...
 Vestuvių laikraštukai - žurnaliukai - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
 • Page 1 of 8
 • 1
 • 2
 • 3
 • 7
 • 8
 • »
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvių laikraštukai - žurnaliukai (tai ką rašome laikraštukuose)
Vestuvių laikraštukai - žurnaliukai
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:49 AM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia keliame visą informaciją, kurios dėka galime parašyti puikų vestuvinį laikraštuką.
 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:50 AM | Žinutė # 2
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Ką sako skirtingi zodiako ženklai po sekso:

Avinas: O dabar dar kartelį!
Jautis: Paduok picą – valgyti noriu.
Dvyniai: Nematei televizoriaus pultelio?
Vėžys: Tai kada tuoksimės?
Liūtas: Aš juk buvau nuostabus, a?
Mergelė: Kelkis, eisiu išplausiu paklodes.
Svarstyklės: Man patiko, jei tau patiko.
Skorpionas: Gal vis dėlto tave atrišti?
Šaulys: Man neskambink, paskambinsiu pats.
Ožiaragis: Turi vizitinę? Gal apsikeičiam?
Vandenis: O jei dabar pabandytume tą patį, tik be drabužių?
Žuvys: Tai koks, sakei, tavo vardas?

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:51 AM | Žinutė # 3
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia horoskopas apie vyrus

Dėmesio! Merginos ir moterys! Visi toliau išvardyti subjektai nepriklausomai nuo horoskopo ženklo yra egoistai, gyvuliai ir storaodžiai begemotai, ryjantys alų ir besivoliojantys ant sofos tuomet, kai mes, moterys, ant savo pečių palaikome šios apgailėtinos planetos egzistavimą!
Mergelė
Žinoma, egoistas. Savotiškas unikumas. Žmogus, kompleksuojantis vien dėl savo Zodiako ženklo pavadinimo ir todėl atkakliai bandantis atrodyti kuo vyriškesnis, nei yra iš tikrųjų. Kartais griebiasi kraštutinumų. Mėgina sužavėti ir įrodyti savo privalumus kitiems, panašiems į save. Mėgsta sakyti komplimentus ir ypač stebėti reakciją po to. Jeigu mato, kad komplimentas suveikė, jį pradeda vežti... Užveža iki prisipažinimo amžinoj meilėj ir jūsų mantrų vienybės harmoningo tarpgalaktinės meilės suvokimo fone. Netikėti negalima kategoriškai. Lovoje paprastai nieko ypatingo nepademonstruoja. Vietoj audringo ir aistringo sekso gali paskaityti knygą ar pasižiūrėti televizorių (arba dar blogiau – prasėdėti prie kompiuterio), teisindamasis tuo, kad jo mantra pavargo. Prisivilioti į lovą galima ašaromis, romantiškais pažadais, karštais prisipažinimais su visokių romantiškų nesąmonių priemaiša. Nelinkęs eksperimentuoti.
Skorpionas
Vaikščiojantis seksas. Bet be smegenų. Mąsto tik vienu vieninteliu vingiu, kuris dislokuojasi trumpikėse. Kantrus. Pasiryžęs išklausyti tavo ašaringą išpažintį apie sunkią moters dalią. Nutaisys užjaučiantį veidą, gali kartu su tavimi išspausti ir ašarą kitą. Bet visa tai tik skorpioniška taktika – kad imtum juo pasitikėti ir paskui galėtų tavimi sėkmingai pasinaudoti. Rytą pamirš užsirašyti tavo telefono numerį. Nepakenčia priekaištų dėl sekso. Jis esą nepralenkiamas meistras! Jei nebaigei po pirmo jo prisilietimo – kankins tave iki oralinių-genitalinių nuospaudų sutrynimo. Retai kas gali patenkinti jo audringą seksualinę fantaziją. Jeigu taip atsitinka, tokios merginos vardas skubiai įrašomas raudonu rašalu į užrašų knygelės skyrių, skirtą pergalėms sekso mūšių lauke.
