...
 Mes užsienyje - Page 9 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Mes užsienyje
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 11:12 AM | Žinutė # 121
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
Aš gyvenu Crawley, West Sussex grafystėj

Quote (uzsienete)
Nufotografuok ir idek nuotraukyte mergaites kambario! ir parasyk kas tau nepatinka!
O is Lietuvos baldu as nesisiunciu......
uztenka man ju ir cia

o as ute nezinau kur tu randiesi chi chi chi zinau kad as vidury Anglijos pas mus shefieldas jugniasi su mano miestu o shefield yra 5 ar 4 pagal dydi Anglijoj tai va gelyte bet kai buvau Londone tai as vos gyva likau kai pamaciau ten gyvenima ir judejima neisgyvenciau ,sakau greiciau vestu mane i mano kaima chi chi chi kai grizom buvo naktis tai tyla ir ramybe vyravo , Londone visi it skruzdeles jau sesta ryta juda ir nieks nieko neziuri neisiviazdavau,kad taip gali but ,pavargau ziauriai ,bet sako kas priprate niekad nemainytu Londono i kita ,miesta ten tik gerai ,kad gali drasiai kalbet bet kokai kalba ,o mes jau savo mieste lietuviskai nesirekaujam nes pagrinde vien anglai gyvena ,
Uzseniete,o man tai nera cia graziu baldu ikelsiu kokią dieną mergaitės kamabriuko fotkes,bet ten nieko gero ,aš oriu tokių žinai viakiškų baldų kur Lietuvoj daro su daug lentynų na man viskas Lietuvišką ,mes net namie koridoių pasidarėm lentutėm kaip Lietuvoj daro iš plasitikinių lentelių tik jos čia plačios ir brangios ,bet iš anglų kas pamato tai visi va taip love ,ir tų kilimų kaip nekenčių siaubas visur pas juos tie kilimai ,pas mane tik miegamąjam ir mergaitės kambarį paskui vien plaukiojantis parketas ,ir laiptai mediniai ,o ne kilimas nu kol aš išvalydavau tuos laiptus biasu ir prisiint kai su kilimais būdavo aaaaa


 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:30 PM | Žinutė # 122
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Idedu savo maziuko kambario nuotraukytes, man tai jau atsibodo tas margumas bet maziui tai labai patinka. tai siemet dar nedarysim remonto chi
Attachments: 7404524.jpg (102.0 Kb) · 2622983.jpg (77.9 Kb)


 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:30 PM | Žinutė # 123
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
labai lauksim tavo nuotraukyciu gelyte

 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:35 PM | Žinutė # 124
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
Londone visi it skruzdeles jau sesta ryta juda ir nieks nieko neziuri neisiviazdavau,kad taip gali but ,pavargau ziauriai ,bet sako kas priprate niekad nemainytu Londono i kita ,miesta

Kai tik atvaziavau i Londona buvo sunkoka visur skubi,leki.Visada judesi ,nes iki darbo metro vaziuodavau 1,5 valandos,tai kazkaip pripratau mirkt
ir net pradejo patikti.
Daznai mes vaziuojam i Londono centra nes Gabrieliukui labai patinka karalienes parke pasivaikscioti,prie liutu nusifotografuoti mirkt
As jau nebepavargstu nuo Londono siurmulio!!! gelyte


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:35 PM | Žinutė # 125
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
as ryt ikelsiu pas mus viskas su princesesm ir orzine splava , gelyte labai grazus tavo sunelis ir kambariukas koks fainutis gelyte dabar i darbeli leksiu ryt nufotkinsiu gelyte

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:36 PM | Žinutė # 126
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (uzsienete)
As jau nebepavargstu nuo Londono siurmulio

turiu dvi pazystamas tia sako mes jau kitakart spec ten vaziuojam kad pasiilgstam to surmulio o man tai atvirksciai buvo gelyte


 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:36 PM | Žinutė # 127
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Sekmes darbe gelyte

 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:38 PM | Žinutė # 128
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
kad pasiilgstam to surmulio

reikia prie jo priprasti!
O as gyvenu rytu Londone 5 zonoj, tai cia to surmulio daug maziau ,nes man iki centro reikia pavaziuoti gelyte nemazai


 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:41 PM | Žinutė # 129
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Kodel tavo istorijos nera tarp gimdanciu uzsienyje!!!!
Kai tu savo idesi tada as savo parasysiu juokas


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:52 PM | Žinutė # 130
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (uzsienete)
Kodel tavo istorijos nera tarp gimdanciu uzsienyje!!!!

tai kad as lyg rasiau gelyte jei nera ryt bus gelyte va radau fotografijas tuoj sukeliu gelyte


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:56 PM | Žinutė # 131
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs

cia lietuvisku knygu bibliotekele buvo cia senos fotografijos pernai metu ryt parodysiu kokia turiu knygu kolekcija naaisku ten nedaug bet skaitant kad mes jas visas vezamesis leituvos tai man jau daug as dieviu knygas ,pas mane visad ju apstu buvo ir bus pati geriausia dovana man knyga,ir jei koks konkursas del knygos tai as turbut tiek galiu stengtis kad oi ,man taip patinka jos kartais net uostau pasiemus ,kai naujos buna vyras jau priprato prie to keisto mano pomegio chi chi chi siu metu ta biblioteka mazyles perkelta kitur


 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:56 PM | Žinutė # 132
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
va radau fotografijas tuoj sukeliu gelyte

Laukiu


 
uzsieneteData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 12:59 PM | Žinutė # 133
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 515
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Grazus kambariukas love
O del knygu irmes turim biblioteka lietuvisku.......
nes jei kas klausia koreikia is lietuvos dovanu tai sakom Knygu buckis
Ir pas mus yra lietuvisku knygu knygynas tai ten daznai uzbegam vis, sasiuviniu pratybu ar spalvinimui,knyguciu nauju nusipirkt mirkt


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 1:03 PM | Žinutė # 134
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (uzsienete)
O del knygu irmes turim biblioteka lietuvisku

Quote (uzsienete)
nes jei kas klausia koreikia is lietuvos dovanu tai sakom Knygu

Quote (uzsienete)
Ir pas mus yra lietuvisku knygu knygynas tai ten daznai uzbegam vis, sasiuviniu pratybu ar spalvinimui,knyguciu nauju nusipirkt

nesu girdejus kad yra pasirodykit ir jus savo bibliotekele kaip faina tai as ten visal aiak praleisciau o jus ar vaziuojat ituos car boot as ten anglisku knygu kiek prisiperku bet dabar nebeisiena nulekt nes savaitgalais dirbu ,bet si savaitgali tikriausia teks nes pradejau dirbt po pietu o jie buna nuo ryto tai va juokas vargas mano vyras butinai papildysiu istorija apie gimdyma nes labai faina buvo cia gimdyti buckis


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-09-09, 1:04 PM | Žinutė # 135
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
uzsienete, tu atgaivinai ta skyreli gelyte gelyte gelyte gelyte
Atile jei atsimena ir uzsuka cia turetu mano prasyma ivygdyt gelyte gelyte gelyte


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024