...
 Krikštynoms skirti raštai ir kortelės - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Krikštynoms skirti raštai ir kortelės (Įsakymai, diplomai, pasižadėjimai ir t.t.)
Krikštynoms skirti raštai ir kortelės
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:45 AM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Informacija ir pavyzdžiai. Be komentarų.
 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:45 AM | Žinutė # 2
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
10 įsakymų krikštatėviams

1.Mylėkite ir branginkite krikštasūni, kad jau įsivėlėte į šį reikalą.
2.Padėkite tėveliams... dorai užauginkite
3.Patarkite, iškilus problemoms dėl meilės reikaliukų (kai paūgės truputį).
4.Kartą per pusę metų praleiskite kartu dieną: išradingai, naudingai, linksmai... (vaikui irgi turėtų būti linksma).
5.Nesišvaistykite pažadais, nes juos reikės ištesėti.
6.Moksleiviui padėkite paruošti pamokas ir pasidaryti „šperų“.
7.Švęskite kartu šventes, net ir po 50 metų.
8.Nepamirškite dovanoti dovanų
9.Nelepinkite saldumynais,nes gausite sąskaitą už dantų gydymą.
10. Labai nepykite už iškrėstas iždaigas, nes nervinimasis kenkia grožiui ir sveikatai.

Įsakymai tėveliams

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs su seserimis.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:46 AM | Žinutė # 3
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Linksmos formos įsakymai krikšto tėveliams

1. Mano atvaizdą privalote pasikabinti matomiausioje savo namų vietoje (dovanoju plaktuką ir vynuką);
2. Tikiuosi būti Jums svarbiausiu ir galbūt vieninteliu krikštasūniu (krikštadukra) jūsų gyvenime (dovanoju bokso pirštines, konkurencijai atlaikyti);
3. Nepamirškite mano gimtadienių ir kitų man svarbių dienų, nes privalėsite sveikinti ir dovanoti dovanas (kalendorius);
4. Taupykite pinigus mano būsimoms užgaidoms ir norams įgyvendinti (taupyklė);
5. Jau šiandien dairykitės man žmonos (vyro), kad turėčiau pasirinkimą iš daugelio variantų (žiūronai);
6. Nepamirškite, kad ir aš pretenduoju į Jūsų turtą (Lietuvos įmonių katalogas, advokatų skyrius);
7. Ginsite mane visose gyvenimiškose situacijose, net ir tose, kai reiks ką nors nuslėpti nuo tėvų (pažymių knygutės antrasis variantas);
8. Turėsite mane ugdyti ir mokinti, o tam geriausias būdas - ekskursijos (žemėlapis arba atlasas);
9. Tesėkite visus man šiandien duotus pažadus, nes tai geriausias meilės įrodymas (užrašų knygutė pažadams užsirašyti);
10. Mylėkite mane taip stipriai, kad šią meilę jaustų visi esantys aplinkui (širdies formos žvakė arba pakabukas).

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:48 AM | Žinutė # 4
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Močiutės - bobutės pasižadėjimai

Aš,....... močiutė, ......., savo valia, eilinį sykį neklausydama savo vyro, apakus iš meilės anūkeliui, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje, PASIŽADU:

 Kad ir kas benutiktų, nepamiršti,kad vaikai būna arba švarūs, arba laimingi. Todėl nepyksiu, kai ............ riebaluotais pirštais nučiupinės ka tik perdažytas namų sienas, žemėtom kojom nutipens per baltą svetainės kilimą .
 Be jokių atsikalbinėjimų prižiūrėti ........... savaitgaliais, švenčių dienomis, per jo tėvų atostogas , kai negalės prižiūrėti kita močiutė ir šiaip be jokio reikalo;
 Pamokyti ........., būsimą NBA žvaigždę, krepšinio meno pagrindų .
 Prižiūrėti senelį, kad vykdytų duotus pažadus.
 Išpildyti bent vieną .......... svajonę.
 Būti tikra močiute – nelepinti anūkėlio

Tokį nuosprendį sau paskelbė pati močiutė - bobutė

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:48 AM | Žinutė # 5
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Senelio - dieduko pasižadėjimas

