...
 Kompiuterio ligos - Page 6 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » KOMPIUTERIJA » Kompiuterio ligos (pokalbiai)
Kompiuterio ligos
rasa85Data: Antradienis, 2012-07-17, 11:55 AM | Žinutė # 76
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Kristugne)
krla,kartais ir pas mane būna,kad jau pradeda imti popierių ir sustoja,tada aš tik atidarau tą stalčiuką kur būna tušti popieriai ir vėl uždarau ir jis pradeda spausdinti

pas man eirgi taip kartais buna ...irgi ta pati padarau... begu
Quote (nerida)
kaip sulietuvinti windows 7 home premium sp1 (64bit

tu cia turi omenyje lietuviu kalba ivesti..na jei sitaip tai berods reikia perinstaliuoti kompa... gedaaa
 
NicoleData: Ketvirtadienis, 2012-10-04, 10:02 PM | Žinutė # 77
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
S.O.S.,merginos!
Man rodo,kad turiu susiinstaliuoti ar dar koki velnia padaryti(o gal jos truksta?)tvarkykle....Treiber...Driver...kas cia per velnias ir su kuo jis valgomas?Ka as turiu daryti?Is manes tokia kompiuteraste,kad nusisauk! pelyte O kai dar tarp triju kalbu klaidziot reikia,is kuriu vienos nei bum bum-anglu...gal todel man nei video nei nuotrauku nepakrauna?


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
NicoleData: Ketvirtadienis, 2012-10-04, 10:14 PM | Žinutė # 78
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
ir dar....vietoj google man issoka kazkoks sweetim.com su panasiu i googles zenkliuku ir rodo,kad tokio serverio nerasta piktas blykcioja visas ekranas,tiesiog velniava daros verkiu

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!

Message edited by Nicole - Ketvirtadienis, 2012-10-04, 10:15 PM
 
neridaData: Ketvirtadienis, 2012-10-04, 10:18 PM | Žinutė # 79
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Nicole, galbūt kažkokia problema su vaizdo draiveriais,gal kuri labiau nusimano šiam dalykėlyje

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
VijolėData: Penktadienis, 2012-10-05, 0:05 AM | Žinutė # 80
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
ir dar....vietoj google man issoka kazkoks sweetim.com su panasiu i googles zenkliuku ir rodo,kad tokio serverio nerasta blykcioja visas ekranas,tiesiog velniava daros

na ir kokio velnio tu šį dalyką susiinstaliavai gedaaa gedaaa tavau pasiūlė kažką idomaus tu paėmei ir pasicekavinau tada automatiškai buvo idiegta ta programėlę kuria dabar ir matai vietoj googlės gedaaa



facebook
 
VijolėData: Penktadienis, 2012-10-05, 0:08 AM | Žinutė # 81
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Man rodo,kad turiu susiinstaliuoti ar dar koki velnia padaryti(o gal jos truksta?)tvarkykle....Treiber...Driver...kas cia per velnias ir su kuo jis valgomas?Ka as turiu daryti?Is manes tokia kompiuteraste,kad nusisauk! O kai dar tarp triju kalbu klaidziot reikia,is kuriu vienos nei bum bum-anglu...gal todel man nei video nei nuotrauku nepakrauna?

na šiaip tai neturėtų trukti draiverio jei iki to laiko matei viską gedaaa gedaaa ten jaučiu gero valymo kompe reikia pas tave gedaaa nes man toks vaizdas susidarė kad visokio šššš... ten prisikrovei tai ir gaunasi stabdis gedaaa gedaaa



facebook
 
NicoleData: Penktadienis, 2012-10-05, 1:14 AM | Žinutė # 82
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
vijole1972, isskyrus paint.net ir picasa nieko neinstaliavau,nes mano kompas kaip naujagimis,reikejo kazkur nuotrauku talpykla pasidaryt gedaaa O kaip man ja pasalint? verkiu

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!

Message edited by Nicole - Penktadienis, 2012-10-05, 1:14 AM
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-10-05, 1:30 AM | Žinutė # 83
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
isskyrus paint.net ir picasa nieko neinstaliavau,nes mano kompas kaip naujagimis,reikejo kazkur nuotrauku talpykla pasidaryt

anksciau as turejau picasa.dabar jau ne,paprasciausiai prie PICTURES pasidarai aplankus ir ten laikai nuotraukas.kiekvienai progai gali atskira aplanka paimti,man taip patogiau mirkt


 
NicoleData: Penktadienis, 2012-10-05, 3:13 AM | Žinutė # 84
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
kiekvienai progai gali atskira aplanka paimti

Tai mano monitorius butu nusetas aplankais,o programoms vietos nerasta juokas1
Deinstaliavau as ta bestija,o ji vel gryzo pelyte


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-10-05, 3:47 AM | Žinutė # 85
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Tai mano monitorius butu nusetas aplankais

ne monitoriuje reikia laikyt gedaaa


 
NicoleData: Penktadienis, 2012-10-05, 4:53 AM | Žinutė # 86
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
tada mano "naujagimy" reik pictures programos ieskot,jei tokia yra gedaaa nes paint turejau naujai instaliuot,nors siap ji Windowsuos visad buna gedaaa

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
rasa85Data: Penktadienis, 2012-10-05, 9:22 AM | Žinutė # 87
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Nicole, atsiusk savo skype as pabandysiu padet kiek galeisu.... gedaaa
 
VijolėData: Penktadienis, 2012-10-05, 10:08 AM | Žinutė # 88
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
vijole1972, isskyrus paint.net ir picasa nieko neinstaliavau,nes mano kompas kaip naujagimis,reikejo kazkur nuotrauku talpykla pasidaryt O kaip man ja pasalint?

ta programėlė ne kompe instaliuojasi o pačioje naršyklėje atsiranda gedaaa reikia nustatymuose ieškoti gedaaa nu blyn mintinai nepamenu, teko ir man tokią problemą turėti tai nustatymus pakeičiau ir viskas gerai, o kadangi pas tave Windowsai nauji tai tas dalykas nepritaikytas taviškiams tai ir gaunasi košmaras kompe gedaaa



facebook
 
neridaData: Antradienis, 2012-10-16, 1:59 PM | Žinutė # 89
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
kokią rekomenduotumėte nemokamą programą kompui praskenuot?nes parsisiunčiau kažkokią Hunter tai jio man praskanavo viską rado sausainių, trojaną,ir kai paspaudžiau kad ištaisytų rašo kad programą reikia pirkt -nu sunervino piktas

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
NicoleData: Antradienis, 2012-10-16, 4:53 PM | Žinutė # 90
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
jei rasi TuneUp 30 dienu nemokamai,tai labai gerai isvalo kompa,bet reikia nepamirst praejus laikui deinstaliuot,o siaip pravalydavau su "teptuku" Cleaner gedaaa

Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » KOMPIUTERIJA » Kompiuterio ligos (pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024