...
 Matinimas krūtimi ar mišinukais - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Matinimas krūtimi ar mišinukais
Matinimas krūtimi ar mišinukais
Jūs už maitinimą krūtimi ar mišinukus?
1.1. Už matinimą krūtimi.[ 24 ][75.00%]
2.2. Už matinimą mišinukais.[ 1 ][3.12%]
3.3. Nėra skirtumo.[ 7 ][21.88%]
4.4. Nežinau.[ 0 ][0.00%]
Answers total: 32
AtileData: Šeštadienis, 2010-07-24, 1:54 PM | Žinutė # 31
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Ar valgiau kopūstą ar ne vaikas vistiek 3 mėn rėkė kaip beprotis dėl pilvo. Nei vaistai nei dar kas nors nepadėjo. Po 2 mėn kankinimosi su maistu (nes maitinau krūtimi), valgiau absoliučiai viską ir buvo tas pats. Po 3 mėn. viskas baigės.

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
raskaData: Šeštadienis, 2010-07-24, 2:13 PM | Žinutė # 32
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs

Na va mano Ugnius irgi nuo kavos nemiegojo,bet as geriu 3 in 1 tai nieko,miega.Pradejau ir as pomidorus valgyti,lygtai nieko geda3


Rasos saldainių karalystė

 
GabiskaData: Penktadienis, 2010-07-30, 8:21 PM | Žinutė # 33
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Apie mamos pieną

http://www.delfi.lt/news....4996955



Mano rankdarbių pasaulis
 
dowwiData: Ketvirtadienis, 2011-05-19, 1:45 PM | Žinutė # 34
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 14
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
As tik uz maitinima krutimi, pirmaja savo panele maitinau deja tik 2 savaites, nes buvau jauna teko baigti mokslus. Anraja labai stengiausi kuo ilgiau maitinti, istempeme iki 7 menesiu ir dabar pereinam i misinuka, sumazejo pienukas staigiai ir mazoji pamate kad is bonkutes geriau geriasi ir lengviau nebenori vargti su krutim:( taigi paskutines dieneles dar vis karta nuo karto pasiulau kruti bet gaila kad nebeuztenka mano jau pienuko:(
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2011-05-19, 3:21 PM | Žinutė # 35
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
dowwi, tai vat kad visos norim ale ne visada gaunas chi

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
VijolėData: Ketvirtadienis, 2011-05-19, 7:58 PM | Žinutė # 36
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
dowwi, tai vat kad visos norim ale ne visada gaunas

tai gi kad ne visoms duota galimybė maitinti ilgai gedaaa gedaaa gedaaa man tai pasisekė savo pirmąją maitinau iki pusantrų metų nors bučiau galėjus maitinti ir dar ilgiau nes pieno turėjau tiek kad kokius tris vaikus bučiau išmaitinus, bet jau laukiausi antros ir vaikas rėkė kad papas kaka, antrąją maitinau iki metų aštuonių mėnesiu nes buvo sveikatos pablogėjimas tai turėjau nutraukti maitinimą, o mažėlį maitinau iki dviejų bet jau pasakiau kad didelis ir gana prie mamos papo sėdėti lelius lelius lelius



facebook
 
Zaliaake25Data: Penktadienis, 2011-05-20, 1:34 PM | Žinutė # 37
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
dowwi, saunuole esi, o kiek jau duota maitinti tai tiek duota, Erikuti kol kas maitinu, bet rupuziukas kandziojasi su vienu kapliuku savo ir juokiasi sako ai, sakau ai lelius lelius lelius

Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
dowwiData: Penktadienis, 2011-05-20, 11:03 PM | Žinutė # 38
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 14
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
zaliaake25 kiek jau laiko mazajam? kaip supratau 3 vaikucius turit? Smagu manau:) As turiu 2 dukrytes, tolimesnei ateity noreciau ir trecio pagranduko:)

vijole kaip saunu kad tiek ilgai maitinot ir vaikuciam juk labai gerai kai mamos pienuka geria:) o man tai toks sunkus dabar laikas kai pereinam i misinukus, as kazkaip labai stresuoju pati kad nebegaliu maitint:( atrodo kad lengvai pasiduodu.

