...
 Nėštukių užeigėlė - Page 7 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » TEN KUR PRASIDEDA GYVYBĖ » Nėštukių užeigėlė (Auginam pilvelius kartu)
Nėštukių užeigėlė
asjuData: Sekmadienis, 2012-03-25, 10:32 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 3994
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Ši temelė skirta mūsų nėštukėms, pasidalinti išgyvenimais, patirtimi. Kalbėtis apie kūdikėlių spyrius ir kitus malonius dalykus.



MŪSŲ NĖŠTUKĖS

Mūsų mažiausieji

ASJU stebukliukas sulauktas geguzes 17d.
BURBULIUKAS stebukliukas sulauktas birželio 6d.
AUSROTEA stebukliukas sulauktas rugsėjo 11d.
SANDRULIA stebukliukas sulauktas rugsėjo 13d.
KATCIA stebukliukas sulauktas lapkričio 10d.

Saulytės stebukliukas sulauktas 2013 m sausio 9 d.
1 men. - 1-4 sav.
2 men. - 5-8 sav.
3 men. - 9-13 sav.
4 men. - 14-17 sav.
5 men. - 18-22 sav.
6 men. - 23-27 sav.
7 men. - 28-31 sav.
8 men. - 32-35 sav.
9 men. - 36-40 sav.

Naudingos nuorodos

Vaisiaus dydis pagal savaites
Nėštumo kalendorius (kas savaitė)
Taip vystosi vaikelis...
Nėštumas ir vaistai
Nėštukių bėdos
Maistas ir nėštumas
 
AtileData: Antradienis, 2012-04-17, 10:49 AM | Žinutė # 91
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
burbuliukas, ką ten suplanuosi juokas1 pasimk dokumentus, pampersų sau ir vaikui ir aprangą buckis1 sako antras greičiau gimsta (dažniausiai), gal nei nuskausminamų neprireiks juokas1

Gintarė, man panašiai, tik aš namie vos nepagimdžiau, čia taip į ligoninę nenorėjau juokas1 prižadėjau daugiau taip nebedaryti, o kai nuvažiavau irgi nieko nepamenu, akys atsimerkė tik tada kai pagimdžiau ir pasakė "kažkas negerai kūdikiui". O jis rėkė kaip pasiutęs juokas1 ir po šiai dienai rėksnys. Pasirodė bičelis nuo pirmos sekundės kas per fruktas bus, pašiurpino visus juokas1


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-04-17, 11:25 AM | Žinutė # 92
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Gintarė, man panašiai, tik aš namie vos nepagimdžiau, čia taip į ligoninę nenorėjau prižadėjau daugiau taip nebedaryti, o kai nuvažiavau irgi nieko nepamenu, akys atsimerkė tik tada kai pagimdžiau ir pasakė "kažkas negerai kūdikiui". O jis rėkė kaip pasiutęs ir po šiai dienai rėksnys. Pasirodė bičelis nuo pirmos sekundės kas per fruktas bus, pašiurpino visus

tai kaip as ir nenorejau vaziuoti i ligonine man 5ryte sarimiai,i tik 23val vakre isvaziavaom ir jau buvo 9cm atisdarimas sakaiuir su kitu jeigu taip bus ir busiu namie ilgai....
 
burbuliukasData: Antradienis, 2012-04-17, 12:08 PM | Žinutė # 93
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
burbuliukas, ką ten suplanuosi pasimk dokumentus, pampersų sau ir vaikui ir aprangą sako antras greičiau gimsta (dažniausiai), gal nei nuskausminamų neprireiks

tai,kad jie cia is anksto plana sudaro juokas1 juokas1 tipo,kaip noresi gimdyt,vonioj,atsisedus,su muzika,ar su kokiais kvapniais aliejais,kad lengviau atsipalaiduot butu juokas1 juokas1 juokas1 ir n uskasminamuosius siulo is anksto pasiplanuot ar noresi duju pakvepuot,ar morfijaus i koja,ar epidiurini darytis pelyte pelyte pelyte tai va ir nezinau,ka tai seselei reiks pasakyt,kai ateis to plano sudarinet pelyte pelyte
 
