...
 Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas - Page 11 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-08-12, 12:20 PM | Žinutė # 151
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Nejolanta, čia yra laikraštuko pavyzdukas, ten pat yra daug tekstų krikštynoms.
 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-08-16, 5:26 PM | Žinutė # 152
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Krikštynos bus spalio 30 d,Šiauliuose krikštysim,Gabiškos reiks prašyt dėl fotografo,dar kartą ,dar ryt po ryt sužinosim dėl vietos ,nes planuojam daryt Radviliškio rajone ten kaimo sodyboj tokioj,Kuge iš tavo pusės tikria reiks pagalbos darant medelius ,nes planuoju viakų stalui mašinėlę ir barbę,o bendram stalui tris angeliukus ,vieną šabloną jau turiu nuo kalėdinio tokį jis man labai tiks aš kada laiko turėdama nufotkinsiu ir įkelsiu parodyt pasitart,krikštysim mergaitę,su Gabiška drauguat norėsiu dėl albumuko,ir visų ,visų prašau bet kokios įdėjos ar patarimo sirdele

 
kugeData: Pirmadienis, 2010-08-16, 6:19 PM | Žinutė # 153
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
Krikštynos bus spalio 30 d,Šiauliuose krikštysim,Gabiškos reiks prašyt dėl fotografo,dar kartą ,dar ryt po ryt sužinosim dėl vietos ,nes planuojam daryt Radviliškio rajone ten kaimo sodyboj tokioj,Kuge iš tavo pusės tikria reiks pagalbos darant medelius ,nes planuoju viakų stalui mašinėlę ir barbę,o bendram stalui tris angeliukus ,vieną šabloną jau turiu nuo kalėdinio tokį jis man labai tiks aš kada laiko turėdama nufotkinsiu ir įkelsiu parodyt pasitart,krikštysim mergaitę,su Gabiška drauguat norėsiu dėl albumuko,ir visų ,visų prašau bet kokios įdėjos ar patarimo

Jokių problemų - klausk- prašyk- visada pasiruošusi padėti mirkt

 
GabiskaData: Antradienis, 2010-08-17, 11:09 AM | Žinutė # 154
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
visų prašau bet kokios įdėjos ar patarimo sirdele

visada pasiruošusi padėt sirdele



Mano rankdarbių pasaulis
 
milaData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 1:54 PM | Žinutė # 155
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 181
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Sveitutes buckis ar galetu kas pasakyti, kiek kainuoja krikstuko zurnaliukas,jeigu spausdinti spaustuviniu budu? Nes jau kiek lapu man gaunasi ir nezinau nei ka isimti,atrodo visko reikia, geda3 tai susimasciau kiek galetu kainuoti,gal ir nereikia nieko isimti,o jeigu jau labai daug atsieis tai teks mazinti:)
Sunkokai man cia sekasi,o ir laiko mazai liko,kazko nesigauna man cry
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 2:27 PM | Žinutė # 156
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (mila)
Sveitutes ar galetu kas pasakyti, kiek kainuoja krikstuko zurnaliukas,jeigu spausdinti spaustuviniu budu? Nes jau kiek lapu man gaunasi ir nezinau nei ka isimti,atrodo visko reikia, tai susimasciau kiek galetu kainuoti,gal ir nereikia nieko isimti,o jeigu jau labai daug atsieis tai teks mazinti:)
Sunkokai man cia sekasi,o ir laiko mazai liko,kazko nesigauna man

as kai spauzdinau kazkur vieno laikrastuko kaina ne krikstukas ten buvo bet lapu skaicius panasus ,tai kainavo apie 12-15 lt


 
milaData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 3:01 PM | Žinutė # 157
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 181
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, o kiek ten buvo lapu,ir is abieju pusiu ar is vienos? Nes pas mane tai gaunasi 18psl geda3 geda3
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 3:45 PM | Žinutė # 158
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Mila maziau lapu ,gal dvylika is vienos puses,bet as uz lapa mokejau lyg 1,20 cnt,bet ten dar priklauso kokio storio lapas,matinis ne matinis,manau ir pigesnis gali but sirdele

 
milaData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 5:01 PM | Žinutė # 159
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 181
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
oi aciukas, nudziuginai,nes jau maniau,kad labai brangiai gali atsieiti buckis Nes man reikes 5 laikrastuku, o dar sokoladukai ir saldainukai,ir visa kita atributika,tai pamaniau,kad neisnes pinigine juokas aciukas uz info.Biski geda,kad negaliu uzsukti paplepeti ir i kitas temeles,bet dar tiek reikia padaryti,naktimis jau nemiegu juokas4 ,po visko pazadu isijungti i jusu forumuka buckis
 
GabiskaData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 6:05 PM | Žinutė # 160
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Quote (mila)
po visko pazadu isijungti i jusu forumuka

lauksim įspūdžių iš šventės sirdele Beje o kada ji įvyks geda3



Mano rankdarbių pasaulis
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 6:05 PM | Žinutė # 161
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
mila, pažiūrėk pagrindiniam psl yra spaustuvės nuoroda, galėsi e-mailą parašyti ir užklausti, už atsiuntimą + 15 lt, jie Kaune. Aš pas juos spausdinaus popierėlius ir knygelę dariaus. Jei grubiai tai vienas a4 lapas viena pusė 1,20, bet reikai tartis individualiai, nes kuo daugiau spausdini tuo pigiau.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 6:06 PM | Žinutė # 162
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, tu tik kreipkis, dėl tavęs viską padarysim buckis

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
milaData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 6:23 PM | Žinutė # 163
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 181
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Gabiska, svente ivyks rugsejo 18d.,dar truputi turiu laiko,bet kadangi esu naujoke,tai man taip greitai nesigauna juokas4 geda3
 
milaData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 6:25 PM | Žinutė # 164
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 181
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Atile, aha maciau as ta spaustuve,sakiau jau kai viska pagaminsiu tai vesiu,kad atspausdintu,gal kokia nuolaidele pritaikys geda3 juokas O tiesa, per kiek laiko atspausdina,visai nepagalvojau AllSmail-5-
 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-08-19, 6:37 PM | Žinutė # 165
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Atile, ačiū tikiuos ,kad nebus tinginio pas pačią ,nors dėl tų mano krikštynų nieks neaišku ,jaučiu greičiau save palaidosiu ,nei vaiką pakrikštysiu,nes tiek trali vali ,tas tam netinka tas anam ,tai sakau visi einat švilpt nuo mnęs užaugs pasikrikųtys pati piktas

 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Pokalbiai ir patarimai apie krikštynas (Paplepėkime)
Search:


Copyright MyCorp © 2024