...
 Mes užsienyje - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Mes užsienyje
ausroteaData: Trečiadienis, 2010-03-31, 8:00 PM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
KUR IŠVYKOME? KAIP ADAPTAVOMĖS? KODĖL IŠVYKOME IR T.T.


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-03-31, 10:04 PM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
sveikos ,aš viena iš išvykusių ,deja,jau penki metai ,kaip ne namuose,nors žinau kad nieko ten gero ,bet visitek ta trauka namo tai siaubinga,o kaip jums drug

 
ausroteaData: Ketvirtadienis, 2010-04-01, 7:51 AM | Žinutė # 3
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Aš 4 mėnesius...
Quote (pumpurelis)
deja,jau penki metai

Kodėl deja? Lietuvėlė traukia? Sunku ten dabar...


 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-04-01, 8:11 AM | Žinutė # 4
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
sutinku ,kad sunku ,bet man tas Lietuvos ilgesys toks stiprus,nors jau ir vaikai čia eina i mokyklą ir niekaip negaliu priprast kad diskriminacija ,tokia žiauri,sava kalba,savi papročiai ,savi draugai,sunku Lietuvoj man buvo gyvent ,bet tikriausiai nieks iš gero gyvenimo ir neišvažiavo į svečias šalis.

 
ausroteaData: Ketvirtadienis, 2010-04-01, 8:14 AM | Žinutė # 5
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
pumpurelis, diskriminacija? Tikrai? galvoju

 
pumpurelisData: Ketvirtadienis, 2010-04-01, 1:13 PM | Žinutė # 6
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Aš kur dirbu darbe ,na kur dirbau teisingiau nes dabar motinystės atostogos ,tai ten tokia žiauri diskriminacija ,kad baisu,nes mes su vyru tik dviese buvom kitataučiai ,tai žiuri visi skersi,pastovi itampa,bet ką darysi,tiesiog nėra kito pasirinkimo ,nes jau toj kompanijoj esam penkis metus.O kaip pas jus ?ten Šiaurės Airija ar kaip skaitosi? Ko kitos merginos neprisijungiat i diskusiją,kaip jus jaučiatės išvykę ar turit planų apie Lietuvą,ar sunki adaptacija buvo .

 
lagūnaData: Penktadienis, 2010-04-02, 2:57 PM | Žinutė # 7
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 475
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Sveikutės.Mes ir sėdime čia jau penkti metai,nors planavom padirbėti porą metelių ir gryžti,bet planai keičiasi,kaip ir bjauri situacija krizinė galvoju .O pripratom tai sunkokai,sūnus verkė visą menesį prieš rugsėjo 1-ąją,labai nenorėjo i mokyklą čia.Bet jį sutiko labai gerai,tai problemos tuoj dingo,ir nebuvo jokių ašarų.O aš po menesio nuo atvažiavimo norėjau gryžti namo,nes pasijunti čia toks svetimas ir niekam nereikalingas......

 
pumpurelisData: Penktadienis, 2010-04-02, 3:55 PM | Žinutė # 8
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Tas tai tiesa vienišas ir nereikalingas,o kaip dabar ar adaptavotės jau.O kokia mieste esat ir kokioj valstybėj ?Mano dukrytė ir labai šauniai adaptavosi flo

 
lagūnaData: Penktadienis, 2010-04-02, 9:33 PM | Žinutė # 9
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 475
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
.O kokia mieste esat ir kokioj valstybėj ?Mano dukrytė ir labai šauniai adaptavosi

Smagu,kad mergytė apsiprato greit. roze
O mes gyvenam Š.Airijoje,Newry mieste.Dabar lyg viskas ir normaliai,tik tas kalbos nemokėjimas laisvai ,savo daro galvoju .Aš čia gyvendama daugiau lenkiškai išmokau,nei angliškai juokas


 
pumpurelisData: Penktadienis, 2010-04-02, 10:04 PM | Žinutė # 10
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Kaži kokiu atstumu gyvenam,aš gyvenu Rotherham mieste ,reiks paprašyt ,kad pažėtu kur tu čia randiesi,pas mus tia babajų daug ,o lenkų nėra ,bet mes darbe tai tik du emigrantai tai kalbą greit pralavinom ten įsidarbinę,o ką tu dirbi.Ar dar yra planų apie namus drug

 
lagūnaData: Šeštadienis, 2010-04-03, 9:29 AM | Žinutė # 11
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 475
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
.Ar dar yra planų apie namus

Tai norisi labai namo,bet lauksim geresnių laikų,gal kas pasikeis,gal darbų atsiras daugiau.Ir noriu,kad dičkis baigtų čia mokyklą,nes jei dabar reiktų gryžti,tai jam būtų labai sunku galvoju
O kaip jūs,nesidairot namolio gryžti? roze




Message edited by lagūna - Šeštadienis, 2010-04-03, 9:30 AM
 
greituteData: Šeštadienis, 2010-04-03, 10:32 AM | Žinutė # 12
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Labuka panelės mes jau čia 4 metai eina,adaptavomės šeip sau,vyras po savaitėlės pradėjo dirbti,o aš tik po 5 men.,jam čia nebuvo sunku,nes darbą turėjo,o aš verkdavau vakarais ir sakydavau,kad noriu namo.Bet kai pradėjau aš dirbti,viskas pasikeitė,man pradėjo čia patikti. Šiandien jau ketvirti metukai eina kaip mes čia,atsivežem mums brangių žmonių,padėjom įsitvirtinti.Dabar čia mano namai,nenoriu i lietuvą,gal ir norėčiau čia visam pasilikti,bet ... ateitis parodys, kaip viskas bus.
 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-04-05, 3:14 PM | Žinutė # 13
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (greitute)
Dabar čia mano namai,nenoriu i lietuvą,gal ir norėčiau čia visam pasilikti,bet ... ateitis parodys, kaip viskas bus.

džiaugiuosi už tave,kad viskas į savo vėžias atėjo, tai gal ir tėvukai pas jus atvažiavę?Mano šeima ir Anglijoj tik gyvena nuo mūsų 70mylių atstumo tai susitinkam i mėnesi kartą ar du.Velykas taip pat pas juos sutikom,o vaikučių neturit kurie į mokyklą eitų.


 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-04-05, 3:18 PM | Žinutė # 14
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (lagūna)
O kaip jūs,nesidairot namolio gryžti?

gal ir keistai skamba,bet mes čia važiavom tik tapetams užsidirbti,ir grįžt namo ,bet gudumas daro savo ,vis negana ir negana ir taip žiūriu ,kad laikas daro savo ir Lietuva taip kažkaip tolsta nuo mūsų ,o mes nuo jos mano dukra čia mokyklą lanko ,tai nežinau dar turim porą metelių kol jai sueis septyni metai ,jei kas pasikeis gal ir važiuosim namo ,bet čia darbas ,namai nusipirkom namą ,įsikūrėm,o dabar grįžt į nežinia tia ir būtų sunku ,nei darbo nieko ir kas dien kažkaip atrodo kad mūsų Lietuvelėj sitacija tik blogėja drug


 
lagūnaData: Trečiadienis, 2010-04-07, 6:09 PM | Žinutė # 15
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 475
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
kas dien kažkaip atrodo kad mūsų Lietuvelėj sitacija tik blogėja

tas tai tiesa,naujienos tai iš ten liūdnokos,su darbais prastai,ir dirbti neužtenka,reikia dar ,kad ir algas išmokėtų...
Quote (pumpurelis)
nusipirkom namą ,įsikūrėm

pumpurelis, tai jums super,kad viskas čia roze ,o mūsų namukas liūdi Lietuvėlėj.....


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024