...
 Priauginti plaukai - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » GROŽIO IR KOSMETIKOS SALONAS » Priauginti plaukai (informacija)
Priauginti plaukai
greituteData: Šeštadienis, 2010-03-20, 10:18 PM | Žinutė # 1
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs

Priaugintų plaukų priežiūra, priauginimo būdai. Be komentarų.

Pokalbiai apie plaukus ČIA.
 
greituteData: Sekmadienis, 2010-07-25, 4:48 PM | Žinutė # 16
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Plaukų priauginimo ABC


Veržlesnis šiandienos gyvenimo tempas verčia dažniau keistis ir moteris. Lengva pakeisti rūbą, batelius, apsirengimo stilių, tačiau staigiai trumpų plaukų šukuoseną pakeisti į ilgų plaukų modelį – daugiau nei sudėtinga, tiesa? Taigi pasaulinė grožio pramonė ėmė ieškoti būdų, kaip pailginti plaukus dirbtiniu būdu.

Ir rado… Apie plaukų priauginimo procedūrą pasakoja grožio salono „Tovera“ kirpėja modeliuotoja Aida Skodienė.

Kas yra plaukų priauginimas? Kada ši mada prasidėjo pasaulyje?

1970-siais metais pasaulyje atsirado pirmosios įmonės, kurios bandė sukurti patvaresnius dirbtinius plaukus. Po ilgai trūkusių mokslinių tyrimų bei eksperimentų 1991 m. kompanijos „Great Lengths“ įkūrėjas Deividas Goldas Londone sukūrė ir užpatentavo naują plaukų pailginimo ir sutankinimo technologiją.

Tai buvo tikra revoliucija plaukų priauginimo srityje – gana nesudėtingas plaukų pailginimo ir sutankinimo būdas, tinkamas net ploniems ir nestipriems plaukams. Po procedūros plaukai atrodo natūraliai.

Kaip atliekama ši procedūra?

Plaukų priauginimas, atsižvelgiant į priauginamų sruogų kiekį ir šukuosenos užbaigtumą, trunka 1,5–3 val. Plaukų sruogos yra kelių ilgių ir tankių, prie natūralių plaukų pritvirtinamos apie 0,5 cm nuo galvos odos atstumu, naudojant kapsulėse esantį keratiną, suminkštintą aukšta temperatūra.

Kas lemia plaukų priauginimo kokybę?

Ši procedūra atliekama tik grožio salonuose kvalifikuoto specialisto, nuo jo priklauso plaukų priauginimo kokybė ir dalinai tolesnė šukuosenos priežiūra. Priaugintos sruogos išsilaiko 4-6 mėnesius: šviesūs plaukai – 4, o tamsūs – iki 6 mėnesių. Po to taip pat grožio salone sruogos nuimamos naudojant specialią priemonę.

Antrą kartą plaukų priauginimą ar sutankinimą galima atlikti iškart po pirmojo. Plaukų priauginimas nėra kenksminga procedūra, nes naudojamos natūraliosios priemonės – keratinas ir proteinas.

Kada nerekomenduojama daryti plaukų priauginimo?

Nepatariama ilginti plaukus, kai jie slenka dėl įvairių sveikatos sutrikimų, vartojant stiprius medikamentus ar po persirgtos ligos. Taip pat ši procedūra netinka porėtiems ar neigiamai į bet kokius mechaninius dirgiklius reaguojantiems plaukams.

Taip pat nerekomenduoju priauginti ar sutankinti plaukų klientėms, kurios nepaiso specialisto nurodymų, t.y. netinkamai prižiūri priaugintus plaukus.

Kaip prižiūrėti priaugintus plaukus?

Prižiūrėti priaugintus plaukus pakankamai paprasta, tačiau reikėtų žinoti ir tam tikrus niuansus.
Tokie plaukai plaunami tokiais pat šampūnais bei balzamais kaip natūralūs, geriausiai kas 3–4 dienas. Plaukų kondicionieriaus, balzamo nereikia tepti ant plaukų šaknų (kaip, beje, ir esant natūraliems plaukams).

Priaugintiems plaukams prižiūrėti nėra būtina naudoti tik natūralių šerių šepetį, nors kai kurie stilistai rekomenduoja savo klientėms rinktis būtent tokį.

Šukuokite plaukus lėtai, rūpestingai: prilaikykite sruogas, nepeškite. Priaugintus, kaip ir natūralius plaukus galite sukti žnyplėmis ar suktukais, džiovinti fenu. Tik šiuos prietaisus naudokite atsargiai, nes karštis priaugintiems plaukams gali pakenkti. Tiek natūraliems, tiek priaugintiems plaukams sveikiausia, kai jie išdžiūsta savaime, natūraliai.

Šukuosenai formuoti galite naudoti putas, laką ar želė. Tačiau formuojant šukuoseną nerekomenduojama suvelti plaukų.

Niekuomet nemiegokite šlapiais ar drėgnais plaukais, jie turi būti visiškai sausi.

Dar vienas patarimas: eidami miegoti, degintis saulėje ar kaitintis saunoje, būtinai susipinkite plaukus į kasą. Taip juos pasaugosite nuo karščio ar suvėlimo.

Priaugintus plaukus galite tonuoti, dažyti, tačiau nereikėtų to daryti per dažnai.

Koks plaukų priauginimo poveikis plaukams? Klientės neretai sako, kad labiau ima slinkti plaukai, nukenčia plaukas, esantis arti šaknies, juos sunkiau susitvarkyti?

Mitas, kad po plaukų priauginimo ar sutankinimo ima labiau slinkti plaukai. Kadangi tam tikras kiekis plaukų išslenka kasdien, šiuo atveju jis lieka prikibęs prie keratino kapsulių. Nuėmus sruogas, plaukai yra iššukuojami. Tuomet ir atrodo, kad po plaukų priauginimo išslinko daugiau plaukų.

 
greituteData: Šeštadienis, 2010-10-16, 10:01 AM | Žinutė # 17
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Plaukų priauginimas (video)

http://www.baltichair.eu/index.php?module=9&category=152&lang=lt

 
karolinakData: Antradienis, 2013-06-11, 4:08 PM | Žinutė # 18
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 8
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Geriausias kainos ir kokybes santykis Vilniuje, Mindaugo g. 23a Studio Secret grozio salone, kainos su darbu nuo 342 Lt.
 
karolinakData: Trečiadienis, 2013-07-10, 4:12 PM | Žinutė # 19
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 8
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Gerai ir pigiai daro Karolina Vilniuje, Mindaugo g. 23a 862997733
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » GROŽIO IR KOSMETIKOS SALONAS » Priauginti plaukai (informacija)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright MyCorp © 2024