaudimu niekad neturejus problemu...o tam lapelyje parasyta kad normalus 129-84, aukstas 130-140/85-90 jau labai aukstas +140/ +90
 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 11:59 AM | Žinutė # 77
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
vakar pasiziurejau kad pas mane ank kuno labai melynes lieka nors biski paspaudus amzinai tai nuo vyro,nu negalvokit jis nemusa manes gausi juokas1 bet zinot kai kartasi vakarais ziurint koki telika mes padurniuojam visi tai ziuriu pirstai ant ranku ant koju,kaip sudauzyta ..tai vakar zziurinejaus intere kad ten kazkokia liga trombocitopenija gali buti ..tai prisiskaiciau apie ja ir keli pozymiai atitnka man gedaaa ar esat girdejusios apie sia liga gal kuri buvot susidure su ja.....
 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-08-16, 3:53 PM | Žinutė # 78
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
as ten vaistininko paklausiau jis isvis sake kad geras ir tas ir tas...as tai nz tu spaudimu niekad neturejus problemu...o tam lapelyje parasyta kad normalus 129-84, aukstas 130-140/85-90 jau labai aukstas +140/ +90

kiek teko susidurti pastebejau airiski nuo lietuvisku labai skiriasi ,pagal lietuvius buna aukstas pagal airius normalus...man isvis vienu metu apatinis 120 buvo ir daktare pasake normalus ..
 
rasa85Data: Penktadienis, 2012-08-17, 7:53 PM | Žinutė # 79
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
as buvau siandie pas daktarsu gavau extra vizita,tai pulsa tikrino vel tai geras sake,tipo viskas gerai,israse diclaco kazkokiu tab. tipo sportuok daryk pratimu ir pades,nei kraujo tyrimu nei kokio slapimo nieko....as sakau kad jie sundaktariai..lietuvoj kai pasakiaui kad skauda galva pastoviai tai iskart siunte galv asviets ir tada rado sinusu..o cia ..pochui... pelyte

Message edited by rasa85 - Sekmadienis, 2012-08-19, 12:57 PM
 
diskoferisData: Šeštadienis, 2012-08-18, 7:23 PM | Žinutė # 80
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
blin vien paskaicius nervai sukyla, o ka bekalbet kaip jauciasi tas kuriam skauda kazkas.....
 
raskaData: Šeštadienis, 2012-08-18, 8:45 PM | Žinutė # 81
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
tyrimu nei kokio slapimo nieko....as sakau kad jie sundaktariai

nu pas mus tai paprasai ir padaro gedaaa
o ir lietuvoje nevisi del galvos skausmo daro slapimo tyrimus juokas1


Rasos saldainių karalystė

 
rasa85Data: Sekmadienis, 2012-08-19, 12:59 PM | Žinutė # 82
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
pasirodo tos tabletes yra labai stiprios,ir jos labai kenkia kepenims o man tokiu negalima as jai sakiau kad sergu hepatitu na bet vis vien israse stipriuis vaistus,.....
 
vaivorykstexxlData: Ketvirtadienis, 2012-11-01, 8:02 PM | Žinutė # 83
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 173
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveikutes. Mane labai domina depresija ir pokalbiai apie ja. Pati sirgau daug metu ir geriau stiprius vaistus,tai labai noriu pabendrauti su tokiomis pat,apie jos pozymius,gydyma ir t.t. Gal yra serganciu ja? Ar kazkur kitur apie ja yra kalbama? AllSmail-2-
 
KrlaData: Šeštadienis, 2013-03-09, 8:42 PM | Žinutė # 84
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
atejau papasakot apie kontraceptini implanta(i ranka).tai va,turiu as ji apie 5sav.jis galioja 3 metus.
minusai: kartais paskauda galva.
pliusai: nebuna menesiniu! vau ot vyramas svente  sypsena2
vienas tik hormonas vietoj dvieju,ir jis sustabdo kiausinelio isleidima(todel nebuna menesiniu),arba buna tik nezymus tepliojimas. skaiciau atsiliepimus,raso kad svoris nuo ju krenta,ziuresim kaip cia bus  sypsena


 
GabiskaData: Šeštadienis, 2013-03-09, 10:18 PM | Žinutė # 85
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
krla, kaip jums faina, ten užsienyje, kad visokių naujovių yra ir girdėjau, kad nemokamai ideda star2


