...
 PLEPAME APIE VAIKUS - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » PLEPAME APIE VAIKUS ((apie viską nuo A iki Z))
PLEPAME APIE VAIKUS
Zaliaake25Data: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 12:55 PM | Žinutė # 1
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Forumo vaikai


Sausis
Neridos SANDRA 2007 sausio 4 dieną
Gabrielaitės DOMAS 2010 sausio 5 dieną
Lagūnos KRISTUPAS 2009 sausio 9 dieną

Gabrielaitės GABIJA 2004 sausio 18 dieną
Rasos85 AUSTĖJA 2010 sausio 22 dieną

Leilos EIMANTAS 2000 sausio 23 dieną
Rasos85 GABIJA 2006 sausio 29 dieną
Linuciuxxxx ARNAS 2005 sausio 30 dieną
Ausrotea's DENAS 2008 sausio 31 dieną


Vasaris
Dafnieles ADREAN 2008 vasario 9 dieną
Krla AURA 2009 vasario 10 dieną
Užsienetės DANIELIUS 2011 vasario 13 dieną

Kovas

Sandrulia7 DONATAS 2008 kovo 25 dieną
Gintarės GABIJA 2006 kovo 29 dieną
Ernestukes ELIJA 2010 kovo 29 diena


Balandis
Vijolės1972 VYTAUTAS 2007 balandžio 20 dieną
Lagunos TIJA-SAULE 2011 balandžio 28 dieną

Geguze

Gabiskos VILTĖ 2007 gegužės 5 dieną
Gabiskos GABIJA 1998 gegužės 10 dieną

asju Matas 2012 geguzes 17 dieną
krla ARNAS 2002geguzes 27 diena
Raskos EMILIS 2004 gegužės 29 dieną


Birzelis
Titanikės UGNĖ 2011 birželio 1 dieną
Burbuliuko MARTYNAS 2010 birželio 4 dieną
Burbuliuko KORNELIJA 2012 birželio 6 dieną
Virginijak LAURA 2006 birželio 23 dieną
Leilos GRETA 2009 birželio 25 dieną

Gabrielaitės PIJUS 2006 birželio 29 dieną

Liepa
Liudmilkos EDVINAS 2010 liepos 1 dieną
[color=blue]Utės UGNIUS 2011 liepos 3 dieną

Atiles GUSTAS 2007 m. liepos 8 d.
Jolitatos URTĖ 2010 liepos 8 dieną
Raskos UGNIUS 2010 liepos 10 dieną
[color=blue]Ausrotea's MANTAS 2000 liepos 19 dieną

Jarminos AUKSĖ 2006 m. liepos 20

Rugpūtis
Astules AUGUSTE 2010 rugpjūčio 3 dieną
DoveFoto ADOMAS 2009 rugpjūčio 4 dieną
Eglutes PIJUS 2010rugpjucio 30 diena


Rugsejis
Irmos JONAS 2007 rugsejo 4 diena
Irmos ARNAS 2002 rugsėjo 9 dieną
Snieguoliukes DOMINYKAS 2004 rugsėjo 11 dieną

Vijoles1972 DOMINYKA 2002 rugsėjo 14 dieną
Cajoles KAROLYTE 2009 rugsėjo 26 dieną
Pumpurelio MEDA 2004 rugsėjo 29 dieną


Spalis
Dafnieles AMALIJA ir ANFISA 2010 spalio 5 dieną
Ingule85 ARMINAS 2010 spalio 8 dieną
Meinardo MEINARDAS 2010 spalio 9 dieną
Edckutes DOMAS 2009 spalio 17 dieną

Vijolės1972 ALGIMANTĖ 2004 spalio 19 dieną
Utės RAIGARDAS 2008 spalio 22 dieną
Pumpurėlio MIGLĖ 2009 spalio 23 dieną

Lapkritis
Virginijak VIKTORIJA 2009 lapkričio 6 dieną
Neringutia MEIDA 2008 lapkričio 13 dieną

Asju MINGAILĖ 2009 lapkričio 25 dieną
Jarminos DARIUS 2010 lapkričio 26 dieną

Gruodis

Titanikes EMA 2008 gruodžio 11 dieną

Turime 27 mergaites ir 29 berniukus
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 1:18 PM | Žinutė # 2
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Mergaitės, jūsų vaikai bijo tamsos ar dar kažko? maniškis į tualetą nebenueina vienas jei koridoriuje šviesa nedega, nesvarbu kad nuo kambario gerai apsišviečia bet va užėjo ir viskas. Anksčiau dzin buvo gedaaa

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Zaliaake25Data: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 1:51 PM | Žinutė # 3
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Mergaitės, jūsų vaikai bijo tamsos ar dar kažko? maniškis į tualetą nebenueina vienas jei koridoriuje šviesa nedega, nesvarbu kad nuo kambario gerai apsišviečia bet va užėjo ir viskas. Anksčiau dzin buvo gedaaa

Musu panelei irgi taip pat buvo, bet po to suzinojome kad prisigasdino darzelyje tai dabar einame kartu ir sakau kad nieko ten nera ir vel susitvarke viskas


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 2:35 PM | Žinutė # 4
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Zaliaake25, o kur miega tavo pupsikai? mergaitės gal savo kambaryje? kaip atpratinai vienas miegoti?