 
irmaData: Šeštadienis, 2011-05-21, 9:10 AM | Žinutė # 39
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
na ir as pasisakysiu chi pirmagimi maitinau 1m.9men. bet po to nutraukiau vasarai artejant nes jau griebdavo bet kur bet kada gedaaa o antraji pupuli tai kazkur 7 menesius ismaitinau bet pienelio ne marios jau buvo po to baigesi visai,tai krutimi maitinimas buvo kaip desertas lelius lelius
 
ASTULEData: Pirmadienis, 2011-05-23, 8:21 AM | Žinutė # 40
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
o aš maitinau tik 1 mėn., ir taip labai nesisekė, net antspenius dėjau, bet kaip neėmeė mano krūties, taip ir neėmė, tai vis nusitraukinėdavau, ir taip pienukas seko, seko, kol galiausiai nebeužteko ir nutraukiau, negi kankinsi vaiką gedaaa gedaaa

 
ASTULEData: Pirmadienis, 2011-05-23, 8:22 AM | Žinutė # 41
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
kaip baltai pavydžiu toms mamoms, kurios išmaitina ilgai savo vaikelius, kokia laimė meilee meilee meilee

 
Zaliaake25Data: Pirmadienis, 2011-05-23, 6:24 PM | Žinutė # 42
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (dowwi)
zaliaake25 kiek jau laiko mazajam? kaip supratau 3 vaikucius turit? Smagu manau:) As turiu 2 dukrytes, tolimesnei ateity noreciau ir trecio pagranduko:)

vijole kaip saunu kad tiek ilgai maitinot ir vaikuciam juk labai gerai kai mamos pienuka geria:) o man tai toks sunkus dabar laikas kai pereinam i misinukus, as kazkaip labai stresuoju pati kad nebegaliu maitint:( atrodo kad lengvai pasiduodu.


maziukui jau 10 menesiu meilee Taip, turiu 3 vaikucius gedaaa


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
edckuteData: Trečiadienis, 2011-05-25, 6:53 PM | Žinutė # 43
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1245
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
As ir savo maziuka labai neilgai maitinau gedaaa pirma misinuko doze jau ligonineje gavo, matyt is to nuovargio mazai jo pasigamino-to pienuko gedaaa
O veliau vis keisdavau - vienas maitinimas krutimi kitas misinuku, taip zaideme apie pora menesiu, jei ne dar trumpiau :(
Ir iki siol draugaujam su misinuku, tik zinoma, dabar jau tik pries miegeli gedaaa
Norisi savo turtelius kuo ilgiau maitinti, bet yra kaip yra... Vienai gal kantrybes pritruksta, kitai gal gamtos neduota.. nieko jau cia nepakeisim gedaaa


 
MEINARDASData: Šeštadienis, 2011-05-28, 1:20 PM | Žinutė # 44
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 52
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
As savo pirmagime maitinau 11men.,antraja dukryte-13men.,suneli maitinu taip pat,deja mano vyriukui tiek pienuko kiek turiu neuztenka tad tenka primaitint misinukais!!!Beje as irgi visu simtu procentu uz maitinima krutimi!!!
 
utėData: Trečiadienis, 2011-08-24, 2:43 PM | Žinutė # 45
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
As taip pat uz maitinima krutimi liuks Jei tik yra galimybe, tai reikia ja ir naudotis. Pirmaji maitinau iki 1 metu. Bet mano vyrukas nuo pat mazens buvo nepasotinamas, valgydavo kas 2 val.-diena nakti. galvoju Kai pradejo ragaut maisto, tai is krutines valge tik naktim-dienom duok jam sociai pavalgyt pelyte pelyte Ir pastebejau, kad krutine jam buvo reikalinga kaip zindukas, tad nusprendziau nebekankintis- naktim pradejau duot vandens gedaaa
Antrasis taip pat nepasotinamas, tik kad naktim ilgiau pamiegam, o dienom jei gerai miega valgo kas 2 val., o jei prasciau-kas 1 val. lelius lelius lelius Tikiuosi maitint iki metu liuks
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Matinimas krūtimi ar mišinukais
Search:


Copyright MyCorp © 2024