Mano rankdarbių pasaulis
 
KrlaData: Sekmadienis, 2013-03-10, 6:32 PM | Žinutė # 86
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
krla, kaip jums faina, ten užsienyje, kad visokių naujovių yra ir girdėjau, kad nemokamai ideda
taip,visa kontraceptika nemokama.as is pradziu turejau pleistra,o paskui atsibodo,prisiminiau,kad apie kazkoki implanta kalbejo,pasikalbejau su sesute(poliklinikoj) ir israse recepta tam implantui,nuejau i vaistine ir dave,o su juo daugiau i kita vizita kai man ji dejo.patepe spiritu rankos vidine puse,suleido vaistu kad apmarintu,kai nieko nejutau,truputi prapjove ir ikiso ta implanta(jis 4cm tokia 2mm juostele).ir viskas,3 metams  sypsena


 
dafnieleData: Sekmadienis, 2013-03-10, 7:13 PM | Žinutė # 87
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2973
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ir as esu isdejus implanta kolkas viskas gerai,jokiu pasaliniu poveikiu.tik kad menesines dingo tai vis perku testus ir pasitikrinu,kad supraizo nebutu po  kokiu 4 men.kai pilvas prades matytis sypsena2

 
KrlaData: Sekmadienis, 2013-03-10, 9:13 PM | Žinutė # 88
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (dafniele)
tik kad menesines dingo tai vis perku testus ir pasitikrinu,kad supraizo nebutu po  kokiu 4 men.kai pilvas prades matytis
sypsena2 as is pradziu buvau sunerimus,galvoju bliamba kaip cia yra dabar,paskui uzejau internete paskaitinet ir tada supratau,kad apie tai daktare ir kalbejo :)


 
diskoferisData: Pirmadienis, 2013-03-11, 2:29 AM | Žinutė # 89
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
kartais paskauda galva.
ziurek neprisizaisk su galvos skausmais kaip as, man  viskas nuo to prasidejo ,po  truputi  paskaudedavo po metu uzeidavo tokie skausmai kad viena karta  jau  kaip priepolis buvo kritau ant zemes ir  vos ne plaukus roviaus nuo  galvos , po to karto nuejau pas gydytoja iskart iseme lauk pasake netinka,israse  dianete  tabletes  ,nuo tu isvis  kosmaras kazkoks  vyko su galvos skausmais. dabar esu pakeitusi  i kitas nuo ju  galvos neskauda  bet  buna retkarciais kai uzeina isgeriu nuo skausmo po 3  tabletes ir nepadeda. irgi nuo tu  tableciu kur geriu dabar menesiniu metai laiko nera, ejau pas  gydytoja klaust kas per cirkai tai sake  normalu.vienu  zodziu  nebeismanau ka daryt  veidas spuogais ziauriai  isvarytas ir  netgi apacioje  veido  oda jau  kaip negyva nuo ju ,einu laikas nuo laiko  isvalymus darytis. jei atvirai nebeismanau nei ka gerti nei ka daryti, o medaus  per stiklaini laizyti visai nesinori sypsena2
 
KrlaData: Pirmadienis, 2013-03-11, 12:17 PM | Žinutė # 90
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
ziurek neprisizaisk su galvos skausmais kaip as, man  viskas nuo to prasidejo ,po  truputi  paskaudedavo po metu uzeidavo tokie skausmai kad viena karta  jau  kaip priepolis buvo kritau ant zemes ir  vos ne plaukus roviaus nuo  galvos , po to karto nuejau pas gydytoja iskart iseme lauk pasake netinka,israse  dianete  tabletes  ,nuo tu isvis  kosmaras kazkoks  vyko su galvos skausmais. dabar esu pakeitusi  i kitas nuo ju  galvos neskauda  bet  buna retkarciais kai uzeina isgeriu nuo skausmo po 3  tabletes ir nepadeda. irgi nuo tu  tableciu kur geriu dabar menesiniu metai laiko nera, ejau pas  gydytoja klaust kas per cirkai tai sake  normalu.vienu  zodziu  nebeismanau ka daryt  veidas spuogais ziauriai  isvarytas ir  netgi apacioje  veido  oda jau  kaip negyva nuo ju ,einu laikas nuo laiko  isvalymus darytis. jei atvirai nebeismanau nei ka gerti nei ka daryti, o medaus  per stiklaini laizyti visai nesinori
cia kaip kam matyt,nuo organizmo,tikiuosi taip  nebus  star2


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » Plepam apie sveikatą
Search:


Copyright MyCorp © 2024