...
 Matinimas krūtimi ar mišinukais - Page 4 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Matinimas krūtimi ar mišinukais
Matinimas krūtimi ar mišinukais
Jūs už maitinimą krūtimi ar mišinukus?
1.1. Už matinimą krūtimi.[ 24 ][75.00%]
2.2. Už matinimą mišinukais.[ 1 ][3.12%]
3.3. Nėra skirtumo.[ 7 ][21.88%]
4.4. Nežinau.[ 0 ][0.00%]
Answers total: 32
Rena02Data: Pirmadienis, 2011-09-12, 10:21 AM | Žinutė # 46
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 80
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Aš tik už maitinimą motinos pienu . Pirmagimį sūnų man neišėjo maitinti verkiu Turėjo auksinį stafilokoką, tai net mp negalėjau maitinti, o ką jau kalbėti apie mišinuką. Vėmė betkiek, viduriavo. Galįjau duoti tik pati išvirusį klijuką...O dabar turiu antrą saulytę (6,5 mėn.), maitinu krūtimi, pienelio turiu sočiai liuks Planuoju maitinti iki metukų, nes neužilgo norėsi trečio gedaaa


 
vaidaaData: Šeštadienis, 2011-11-26, 2:32 PM | Žinutė # 47
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 260
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
na kaip nekeista aš krūtine davioau tik tada kai buvau ligoninėje bet ji tuščia tekdavo prašyti mišinuko..gryžus namo iškart keliavau pirkt mišinuko.naudojome aptamil biškiuką brangokas bet mažajai tiko kuo puokiausiai.o pigučių atpildavo
 
KrlaData: Šeštadienis, 2011-11-26, 7:36 PM | Žinutė # 48
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
as pirma maitinau 6men,viena vakara atsisake ir nebereikejo,o va antra tai 2metai ir kelios dienos pelyte biustas pelyte jau maniau,sita trumpiau maitinti,bet kaip sakoma,zmogus planuoja-dievas koreguoja juokas pieno netruko nei su pirmuoju,nei su antra.

 
raganeleData: Trečiadienis, 2012-09-19, 9:51 AM | Žinutė # 49
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 11
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Quote (vaidaa)
na kaip nekeista aš krūtine davioau tik tada kai buvau ligoninėje bet ji tuščia tekdavo prašyti mišinuko..gryžus namo iškart keliavau pirkt mišinuko.naudojome aptamil biškiuką brangokas bet mažajai tiko kuo puokiausiai.o pigučių atpildavo


Kaip kam išeina, tas taip ir maitina - ar krūtine, ar mišinukais. Jeigu krūtimi nesigauna ar pieno nėra, galima išsirinkti tinkantį mišinuką ir nebus problemų. Šiaip geros kainos ir didelis gana pasirinkimas, kiek teko matyti, assorti.lt - http://www.assorti.lt/vaikams/maistas. Gal kas perkatės iš ten?
 
katciaData: Pirmadienis, 2012-10-29, 4:47 PM | Žinutė # 50
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs


 
GiedruteData: Trečiadienis, 2013-01-30, 1:45 PM | Žinutė # 51
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Maitinau pati ir tuo dziaugiuosi :) manau tik todel, kad maitinau pati, per 8 men dar vaikas nesirgo :) Taip pat apie maitinimo krutimi privalumus tiek motinai tiek vaikui galima paskaityti ir straipsnelyje apie maitinima krutimi
 
lukrecija12Data: Ketvirtadienis, 2015-09-03, 11:00 AM | Žinutė # 52
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 11
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Aš manau, kad maitinimas krūtimi yra būtinas, jei turi pieno. Aš pati jo neturėjau, todėl rinkausi peino mišinius "Milupa". Rekomendavo gydytoja man juos. Vaikelis noriai valgė. Vėliau pradėjome virti trintas daržovių košeles, sriubytes.
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Matinimas krūtimi ar mišinukais
Search:


Copyright MyCorp © 2024