...
 Kūdikių virtuvėlė - Page 9 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Kūdikių virtuvėlė (receptai, pokalbiai)
Kūdikių virtuvėlė
AtileData: Penktadienis, 2012-01-27, 9:45 AM | Žinutė # 121
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
utė, liuks liuks liuks liuks liuks kiekvienam savo svarbu valgo

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
utėData: Penktadienis, 2012-01-27, 9:51 AM | Žinutė # 122
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Taip, merginos, visi mes skirtingi. Svarbiausia, kad atradau "priežastį" juokas juokas
 
katciaData: Penktadienis, 2012-11-23, 4:56 PM | Žinutė # 123
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Mergaites gelbekit, jau nebezinau ka daryti su leliaus pilvuko putimu, ko tik neisbandziau... pelyte pelyte pelyte lasiukai nepadeda, gerosios bakterijos taip pat, masazai tik laikinai gelbsti, sildymas irgi.. jau pati praktiskai nieko nebevalgau, nes nebezinau ka... verkiu verkiu
siandien jau nupirko vyras krapu seklu, ale jos mazina pilvo putima, tai po sauksteli pries maitinima pradejau duot... ziuresiu ar kas pageres...
gal kuri turit kokiu patarimu, nes jau asaru nebelaikau ziurint kaip kankinasi mano maziukas... verkiu verkiu verkiu verkiu


 
KrlaData: Penktadienis, 2012-11-23, 11:46 PM | Žinutė # 124
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (katcia)
Mergaites gelbekit, jau nebezinau ka daryti su leliaus pilvuko putimu, ko tik neisbandziau... lasiukai nepadeda, gerosios bakterijos taip pat, masazai tik laikinai gelbsti, sildymas irgi.. jau pati praktiskai nieko nebevalgau, nes nebezinau ka...
siandien jau nupirko vyras krapu seklu, ale jos mazina pilvo putima, tai po sauksteli pries maitinima pradejau duot... ziuresiu ar kas pageres...
gal kuri turit kokiu patarimu, nes jau asaru nebelaikau ziurint kaip kankinasi mano maziukas...

uzjauciu ir ji ir jus verkiu gedaaa su pirmu pamenu mama pagulde ji ant pilvelio kai verke su putimu...o daugiau nezinau kuo padeti gedaaa




Message edited by krla - Penktadienis, 2012-11-23, 11:46 PM
 
virginijakData: Šeštadienis, 2012-11-24, 8:57 AM | Žinutė # 125
forumo pleputė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 6137
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (katcia)
kuri turit kokiu patarimu, nes jau asaru nebelaikau ziurint kaip kankinasi mano maziukas...

kmynų, pankolių arbata mažina pilvo pūtimą, masažiukai, kai pūsdavo pilviuką, tai atsisėsdavau atsirėmus , ant savo pilno mažę pasiguldydavau pilviuku žemyn ir švelniai paspausdavau, pasupdavau, tai veikdavo ir kai masažas ir kažkur skaičiau, kad mažylio pilviukas priglaustas prie mamos reguliuoja savo darbą ir aprimsta skausmai + kadangi vaikas klykia kai jam saudda, tai aprimdavo mamą jausdamas. O valgyt tai valgyk, nes pienas dings, gali pati arbatėlės nuo pūtimo pagert, tai gal mažiau ir vaikučiui pūs...


]
Visų darbelių atskiros detalės ir fonai paimti iš materinstvo.ru, fotowedding.ru, lenagold.ru, photoshablon.ru, allday.ru, www.google.lt Nuoširdus ačiū Jų visų kūrėjams
 
katciaData: Penktadienis, 2013-10-18, 9:06 AM | Žinutė # 126
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
del idomumo 4

http://sveikasvaikas.lt/produkt%C5%B3-kriterijai/


 
saulytėData: Šeštadienis, 2013-12-21, 11:18 AM | Žinutė # 127
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 788
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Sveikos mielosios, gal galite pasidalinti sriubų receptais kuria maitinate savo mazylius???/ gedaaa

ir kokia zuvi duodate ? is parduotuves? mes dar nebandėm bet mano mazoji vis nuo maisto beria tai esu pasimetusi gedaaa
 
katciaData: Šeštadienis, 2013-12-21, 11:35 AM | Žinutė # 128
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote saulytė ()
Sveikos mielosios, gal galite pasidalinti sriubų receptais kuria maitinate savo mazylius???/ gedaaa

ir kokia zuvi duodate ? is parduotuves? mes dar nebandėm bet mano mazoji vis nuo maisto beria tai esu pasimetusi


maniskis labai megsta moliugiene, tai verdu bulvyte, morkyte, moliuga, butinai dar krapai ar petrazole 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 gurmanas nuo pat mazens, o tada viska pertrinu...

db labai valgo makaronu sriubyte su vistiena irgi taip pat morkyte bulvyte, krapukai, ir makaronai su vistiena..
iesties, tai eksperimentuok ir ziurek ka labiau megsta tavo mazyle mirkt

del zuvytes tai mes valgom balta samine zuvyte.. tai kriksto mamas uzprasom kad nupirktu, nes klaipedoj gyvena, tad ten is pazistamu perka gedaaa ji labai skani, kvapo slykstaus zuvies neturi ir verdant super buna.. maniskis labai megsta begu


 
silvijaijaData: Trečiadienis, 2016-12-14, 11:51 AM | Žinutė # 129
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 11
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Na maniškiui vis dar nr. 1 mamos pienas . Bet greitu metu jaučiu teks nutraukti maitinimą. Nuo ko patartumėte pradėti?
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Kūdikių virtuvėlė (receptai, pokalbiai)
  • Page 9 of 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
Search:


Copyright MyCorp © 2024