AŠ,........... močiutės Dainos vyras, senelis .........., savo valia, neįtakojamas žmonos ir būdamas pakankamai blaivios galvos, visų čia dalyvaujančių akivaizdoje, iškilmingai PASIŽADU:
 Kad ir kas benutiktų, išlaikyti šaltakraujiškumą ir savitvardą situacijose, kai pasireikš ......... savimonė ir fantazija. Todėl nepyksiu, kai ......... ,visą gyvenimą tausotą meškerių kolekciją iškeis į vienaakį katiną nušiurusią uodegą.
 Pamokyti ........., kaip dirbti sode, nes jo tėvai tikrai to nepadarys...
 Išmokyti ........ vairuoti ir gimnazijos baigimo proga nupirkti jam automobilį ne prastesnį nei savo.
 Prižadu išmokyti:užmauti slieką ant kabliuko,sukurt laužą.
 Per Kalėdas persirengti Kalėdų seneliu ir, žinoma, nepamiršti dovanų.
 Būti tikru močiutės vyru –neleisti močiutei lepinti anūko.

Pats sau nuosprendį pasiskelbė senelis - diedukas Jonas

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:49 AM | Žinutė # 6
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Krikšto tėvelių pasižadėjimai:

Mes, (vaikucio vardas) kūmai, (kumu vardai), visų čia dalyvaujančių akivaizdoje iškilmingai pasižadame:

•Nesišvaistyti pažadais, nes juos reikės ištesėti.
•Palaikyti (vaiko vardelis) tėvelius morališkai, auklėjant ir auginant sūnų.
•Nelepinti (vaiko vardelis) saldumynais, kad paskui netektų apmokėti sąskaitos už dantų gydymą.
•Padėti skaičiuoti senelių sutaupytus pinigus.
•Užtarti prieš tėvus, kai (vaiko vardelis) paryčiais grįš iš pirmojo pasimatymo.
•Kasmet išpildyti bent vieną (vaiko vardelis) svajonę.
• Švęsti kartu šventes, net ir po 50 metų.
• Būti tikrais kūmais – neleisti seneliams lepinti anūkėlio.

Sau nuosprendį paskelbė (vaiko vardelis) kūmai: (kumu vardas)

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:49 AM | Žinutė # 7
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vaikų auklėjimo taisyklės
(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)

1. Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti -atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
4. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
5. Jei vaikas retkarčiais nušvilpia iš jūsų pinigų, nerėkite ant jo, kad netraumuotumėte psichikos. Geriausia surengti linksmą kratą vaiko kambaryje, o po to visai šeimai kartu pažaisti teismą arba sušaudymą.
6. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
7. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi, jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
8. Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės.
9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils
10. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.
11. Jei dėl vaiko patekote į aklavietę, pastatykite jį į kampą. Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.
12. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
13. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
14. Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą jo kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus - ir lėkščių plauti nereikės.
15. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
16. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:50 AM | Žinutė # 8
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Geriausia instrukcija ir jei tėvai jos laikysis, tuomet vaikas bus pats laimingiausias:

* Stabtelėk su savo vaiku - kai kiti aplink šitaip skuba.
* Vaikščiok su savo vaiku - kai kiti vien tik bėga.
* Kalbėk su savo vaiku - kai kiti geriau šaukia.
* Klausykis vaiko - kai kiti apsimeta užsiėmę.
* Juokis su savo vaiku - kai kiti žiūri piktai.
* Žaisk su vaiku - kai kiti patys nori būti linksminami.
* Pagirk savo vaiką - kai kiti mato tik prasižengimus.
* Mokykis iš savo vaiko - kai kiti yra praradę žinių poreikį.
* Svajok su savo vaiku - kai kiti tapo labai ciniški.
* Skaityk su savo vaiku - kai kiti pirmenybę teikia televizoriui.
* Melskis su savo vaiku - kai kiti yra praradę tikėjimą.
* Atsiprašyk savo vaiko - kai kiti apsimeta neklystančiais.
* Drausmink savo vaiką - kai kiti nesugeba nustatyti apribojimų.
* Apkabink savo vaiką - kai kiti neįvertina prisilietimo jėgos.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:50 AM | Žinutė # 9
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Laiškas mažyliui