Ožiaragis
Didybės manija bėga iš paskos su megafonais ir transparantais. Niekina moteris kaip protingas būtybes. Mano, kad moters vieta virtuvėje ir balso teisę ji turi tik per Motinos dieną. Jei nuklys į kairę, paliks be jokių pasiaiškinimų, sakydamas, kad tu savo virtuvinėmis smegenimis vis tiek nesuprasi jo didžiojo gyvenimo tikslo. Lovoje kartais prieina iki sadomazochizmo (žinoma, sau prisiimdamas valdovo vaidmenį). Negalvoja, kaip tau suteikti malonumą. Gali apskritai galvoti apie ką nors kita, pavyzdžiui, apie tai, koks jis nerealus bičas. Galima sulaikyti tik begaliniu susižavėjimu ir nesibaigiančiais komplimentais. Bet jeigu jie kartosis, išeis, vėlgi be didelių pasiaiškinimų.
Liūtas
Unikalus žmogus. Jo didybės manija peržengia visas padorumo ribas. Jei juo nesižavi, neklausai jo genialios muzikos, poezijos ir t.t. – morališkai tave sužlugdys, sumindys ir net nesusirauks. Laiko save vieninteliu vyru žemėje, žinančiu, kur slypi moteriškos laimės paslaptis... Jame. Jis – pastorius, o „bobos“ – avys. Jis vienintelis žino, ko joms reikia. Juk jis kartu ir Tutanchamonas, ir Heraklis, ir Cezaris, ir senelis Leninas. Sekse... Hmm... Tu turi suprasti savo avies smegenimis, kad mylėdamasis su tavimi jis daro tau milžinišką paslaugą. Ir tik pamėgink nesukurti jam apie šią naktį šlovingo himno arba (blogiausiu atveju) odės...

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:52 AM | Žinutė # 4
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia horoskopas apie vyrus (tęsinys)

Dvyniai
Nepaprastas tipas. Jo gyvenime visą laiką turi būti antras. Arba jo antra pusė būsi tu, arba – jo antrasis „aš“. Antruoju atveju tavo padėtis nepavydėtina. Toks žmogus kupinas nemalonių staigmenų. Sekse ne egoistas... dažnai paradoksaliai. Mėgsta suteikti tau malonumą, jei nepavyksta – puola į depresiją. Ūkiškas... Moka plauti indus. Santykiuose svarbiausiu dalyku laiko dvasinį artumą. Nuklysta lengvai, nes pagal prigimtį – gašlus ir geidulingas, nors apsimeta kukliu ir paprastu vaikinu.
Avinas
Eina stačia galva per sienas savo laimės link. Nesvetimas aukos kompleksas. Jam taip dažnai tenka aukoti kažką brangaus dėl savo mylimosios. Nemėgsta vaikščioti į kairę. Mylisi nutaisęs tragišką veidą, veikiausiai manydamas, kad daro tai paskutinį kartą. Meilėje klinikinis atvejis. Ji turi būti vienintelė ir visam gyvenimui. Niekada tavęs nepaleis, bent jau kol kvėpuos. Avantiūristas. Bet protingas.
Vėžys
Paradoksas. Gyvenime nepadoriai ūkiškas ir iš pirmo žvilgsnio tikrai šeimos žmogus. Bet jei jo netenkina seksualinis gyvenimas su drauge ar žmona, eina į kairę. Kankinasi iš meilės dviem moterims. Sekse pamiršta save, bet sykiu nepasidomi, kas tave užveda labiausiai. Mėgsta dovanoti gražias dovanas, tokias kaip gėlės, kvepalai ir pan.
Šaulys
Kaip koks jūreivis Papajus. Energingas ir kūnu, ir siela. Be to, visada. Tai, beje, gali sveikai erzinti. Stengiasi aprūpinti namus ir šeimą. Dėl to lenda į bet kokį pelningą (ir nelabai) verslą. Ne šykštuolis. Jo pozicija – visa, kas geriausia – man ir mano šeimai. Mylisi pionieriškai – greitai ir karštai. Vis dėlto darbas jam – pirmoje vietoje. Nori vaikų ir kuo daugiau. Kad būtų kuo didžiuotis prieš viršininkus ir pavaldinius. O jei jam prigimdysi būrį nutrūktgalvių šauliukų, apibers tave auksu, kailiniais ir kurortais, niekada nenuklys į kairę jau vien iš pareigos jausmo šeimai. Sekso džiaugsmą pradės suvokti su metais, sendamas, tada (kaip sakoma), kai viršūnėlės nori, o apačios nebegali.