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 4:42 PM | Žinutė # 5
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Atile, mano vidurinioji buvo toks laiko tarpas kai bijojo po to praėjo ir vėl po kurio laiko pradėjo bijoti tamsos, tada aš pradėjau taip atsargiai stebėti ir klausinėti dėl tamsos o gi pasirodė, kad darželyje vaikai baubais gasdina gedaaa


facebook
 
JarminaData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 5:13 PM | Žinutė # 6
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Pas mus irgi dėl tamsos problemų yra. Kambary pas ją naktį turi žibėt kokia nors švieselė.
O va į tualetą nueina drąsiai viena.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 6:33 PM | Žinutė # 7
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Bet kiek pasiklausinėju tai daugumai taip. gedaaa dar žaliaakės info pasiskaičiau čia forume, tai apsiraminau, pasirodo būna tokie tarpai ir čia kaip ir normalu. Reiks dar pasiklausinėti ar jo negazdina darželyje, kaip vijolė sako. gedaaa

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
raskaData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 6:57 PM | Žinutė # 8
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Mergaitės, jūsų vaikai bijo tamsos ar dar kažko? maniškis į tualetą nebenueina vienas jei koridoriuje šviesa nedega, nesvarbu kad nuo kambario gerai apsišviečia bet va užėjo ir viskas. Anksčiau dzin buvo

maniskis bijo bijau


Rasos saldainių karalystė

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-12-30, 10:48 PM | Žinutė # 9
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Mano Meda nebijo tamsos iki apacios nulipa viena ,as maza bijau ir dar kaip , odel miegojimo niekad vaiku nemigdau savo lovoj net pietu .Jokiu problemu del atskyro miegojimo neturim ,ir Medute kai buvo dvieju metuku jau gyveno savo kambaryje ,pasakem kad jai parvesim kita lovele ir kad tures savo kambari maza buvo tikriausia galvojo kad taip ir turi but ir dabar net nesumasto kad pas mus miegot liks gedaaa

 
Zaliaake25Data: Penktadienis, 2010-12-31, 10:51 AM | Žinutė # 10
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Zaliaake25, o kur miega tavo pupsikai? mergaitės gal savo kambaryje? kaip atpratinai vienas miegoti?

Su vyriasniaja turejome problemu del atskyrimo, bet as pati kalta, nes austeja labai sirgdavo ir mes bijodavome kad neuzdustu, tai kartu miegodavo, o po to nebuvo salygu, kad kitame kambaryje miegotu ir taip iki kokiu 4.5 metuku, po to irengeme kambari ir eidavau kartu, pasekdavau pasaka ir taip iprasdavo, aiskinau, kad jau didele, kad laikas tureti savo kambari, zaislus, savo erdve ir kazkaip nebuvo jokiu problemu, svarbu su vaiku daug kalbeti, aiskinti ir niekada neapgaudineti, nenustumti i sali, nesakyti, kad neturite laiko, reikia isklausyti vaikuti nors ir neturite laiko.
Quote (Atile)
Bet kiek pasiklausinėju tai daugumai taip. gedaaa dar žaliaakės info pasiskaičiau čia forume, tai apsiraminau, pasirodo būna tokie tarpai ir čia kaip ir normalu. Reiks dar pasiklausinėti ar jo negazdina darželyje, kaip vijolė sako. gedaaa

Butinai paklausk del darzelio, nes vaikai yra vaikai ir jie visko prisigalvoja, ju tokia laki fantazija, kad mums sunkiai suprantama.

Be to papasakosiu dar viena atsitikima mums labai artimu zmoniu vaikutis mato savo mirusi seneli, nors jis mire kai jam buvo 2 menesiai. Viena karta jis ateina ir sako pode (man) pas mane ateina vyras, as jo paklausiu koks vuras ateina jis sako toks aukstas siek tiek praziles vyras, galvoju na vaiko fantazija laki, na ir prisifantazuoja, kita karta atvaziuoja jie pas mus. Ateina berniuko mama ir sako tu gali patiketi kas nutiko. Sakau kas, ogi vaiko vos neismeciau, kaip neismetei, o ji sako, nesu laiptais zemyn o jis, kad lenkiasi, kad lenkiasi, tai ji klausia sunaus, kas yra, o jis ir sako mane nori tas vyras paliesti, as jai ir sakau ir man jis pasakojo, kad ateina pas ji kazkoks vyras. Ji grizusi namo parode savo tecio nuotrauka ir paklause ar tas vyras, jis sake taip.
Pradejau konsultuotis su savo kolegomis psichologai, psichiatrais ir parapsichologais, o jie paaiskino, kad berniukas turi angela sarga. Atrodo, kad is fantastikos, bet tai tiesa.