Tu pats didžiausias mūsų Stebuklas, kurį mums atsiuntė Dievas – kad būtume geresni, išmintingesni, kilnesni Meilės ir Ramybės.
Telaimina Dievas, kuris yra su mumis dabar ir visados.
Tepadeda Viešpats, Tau mūsų vaikelis, mūsų Žmoguti, kurį mylim.
Tenutolsta visoks riksmas ir pyktis. Telydi Tave suprantančių žmonių mintys ir malda.
Vien tik MEILĖ yra dabar ir visados. Tu gimei iš mūsų ,ir drauge skaičiuosime Tavo augimo ,mokymosi ir brendimo laiką ,todėl ir pasirašome šį kreipimąsi į Tave:
1. mes norime ,jog Tu žinotum ,kad mes mylime Tave;
2. atleisk mums ,kuomet netenkame kantrybės ,elgiamės neteisingai,kaip ir mes Tau atleisime už panašias akimirkas;
3. atleis už tai ,jog kartais esame priversti Tave bausti.Suprask ,mūsų bausmė skirta Tavo augimui,Tavo dvasios didybei;
4. pasižadame stengtis būti vertais Tavo tėvelių vardo,mokytis drauge su Tavimi :sau ir Tau;
5. kviečiame Tave bendradarbiauti : mes stengsimės padėti Tau būti geru sūnumi ,o Tu padėk mums mūsų pašaukime ir likime;
6. mes stengsimės ieškoti vienybės ir minties tapatumo;
7. kaip mes stengsimės būti Tau dėmesingesniais ,taip ir Tavęs prašome būti dėmesingesniu mums;
8. mes prašome priimti mūsų taisykles ,nors kartais jos ir ne visai suprantamos.Patikėk,kartais mes žinome geriau ir linkime Tau visa ko geriausia;
9. tebūnie Tau pavyzdys patys iškiliausi žmonės ,į kuriuos mes visi kartu drauge lygiuosimės elgesiu ir pastangomis.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:50 AM | Žinutė # 10
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Mažylio kreipimasis į visus

Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviestas, širdimi ir sąžine palaimintas, Jūsų raukšlėm išsaugotas, šypsena pakylėtas… Auginkit mane! Auginkit mane tokį, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu auginkit dar kartą. Sėkmės būsimiem tėveliams.
Aš - trapus baltas popieriaus lapas,
Pats nusispalvinti negaliu,
Tad, jei piešite tamsiomis spalvomis,- būsiu niūrus,
Jei piešite mane skaisčiomis spalvomis, -būsiu šviesus ir linksmas
Aš - paruoštas lipdymui molio gabalas,
Pats nusilipdyti negaliu,
Tad, jei lipdysite mane piktą ,-būsiu gąsdinantis,
Jei lipdysite mane mąstantį,- būsiu paguodžiantis.
Aš- maža ir gležna gyvybės sėkla,
Pati išdygti negaliu,
Tad, jei sėsite mane abejingai, užaugsiu menkas,
Jei sėsite mane su meile, užaugsiu derlingas.
AŠ- jūsų sumanytas, bet neužbaigtas dainos,
Pats sau žodžių pasirašyti negaliu ,
Tad, jei sudėsite į mane, bet kokius žodžius skambėsiu padrikai ,
Jei sudėsite į mane išminties pilnus žodžius, skambėsiu gyvai.
Globokite, mylėkite mane, aš - jūsų vaikas.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:50 AM | Žinutė # 11
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Štai ko aš nenoriu girdėti iš jūsų visų suaugusių:

stovėk ramiai, eik greičiau, kur bėgi, paskubėk, neliesk, būk atsargus, viską suvalgyk, išsivalyk dan¬tis, neišsitepk, jau išsitepei, patylėk, kalbėk, atsi¬prašyk, pasisveikink, ateik čia, nesimaišyk man po kojomis, eik žaisti, netrukdyk, nebėgiok, nesu¬prakaituok, žiūrėk nepargriūk, sakiau pargriūsi, dabar tai tau bus, kodėl manęs neklausai, šito tu nesugebėsi, esi per mažas, duok aš padarysiu, tu jau didelis, eik miegoti, kelkis, pavėluosi, aš užsiėmęs, eik žaisti vienas, apsirenk, nestovėk saulėje, eik į saulę, nekalbėk pilna burna.
O visada norėčiau girdėti:
myliu tave, tu toks gražus, kaip gerai, kad tave turiu, pasikalbėkime truputį, pabūkime kartu, kaip jautiesi, ar tau liūdna, gal bijai, kodėl gi šito nenori, tu toks mielas, tu toks švelnus, papasakok man, ką tu išgyvenai, ar tu laimingas, man patinka kai juokiesi, verk, jei nori, tau kažkas nepasisekė, kas tave nu¬skriaudė, kas tave taip supykdė, papasakok man viską, jei nori, pasitikiu tavimi, tu man patinki, ar aš tau patinku, kada tau nepatinku, klausau tavęs, žinau, kad mane myli, ką apie tai manai, man patin¬ka būti su tavimi, noriu su tavimi pakalbėti, noriu išklausyti tave, pasakyk, kada jautiesi nelaimingas, man patinki toks, koks esi, mums gera būti kartu, pasakyk, jei suklydau.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:51 AM | Žinutė # 12
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
PASIZADU KORTELEMS

