...
 Plepam apie sveikatą - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » Plepam apie sveikatą
Plepam apie sveikatą
NicoleData: Sekmadienis, 2012-02-05, 10:10 PM | Žinutė # 16
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
rasa85, ledukai is kameros man padeda buckis
Tavoji liga,ne dievo dovana http://www.sos03.lt/Ligos/Kepenu/Hepatitas_B bet nebutinai turi buti taip jau kaka gedaaa Kaip mergaites ir rase-su ja zmones nugyvena visa gyvenima,tad negalvok apie blogiausia.Reikia pasistengt neatkraut kepenu,jos ir taip turi ka veikti-jokio alkoholio ar riebalu pritvinkusio maisto...kad joms padet,gali pagert tokios ar panasaus veikimo arbatos- http://www.stronghealthnaturally.com/prestas....ms.html
Cia dar gali paskaityti apie kepenis ir profilaktika bei kadagiu nauda- http://www.pajurionaujienos.com/?act=exp&sid=2955
Stiprybes tau,mergyt,ir optimizmo-auksciau nosiuka,papus i prieki ir visa kita lai ritasi kaip nuo zasies vanduo... buckis
Beje,pirmoj nuorodoj yra daugiau informacijos ir apie kitas ligas gedaaa


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!

Message edited by Nicole - Sekmadienis, 2012-02-05, 10:13 PM
 
NicoleData: Sekmadienis, 2012-02-05, 10:12 PM | Žinutė # 17
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Dar naudingos informacijos apie organizmo valyma ir ne tik-
http://www.medicinavisiems.lt/Liaudie....85.html


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
NicoleData: Sekmadienis, 2012-02-05, 10:18 PM | Žinutė # 18
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
aistuxkrys, daugiausia ligai nugaleti padeda optimistines nuotaikos,kartais net ir vezi...Tavojoj ligoj bent jau yra "geru" pozymiu...paprastai,jei liga uztinkama ankstyvoj stadijoj,ji pasalinama su organu arba kuno dalimi.Siuo atveju-gimda.Jei mestastazes nesiplecia toliau-jos saknys jau buna pasalintos su organu!Tad visiska tikimybe islikti sveikai buckis To TAU ir linkiu! angeliukas angeliukas angeliukas

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
rasa85Data: Sekmadienis, 2012-02-05, 10:40 PM | Žinutė # 19
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
rasa85, ledukai is kameros man padeda
Tavoji liga,ne dievo dovana http://www.sos03.lt/Ligos/Kepenu/Hepatitas_B bet nebutinai turi buti taip jau kaka Kaip mergaites ir rase-su ja zmones nugyvena visa gyvenima,tad negalvok apie blogiausia.Reikia pasistengt neatkraut kepenu,jos ir taip turi ka veikti-jokio alkoholio ar riebalu pritvinkusio maisto...kad joms padet,gali pagert tokios ar panasaus veikimo arbatos- http://www.stronghealthnaturally.com/prestas....ms.html
Cia dar gali paskaityti apie kepenis ir profilaktika bei kadagiu nauda- http://www.pajurionaujienos.com/?act=exp&sid=2955
Stiprybes tau,mergyt,ir optimizmo-auksciau nosiuka,papus i prieki ir visa kita lai ritasi kaip nuo zasies vanduo...
Beje,pirmoj nuorodoj yra daugiau informacijos ir apie kitas ligas

dekuij uz info a sjau buvau ir apsiskaicius apie ta hepatita ,reiks paieskot kur to kadagio gauti cia... gedaaa
 
LeilaData: Sekmadienis, 2012-02-05, 10:51 PM | Žinutė # 20
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
reiks paieskot kur to kadagio gauti cia...

