...
 SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta (2010 rugpjūtis)
SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta
JarminaData: Trečiadienis, 2011-01-26, 3:10 PM | Žinutė # 16
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Anksčiau ir aš visiems sakiau, anyta - labai gera, nuostabi, o dabar to jau nebegaliu pasakyt. Pamačiau jos tikrąjį veidą, nors maniškis man tai jau anksčiau buvo pasakojęs.

Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
NicoleData: Trečiadienis, 2011-01-26, 3:52 PM | Žinutė # 17
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Mano exanyta,tai kaip antroji mama,bendrauju iki siol,nors su vyru seniai issiskyrus. buckis Dabartinio MB mamytes neteko pazinti,nes jau 17 m.mirusi,bet sake,kad panu nemylejo,kai sunus namo parsivesdavo,tai man turbut pasiseke,kad jos jau nebera gedaaa

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
smilteleData: Trečiadienis, 2011-01-26, 6:47 PM | Žinutė # 18
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 247
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Na mano tai labai atitinka temos pavadinima. Mes nelabai sutariam, ji pavydi man sunaus as taip manau. liudnas
Bet as stengiuosi buti uz ja protingesne ir nepristoju. Tai dabar taip ir bendraujam kai reikia.
 
SimonaData: Sekmadienis, 2011-02-13, 9:28 AM | Žinutė # 19
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Maniske ir baisi moteris,ji sako kad as netinkama zmona jos suneliui,stengesi isikisti savo trigrasi kad tik ramybes namie nebutu...
 
ASTULEData: Sekmadienis, 2011-02-13, 1:27 PM | Žinutė # 20
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
mano siaip gera, tik kai jau i senatve eina, pradejo pletkus laidyti, pasako vienaip, o man kitaip, tai pykciu buna, bet kadangi ji yra serganti, tai db nebekreipiu demesio i jos kalbas, tegu sneka, man tas pats, ramiau gyventi, pasakysiu viena, tikros mamos neatstos.

 
ErnestukeData: Trečiadienis, 2011-04-27, 7:03 PM | Žinutė # 21
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1353
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
na ant savo anytos tj ir negaliu nko blogo pasakyt,kai reikia padeda,na kartais megsta papamokslaut chi bet nekreipiu i tj demesio ir del to nesipykstam,na o asta gerai pasake savo mamos anyta tikrai neatstos.

 
neridaData: Trečiadienis, 2011-04-27, 7:04 PM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (smiltele)
mano tai labai atitinka temos pavadinima

maniškė irgi pele


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
cajoleData: Šeštadienis, 2011-04-30, 10:36 PM | Žinutė # 23
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 685
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Sveikutes ate ir as prie jusu jungiuos gedaaa labai gerai sutariam su anyta, as ja mamyte o ji mane dukryte vadina- taip ir bendraujam(kaip mama su dukryte)...Aisku buna visko, kartais sunervina, manau ir as ja taip pat...Bet manau nei vienas zmogus nera idealus, visi klystam, kartais pasakom ko visai nenorejom ar ikisam savo "trigrasi" kur nereikia gedaaa reikia sugebet suprast ir atleist... Manau toks mano poziuris ir padeda mums issaugot gerus santykius sirdis
 
InciusData: Pirmadienis, 2011-05-02, 2:40 PM | Žinutė # 24
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 5
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
O mano anyta gera moterele:) Sutariam,gyvenam jau baveik 4metai kartu ir nesipykstam,pasikalbam,tiesa sakant daug geriau sutariu su ja,nei su mama chi
 
KaelijaData: Antradienis, 2011-05-17, 5:18 PM | Žinutė # 25
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Maniske gera, bet turi bloga iproti gedaaa - kai kada isgerkim , o taip sutariam, bet kartu nebegyvenciau. dar galetu sunui drausmes duoti AllSmail-4- . Vat exdraugo motina, tai tikra ragana buvo-siaubas ima dar dabar pagalvojus piktas -visa laime su jos lepuneliu vienturteliu issiskyriau kokteilis