Vandenis
Tikras natūralus egoistas. Bet be šarmo. Paprastai inteligentiškas ir turėdamas tam tikrą išsilavinimą gali priblokšti intelektu. Gali be perstojo postringauti apie bet ką. Mėgsta būti dėmesio centre. Dažnai įsimyli, bet greitai praranda susidomėjimą, jei eilinė pasija atsilieka (ką jau kalbėti apie tai, jei aplenkia!) nuo smegeninės. Sekse išradingas. Vertina laisvę – tiek dvasinę, tiek kūnišką. Vaikščios į kairę tiek, kiek leis sveikata.
Svarstyklės
Geras berniukas. Dėmesingas, mandagus. Nereikalauja perdėto dėmesio savo personai. Kuklus ir tuo pavergia. Bet šis kuklumas kartais tave priveda prie Edipo komplekso. Norisi paimti tą kūdikį ant rankų ir duoti jam krūtį, kad nežiūrėtų į tave visą gyvenimą nekaltomis akimis. Lovoje švelnus. Dažnai nuo perdėtų emocijų ir nuoširdumo būna ne seksas, o ašaringos glamonės. Apskritai nemėgsta sekso. Gali apsieiti ir be jo, tenkindamasis naminiais barščiais, šilta lovyte ir patogiu butu. Į senatvę tampa nepakenčiamas, nes įpuola į vaikystę ir rimtai ima reikalauti krūties.
Jautis
Geras ir savimi pasitikintis vyrukas. 100 proc. įsitikinęs, kas jis – vienintelis silpnos moters ramstis. Be jo niekur, net į tualetą... O jei tave įsiurbs? Reikia gelbėti! Dažnokai jam prabunda tėviški jausmai moteriai. Į kairę nuklysta tik būdamas neblaivus. Paskui labai kankinasi ir save keikia. Sekse labiau vertina standartą. Iš jo nelauk staigmenų. Amžinas ir nepajudinamas kaip uola.
Žuvys
Fizinis žuvies įsikūnijimas. Vikrus ir nepagaunamas. Jei eis į kairę, apie tai niekada nesužinosi. Kruopščiai tai slepia. Bet namuose ir šeimoje atrodo absoliučiai nuoširdus. Dažnokai puola į depresiją dėl neišsipildžiusių svajonių ir planų. Sekse nuolat ieško kažko naujo, eksperimentuoja. Gali net vesti ir prisigimdyti vaikų, bet tai jo vis tiek nesulaikys. Vaikščios į kairę ir slapstysis. Slapstysis ir vaikščios į kairę.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:52 AM | Žinutė # 5
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia horoskopas apie moteris

MERGELĖ
frigidiška idealistė. Laukia savo princo ant žydro ar kokio ten dar arklio ir iki to laiko neatsiguls su niekuo. Nors aš smarkiai abejoju, ar ji ir su princu atsiguls. Visus žmones, išskyrus save, laiko totaliom šiukšlėm ir niekšais, bet slepia tai ir labai gerai iššifruojama kaip miela ir žavi moteriškaitė. Mėgsta flirtuoti ir koketuoti su vyriškiais, bet visada palieka paskutinę minutę. Gali metų metus nesudulkinti ir nesijausti nepatogiai. Jos seksualinius algoritmus pilnai kontroliuoja sveikas protas, todėl apeliuoti į jausmus ir dūsavimus mėnulio šviesoje – tuščias reikalas. Vienintelis realus būdas su ja permiegoti - pirmoji povestuvinė naktis. Bet norint vesti, prireiks dešimtis metų mielai ir romantiškai jai mergintis. Lovoje kiek pasyvi, bet ją lengva užvesti į bet kokį laukinį iškrypimą. Paprastai mergelės – lesbietės.