pas mus tai būna vaistinėse,bet jį dar naudoja ir kaip prieskonį gedaaa
 
KrlaData: Sekmadienis, 2012-03-04, 4:26 PM | Žinutė # 21
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
gal kam buvo? gedaaa
nezinau nei ka daryt,nei ka galvot... flirt naudoju kontraceptini pleistra.kaip man cia buvo,kad vieno pleistro pritruko ciklui(gal aura paeme...) ir likau savaite be pleistro,o kita savaite jau turejau nuimti ta pleistra ir prasideti mmm.taciau ir po 5d nieko nebuvo,pradejau stresuoti,kad gal pastojau,pasidariau testa-neigiamas.kaip tik tuo metu darbe pasijutau silpniau,nuo fizinio kruvio pradejau jausti maudima pilvo apacioje,kartais sonuose,kur yra kiausides.kai pasidariau testa ir jis neigiamas,lyg akmuo nuo sirdies nukrito.bet kita diena vel uzgule krutine,nes pasirode rusvos isskyros,kurios buna kai pastoji,tas vadinamas kamstis.pasidariau dar viena testa.neigiamas.ieskojau informacijos internete,tai viena rase,kad testas buvo neigiamas,jokiu pozymiu,o kai nuejo pas daktare,tai nustate 3men nestuma pelyte
palaukiau dar pora dienu ir vel dariau testa,neigiamas.o mmmm jau nera apie 2-3 savaites,kai pleistro nera.susipainiojau konkreciai su tais pleistrais ir dienom,nes kai ziopla nepasizymejau pelyte
ar kas nors turit tokios patirties? gedaaa




Message edited by krla - Sekmadienis, 2012-03-04, 4:27 PM
 
rasa85Data: Sekmadienis, 2012-03-04, 4:47 PM | Žinutė # 22
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
krla, na patirtie sus pleistrais tai pa smane nulisnieka djokiu kontraceptiniu vaistu nenaudojus ....bet zinok manau ka dnepanaudojai to vieno karto to pleistro, gedaaa ir susimaise organizmas pas mane dazani tokiu isskiru buna bet as jau nebekreipiu demesio i jas,nors tureciau..... gedaaa manau kad susitvarkys tavo organizmas......o kodel jau taip leliaus nenori,rasai net akmuo nuo sirdies nukrito... gedaaa
 
jolitataData: Sekmadienis, 2012-03-04, 4:49 PM | Žinutė # 23
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
krla, na ką galiu pasakyti. Nueik pas gydytoją ir bus aišku. gedaaa
 
KrlaData: Sekmadienis, 2012-03-04, 5:52 PM | Žinutė # 24
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
.o kodel jau taip leliaus nenori,rasai net akmuo nuo sirdies nukrito..

pirmas kelias dienas tai ziauriai stresavau,nes tikrai nebenorejau grizti i tas bemieges naktis,pampersus,buti be darbo ir be pinigu(jei nebutu paskolos butu visai kas kita),bet kaip sakoma,ir suo pripranta kariamas,tai ir as apsipratau su ta mintim,kad butu tai butu, saule bet siaip tai jau tikrai nebeplanuosiu gedaaa jei kartais dar buciau nescia kada,tai noreciau berniuko saule


 
KrlaData: Sekmadienis, 2012-03-04, 5:55 PM | Žinutė # 25
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (jolitata)
krla, na ką galiu pasakyti. Nueik pas gydytoją ir bus aišku.

tai jo,bert dabar man laisva darbo diena bus tik kita pirmadieni saule


 
LeilaData: Sekmadienis, 2012-03-04, 6:49 PM | Žinutė # 26
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Mano nuomone,jei anksčiau nutraukei pleistro naudojimą.tai ir mmm...turėjo anksčiau pasirodyt.Nes su KT irgi juk būna,kad jei anksčiau nutrauki tai ir mmm...ateina anksčiau gedaaa o skausmas būna toks kai pastoji labai aštrus toks,kad net suriečia.Tuomet susijungia kiaušinėliai ir tos išskyros pasirodo saule krla, geriau būt nueit pas gn saule ir bus viskas aišku valentinas4
 
