...
 SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta (2010 rugpjūtis)
SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-07-29, 1:47 PM | Žinutė # 1
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Pakalbėkim apie sunkumus su kuriais susiduriam gyvenime bendraujant su anytom ir uošviais,o gal anaiptol džiaugiamės juos turėdami .....................

 
FREEJAData: Ketvirtadienis, 2010-07-29, 2:10 PM | Žinutė # 2
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3760
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
tai kagi as,pirma buckis ,esu,labai patenkinta savo anyta,sutariam puikiai,o kartais pagalvoju,gal as labai protinga,nes nematau reikalo su ja aiskintis,kazkaip galvoju,ji yra mano mylimo zmogaus mama,ir as su visa pagarba i ja ziuriu kaip i zmogu,kuris man uzaugino nuostabu vyra.
Aisku,nesakau,kad niekada nera uznervinus,yra buve visko,bet as,kazkaip nesivelaiu i tuos kanfliktus,o dariau,kaip man reikai juolab,kad gyvenam kartu.
Zodziu patenkinta kol kas savo velnio pramanyta juokas ,nors jau 10 metu kartu. mirkt


 
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-07-29, 4:22 PM | Žinutė # 3
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Aš irgi pasisakysiu šią tema... mirkt
Mes su anyta esame kaip draugės, niekada per 5 metus nebuvome susipykusios, mėgstame kartu pajuokauti ir pasišaipyti iš savo vyru, šią vasarą lakstom maudytis ir pramogauti, kažkaip net keista, kad taip gerai sutariu liezuvis5 Šiaip anyta yra labai puiki, tik erzina tai, kad miegalė... Jei tik nieko nesugalvoju ką veikti, ji būtinai eina į lovą ir miegą ir nesvarbu kuris paros metas miegu

Su uošviu kiek kitokie santykiai... bet irgi gana geri. Mėgsta mane paerzinti, bet aš nelieku skolinga liezuvis5 Žodžiu, su vyro tėvais sutariu puikiai. Tfu tfu tfu, kad tik nenukalbėti šio gražaus bendravimo mirkt

 
raskaData: Ketvirtadienis, 2010-07-29, 6:18 PM | Žinutė # 4
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Na manoji anyta vardu Matilda mirkt
Labai faina moterele kurios nepaimsi taip lengvai.Ji ir prie bajerio ir t.t.
Vienu zodziu labai gera bobike buckis


Rasos saldainių karalystė

 
AimeData: Ketvirtadienis, 2010-07-29, 7:27 PM | Žinutė # 5
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Oho kokios čia visos anytos superinės geda3 jums pasisekė mirkt

O manosios anytos ,tai ką aš žinau,su viena abipusė antipatija,o su tikrąja (pagal kraujo ryšius žiūrint..na aišku iš vyro pusės gi ),tai normali motera,nors retai matomės,tai kai nuvažiuojam,visada "Kaip aš jūsų pasiilgau,kaip aš jus myliu" ir visokia kitokia fignia..tiesa,kai tik apsiženyjom,tai kažkiek bandė ji man nurodinėti,bet kažkaip savaime atsiribojau,kažkokį barjerą pastačiau ir nieko juokas gal dėl to dabar "taip myli" juokas

Ai tiesa,gal iškils klausimas kodėl esu taip apdovanota ar prakeikta,kad dvi anytas turiu,bet yra kaip yra...vis per tuos vyrus,katriems vienos bobos neužtenka piktas aš čia apie savo uošvį kalbu juokas

O uošvis tai irgi neblogas gnyda yra,jumoro nesupranta,kiaip ir jo dabartinė boba ,tai vienžo aš su vyru juos snobais vadinam juokas ir stengiamės kuo mažiau kontaktuoti,nes amžinai gaunasi koks nors konfliktas,nes nuomonės į daugelį dalykų absoliučiai nesutampa.

Reziumė-man anytos ir uošvis yra tik tie žmonės ,kurie kažkada kažkiek padėjo prakust mano vyrui.....taškas.Kitaip nuo 16 m pats savarankiškai nebūtų pradėjęs gyvent mirkt


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...