1. Pasižadu nunerti Erikai suknyte
2. Pasižadu sia vasara, savo atostogu metu, bent savaite praleisti su Erika
3. Pasižadu, kai Erikai sueis trys metukai, ismokyti ja vaziuoti dviratuku
4. Pasižadu pirsliauti Erikos vestuvese
5. Pasižadu septyniu metuku Erika ismokyti plaukti
6. Pasižadu pr kiekviena gimtadieni Erikai atsiusti sveikinimo atviruka pastu
7. Pasižadu per siu Nauju metu sutikima priziureti Erika, o jos tevelius isleisti pasilinksminti
8. Pasižadu ismokyti Erika skaityti
9. Pasižadu surasti Erikai gera ir nebrangia aukle, o jei nerasiu atlikti aukles darba
10. Pasižadu numegsti Erikai megztuka
11. Pasižadu, kai Erikai sueis 16, ismokyti ja vairuoti
12. Pasižadu, kai Erika ismoks vairuoti, nupirkti jai automobili, neprastesni nei savo
13. Pasižadu, per sias Kaledas ateiti pasveikinti Erikos persirenges Kaledu seneliu
14. Pasižadu per sias Velykas iskepti Erikai kiskio pyraga
15. Pasizadu per sias Velykos numarginti Erikai 10 kiausiniu
16. Pasižadu pirma diena darzelyje pabuti su Erika, kad jai nebutu baisu su svetimais vaikais
17. Pasižadu padovanoti Erikai maza leliuka, kad ji turetu su kuo zaisti
18. Pasižadu siandien nebaliavoti ir priziureti Erikute
19. Pasižadu iskepti torta pirmajam Erikos gimtadieniui
20. Pasižadu sekancio sauskelniu keitimo metu Erikai jas pakeisti
21. Pasižadu kita vasara Erika nuvezti prie juros
22. Pasižadu ismokyti Erika papildomos uzsienio kalbos, kurios ji nesimokys mokykloje
23. Pasižadu priziureti, kad gerai augtu Erikos medis
24. Pasižadu ismokyti Erika slidineti
25. Pasižadu sudainuoti Erikai lopsine
26. Pasižadu padeti irengti Erikos kambari naujame name
27. Pasižadu ismokyti Erika daug daineliu
28. Pasižadu dabar pat su visais kartu sudainuoti Erikai ilgiausiu metu
29. Pasižadu priziureti, kad visi cia esantys tesetu savo pazadus
30. Pasižadu triju metuku Erika nuvesti i cirka
31. Pasižadu Erikute ismokyti daryti i puoduka
32. Pasižadu antrojo gimtadienio proga Erikai padovanoti vokieciu aviganiu suniuka
33. Pasižadu pasirupinti, kad Erika laiku prieitu pirmosios komunijos

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:51 AM | Žinutė # 13
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Pažadai

