...
 Arbata lieknėjimui - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Arbata lieknėjimui (pokalbiai)
Arbata lieknėjimui
neridaData: Šeštadienis, 2010-09-18, 4:58 PM | Žinutė # 16
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
Kiek užmačiau,tikrai nepigios...bet kaip sakant gal mažiau chemijos,o jei ir poveikis akivaizdus,tai manau verta investuosti į savo kūno linijas

na man kaip nedirbanciai kiekviena menesi 50lt ant arbatos tai tikrai daug kad ir kaip noreciau, gedaaa pigiau pabadaut juokas


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero



Message edited by nerida - Šeštadienis, 2010-09-18, 4:58 PM
 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 5:03 PM | Žinutė # 17
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (nerida)
na man kaip nedirbanciai kiekviena menesi 50lt ant arbatos tai tikrai daug kad ir kaip noreciau, pigiau pabadaut

Niu ir man tokie pinigai nemaži... bijau bet pabandyti tikrai norėčiau....siaubas jaučiu stebuklas būtų,jei ant vasaros bent 5 kg pamesčiau chi


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 6:50 PM | Žinutė # 18
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (nerida)
kuge ir kiek tokia arbata kainuoja?itariu nemazai

Palyginus su kitomis arbatomis tai ne pigiai - 49 Lt dėžutė, bet ... toje dėžutėje yra 40 pakelių ir užtenka 40 dienų, nes vienas pakelis dienai mirkt

Quote (Aime)
Gal gali parašyt iš kur perki tas arbatas? Ir kiek laiko jau jas geri?Ir koks jų skonis?

Perku Panevežyje , o skonis man primena šieną chi Tik įdomus jos pagaminimo būdas - aš užvirinu arbatinį, kai išsijungia , palaukiu 20 min ir tik tada į termosą ( 1 arba 1,5 ltr talpos) užplikau arbatą. Gerti galima po 20 min. Taip pagaminta arbata geriama visą dieną kol išgerį tą kiekį. Jei per klaidą ( pamirai užsukti termosą) arbata atšalo , jos jau geti nebegalima. Aš tai vieną gėlę taip išgelbėjau, laisčiau atšalusia arbata ( man kai kada likdavo puodelis neišgetos) mirkt

Quote (Aime)
Kiek užmačiau,tikrai nepigios...bet kaip sakant gal mažiau chemijos,o jei ir poveikis akivaizdus,tai manau verta investuosti į savo kūno linijas

Ne kiek kūno linijos bet ir sveikata lbai svarbu. Aš namie nebeturiu jokių vaistų nuo temperatūros ir gripo - jei ekstra atvejis - gydomės tik šios firmos produktais ir šia arbata. Aš dažniausiai naudoju antilipidinę arbatą ( tą pigesnę) O kitą naudojau sau kai intensyviai valiau kepenis mirkt
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 6:53 PM | Žinutė # 19
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Galėčiau parašyti vieną dietą kaip galima numesti 10 - 15 kg per 40 dienų, bet neturint šios arbatos ir dar vieno prietaiso ( jis tikrai nepigus, bet be jo niekaip neišsiverčiu - naudoju kasdien namie ) nieko nebus mirkt
 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 8:20 PM | Žinutė # 20
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
Palyginus su kitomis arbatomis tai ne pigiai - 49 Lt dėžutė, bet ... toje dėžutėje yra 40 pakelių ir užtenka 40 dienų, nes vienas pakelis dienai

Aš jau irgi paskaičiavau ,kad nebaisi ta kaina,kai 40 d užtenka .
Quote (kuge)
Perku Panevežyje

O iš kur,ta prasme iš maxės ar vaistinės ..nu esu žalia tokių spec.arbatų pirkime gedaaa
Quote (kuge)
o skonis man primena šieną

Ojėj tai žodžiu skonis šlykštus bijau
Quote (kuge)
Tik įdomus jos pagaminimo būdas - aš užvirinu arbatinį, kai išsijungia , palaukiu 20 min ir tik tada į termosą ( 1 arba 1,5 ltr talpos) užplikau arbatą. Gerti galima po 20 min. Taip pagaminta arbata geriama visą dieną kol išgerį tą kiekį. Jei per klaidą ( pamirai užsukti termosą) arbata atšalo , jos jau geti nebegalima.

Kaip įdomiai .
Quote (kuge)
Ne kiek kūno linijos bet ir sveikata lbai svarbu.

Kas be ko,kad sveikata svarbu mirkt
Quote (kuge)
Aš namie nebeturiu jokių vaistų nuo temperatūros ir gripo - jei ekstra atvejis - gydomės tik šios firmos produktais ir šia arbata. Aš dažniausiai naudoju antilipidinę arbatą ( tą pigesnę) O kitą naudojau sau kai intensyviai valiau kepenis

Aišku mirkt
Quote (kuge)
ir dar vieno prietaiso

O kas čia per prietaisas gedaaa


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 8:27 PM | Žinutė # 21
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
O iš kur,ta prasme iš maxės ar vaistinės ..nu esu žalia tokių spec.arbatų pirkime

Šios arbatos maxsej nėra - perku specialioj firmoj kuri užsiima šių poduktų platinimu mirkt

Quote (Aime)
O kas čia per prietaisas

Dabar laiko neturiu , ir nelabai žinau į kokį skyrelį galėčiau įkelti, bet rytoj pasižiūrėsiu kur galėčiau apie jį papasakoti mirkt
šiandien su juo mėsa valiau, tai kai nuotraukas įkelsiu kokią mėsą valgom - pasidarysit merginos vegetarėm juokas , nors ir daržovės ne ką geriau chi
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 8:28 PM | Žinutė # 22
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
Ojėj tai žodžiu skonis šlykštus