SKORPIONAS
Jai patinka dulkintis. Ji moka dulkintis. Ji nori dulkintis. Nes jos gyvenimo tikslas – dulkintis. Tokios moteriškės paprastai užkariauti nereikia, ji tiesiog prieina prie tavęs ir sako: aš Jūsų noriu. Šalia jos pasistoja visiems, net Romos popiežiui. Ji mėgsta pokalbius sekso tema ir apie savo „nuotykius“ – nereikia pavydėti. Jūsų tolimesni santykiai visiškai priklauso nuo pirmos nakties – jei tu jos nepatenkinsi, tau nepavydės niekas. O jeigu patenkinsi, taip pat pavydėti neverta, nes ne kiekvienas muchacho atlaikys 5-6 valandų nonstopą. Lovoje ji.....eee....kaip čia geriau išsireiškus, vienu žodžiu, užteks ir tau, ir dar porai Hirosimų.
OŽIARAGIS
Visumoj labai panaši į mergelę, tik seksualiai apsėsta ir kenčia nuo beprotiškos didybės manijos. Žmones laiko mėšlu (gal ir pelnytai). Net jei tu Einšteino ir Švarco mišinys – tu vis tiek neturi šansų ją gauti. Nors dulkintis ji nori visada. Visada – reiškia kiekvieną sekundę. Todėl vienintelė išeitis jai – masturbacija, ką ji ir daro. Tarp kitko, patiriamų orgazmų skaičius per dieną dažnokai viršija 40....Atsimink, kad jos neužkariausi merginimais ir lankymais. Ji pati renkasi partnerius, ir visada klysta. Užtai niekada nebūna neištikima. Lovoje agresyvi ir mėgsta dominuoti: darysi tai, ką ji panorės. Dažnai biseksualios.
LIŪTAS
Diagnozė: didybės manija. Pastoviai nerealiai kaifuoja nuo savo nerealumo. Taip kad žaisti reikia ant šito. Viskas, ką tu gali padaryti: tai dovanoti jai smaragdus, aplinkpasaulinius kruizus, triskart per dieną jai nusilenkti, rėkti, kokia ji nuostabi, o taip pat išsitatuiruoti jos vardą sau ant krūtinės. Tačiau, nepamiršk, kad prie jos kojų- krūva gerbėjų. Taip kad tu- tik dar vienas argumentas, patvirtinantis jos nerealumą. Kita vertus, tu neturi jokios teisės į neištikimybę – tai jos, nemirtingos deivės ir pasaulio valdovės, privilegija.Taip kad, norėdamas jai įtikti, turėsi nemenkai paprakaituoti, reikės nemenkos piniginės, daug laisvo laiko ir gerai išmankštinto liežuvio. O lovoje liūtės netgi labai nieko sau, bet ir čia pasireiškia jų savo nerealumo suvokimas.
DVYNIAI
labai keista. Ta prasme — atrodo tai ji paprastai, bet iš tikrųjų labai keista. Tu gal jau pastebėjai, kaip keistai vaikiškai pasisuka jos smegenėlės, o ji pati dar labiau pasisuka. Jos charakteris keičiasi nuolat. Tai ji tave dievina, ir, vien pirštu pamojus, puola tenkinti tave orališkai, tai nei iš šio, nei iš to, išmeta tavo dantų šepetėlį kartu su tavim. Taip ir sekse: jos fantazijos gali užtemdyti Didžiojo Iškrypėlio šlovę, ir tuo pačiu kitą dieną ji pasakys, kad miegoti su žmonėmis, tas pats, kaip valgyti dvėselieną. Taip kad patarimais čia nepadėsi: reikia orientuotis vietoje. Lovoje nenuobodi. Gali būti lesbiete, zoofite ir apskritai, kuo tik nori.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:53 AM | Žinutė # 6
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia horoskopas apie moteris (tęsinys)

AVINAS
Savimi pasitikintis vulkanas – kažkas panašaus. Siaubingai užsispyrus, savo nuomonę laiko tiesa ir perša ją visiems likusiems, ypač amigams. Jei galvoja, kad tu – kretinas, iš karto tiesiai tau apie tai pasakys. Norint ją užvaldyti, reikia parodyti, koks esi valdingas, stiprus ir savim pasitikintis. Atmink: ji neperneša skystablauzdžių ir visų, nesutinkančių su jos nuomone. Iš tikrųjų, jos užkariauti nereikia, ji pripratus dominuoti ir privaloma tvarka pasiūlys tau prisistatyti rytoj 18:30 į parką sudalyvauti nevaikiškoj orgijoj. Labai mėgsta dulkintis ir lovoje gali elgtis taip iškrypėliškai, kad galėtų būti pavyzdžiu bet kokiam žudikui- maniakui.
