...
 Vaikai darželiuose ir su auklėmis - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Vaikai darželiuose ir su auklėmis (diskusijos)
Vaikai darželiuose ir su auklėmis
AtileData: Pirmadienis, 2011-04-11, 2:57 PM | Žinutė # 16
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Maniškis pagaliau tepena be kaprizų, įsivažiavo bičas po pusmečio lelius

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Zaliaake25Data: Antradienis, 2011-04-12, 8:23 AM | Žinutė # 17
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gintarė)
Auklėtoja iš darbo išėjo ,todėl ir į kitą grupę perkėlė, bet kad auklytė nepatiko,ir mergytė nebenorėjo eiti ...
vieną dieną tai pasiėmiau iš darželio užtinusiom akimis, auklytė pasakė kad visą laiką verkė, o paskambint man ar vyrui nesusiprotėjo ,taip susibiesinau ir pasiėmiau iš darželio anksčiau negu vasaros atostogos parasideda rekiu

cia man pritruko zodziu, kaip taip galima vaika virkdyti.

Musu panele eina be kaprizu, vakar kepeme barnius leidau maisyti su mikseriu, ir i formas deti, tai patenkinta buvo sirdis o siandien issinese i darzeli visus lelius


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
GintarėData: Trečiadienis, 2011-04-13, 8:36 AM | Žinutė # 18
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
Tai gerai kad noriai eina į darželį , o aš saviškei kai pasakau ,kad kai mama gaus darbą eisi į darželį tuoj ašaroja pele tai nežinau kaip čia bus kai į darželį reikės flirt

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
Zaliaake25Data: Antradienis, 2011-05-24, 7:26 AM | Žinutė # 19
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gintarė)
Tai gerai kad noriai eina į darželį , o aš saviškei kai pasakau ,kad kai mama gaus darbą eisi į darželį tuoj ašaroja pele tai nežinau kaip čia bus kai į darželį reikės flirt

Gal pas jus yra galimybe, kad vaika nuvesti i darzeli ir paziureti kaip jai ten sektusi, aisku kartu bunant ir tau, musu panelei reikejo tik 3 dienu kad buciau as o po to parode ate ir as iseidavau. Man aukletoja sake, kad yra daug vaikuciu senokai jau einanciu ir vis su asaromis, ir kaip ji pasake, vaikas nori eiti i darzeli, bet mama sunkiai paleidzia ji nuo saves, tai vaikutis jaucia, kad mamai skaudu yra ir grauzia kirminukas viduje mama, o ne kiek vaika, vaikas jaucia mamos emocine bukle, jau isitikinau ir pati. meilee


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
MEINARDASData: Šeštadienis, 2011-05-28, 1:15 PM | Žinutė # 20
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 52
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Na mums pasirinkti darzelio nelabai iseina,nes miestelyje kuriame mes gyvename jis vienintelis lelius Kadangi laukiausi trecio mazylio nusprendeme,dukryte uzrasyti i darzeli,labai pergyvenau kaip bus visgi nemoka kalbos,vislaik buvo iki siol su manimi,zodziu baimiu buvo......bet ka jus galvojat ji nuo pirmos dienos ten jautesi kaip sava,nekilo jai jokiu problemu,sake atiena i darzeli sureguliuoja kaip kas ka turi veikt ir tada eina pati zaist lelius Dukrytei tuo metu buvo 1m 9men.,norejom leist ir mazaji nuo ateinancio rudens,deja gydytoja neleido,nes jis daznokai sirguliuoja pas mus!!!O geriausios aukles vaikuciams(bent jau mano)tai seneliai kamuolys Jais gali pasitiket,ir nebaisu palikt vaikuciu!!!Labai,prilabai suprantu mamas norincias gryzt i darbus,po ilgu atostogu su vaikuciais chi
 
Zaliaake25Data: Penktadienis, 2011-08-05, 8:21 AM | Žinutė # 21
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Labukas visoms, artėja ruduo ir darželiai ir mokyklos ar jau ruošiate vaikučius?

Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
GritėData: Ketvirtadienis, 2011-08-25, 7:05 PM | Žinutė # 22
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 739
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Sveikos mamytės geles Turiu ir aš vienč darželinukę ir vieną dvyliktokę.Mažoji darželio laukia ,dieneles skaičiuoja iki rugsėjo -1 kiek liko......bet sakė dar labiau krepšinio čempionato laukia sypsena
 
katciaData: Sekmadienis, 2012-09-30, 7:54 PM | Žinutė # 23
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
metas i darzeli.kaip isgyventi adaptacija

 
superbeniukasData: Penktadienis, 2022-09-30, 9:44 AM | Žinutė # 24
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveiki,
Gyvename Vilniuje, ir nepavyko gauti vietos valdiškame darželyje (tiktai kitoje miesto pusėje). Tai privatus darželis lieka vienintelė išeitis. Gal kas rinkotes darželį pastaruoju metu?
Gavome šiandien pasiūlyma iš Gedimino miesto darželio - https://www.gediminodarzelis.lt/
Patalpos atrodė labai jaukios, auklėtojos draugiškos. Kaip manote ar tai būtų tinkamas darželis vaikui?
Šis darželis taip pat turi privačią pagrindinę mokyklą ( https://www.gediminomokykla.lt/ ), kuri visai sudomino. Galbūt žinote apie tą mokyklą?

Laukiu jūsų pastabų ir minčių, nes esu visiškai pasimetusi.
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Vaikai darželiuose ir su auklėmis (diskusijos)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright MyCorp © 2024