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
pumpurelisData: Šeštadienis, 2011-01-01, 9:08 PM | Žinutė # 11
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (Zaliaake25)
Butinai paklausk del darzelio, nes vaikai yra vaikai ir jie visko prisigalvoja, ju tokia laki fantazija, kad mums sunkiai suprantama.
Be to papasakosiu dar viena atsitikima mums labai artimu zmoniu vaikutis mato savo mirusi seneli, nors jis mire kai jam buvo 2 menesiai. Viena karta jis ateina ir sako pode (man) pas mane ateina vyras, as jo paklausiu koks vuras ateina jis sako toks aukstas siek tiek praziles vyras, galvoju na vaiko fantazija laki, na ir prisifantazuoja, kita karta atvaziuoja jie pas mus. Ateina berniuko mama ir sako tu gali patiketi kas nutiko. Sakau kas, ogi vaiko vos neismeciau, kaip neismetei, o ji sako, nesu laiptais zemyn o jis, kad lenkiasi, kad lenkiasi, tai ji klausia sunaus, kas yra, o jis ir sako mane nori tas vyras paliesti, as jai ir sakau ir man jis pasakojo, kad ateina pas ji kazkoks vyras. Ji grizusi namo parode savo tecio nuotrauka ir paklause ar tas vyras, jis sake taip.
Pradejau konsultuotis su savo kolegomis psichologai, psichiatrais ir parapsichologais, o jie paaiskino, kad berniukas turi angela sarga. Atrodo, kad is fantastikos, bet tai tiesa.

nu cia gasdinanti istorija gedaaa


 
Zaliaake25Data: Šeštadienis, 2011-01-01, 11:27 PM | Žinutė # 12
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
nu cia gasdinanti istorija gedaaa

as tai kazkaip kai esu susidurusi tai nekreipiu demesio gedaaa


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
AtileData: Pirmadienis, 2011-01-03, 12:52 PM | Žinutė # 13
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Mano "mažylis" jau mėnesį gyvena savo kambaryje. Nupirkome lovą, pastatėme salione ir čia dabar yra jo kambarys chi Labai bijojau kad sunkiai seksis miegoti pati pirmą naktį atrodo net akių nesudėjau, bet miegame ir užmiegame puikiai. Kas liečia ėjimą į mūsų lovą tai to nelabai įsivaizduoju nes nuo pirmos dienos jis miegodavo savo lovelėje, tiek kad šalia mūsų, o dabar jau ir už sienos. Reziumuojant galiu pasakyti, kad ne viskas priklauso nuo tėvų. Ir tikrai nepulsiu smerkti tų kurių vaikai miega šalia. Kiti vaikai be problemų kur paguldyti ten ir tiks, kur pasodinsi ten sedės. Man buvo begalo sunku išlaikyti jį lovelėje nes naktimis nemiegodavo ir jei jis nemiegotų po šiai dienai tai tikrai jis negyventu atskirame kambaryje. Pavydžiu toms kurios vos parsivežusios kūdikį pasakoja, kaip jis išmiega nuo 11 iki 6 ryto. Man tai atrodo iš fantastikos srities. Mano sūnus 3 m taip pradėjo miegoti. Todėl reikėjo nežmoniškos kantrybės, kad atsikelti per naktį 4 kartus ir iš nuovargio nepasiguldyti jo šalia.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Zaliaake25Data: Pirmadienis, 2011-01-03, 3:36 PM | Žinutė # 14
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Pavydžiu toms kurios vos parsivežusios kūdikį pasakoja, kaip jis išmiega nuo 11 iki 6 ryto. Man tai atrodo iš fantastikos srities. Mano sūnus 3 m taip pradėjo miegoti. Todėl reikėjo nežmoniškos kantrybės, kad atsikelti per naktį 4 kartus ir iš nuovargio nepasiguldyti jo šalia.

panos ismiegodavo irgi, o erikutis tai po sia dienai bludija lelius


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
AtileData: Antradienis, 2011-01-04, 12:35 PM | Žinutė # 15
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (Zaliaake25)
panos ismiegodavo irgi, o erikutis tai po sia dienai bludija

žinok man net neurologė sakė kad bernai dažniau blūdija lelius tipo iki 3 - 4 m. netgi normalu gedaaa


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » PLEPAME APIE VAIKUS ((apie viską nuo A iki Z))
Search:


Copyright MyCorp © 2024