VĖŽYS
Nuobodi svajoklė. Pakankamai lengvai pasiekiamas objektas – pakanka pastoviai kartoti, kokia ji nuostabi, protinga, žavi, vienintelė ir nepakartojama ir t.t.. Sakyk, kad negali be jos gyventi, kad ji tau – kaip tyro oro gurkšnis, vienu žodžiu, pilk be sąžinės graužaties. Reikalas tame, kad ji siaubingai užsikomplektavus, todėl greitai prie tavęs prisiriš. Nors ir nusibosi jai greitai, nes ji pati nežino, ko nori. Bet jei tu ją mesi – ją kamuos tokios depresijos, net baisu...Ji neatstos nuo tavęs dar porą metų: skambinės ir įkyrės visais įmanomais padoriais ir iškreiptais būdais. Ir pastoviai inkš, kad tu iš jos pasijuokei ir pametei nekaltą mergaitę. Lovoje demonstruoja akrobatinio meno stebuklus, nes tai jau ne pirmas kartas...ir netgi ne antras.
ŠAULYS
Romantiška tiesmuka kalė. Nemoka meluoti, kai reikalas liečia kitus žmones: atvirai pasakys, ką apie tave galvoja ir kaip tau geriau pasielgti žinomoj intymioj situacijoj. Tuo pačiu apie save gali pilstyti tokius dalykėlius, kad net Aukščiausiam nesisapnavo. Dievina visokius pigius romantiškus niekalus, tipo, primityvias ašarą spaudžiančias eiles, naktinius pasimatymus prie fontano ir meilės prisipažinimus priklaupus ant kelių. Pirmam kartui padovanok jai puokštę rožių ir pasivaikščiok. Antrą dieną padovanok puokštę rožių, pasivaikščiok ir pabučiuok. O trečią paprastai ir piktai pareikalauk permiegoti. Dažnokai įpuola į depresonus, gilius ir ilgadienius, tuo metu geriau prie jos geriau nelįsti. Jei pastebės, kad jai neištikimas – įnyks į dar ilgesnes depresijas. Bet nedėmesinga, todėl ją dažnai galima mesti. Lovoje kartais labai keistai kompleksuoja, bet visumoj visai nieko.
VANDENIS
Tipiška hipė. Turi gigabaitus draugų vyriškos lyties atstovų tarpe ir tuoj tave pames, jei uždrausi jai su jais bendrauti. Jai nusispjaut į pinigus ir tavo įvaizdį, taip kad gali per daug nesistengti. Visgi geriau būtų, kad tavasis IQ kiek viršytų visiško kretino lygį. Dievina laisvę ir nenori stipriai prisirišti prie vieno žmogaus. Seksas ją domina vidutiniškai, taip kad iš šitos pusės neprivažiuosi. Kartais jai užeina. Konkrečiai. Tada ji gali išdarinėti tokius dalykus.... Tada ją geriausia ir kabinti. Lovoje garbinga, bet retai sekse pilnai pasitenkina.