Kai pripranti - tai nieko, juolab , kad cukraus į ją dėti negalima chi chi chi

 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 10:09 PM | Žinutė # 23
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
Šios arbatos maxsej nėra - perku specialioj firmoj kuri užsiima šių poduktų platinimu

Aišku gedaaa
Quote (kuge)
šiandien su juo mėsa valiau, tai kai nuotraukas įkelsiu kokią mėsą valgom - pasidarysit merginos vegetarėm , nors ir daržovės ne ką geriau

Tikiu kokį brudą mes valgom...ta geriau jau nematyti ten tų "fainumų" gedaaa bijau
Quote (kuge)
Kai pripranti - tai nieko, juolab , kad cukraus į ją dėti negalima

Tikiu,kad priprast reikia...tik užsispyrimo reikia ...aš galiu skanias arbatas gert ir be cukraus,bet va ten kokios žalios (šieno skonio jos man atrodo) tai fui nemėgstu gedaaa dabar galvoju,kad ir tos spec arbatos jaučiu nepraryčiau...na ,bet kaip sakoma reikia tik labai norėti begu


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
raskaData: Šeštadienis, 2010-09-18, 10:22 PM | Žinutė # 24
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
viskas as irgi noriu ,ir tikrai nepagailesiu tu keletos litu mirkt

Rasos saldainių karalystė

 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 10:23 PM | Žinutė # 25
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
Tikiu kokį brudą mes valgom...ta geriau jau nematyti ten tų "fainumų"

Rytoj nuotraukas įkelsiu chi chi chi tiesiog gražu žiūrėt chi

Quote (Aime)
arbatos jaučiu nepraryčiau

Prarytum, iš pradžių šienu kvepia ( čia tik man - kiti sako, kad labai skanu, bet kai aš arbatų nemegėja - tai man visos arbatos šienas chi )

 
AimeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 10:28 PM | Žinutė # 26
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
Rytoj nuotraukas įkelsiu tiesiog gražu žiūrėt

Ateisiu į forumą pavalgiusi,kad kaip sakant nesusigadint apetito chi
Quote (kuge)
Prarytum, iš pradžių šienu kvepia ( čia tik man - kiti sako, kad labai skanu, bet kai aš arbatų nemegėja - tai man visos arbatos šienas

Aaaa,tada aišku...vadinasi nėra tokia bjauri (jei tau visos arbatos kaip šienas) gedaaa nu šakės tikrai jaučiu reiks įsigyt tos arbatos.

Beje, o po kurio laiko pajutai sveikatos gerėjimą?


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
kugeData: Šeštadienis, 2010-09-18, 10:41 PM | Žinutė # 27
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
Beje, o po kurio laiko pajutai sveikatos gerėjimą?

Pradėjau sveikatintis balandžio mėnesį. Be arbatos dar gėriau papildomai įvairiausius bioaktyvius papildus kaip cinką, kalcį, kordicepsą, xitozaną. Dabar , o tiksliau praeitą savaitę buvau pasitikrinti ekoskopu ir taip sužinojau kas ir kaip.
Mano brolienė geria tik arbatą. Pradžioj jautėsi ne kaip, labai prakaitavo, išmėtė veidą bjauriais spuogais, o kai šlapinasi tai bjaurus kvapas. Paaiškėjo, kad organizmas kiekvienam labai įvairiai valosi, jai pasireiškė tokie simptomai. Iš pradžių labai skeptiškai žiūrėjo į visa tai, bet kai pati pabandė tai pajuto skirtumą. Dabar pradėjo naudoti papildomai kalcį ir cinką. Sakė, kad jaučiasi labai gerai, pajuto energijos anpludį, nustojo griaušti rėmuo. Žodžiu dar oganizmas valosi. Ji nėra stora, bet kankina kitos problemos. Vakar skambino ir pasakojo arbatos poveikį išbandė prieš peršalimą - nebereikėjo jokių vaistų chemionių, o man tik juokas ima kai žmogus iš pat pradžių skeptiškai žiūrėjo, o vėliau su tokiu entuziazmu pasakoja kokius stebbūklus paprasta arbotėlą daro ( aš tai jos poveikį žinau , nes pati išbandžiau) chi Bet dar kartelį pasikartosiu - norint gerai susitvarkyti visą savo organizmą reikia apsišarvuoti kantrybe , nesstebūklų nebūna, viskas palaipsniui, žingsnis po žingsnio - nereikia norėti, kad 40 metų grūdę į save visą šlamštą per vieną dieną ar mėnesį sutvarkytume chi chi chi

 
AimeData: Sekmadienis, 2010-09-19, 2:00 PM | Žinutė # 28
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
nereikia norėti, kad 40 metų grūdę į save visą šlamštą per vieną dieną ar mėnesį sutvarkytume

Absoliučiai tau pritariu mirkt

Tikrai reikės užsiimti tos arbatos, kas parduoda mano kaime,pieškom begu


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
kugeData: Sekmadienis, 2010-09-19, 4:08 PM | Žinutė # 29
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (Aime)
Tikrai reikės užsiimti tos arbatos, kas parduoda mano kaime,pieškom

Jei ne paslaptis - tai kur tas tavo "kaimas" gedaaa

 
AimeData: Sekmadienis, 2010-09-19, 4:39 PM | Žinutė # 30
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1677
Apdovanojimai: 13
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
Quote (kuge)
Jei ne paslaptis - tai kur tas tavo "kaimas"

Labai arti Baltijos buckiukas


Girdžiu spintoj kažkas vaikšto...Atidarau duris...Žiūriu suknelės iš mados eina...
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Arbata lieknėjimui (pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024