...
 Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas - Page 45 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas
GabiskaData: Pirmadienis, 2013-04-15, 10:43 AM | Žinutė # 661
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Aš krikšto tėvams dariau rėmelius, o seneliams nieko nedovanojom gedaaa


Mano rankdarbių pasaulis
 
KristugneData: Pirmadienis, 2013-04-15, 10:47 AM | Žinutė # 662
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
aš krikšto tėveliams įteikiau rankų darbo taupyklę,kad per daug neišlaidautų ir nelepintų krikšto dukrų,su sąlyga kad tas taupykles turi laikyti iki kol joms sueis 18 ir tada įteikti atgal.Mano mergytės piešė savo tėveliams po piešinį ir įteikėm mirkt

Mano kampelis
 
KrlaData: Pirmadienis, 2013-04-15, 3:37 PM | Žinutė # 663
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
turi laikyti iki kol joms sueis 18 ir tada įteikti atgal

liuks liuks liuks


 
utėData: Pirmadienis, 2013-04-15, 10:21 PM | Žinutė # 664
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Mes krikšto tėveliams darėm įsakymus, kad nepamirštų savo privilegijų, o seneliams (močiutėms) po gražią šilkinę kaip ir skarelę, tipo oficialios močiutės, o seneliams - taupykles dovanojom
 
burbuliukasData: Pirmadienis, 2013-04-15, 10:47 PM | Žinutė # 665
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
o as istrigus su krikstynom gedaaa kraustymosi rupesciai, dabar jau reik vaiku gimtadieniams ruostis, taip kad krikstynos liko treciam plane gedaaa
 
KrlaData: Trečiadienis, 2013-04-17, 4:45 PM | Žinutė # 666
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
vakar kalbejau su fotografe fb'u,pasakoju kaip ir kas,kur,kaip kas turetu buti,o ji man sako: o ka krikstysit?mergaite?amzius? juokas2 nu sakes,duoda mama vaizdu,isijautus o fotosesija kaip ir kas,o pati svarbiausia dalyka-krikstuke-pamirsau gedaaa juokas2

 
GabiskaData: Trečiadienis, 2013-04-17, 5:55 PM | Žinutė # 667
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Krla, kokią pasirinkot fotografę?


Mano rankdarbių pasaulis
 
KrlaData: Trečiadienis, 2013-04-17, 7:21 PM | Žinutė # 668
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
Krla, kokią pasirinkot fotografę?

ta pacia ,neringa ,ji ne is paneveezio o is kursenu mirkt kad jau per velu ka nors ieskotis,viskas jau uzsakyta gedaaa kiek rasiau visos atrase,kad uzsakytos.kaip bus taip,svarbu kad butu grazi diena tai ir nuotaika bus puiki ir nuotraukos grazios mirkt


 
KrlaData: Antradienis, 2013-04-23, 1:42 AM | Žinutė # 669
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ziuriu yra nauja yra tradicija kad mergaite turi tureti melsvos spalvos,o berniukas raudonos.kad mergaites melsvai krikstyjamos tai maciau daug nuotrauku,bet kad berniukai nors kokia detale turetu raudona tai neteko... gedaaa ar ne per daug cia sureiksminta? su metais manau mada ateina ir keiciasi.anksciau isvis nudavo tik viskas balta balta,o dabar jau ir juros tema maciau krisktynas,ir geltonas,ir obuoliu ir boruzeliu...kas ka mastot? gedaaa

 
JarminaData: Antradienis, 2013-04-23, 8:58 PM | Žinutė # 670
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Krla)
ziuriu yra nauja yra tradicija kad mergaite turi tureti melsvos spalvos,o berniukas raudonos.kad mergaites melsvai krikstyjamos tai maciau daug nuotrauku,bet kad berniukai nors kokia detale turetu raudona tai neteko... gedaaa ar ne per daug cia sureiksminta? su metais manau mada ateina ir keiciasi.anksciau isvis nudavo tik viskas balta balta,o dabar jau ir juros tema maciau krisktynas,ir geltonas,ir obuoliu ir boruzeliu...kas ka mastot? gedaaa

siaip tai cia ne simetine mada, o tai yra jau nuo senoves ir pagal visas krikscioniskas tradicijas, taip ir turi but. Mano vaikai turejo po tokia mova ant rankos(suauges laike) su kaspineliais atitinkamu spalvu.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
KrlaData: Sekmadienis, 2013-05-05, 11:38 PM | Žinutė # 671
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
tfu,po ilgu 7val pagaliau krikstynu scenarijus baigtas sypsena2 ad51c33fef44bd33679e liko dar fotosopiniu keleta darbu...



Message edited by Krla - Sekmadienis, 2013-05-05, 11:40 PM
 
KrlaData: Pirmadienis, 2013-05-06, 2:20 PM | Žinutė # 672
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ka gali simbolizuoti laiveliu leidimas per krikstynas? as laiveliu neleisiu,bet planuoju plaukiojancias zvakes uzdegt ir paleist,tai galvoju,kaip cia ivardinus,del ko mes cia tas zvakes leidziam flirt gal kas kokiu minciu turit? mirkt

 
GabiskaData: Pirmadienis, 2013-05-06, 2:51 PM | Žinutė # 673
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Surašomi ir paleidžiami palinkėjimai su tais laiveliais


Mano rankdarbių pasaulis
 
VijolėData: Pirmadienis, 2013-05-06, 7:26 PM | Žinutė # 674
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
kai Vytautą krikštijom tai ant pripustų balionų visi rašė palinkėjimus ir leidom upe gedaaa vaikai tai net isižioję žiūrėjo 00020472 jiems patiko, o dėl ko leidžiami lainkėjimai tai manau kad tikslas yras tas kad jie išsipildytų mirkt


facebook
 
raskaData: Antradienis, 2013-05-07, 1:40 AM | Žinutė # 675
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (Krla)
bet planuoju plaukiojancias zvakes uzdegt ir paleist,tai galvoju,kaip cia ivardinus,del ko mes cia tas zvakes leidziam gal kas kokiu minciu turit?

as zvakutes klijavau ant dirbtino geles ziedo,graziai atrode,nau ant tokio kaip gerberai.Svarineje nusipirkau puokste ir uzteko vienos


Rasos saldainių karalystė

 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Search:


Copyright MyCorp © 2024