SVARSTYKLĖS
Naminė mergaitė. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be antros pusės, todėl išteka, Ir dažniausiai pakankamai anksti. Todėl visaip rodyk savo rimtus ketinimus, kad neatrodytum panašus į tuos niekšingus vėjavaikius patinus. Labai kaprizinga, jai patinka nuolat įsižeisti. Nors jei ji tave myli, nustoja įsižeidinėti, netgi stengiasi užglaistyti visus aštrius kampus tarpusavio santykiuose. Kaip ir jautis, žavisi bet kokia standartine romantika ir moteriškais niekučiais. Kartais staiga ima vaizduotis esanti tuo, kuo nėra, be to, labai nevykusiai- čia reikėtų jai paantrinti, kad nenuteiktum prieš save. Seksas jai paprastai greitai pabosta, ir mylisi ji tik tam, kad neatrodytu frigidiška, nes yra labai priklausoma nuo kitų nuomonės. Lovoje dažnai nuobodi.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:54 AM | Žinutė # 7
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Čia horoskopas apie moteris (tęsinys)

JAUTIS
Išskirtinai žemiška. Dievina pramogas, ypatingai amigų rate. Čia nepraeis triukai su priesaikom amžinai mylėti ir jausmų proveržiais, kaip su vėžiu. Paprastesniems reikia būti, brangieji. Tiesiog padarykite taip, kad jai su jumis būtų įdomu, padovanokite porą moteriškų niekučių, šiek tiek standartiško romantizmo – ir ji jūsų. Svarbiausia, nereikia jos įkyriai įkalbinėti ir įtikinėti, ji labai užsispyrus. Taip kad čia reikėtų vadovautis laiku išbandyta strategija: geriau valandą pakentėti, nei tris įkalbinėti. Paprastai atrodo moteriška ir stilinga, kartais pakankamai protinga, tačiau per daug žemiška ir užsiciklinusi ant pramogų ir tavo įvaizdžio. Lovoje standartinė, iškrypėliškai su ja geriau nepradėti. Nors jaučių tarpe dažnokai pasitaiko lesbiečių.
ŽUVYS
Tiesiog atradimas. Jei stipriai panorėsi - permiegosi. Ji visiškai nekontroliuoja savo jausmų ir emocijų protu, kuo tau ir reikėtu nešvariai pasinaudoti. Čia pagelbės bet kokia jausminga frazė: slapti rašteliai, netikėtos gėlės bute, švelnūs prisilietimai, šnibždesiai į ausį, etc. Tik turėk galvoje: jos intuicija tikrai daug stipresnė už tavo džiaugsmą. Todėl net nemėgink jai meluoti, į tas nesąmones, kurias jai skiedi, turi tikėti pats. Sau ji meluoja neįsivaizduojamom dozėm. Taip kad jos nuomonė apie tave bus stipriai iškreipta jos pačios emocijomis ir greičiausiai į gerąją pusę. Aš gyvenu svetimoje sąmonėje. Tai yra ir priežastis, ir pasekmė, ir stiprus ekranas, talpinantis ir pasaulio pabaigą, ir užrašą OK kalba, kuria, greičiausiai, čia viskas yra parašyta. Perkrova. Paprastai žuvytes kabina visokie kultiniai ir religiniai dalykėliai, taip kad jas galima būtų užvesti ant tantrinio ar dar kokio mistinio sekso. Lovoje labai mielos, kartais kiek sukaustytos. Beveik visos žuvys BI.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:55 AM | Žinutė # 8
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vestuviniai horoskopai dar ČIA
 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:56 AM | Žinutė # 9
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Manau nebloga informacija vestuvėms ČIA
 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:58 AM | Žinutė # 10
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
VESTUVINIS MENIU

VALGIAI: pirslio liezuvis su pipirais, muzikantu sonkauliai drebuciuose.pabroliu ikrai, svocios papilve su majonezu, virti gaidzio kiausiniai, uosvienes nugarine, marinuotos pamnergiu blauzdos su krienais, jaunojo krutinele baltame padaze, jaunosios bifsteksas su trintomis rutomis, sumustiniaii "nakties sapnas", pirslio smegenu pastetas.
GERIMAI: likeris "jaunosios prisirpusios lupos", sampanas sudie. punsas "svarbiausia nebuti po zmonos padu" , sidras "meile is pirmo zvilgsnio", degtine "buciuok stiklines dugna" , likeris "uosvienes simpatija", degtine "pamergiu viliotinis", meiles kisielius, degtine "sutuoktiniu stiprioji".