Message edited by Aime - Ketvirtadienis, 2010-07-29, 7:27 PM
 
raskaData: Ketvirtadienis, 2010-07-29, 7:30 PM | Žinutė # 6
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Idomu ka musu vytai apie savasais pasakytu juokas
matiskis tai turetu ka drebtelt juokas


Rasos saldainių karalystė

 
raskaData: Antradienis, 2010-10-26, 10:35 PM | Žinutė # 7
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
ar jusu anytos tokios geros kad neturit ka apie jas pasakyti juokas

Rasos saldainių karalystė

 
kugeData: Sekmadienis, 2010-11-21, 7:01 PM | Žinutė # 8
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Tikrosios anytos nei akyse neregėjau. gedaaa Kai tuokėmės ji jau buvo mirusi , o uošvis , a.a. jam - geras žmogus buvo, bet jau labai nuobodžiai įkirus. Mirė pernai sulaukęs 86 metų. Aš ant jo nepykdavau kai užknisdavo savo pamokymais , mąstydavau - ko nerėti, jau toks amžius- senatvės marazmas chi . Anūkus mylėjo, netgi perdėtai, anūkai jo nemėgdavo , nes labai įkyriai ir perdėtai savo meilę rodė....
Dabar pati esu uošvenė( turiu žentą) gedaaa Tačiau girdėjau ( visai atsitiktinai) kaip per vieną balių žentas girėsi draugui, kad turi labai gerą uošvienę, visai ne tokią kaip anekdotuose pasakojama - tai man taip širdį paglostė gedaaa
 
virginijakData: Sekmadienis, 2010-11-21, 9:30 PM | Žinutė # 9
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Mano anyta ir gera moteriškė, bet perdėtai jautri, (manau kartais tuo naudojasi... chi netgi dažnai ), neturėdama problemų jų prisigalvoja (man tenka guost chi ), labiausia užkniso, kai mano dičkė buvo po operacijos ir man reikėjo moralinės paramos, o man dar ją reikėjo telefonu guost bijau ... (Laimei, pati esu tvirta ir turiu tvirtą mamą). Bet šiaip mūsų santykiai geri. Šiaip kai išeina, kalbos apie marčią, tai aš vis sakau, kad geros anytos gera marti... juokas

]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
AimeData: Pirmadienis, 2010-11-22, 0:06 AM | Žinutė # 10
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (virginijak)
Šiaip kai išeina, kalbos apie marčią, tai aš vis sakau, kad geros anytos gera marti...

Super juokas chi chi
Reikia ir man įsidėmėti šį posakį chi


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
AimeData: Pirmadienis, 2010-11-22, 0:07 AM | Žinutė # 11
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
Tačiau girdėjau ( visai atsitiktinai) kaip per vieną balių žentas girėsi draugui, kad turi labai gerą uošvienę, visai ne tokią kaip anekdotuose pasakojama - tai man taip širdį paglostė

Įsivaizduoju kaip ,malonu tai girdėti iš žento love


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2011-01-12, 2:55 PM | Žinutė # 12
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
OI ANYTA VELNIO PRAMANYTA MANO TAI PASIUTUSI KAIP AS BET DEL TO MES IR SUTARIAM lelius geles

 
burbuliukasData: Pirmadienis, 2011-01-24, 7:58 PM | Žinutė # 13
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Sveikutes :) o as tai toli nuo savo anytos gyvenu tai ji man net labai gera gedaaa nors neezinia kaip butu jei cia pat butu
 
vitlijaData: Pirmadienis, 2011-01-24, 8:29 PM | Žinutė # 14
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 55
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
mano tai su manim , kaip su dukra :) kuri laika gyvenom kartu, tai net siek tiek perdaug to demesio kartais buvo :) kas per daug, tas ne sveika chi
 
burbuliukasData: Pirmadienis, 2011-01-24, 10:41 PM | Žinutė # 15
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
tiesa,kai demesio per daug irgi ne kas bijau
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta (2010 rugpjūtis)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024