...
 Dekupažo ir dekoro pamokėlės - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum moderator: kuge  
Forumas » RANKDARBIŲ PASAULIAI - auksarankių pokalbiai ir darbai » DEKUPAŽO IR DEKORO PASAULIS » Dekupažo ir dekoro pamokėlės (rastos internete arba Jūsų asmeninės)
Dekupažo ir dekoro pamokėlės
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-02-18, 7:06 AM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Šioje temoje padėsime susipažinti su dekupažo menu. Kaip papuošti vieną ar kitą darbelį, kaip pasiruošti dekupažo menui ir t.t. Žodžiu, naudingi patarimai susidomėjusioms dekupažo galimybėmis.
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-03-31, 5:55 PM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
VAZONELIO DEKUPAŽAS
JUMS REIKS:
grunto,paprasto glaisto,šviesių akrilinių dažų,dekupažo klijų (arba skiesto lipalo),sendinimo pastos ,servetėlės,akrilinio lako.
1.Prieš dažant paprastą molinį vazoną jį būtina nugruntuoti,kad nuo drėgmės nenusiluptų dažai.Reikia gruntuoti iš vidinės pusės.
2.Kai gruntas gerai nudžiūna,gilias vazono rieves padenkite glaistu.
3.Visą vazoną nudažykite šviesiais akriliniais dažais .
4.Iš servetėlės išsilėšlite paveiksliuką ir priklijuokite ,vieta kur klijuosite servetėlę turi būt nudažyta baltais akriliniais dažais ,nes kitu atveju jei nudažysite tamsiais per servetėlę persigers tamsus atspalvis ir nesimatys ,jūsų ornamento.Piešinio kraštelius patamsinkite sendinamąja pasta.Kai viskas nudžius ,nulakuokite.
semkės flo


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-04-07, 1:55 PM | Žinutė # 3
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
bandau įkelt pradžiamokslį drug http://www.4shared.com/file/258349350/f031196d/dokumentas.html

 
GabiskaData: Trečiadienis, 2010-05-19, 9:07 PM | Žinutė # 4
forumo senbuvė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 7323
Apdovanojimai: 48
Reputacija: 28
Statusas: Atsijungęs
Žvakės dekupažas

Nereikia jokių specialių klijų naudosime paprastą šaukštą, degančią žvakę ir ryžinį popieriu, arba servetėlę. Išsikerpame norimą paveiksliuką pagal žvakės dydį, tada virš žvakės laikome metalinį šaukštą kol jis įkain, nebijokit jei jis aprūks tai normalu. Tada išgaubtąją šaukšto puse paveikslėlį tarsi įlydome, pradedame nuo paveikslėlio vidurio, šaukštą vis pakaitiname, kad neatvėstų, kitai paveikslėlis neprisilydis. Lakuoti nebereikia vaškas tarsi užrakiną paveikslėlį. okis



Mano rankdarbių pasaulis
 
VijolėData: Penktadienis, 2011-08-05, 10:59 PM | Žinutė # 5
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Dekupažas spausdintu paveikslėliu
Norėčiau Jums pasiūlyti dekupaže išmėginti paveikslėlių, spausdintų su spausdintuvu ant paprasto popieriaus lapo, klijavimą. Šį metodą taikau pirmą kartą ir galiu pasakyti, kad visai nesunkus ir paprastas būdas, gal net lengvesnis už servetėlių klijavimą, kurios, kaip žinia, nevienodai gula, susiraukšlėja, palieka oro tarpelių ar net plyšta.

Paveikslėlio klijavimas man pasirodė labai artimas dekupažo popieriaus klijavimui, tačiau skiriasi tuo, kad popieriaus motyvą pirma reikia nupurkšti kokiais 10 sluoksnių (aš purškiau gal 7 kartus) sintetiniu laku (jo galima įsigyti statybinių prekių parduotuvėse) ir nudžiuvus pamerkti 5 minutėm į vandenį, o paskui paveikslėlio blogąją pusę nutrinti.


Tada tepame ant dekoruojamo daikto klijus ir dedame paveiksliuką. Ant viršaus taip pat užtepame klijų. Tiesa, prieš tai aš ant dėžutės tą vietą, kur dėjau paveiksliuką, nudažiau baltai, kad mano motyvas ryškiau matytųsi. Šis paveiksliukas nebuvo per visą dėžutės dangtelį, todėl kraštus man teko pritapyti panašiomis į paveikslėlio spalvomis. Dėžutės šonus dažiau taip pat paveikslėlyje dominuojančiomis spalvomis - jas tepiau vieną ant kitos, tiesiog maišiau tarpusavyje.


Dėžutės vidui ėmiau šviesią spalvą, kad būtų kontrastas su išore. Beje, paveikslėlyje ant merginos nugaros nutūpęs drugelis man pasirodė puiki mintis į dėžutės vidų įklijuoti keletą drugelių, išplėšytų iš servetėlės. Jų vietoje taip pat prieš tai padažiau balta spalva, kad drugeliai ryškiau matytųsi. Na, o vėliau tiesiog aplinkui nudažiau rožine spalva. Darbo eigoje supratau, kad mano drugeliai labai jau susiliejo su fono spalva, todėl nutariau keletą jų paryškinti, tiesiog ant jų viršaus tepdama akrilinius dažus.