KrlaData: Sekmadienis, 2012-03-04, 6:56 PM | Žinutė # 27
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Leila)
o skausmas būna toks kai pastoji labai aštrus toks,kad net suriečia.

ne,kai toks skaumas buvo keleta metu atgal tada buvo negimdyminis nestumas ir operavo ta pacia diena kai nuvaziavau i ligonine.cia toks maudimas buvo kaip pries mmm arba kai nescia pasitampai gedaaa bet dabar jau nieko,nebeskauda kai dirbu gedaaa


 
JarminaData: Sekmadienis, 2012-03-04, 8:23 PM | Žinutė # 28
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
al kam buvo? gedaaa
nezinau nei ka daryt,nei ka galvot... flirt naudoju kontraceptini pleistra.kaip man cia buvo,kad vieno pleistro pritruko ciklui(gal aura paeme...) ir likau savaite be pleistro,o kita savaite jau turejau nuimti ta pleistra ir prasideti mmm.taciau ir po 5d nieko nebuvo,pradejau stresuoti,kad gal pastojau,pasidariau testa-neigiamas.kaip tik tuo metu darbe pasijutau silpniau,nuo fizinio kruvio pradejau jausti maudima pilvo apacioje,kartais sonuose,kur yra kiausides.kai pasidariau testa ir jis neigiamas,lyg akmuo nuo sirdies nukrito.bet kita diena vel uzgule krutine,nes pasirode rusvos isskyros,kurios buna kai pastoji,tas vadinamas kamstis.pasidariau dar viena testa.neigiamas.ieskojau informacijos internete,tai viena rase,kad testas buvo neigiamas,jokiu pozymiu,o kai nuejo pas daktare,tai nustate 3men nestuma pelyte
palaukiau dar pora dienu ir vel dariau testa,neigiamas.o mmmm jau nera apie 2-3 savaites,kai pleistro nera.susipainiojau konkreciai su tais pleistrais ir dienom,nes kai ziopla nepasizymejau pelyte
ar kas nors turit tokios patirties?


Gal organizmas išsiderino, dar stresiuko užturėjai, tai gal todėl? Aš vartoju KT, bet po viešnagės Lietuvoj prireikė poros mėnesių kol vėl viskas susitvarkė.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
LeilaData: Pirmadienis, 2012-03-05, 8:33 AM | Žinutė # 29
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
cia toks maudimas buvo kaip pries mmm arba kai nescia pasitampai

man irgi būna maudimas,nes kiaušidės operuotos.Ir kol jos ten sprogsta galima išprotėt.O teplioti irgi taip nežymiai prieš kokią sav pradeda pelyte
 
rasa85Data: Pirmadienis, 2012-04-23, 3:48 PM | Žinutė # 30
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
O as vel su problema....gal kazkur pries menesi vyras baige manyje...o po 2 dienu man prasidejo menstruacijos,tai a stirkia pagalvojau kad negaliu but nescia,po savaites pasidariau testa nieko dar po 2 dienu pasidariau vel nieko...na ir atejo sekancios menstruacijos tai tikrai isitikinau kad ne nescia.....bet kazkodle as vis kiekviena galvoju paie ta nestuma kad as galiu but nescia miegas traukia kaip niekad ryte vos akis atmerkiu kaip noriu miego,buvo pora kart kad galva apsvaigo...bet pagalvojau kad del sporto del mitybos,na penktadieni po sporto klubo man labai pradejo skaudet pilvo pacia,sekancia diena tokie spazminiai skausmai uzeidavo,net suriesdavo....o va siandie nuejus i toleta pamaciua kraujo bet nedaug,poto kiek buvau kartu tualete buvo viskas tvarkoj daba vel neperseniai nuejo tai vel biski kraujo ir slapime mates kraujo kresuliai ...pagooglinau paie persileidima tai taip kaip man viskas kazin ar taip tikrai gali buti.......sedziu daba kaip ant adatu,bijau net kazka galvot...
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » Plepam apie sveikatą
Search:


Copyright MyCorp © 2024