1. Pasižadu nunerti Arvilei suknyte
2. Pasižadu sia vasara, savo atostogu metu, bent savaite praleisti su Arvile
3. Pasižadu, kai Arvilei sueis trys metukai, ismokyti ja vaziuoti dviratuku
4. Pasižadu pirsliauti Arviles vestuvese
5. Pasižadu septyniu metuku Arvile ismokyti plaukti
6. Pasižadu per kiekviena gimtadieni Arvilei atsiusti sveikinimo atviruka pastu
7. Pasižadu per siu Nauju metu sutikima priziureti Arvile, o jos tevelius isleisti pasilinksminti
8. Pasižadu ismokyti Arvile skaityti
9. Pasižadu surasti Arvilei gera ir nebrangia aukle, o jei nerasiu atlikti aukles darba
10. Pasižadu numegsti Arvilei megztuka
11. Pasižadu, kai Arvilei sueis 16, ismokyti ja vairuoti
12. Pasižadu, kai Arvile ismoks vairuoti, nupirkti jai automobili, neprastesni nei savo
13. Pasižadu, per sias Kaledas ateiti pasveikinti Arviles persirenges Kaledu seneliu
14. Pasižadu per sias Velykas iskepti Arvilei kiskio pyraga
15. Pasizadu per sias Velykos numarginti Arvilei 10 kiausiniu
16. Pasižadu pirma diena darzelyje pabuti su Arvile, kad jai nebutu baisu su svetimais vaikais
18. Pasižadu siandien nebaliavoti ir priziureti Arvile
19. Pasižadu iskepti torta pirmajam Arviles gimtadieniui
21. Pasižadu kita vasara Arvile nuvezti prie juros
24. Pasižadu ismokyti Arvile slidineti
25. Pasižadu sudainuoti Arvilei lopsine
27. Pasižadu ismokyti Arvile daug daineliu
28. Pasižadu dabar pat su visais kartu sudainuoti Arvilei ilgiausiu metu
29. Pasižadu priziureti, kad visi cia esantys tesetu savo pazadus
30. Pasižadu triju metuku Arvile nuvesti i cirka
31. Pasižadu Arvile ismokyti daryti i puoduka
33. Pasižadu pasirupinti, kad Arvile laiku prieitu pirmosios komunijos

 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2010-03-17, 2:02 PM | Žinutė # 14
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Krikštatėvių įdarbinimo prašymas

Mes, (krikšto vaiko vardas) mama ir tėtis, prašome tavęs (krikšto mamos vardas) ir tavęs (krikšto tėčio vardas) dirbti šį sunkų darbą ištisus metus, be atostogų ir poilsio dienų, taip pat visią dieną ir visą naktį. Nepamiršti įsipareigojimų ir pareigybinės instrukcijos. Bendradarbiauti tarpusavyje ir klausyti bei vykdyti viršininko (krikšto vaiko vardas pavardė) nurodymus:

1. Kas minutę galvoti apie mane
2. Kas valanda tikrinti telefoną ir elektroninį paštą – ar tik neatėjo žinutė nuo manęs
3. Kiekvieną dieną sveikinti mane su naujai išaušusią diena
4. Vieną kartą savaitėje daryti generalinę tvarką vaikų (t.y. mano) kambaryje
5. Vieną kartą per mėnesį siųsti man kišenpinigių
6. Vieną kartą metuose organizuoti šventę – mano gimtadienius
7. Po 10 metų vežti mane komandiruotėn į svečią šalį
8. Po 20 metų finansuoti mano vestuves
9. Kai išleisiu į pensiją – prižiūrėsite mano vaikus
10. Įteiksiu padėką Jums, Jūsų garbingo jubiliejaus proga. Tad ilgiausių metų!

Viršininkas (krikšto vaiko vardas)
Koordinatoriai (tėvai)

Vykdysime (krikšto tėvai)

 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2010-04-28, 6:11 PM | Žinutė # 15
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
10 įsakymų sesutei (broliukui)

1. Besalygiškai mylėti ir gerbti mane.
2. Niekada neatsisakyti su manimi pažaisti.
3. Ginti mane nuo kiemo vaikų, jei jie atiminės iš manęs žaislus ar kitaip įžeidinės.
4. Padėti susitvarkyti man kambarį, kad tėveliai nebartų dėl netvarkos.
5. Neatiminėti žaislų ir saldainių, kai norėsiu pats (pati) duosiu.
6. Nepykti, jei ne vietoje paliktai Bratz lėlei bus išsuktos rankos ar kojos(mašinai bus nusukti ratai).
7. Pabūti su manimi, kai tėveliai norės kur nors išeiti.
8. Kai eisiu į mokyklą, padėti ruoši pamokas, kartai ir už mane jas padaryti.
9. Nepykti, kai per mano šventes visas dėmesys bus skirtas man.
10. Neišduoti mano patikėtų paslapčių.

 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Krikštynoms skirti raštai ir kortelės (Įsakymai, diplomai, pasižadėjimai ir t.t.)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:


Copyright MyCorp © 2024