Galiausiai visą dėžutę nulakavau ir pagyvinau dekoracine juostele
VISA PAMOKA ČIA



facebook
 
AUSSRRINEData: Penktadienis, 2011-08-12, 8:58 PM | Žinutė # 6
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2379
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 20
Statusas: Atsijungęs
Labukas visoms ate turejau uzsakymuka tai pafotkinau kaip as dekupazinu butely.nieko naujo neparodysiu,bet jei kuri niekad to nedare,gal bus ydomu...
Pirma nusivaliau visas etiketes,tik pasilikau virsutine daly auksiuko,kury paskui uzdesiu.Taigi pradedam lelius

Sioj foto parodau koks skirtumas dazant su teptuku ir kempinele,as naudoju kempinele nes graziau ir lygiau pasidengia pavirsius,jei dazai tirsti uzteks nutapsnoti du kartus,jei skysti dazykit 3 arba 4 kartus kol pavirsius bus vienodai padengtas.kiekviena kart gerai nudziovinti,jei neskubu nenaudoti dziovintuvo.

Sioj foto matyt kaip viena eile dazyta ir antra.

Gerai nudziuvus dazams,klijuosim pasirinkta serveteles motyva.
As issiplesiau servetele ir klijuojam tik spalvota serveteles sluoksny.


Servetele uzlipinus atsispaudinau zodzius kuriuos isikirpau sirdeles formos.

Stai ir prilipinta,klijus tepkite is blogos puses ,o is geros atsargiai balta servetele prispauskite,bet nebraukykit,kad rastas nesusigadytu.Galima pries tai zodzius supurksti laku.

Is priekio butelio dar uzklijavau meskucius,po jais pasendinau dvikomponente sedinimo priemone...bet cia nebutina.

Batukus isrysinau blizganciais klijais.


Ir visa butely nulakavau keturis kartus su laku.Belieka tik butelio papuosimas.Zodzius aplipinau rozytem,ir ant virsaus uzrisau kaspinu.Stai ir gatavas butelis,jums sprest ar man jis pavyko,ar ne...



Jei kas neaisku klauskit. sypsena


www.fotki.com/aussrrina
 
LeilaData: Šeštadienis, 2011-08-13, 3:07 PM | Žinutė # 7
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
pamokėlė kaip užklijuoti servetėlę ant kartono
 
raskaData: Šeštadienis, 2011-08-13, 10:43 PM | Žinutė # 8
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
idomu..

http://marrietta.ru/post175768691/

kaip man patiko sirdele
http://marrietta.ru/post175757681/


Rasos saldainių karalystė

 
AtileData: Ketvirtadienis, 2011-08-18, 9:36 AM | Žinutė # 9
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Nuimame etiketes, išmirkome neiloninę puskojine lipale (PVA klijai). Užmauname ant bonkes. Pakoreguojame raukšleles. jei dėsite paveiksliuką tai toje vietoje palikite lygų plotelį. Palaukite kol gerai išdžius. Aš laikiau parą laiko. Vėliau galite nutepti akrilinias dažais, uždėti servetėlę, paveiksliuką, nulakuoti. Aš nupurškiau auksinės spalvos blizgiais dažais. Gaunasi laaabai gražus butelio paviršius.




Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
KrlaData: Penktadienis, 2011-08-19, 0:30 AM | Žinutė # 10
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
zvakes dekupazas

http://stranamasterov.ru/node/182358?tid=451


 
AUSSRRINEData: Penktadienis, 2011-08-19, 7:41 AM | Žinutė # 11
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2379
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 20
Statusas: Atsijungęs
Ydomiai butelys padarytas.



http://stranamasterov.ru/node/153839?tid=451%2C722


www.fotki.com/aussrrina
 
asjuData: Šeštadienis, 2011-09-03, 8:54 AM | Žinutė # 12
forumo tauškutė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 3994
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs


Pamokėlė geles


 
VijolėData: Pirmadienis, 2011-09-05, 12:15 PM | Žinutė # 13
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
pamokėlė



facebook
 
saulytėData: Pirmadienis, 2012-07-23, 6:13 PM | Žinutė # 14
pažįstama
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 788
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
radau pamokele gal kam pravers

http://www.youtube.com/watch?v=nMVJ3IvxfS0&feature=related
 
katciaData: Penktadienis, 2012-08-31, 11:03 AM | Žinutė # 15
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
tauriu dekoravimas pamokele



 
Forumas » RANKDARBIŲ PASAULIAI - auksarankių pokalbiai ir darbai » DEKUPAŽO IR DEKORO PASAULIS » Dekupažo ir dekoro pamokėlės (rastos internete arba Jūsų asmeninės)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024