...
 Mes užsienyje - Page 4 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Mes užsienyje
ausroteaData: Šeštadienis, 2010-04-24, 9:54 PM | Žinutė # 46
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Bet mes toli viena nuo kitos, kainos gali stipriai skirtis.

 
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-04-26, 2:48 PM | Žinutė # 47
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Noriu namoooooooooooooooooooo cry2 pas mamąąąąąąąąąąą cry2 geda3 juokas3

 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-04-26, 2:51 PM | Žinutė # 48
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
pas mamąąąąąąąąąąą

rimtai pasiilgai namų,o tai vasara važiuokit su mašina visi navigacinę tik įsigyk ir lekiat,ar bijai ,o kas atsitiko jug tau lyg patiko čia ,gal tik laikinai čia toks užėjo,kaip manai dr


 
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-04-26, 2:55 PM | Žinutė # 49
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Kas tie visi, aš viena su dviem vaikais juokas juokas juokas baik juokus, skolose mirkstu, kokia dar Lietuva cry2 šiandien man depresija musiau, namo užsimaniau geda3

 
pumpurelisData: Pirmadienis, 2010-04-26, 3:05 PM | Žinutė # 50
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
skolose mirkstu

tai gal biški palengvės,kai gausi už vaikučius galine data sugražina ,tai gal kiek lengviau bus


 
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-04-26, 6:16 PM | Žinutė # 51
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Aplankė seselė, mažiaus nerado namie juokas3 pagyrė, kad namai švarūs juokas3 juokas3 juokas3 paplepėjom rūpimais klausimais, ketvirtadienį skiepysim mažiuką... cry2

 
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-04-26, 6:18 PM | Žinutė # 52
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Ai dar paprašiau rekomenduoti vitaminų, tai sakė nereikia, jei gerai valgo ir pieną geria star2

 
ausroteaData: Pirmadienis, 2010-04-26, 6:19 PM | Žinutė # 53
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Dėl mažo hemoglobino pasakiau, sakė čia spec tokių tyrimų periodiškai nedaro (aplamai kraujo tyrimus retai daro), tai kai eisim kada apsilankyt, tai pasiprašyt sakė, kad pasidarytume hemoglobino tyrimą...

 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-04-27, 7:03 AM | Žinutė # 54
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
Dėl mažo hemoglobino pasakiau, sakė čia spec tokių tyrimų periodiškai nedaro (aplamai kraujo tyrimus retai daro), tai kai eisim kada apsilankyt, tai pasiprašyt sakė, kad pasidarytume hemoglobino tyrimą

pas mus vienai mergaitei pastoviai skaudėdavo galvą ,sukdavosi galva ir silpna būdavo pasėdi vaikas mokykloj ir eina namo ,nes nebegali išbūt pamokose ir kada tėvai paparašė kraujo tyrimų ,sako o kam jums jie užteks šlapimo,sako kraujo tyrimas labai retiems atvejams,o man kas mėn daro deja,bado ir bado ,keista ,kad pas tave net į namus atėję buvo,pas mane buvo atėję tik kai gimė visą mėn vaikšto.O tu jam žuvies taukų neduodi ,man vaikystėj ir mažas hemoglobino kiekis visad budavo ir matai paskui kokios rimtos bėdos užpuolė,pasikonsultuok kai turėsi galimybę su Lietuvos gydytojais dr


 
ausroteaData: Antradienis, 2010-04-27, 7:06 AM | Žinutė # 55
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
pas mus vienai mergaitei pastoviai skaudėdavo galvą ,sukdavosi galva ir silpna būdavo pasėdi vaikas mokykloj ir eina namo ,nes nebegali išbūt pamokose ir kada tėvai paparašė kraujo tyrimų ,sako o kam jums jie užteks šlapimo,sako kraujo tyrimas labai retiems atvejams,o man kas mėn daro deja,bado ir bado ,keista ,kad pas tave net į namus atėję buvo,pas mane buvo atėję tik kai gimė visą mėn vaikšto.O tu jam žuvies taukų neduodi ,man vaikystėj ir mažas hemoglobino kiekis visad budavo ir matai paskui kokios rimtos bėdos užpuolė,pasikonsultuok kai turėsi galimybę su Lietuvos gydytojais

Čia eina į namus, žiūrėti kaip vystosi. Klausinėjo keistų dalykų, tokių kaip pvz ar vaikšto star2 ar kalba supranta. Tipo jei pasakyčiau eik užsimauk batus ar suprastų, sakau žinoma... Juk jam 2 metukai star2
Tai tą kraujuką padarys, kai prašysiu...


 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-04-27, 7:12 AM | Žinutė # 56
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
Tipo jei pasakyčiau eik užsimauk batus ar suprastų, sakau žinoma

gal jie nori padaryti vaiko ligos istoriją ,ir kadangi jie patys jo negali paklausti tokių dalykų ,tai negali įsitikinti,kad jis vystosi pagal laiką ,o jei būtų jį stebėję nuo gimimo tai būtų matę jo vystimosi raidą,o neprašė tavęs iš Lietuvos skiepų paso ,mūsų tai prašė dr


 
ausroteaData: Antradienis, 2010-04-27, 7:21 AM | Žinutė # 57
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
gal jie nori padaryti vaiko ligos istoriją ,ir kadangi jie patys jo negali paklausti tokių dalykų ,tai negali įsitikinti,kad jis vystosi pagal laiką ,o jei būtų jį stebėję nuo gimimo tai būtų matę jo vystimosi raidą,o neprašė tavęs iš Lietuvos skiepų paso ,mūsų tai prašė

Prašė ir prašė sutikimo skiepui. Nuo meningito ir dar vienos ligos. Daviau sutikima. Draugė nuves ketvirtadienį paskiepyt star2


 
ausroteaData: Antradienis, 2010-04-27, 7:23 AM | Žinutė # 58
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Man dėl didesnio vaikino neramu cry2 penktadienį vėl eisim, darys tyrimus ir reiks laukt atsakymo kažkiek cry2

 
pumpurelisData: Antradienis, 2010-04-27, 7:37 AM | Žinutė # 59
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
Man dėl didesnio vaikino neramu

o kas jam


 
ausroteaData: Antradienis, 2010-04-27, 7:39 AM | Žinutė # 60
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
o kas jam

Širdies ūžesys...


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MES UŽSIENYJE » Mes užsienyje (Pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024