...
 Kompiuterio ligos - Page 8 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » KOMPIUTERIJA » Kompiuterio ligos (pokalbiai)
Kompiuterio ligos
KrlaData: Pirmadienis, 2012-10-22, 8:55 PM | Žinutė # 106
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Jarmina)
o tai wondausai nesusipjaus?

kai nusiperki kompa,i diskus persirasai tuos pacius windousus(ka ir turiu padarius),tada vel dedi tuos pacius diskus ir per nauja rasai,raso,kad tik nereikia nieko keisti hard diske.tada viskas liks...nezinau.sename kompe irgi karta instaliavau per nauja tuos pacius diskus ir viskas veike,bent jau muzika ir fotkes tikrai liko


 
rasa85Data: Trečiadienis, 2012-10-24, 3:36 PM | Žinutė # 107
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
pasakykit man ko mano kompas kvailioja? buna uzeina,kai suki peles ratuka vaizdas ir tekstas mazeja mazeja,suki atgal tada dideja... ir tuo paciu kai nori atidaryti kita tema vis kita puslapi atidaro,ir taip pridarineja su kiekvienu paspaudimu...kol neperkraunu kompo tol bludija...buna kad kelis kartus perkraut tenka per diena...virusu lyg nera,praskenuoju papildomai,nerasta...

pabandyk isvaluyt dulkes is vinteletoriuko,bet jau taip normaliai atsisuk ir su ausu krapstuku visus kampukus
 
KrlaData: Trečiadienis, 2012-10-24, 3:42 PM | Žinutė # 108
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
tfu tfu tfu,bet jau 2 diena normaliai veikia sypsena2 pakeliau kompa,pakisau po apacia,kad auksciau butu kad geriau vedintusi,nes budavo labai karstas,dabar ziuriu vesus kur ventiliatorius...o ant ekrano vel pasimato uzrasas kad windows ne originalus...nusifotkinau ekrana ir sakiau nueisiu i parde COMET kur pirkau,ziuresiu kaip man pasiaiskins flirt juk jei perki is parduotuvs,jie jau buna isntaliuoti,tai turi buti originalus argi ne? gedaaa

 
rasa85Data: Trečiadienis, 2012-10-24, 3:46 PM | Žinutė # 109
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
tfu tfu tfu,bet jau 2 diena normaliai veikia pakeliau kompa,pakisau po apacia,kad auksciau butu kad geriau vedintusi,nes budavo labai karstas,dabar ziuriu vesus kur ventiliatorius...o ant ekrano vel pasimato uzrasas kad windows ne originalus...nusifotkinau ekrana ir sakiau nueisiu i parde COMET kur pirkau,ziuresiu kaip man pasiaiskins juk jei perki is parduotuvs,jie jau buna isntaliuoti,tai turi buti originalus argi ne?

taip turi but orginalus bet jei kompas grybauja gali visko prisigalvot....
kazkada ir mano kompui taip pasiai buvo,kad kazka ismesdavo kad ne orginalus,bet tada ir buvo ne orginalus nes meistras perinstaliavo kompo.
 
diskoferisData: Trečiadienis, 2012-10-24, 8:32 PM | Žinutė # 110
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
delto kad rasei ventiliatorius kur yra karsta labai budavo tai siulau isivalyti ventiliatoriu ir nebereiks nei jo pakelti niekur nei jis gliucins.as savaji kas pusmeti duodu pravalymui ir kai pamatau koks dulkiu siurblys yra loptopas net isizioju.. o siaip jei nevalysi viena diena nenustebk kad pakvips namie svilesiu ir kompas amziams isijungs gedaaa
 
KristugneData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 7:55 AM | Žinutė # 111
pažįstama
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 729
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
aš jau ne kartą savo kompą valiau,tiksliau pati ventiliatorių teptuku nes jau dulkių tai kalnai ten būna,kiti ir dulkių siurbliu tai daro gedaaa dėl Windovs tai dukterėčiai kai per vasarą buvo anglų policija užblokavo,nes nelegalūs atseit buvo.O aš maniau,kad persirašymas nieko blogo...mūsų šaly jaučiu visi vienas iš kito rašo,bet neužblokuoja.Aš ir antivirusines nemokamas atsisiunčiu gedaaa

Mano kampelis
 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 9:20 AM | Žinutė # 112
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
as irgi manau labai reta kuris perka tuos originalius vindovsus daleiskim kad persirasyti ,ar ten tas antivirusines..niekada net neturejau minttiek [irkti antivirusine ypac kai pas mus maciau ar 60 euru jos kainuoja gedaaa
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 4:13 PM | Žinutė # 113
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
Windovs tai dukterėčiai kai per vasarą buvo anglų policija užblokavo,nes nelegalūs atseit buvo

pelyte pelyte pelyte nu geriausiai pelyte dar tokio ''sposo'' neteko girdeti


 
liudmilkaData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 4:28 PM | Žinutė # 114
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3501
Apdovanojimai: 9
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
pabandyk isvaluyt dulkes is vinteletoriuko

o kaip ji isvalyti? gedaaa
 
liudmilkaData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 4:30 PM | Žinutė # 115
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3501
Apdovanojimai: 9
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
beja. kas gali buti mano kompui. kad veikia gerai bet ten kur ventiliatorius pradeda sildytis ir kai tampa labai karsta kompas issijungia. isijungia kaip visada bet pokol pakraus kokia programele - interneta ar papke kokia tai turi kokie 10min praeiti pelyte
 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 4:38 PM | Žinutė # 116
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (liudmilka)
beja. kas gali buti mano kompui. kad veikia gerai bet ten kur ventiliatorius pradeda sildytis ir kai tampa labai karsta kompas issijungia. isijungia kaip visada bet pokol pakraus kokia programele - interneta ar papke kokia tai turi kokie 10min praeiti

perkaista gedaaa matyt irgi valymo prasosi gedaaa sako negalima deti kompo ant minksto pavirsiaus,lovos ir pan,nes negali ausintis...


 
VijolėData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 4:41 PM | Žinutė # 117
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
nu geriausiai dar tokio ''sposo'' neteko girdeti

na geriau ir netektų to išgirsti pačiai gedaaa



facebook
 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 8:51 PM | Žinutė # 118
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (liudmilka)
pabandyk isvaluyt dulkes is vinteletoriuko

o kaip ji isvalyti?

ten kur vinteliatorius atsuk visus varztelius ir nuemus ta dangteli su ausu krapstuku isvalyk visus kampukus.
 
diskoferisData: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 9:53 PM | Žinutė # 119
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 784
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (rasa85)
ten kur vinteliatorius atsuk visus varztelius ir nuemus ta dangteli su ausu krapstuku isvalyk visus kampukus.

nevisi vienodai valosi .pas mane tai kompui ekrana pirma reikia nuimti klaviatura isardyti visa kad daeiti iki reikiamos vietos.todel pati nagu u nekisu nes nemokeciau nei uz ka
 
rasa85Data: Ketvirtadienis, 2012-10-25, 11:32 PM | Žinutė # 120
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (diskoferis)
nevisi vienodai valosi .pas mane tai kompui ekrana pirma

taip ne visi...neskubant ir nedraskant galima ir atidaryt ir sutvert....man patinka tokie dlaykeliai su kompu krapstytis...
 
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » KOMPIUTERIJA » Kompiuterio ligos (pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024