Message edited by Kaelija - Antradienis, 2011-05-17, 5:19 PM
 
egluteData: Pirmadienis, 2011-05-23, 10:44 PM | Žinutė # 26
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
O mano anyta tai ankščiau buvo geresnė, su ja ir pakalbėti normaliai buvo galima ir šiaip apie belenką paplepėti, o dabar, nepatikėsit, bet turi tik vienintelį anūkėlį, t.y. mūsų sūnelį, tačiau net nesugeba paskambinti ir pasiteirauti kaip laikomes. piktas pas ją vis būna žodžiai: grįžau iš darbo pavargusi, pavalgiau, po to sutingau ir nuėjau teliko žiūrėto, o tada jau buvo per vėlu skambinti rekiu argi čia gera anyta? rekiu
 
egluteData: Pirmadienis, 2011-05-23, 10:45 PM | Žinutė # 27
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
piktas piktas piktas
ot tema nebloga, net pyktis užvirė chi
 
FIRTREE69Data: Penktadienis, 2011-05-27, 10:42 AM | Žinutė # 28
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1666
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Uoj temutė anyta? pele pele pele pele siaubas... Šiaip nesiskundžiu anyta, bet kartais galėtų būti supratingesnė ir eiti už teisybę... chi kaip sakoma, nereikia labai artimai bendrauti, tai ir nesusipyksi...taip ir yra lelius
 
FIRTREE69Data: Penktadienis, 2011-05-27, 10:43 AM | Žinutė # 29
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1666
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (eglute)
O mano anyta tai ankščiau buvo geresnė, su ja ir pakalbėti normaliai buvo galima ir šiaip apie belenką paplepėti, o dabar, nepatikėsit, bet turi tik vienintelį anūkėlį, t.y. mūsų sūnelį, tačiau net nesugeba paskambinti ir pasiteirauti kaip laikomes. piktas pas ją vis būna žodžiai: grįžau iš darbo pavargusi, pavalgiau, po to sutingau ir nuėjau teliko žiūrėto, o tada jau buvo per vėlu skambinti rekiu argi čia gera anyta? rekiu

Ne naujiena... nesuprantu kaip nepaskambinti ir nepasidomėti anukėliu... pele piktas
 
SharpejaData: Trečiadienis, 2011-06-08, 3:43 PM | Žinutė # 30
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Aš irgi dvi anytas turėsiu... oj pas mane dar laukia samonių nesamonių... nes netikroji anyta turi sūnų, kuris vedė mano puseserę lelius mes su pusesere dideliausios priešės (čia kalta jos mama- papasakočiau tai nepatikėtumėte kokius žmonės žemelė laiko) tai jau dabar matau kad manęs nemėgsta, bet man nusispjauti, kaip aš sakau, kas ana tokia chi
Tikroji anyta, nežinau, šiaip gana nebloga moteris, bet mažai dar teko pabendrauti, problemų turinti depresuota moteris, nenoriu jai tapti nei dukra nei drauge, šiaip bendraujam gražiai, kol krevetė užsienyje susikambiname, susimatome, man tokių santykių pilnai užtenka...Uošvis, buvo geros nuomonės apie mane (gal tokios ir liko chi ) bet kai sužinojo kad nebendrausiu su savo pusesere, tai kažko elgesys pasikeitė, o kai sužinojo,kad netikrosios anytos sūnaus su mano pusesere ir vestuvėse nebus tai kiek žinau išvis papyko... niekada nesižeminsiu ir niekada nesedsiu už stalo su žmonėmis, kurie linki man blogo ir manęs vienaip ar kitaip nekenčia, nors AŠ asmeniškai nieko nesu jiems blogo padariusi, net nieko nesu pasakiusi, nors tuo tarpu aš esu jau paskutinė kekšė, paleistuvė, vagilka alkoholike ir dar gražių epitetų galėčiau vardinti lelius


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » SAVAITĖS TEMA: anyta velnio pramanyta (2010 rugpjūtis)
Search:


Copyright MyCorp © 2024