titanikeData: Antradienis, 2012-04-17, 1:44 PM | Žinutė # 94
forumo draugė
Grupė: Draugas
Žinutės: 1745
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Aš tai epidiuri tai bijočiau gedaaa kelios draugės darė tai sakė su nugara turi truputi problemu nuo jo vis skauda o dar 1 darė tai sakė ir antra kart darytu gedaaa
 
dafnieleData: Antradienis, 2012-04-17, 3:43 PM | Žinutė # 95
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2973
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (titanike)
kelios draugės darė tai sakė su nugara turi truputi problemu nuo jo vis skauda o dar 1 darė tai sakė ir antra kart darytu

man du kartus dare epidurine nejauta,po pirmo gimdymo galima sakyt kad vos nelikau prikaustyta prie lovos,reikejo vaiksciuot i masazus ir pan.po antro karto geriau buvo bet nugaros skausmas niekur nedingo,ir ligoninei manes nepaklause ar noriu dare ir viskas


 
neringutiaData: Antradienis, 2012-04-17, 4:03 PM | Žinutė # 96
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (burbuliukas)
tai,kad jie cia is anksto plana sudaro tipo,kaip noresi gimdyt,vonioj,atsisedus,su muzika,ar su kokiais kvapniais aliejais,kad lengviau atsipalaiduot butu ir n uskasminamuosius siulo is anksto pasiplanuot ar noresi duju pakvepuot,ar morfijaus i koja,ar epidiurini darytis tai va ir nezinau,ka tai seselei reiks pasakyt,kai ateis to plano sudarinet

as tai imciau vonioj su muzika,kvapniais aliejais ir juoko dujom juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 juokas1
 
jolitataData: Antradienis, 2012-04-17, 4:06 PM | Žinutė # 97
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
O aš 12 valandų gimdžiau ir vistiek galiausiai cezarį padarė. O į ligoninę nuvažiavau jau tikėdamasi gimdyti, nes nėštumas jau savaitę buvo užsitesęs.
 
jolitataData: Antradienis, 2012-04-17, 4:07 PM | Žinutė # 98
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (neringutia)
juoko dujom

juokas1
 
neringutiaData: Antradienis, 2012-04-17, 4:13 PM | Žinutė # 99
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (jolitata)
O aš 12 valandų gimdžiau ir vistiek galiausiai cezarį padarė. O į ligoninę nuvažiavau jau tikėdamasi gimdyti, nes nėštumas jau savaitę buvo užsitesęs.

Mano abudu gimdymai greiti,nieko nejutau gedaaa cezariai,na pirmasis planuotas buvo senokai,o vat maziuke tai greitai susilaukem,net nesitikejau,vaziavau atsigulti kelias dienas pries operacija,o cia pasake darysim tuoj pat,kol maniskis nuo kauno kliniku iki savo puskes nuvaziavo daiktu paimti as tuo metu ir pagimdziau juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 ot juoko buvo,jam tai tikrai ne ,nes nei manes ,nei vaikelio kol paskui surado juokas1 juokas1 juokas1 juokas1
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-04-17, 4:29 PM | Žinutė # 100
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
as labai noreciau isbandyt gimdyma vonioje....kaip fainiai butu....jei bus cia mus mieste toks dalykas butinai imsiu....na zinoma pirma reik but nesciai.... juokas1 man ir pirma dare cezari ir netiektai ne snieko nejauciau ir jokie vandenys nenutekejo daktare patikrino ir sako jau turim vest operuot nes 5cm atsidarymas o as nieko nejauciau...tai ir 2 epidurus gavus esu...ir mam jaucias ziauriai su nugara ilgai engaliu dirbt stovimo darbo arba aplamai ilgai negaliu dirbt pakerta nugara net pasilenkt negaliu... gedaaa
 
burbuliukasData: Antradienis, 2012-04-17, 5:02 PM | Žinutė # 101
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (neringutia)
as tai imciau vonioj su muzika,kvapniais aliejais ir juoko dujom

juokas1 juokas1 juokas1 ir dar salto sampano taures reik paprasyt juokas1 juokas1 juokas1 juokas1

o epidurinio ir as kazkaip nelabai noriu gedaaa nors atsiliepimai labai skirtingi apie ji gedaaa

