...
 muzikos ir atpalaiduojančios terapijos vaikučiams - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » muzikos ir atpalaiduojančios terapijos vaikučiams (Prašau padėkit studentei :))
muzikos ir atpalaiduojančios terapijos vaikučiams
LinaAmanakData: Trečiadienis, 2012-03-14, 9:21 PM | Žinutė # 1
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveikos damos :)
esu Lina, paskutinio, socialinės pedagogikos kurso studentė, rašau baigiamąjį darbą apie atpalaiduojančios terapijos veikimą ir naudojimą Lietuvos mokymo įstaigose, esu labaiu orientuota į darželinukus vaikučius, bet nebūtinai. Labai prašau jūsų pagalbos atsakyti į kelis anketos klausimus, kurią pati sudariau, tai užims jums vos kelias minutes, o pagelbėsite labai daug!
Prisesu iš apklausa.lt nuorodą, kuri jus tiesiai nukreips į mano anketą: http://apklausa.lt/f....ullpage
Dar kartą jums labai dėkoju, ir linkiu visoms sėkmės :)
Pagarbiai Lina
 
LinaAmanakData: Trečiadienis, 2012-03-14, 9:26 PM | Žinutė # 2
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
be to, ir jai kas jus domintų šia tema jauskitės laisvai klausti, turiu nemažai ką papasakoti, ir patirties, ne tik iš Lietuvos, taip pat iš Danijos ir šiuo metu tirinėju UK situaciją :)
 
KrlaData: Trečiadienis, 2012-03-14, 9:32 PM | Žinutė # 3
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
man idomu,nes reiketu savaji pas psichologa nuvest su tokiais nervais gedaaa

 
VijolėData: Trečiadienis, 2012-03-14, 9:40 PM | Žinutė # 4
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
LinaAmanak, atsakiau klausimus begu begu šiaip tai ir aš esu susidurusi su tokiom vaiko problemom ir pas psichologę ėjom ir priežastį sužinojom bet viskam reikia laiko taip iš karto niekas nesusitvarko gedaaa gedaaa gedaaa


facebook
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2012-03-15, 2:18 PM | Žinutė # 5
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
LinaAmanak, atsakiau ir norėčiau kad darželyje būtų muzikos terapija, nes pritariu tai nuomonei, kad muzika daro žmones geresniais. begu

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SVEIKATA, LIGOS » muzikos ir atpalaiduojančios terapijos vaikučiams (Prašau padėkit studentei :))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024