...
 Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:36 AM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia pašnekėkime apie krikštynas. Kaip joms ruošiamės. Ką ruošiame, kad svečiams būtų įdomu, linksma, įspūdinga. Koks geriausias laikas krikštynoms. Kokią sumą išleidote šiai šventei. Ką gaminate švenčių stalui. Taip pat čia galime klausti ir prašyti pagalbos ar patarimo. Įkelkite nuotraukėlių. Malonaus bendravimo ir gerbkime viena kitą
 
GabiskaData: Pirmadienis, 2010-04-19, 4:06 PM | Žinutė # 2
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Krykštynos labai graži šventė, o kaip jūs mamos manote, ją geriau švesti namuose ar kur kavinėje galvoju


Mano rankdarbių pasaulis
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2010-04-19, 4:51 PM | Žinutė # 3
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
Krykštynos labai graži šventė

Labai sutinku, tikrai labai graži ir šilta šventė k015

Quote (Gabiska)
kaip jūs mamos manote, ją geriau švesti namuose ar kur kavinėje

jei man reiktų rinktis, tai rinkčiausi namuose drug
 
titanikeData: Penktadienis, 2010-05-07, 10:35 PM | Žinutė # 4
forumo draugė
Grupė: Draugas
Žinutės: 1745
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Mano nuomone jai yra galimybė tai namie, savo krikštynoms planuojam išleisti iki 1000 lt jai išeis star2 svečiams darau profesiju korteles ir pažadukus taip pat laikraštuką, vaikams žadu padaryti lobiu paiešką. Daugiau ispudžiu po krikštynu galėsiu parašyt saule
 
jolkazData: Penktadienis, 2010-05-07, 11:22 PM | Žinutė # 5
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
kalbant iš savo patirties,tai tik kokiame bare,ar kokioj kitoj vietoj,kur pačiai nereikia tvarkytis. Mes darėm šventę pirtelėj,tad viskas griuvo ant mano pečių: maisto ruošimas,jo patiekimas,serviravimas,tvarkos prižiūrėjimas,šventės vedimas ir t.t... Šventė buvo graži,bet pati pavargau nuo visko.....

 
jolkazData: Penktadienis, 2010-05-07, 11:24 PM | Žinutė # 6
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (titanike)
savo krikštynoms planuojam išleisti iki 1000 lt

ar užteks tiek pinigėlių? star2 kiek žmonių žadama būti?
Smagios šventės :)


 
GabiskaData: Šeštadienis, 2010-05-08, 3:35 PM | Žinutė # 7
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
aš abiejų panų krikštynas švenčiau namie, tai jau paskui nieko nebenorėjau, visi iki penkių ryto šoko, o man viena minti noriu miego juokas3 Nuo tvarkymosi maisto ruošimo iki šventės organizavimo reikėjo daryti patiems, gerai, kad giminėje kulinarę turime, tai viskas buvo skanu, o ir valgėm dar savaitę likučius.


Mano rankdarbių pasaulis
 
VijolėData: Šeštadienis, 2010-05-08, 9:52 PM | Žinutė # 8
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
aš abiejų panų krikštynas švenčiau namie, tai jau paskui nieko nebenorėjau

pritariu, nes ir aš taip pat buvau po viso to pavargus, o jau mažėlio krikštynos buvo kavinėj tai jau visai kitas reikalas liuks liuks



facebook
 
jolkazData: Sekmadienis, 2010-05-09, 0:03 AM | Žinutė # 9
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
o jau mažėlio krikštynos buvo kavinėj tai jau visai kitas reikalas

tai va,as del to ir sakau,kad nera geriau,kai apie tave aptarnauja...... kai paciam reikia suktis lyg voverei,tada jau gaunasi "šdkm"


 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 12:03 PM | Žinutė # 10
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
tik, kad va viskas remiasi į finansus. Švęsdami kavinėję mokėtum už maistą brangiau, ne kiekviena leidžia savo alkoholį neštis, plius dar už viršvalandžius po dvylikos mokėk, gaunasi apvali sumelė. Mes paskaičiavos, kad nuo mažės krikštynų atsisakę švęsti kavinėje sutaupėme apie tūkstantį litų. Dar siūlyčiau samdytis fotografą vietoj foto atelje, irgi nemažai susitaupo, mano atveju apie 700 šimtus litų. Ir būtini muzikantai kurie sutaupo alkoholį ir maistą juokas3 plius garantuoją gerą nuotaiką.


Mano rankdarbių pasaulis
 
titanikeData: Sekmadienis, 2010-05-09, 12:49 PM | Žinutė # 11
forumo draugė
Grupė: Draugas
Žinutės: 1745
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (jolkaz)
ar užteks tiek pinigėlių? kiek žmonių žadama būti?

25 žmonės maždaug, star2 o tai maistui ir alkoholiui neužteks cry2 mes žadam švest namie ,nes gyvenam nuosavam name.
Quote (jolkaz)
tai va,as del to ir sakau,kad nera geriau,kai apie tave aptarnauja...... kai paciam reikia suktis lyg voverei,tada jau gaunasi "šdkm

pritariu tau bet viskas remiasi i finansus,mano artimieji iš vilniaus visi tai kavine užsakinėt ir dar po to namie baliavot tikrai per didelė prabanga man,bet turėsiu pagalbininkes maisto darymui savo mamyte ir anyta okis
 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 1:42 PM | Žinutė # 12
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
nemau, kad tokiam kiekiui žmonių užteks 1000lt. Prieš metus mums alkoholis kainavo apie keturis šimtus litų, maistas apie aštuonis šimtus, žmonių buvo 27. Ir maistas, čia su pačių gamintais vyniotiniais, keptais tortais, žodžiu viską darėm pačios, pirkom atskirus produktus. Žinoma tu geriau žinai kiek kas gali suvalgyti ar išgerti, tai daryk kaip aš: susirašiau žmones ir pagal juos skaičiavau alkoholį, o maistą - susirašiau ką žadu gaminti, šalia kokių produktų tam reikės ir šalia kiek maždaug kainuoja, gausi sąmatą kiek reikės pinigų. O tada pagal sąraša pradėjau stebėti parduotuvių akcijas ir kas būdavo su nuolaida ir iki to laiko galiojo po truputį pirkausi. Vien alkoholiui sutaupiau taip pirkdama apie 25% nuo sumos. Maximose ir kitose parduotuvėse būna tam tikrai rūšiai nuolaidos iki 20%, o jei didelis kiekis tai ir nuo kiekio pigiau kainuoja.


Mano rankdarbių pasaulis
 
jolkazData: Sekmadienis, 2010-05-09, 1:47 PM | Žinutė # 13
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
pas mus buvo 32 žmonės,bet mes šventėm prieš 3 metus,tai sakyčiau nemažos išlaidos buvo,bet mes nesamdėm nei fotografo nei muzikantų - kas turėjo fotikus,tas pyškinosi,buvo kamera-savas žmogus filmavo,o muzikantus atstojo būmsikai :)

 
jolkazData: Sekmadienis, 2010-05-09, 1:48 PM | Žinutė # 14
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
titanike,o tu laikraštuką darai?? etiketes ar dar kažką??

 
GabiskaData: Sekmadienis, 2010-05-09, 1:50 PM | Žinutė # 15
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
jolkaz, įmesk savo darytas krikštynų atributikos nuotraukas okis


Mano rankdarbių pasaulis
 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Search:


Copyright MyCorp © 2024