Quote (rasa85)
as labai noreciau isbandyt gimdyma vonioje

as pirmaji zadejau vonioj gimdyt,bet jis uzvelavo 15 dienu,tai teko su skatinamaisiais gimdyt,o su skatinamaisiais vandeni neleido pelyte treciadieni po piet sukele saremius ir iki penktadienio 12 valandos kas 5 min saremiai buvo pelyte pelyte pelyte nebuvo gimdykloj vietos neva,tai laukiau pelyte pelyte o penktadieni 16.25 gima mano princas valentinas2 tai va dabar galvoju,gal ir sita reik planuot vonioj gimdyt,o kaip bus ziuresim mirkt
 
utėData: Antradienis, 2012-04-17, 10:32 PM | Žinutė # 102
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Aš taip pat turėjau 2 epidiūrus - man dėl aukšto kraujospūdžio jie buvo būtini. Lietuvoje darytas epidiūras buvo veiksmingas, netgi galėjau pamiegot, o vat anglijoje - net nežinau ar galėčiau pasakyt, kad jis buvo veiksmingas. Skaudėjo kaip reikiant juokas1 Jei su pirmu nesupratau kas yra sąrėmiai, tai antrasis parodė savo juokas1 juokas1 Aš, asmeniškai, neturėjau jokių epidiūro komplikacijų saule
 
ASTULEData: Antradienis, 2012-04-17, 10:47 PM | Žinutė # 103
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
o as gimdziau be epiduro ir labai dziaugiuosi, nes kai prisiklausiau kad po epiduro daug kam moteru nugaras skauda, negali kelt sunkiau ir t.t. jau geriau iskentet bet neleist nuskausminamuju gedaaa

 
KrlaData: Trečiadienis, 2012-04-18, 0:48 AM | Žinutė # 104
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (ASTULE)
o as gimdziau be epiduro ir labai dziaugiuosi, nes kai prisiklausiau kad po epiduro daug kam moteru nugaras skauda, negali kelt sunkiau ir t.t. jau geriau iskentet bet neleist nuskausminamuju

as irgi uz tai mirkt

man su pirmu leido kazkokiu vaistu i sikna,bet tik dar blogiau buvo,tada jau dvi vietas skaudejo juokas1 su pirmu 12val kankinausi...o su antra,pajutau nakti,kad kazkas ne taip,pasiskambinau i ligonine,saremiai neskaudus,nuvaziuoju,sako 7cm juokas1 yeee!galvoju,2cm ir viskas begu nieko nesiule ir nieko neprasiau.po 2val buvo baigta.kaip ir ana karta, ta minute galvoju,kad jau sekancio vaiko tai tikrai nebus juokas1 juokas1 juokas1 tik po gimdymo pasiule dusa arba vonia,tai ejau i dusa..is duso einant i palata dar pakeliui svarstykles radau tai uzlipau pasisvert kiek kg netekau juokas1 juokas1 juokas1 lietuvoje is gimdyklos su lova nuveze,tik nesikelk nieko,o cia pati peskom vaikstai begu




Message edited by krla - Trečiadienis, 2012-04-18, 0:48 AM
 
asjuData: Trečiadienis, 2012-04-18, 7:34 AM | Žinutė # 105
forumo tauškutė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 3994
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
as pirmaja gimdziau be jokiu nuskausminamuju, vandenys kai nubego 17val jokios veiklos nebuvo apsoliuciai daugiau tai maniske gime tik 7,20 ryte, su mb abu prasikankinom visa nakti begu sita irgi gimdysiu be nuskausminamuju, kazkaip galvoju paskaudes ir nustos saule

 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » TEN KUR PRASIDEDA GYVYBĖ » Nėštukių užeigėlė (Auginam pilvelius kartu)
Search:


Copyright MyCorp © 2024