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:59 AM | Žinutė # 11
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vestuvių papročiai ir tradicijos pasaulyje

Vestuvės nuo seno buvo ypatinga šventė, tad ją apipynė daugybė papročių, tradicijų bei mitų. Juk kiekvienas nori, kad naujoji sąjunga pasisektų ir kad gyvenimas jaunavedžiams būtų saldus kaip medus. Paįvairinus savo vestuves įvairių šalių papročiais bus ne tik smagu, bet gal atneš dar daugiau laimės.
Norite pasijusti Anglijos karaliene? Ženkite prie altoriaus gėlėmis išpuoštu taku. Tai – paprotys, simbolizuojantis, jog nuotakos gyvenimas bus tarsi gėlių jūra.
Gražus paprotys – einant prie altoriaus jaunavedžiams dovanoti savo motinoms po gėlę. Taip parodoma pagarba ir meilė abejoms šeimoms.
Jei išėjus iš bažnyčios jus apmėtys ryžiais, vadinasi, jums linki sėkmės ir vaisingo vedybinio gyvenimo – daug žavių atžalėlių.
Dar viena graži ir prasminga tradicija – uždegti žvakę. Abiejų jaunųjų tėvai uždega po žvakė, o jaunieji nuo jų prisidega savąją žvakę. Šitaip pora parodo savo individualumą bei primena apie naujos šeimos sukūrimą.
Kodėl reikia mesti per petį nuotakos puokštę? Juk norite, kad per jūsų vestuves būtų laimingi ir kiti. Tam, kas pagaus nuotakos puokštę, laimė bus dosni.

Kitų tautų vestuvių papročiai ir tradicijos:
• Amerikietės ir anglės per vestuves turi turėti kažką seno, kažką naujo, kažką skolinto ir kažką mėlyno. Taip simbolizuojama naujo gyvenimo pradžia, bet ir ryšių palaikymas su senuoju gyvenimu.
• Austrės nuometus arba plaukus puošia mirtomis – gyvenimo jėgą simbolizuojančiais augalais. Tuo tarpu lietuvės puošiasi rūtų vainikėliais – simbolizuojančiais nekaltybę.
• Balyje į vestuvių puotas paprastai susirenka daugiau moterų nei vyrų, nes tuo metu vyrai miega – naktį prieš puotą jiems tenka ruošti maistą šventei.
• Bulgarijoje šventę paliekančius jaunuosius svečiai apmėto figų vaisiais.
• Fidžyje jaunikis būsimajai žmonai dovanoja banginio dantį. Jo negavusi nuotaka gali atšaukti vestuves.
• Graikės sutuoktuvių dieną į pirštinaites įsiberia cukraus, kad gyvenimas būtų saldus, o Ispanijoje jaunamartė apipilama sirupu – taip jai linkima saldaus gyvenimo.
• Islamo tradicijoje prieš vestuves jauniesiems rankos ištapomos chna pasta (menhdi). Tikima, kad tokia šeima turės stiprų dvasinį ryšį. Ant jaunosios rankos tarp įvairių raštų paslepiamas jaunikio vardas. Jei jaunikis šio vardo neranda – jaunoji bus šeimos galva.
• Kinės puošiasi raudonomis suknelėmis, o ispanės – oranžinėmis.
• Korėjoje vestuvių ceremonijoje dalyvauja ir antys arba žąsys. Šie paukščiai – ištikimybės simbolis. Jie lydi nuotaką prie altoriaus.
• Malaizijoje janiesiems su dovanomis nešamini virti kiaušiniai – turtingumo simbolis.
• Vengrijoje prie altoriaus jaunieji apsikeičia dovanomis – jaunikis būsimajai žmonai įteikia kapšelį su monetomis, o ši jam – tris arba septynias poras nosinių.
• Vokietės tuoktis eina su duonos gabaliuku ir druskos žiupsneliu kišenėje arba pirštinaitėje, jaunasis – su keliais grūdeliais. Tai simbolizuoja turtus.
• Žydų tradicijoje jaunieji sutrypia į medžiagą įvyniotą stiklą. Ši ceremonija simbolizuoja linksmybių ir liūdesio gyvenime etapus.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 9:00 AM | Žinutė # 12
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
vestuvininką sudaro kelios dalys: pirmasis puslapis; orų prognozė; žinios apie jaunuosius; programa; skelbimų lenta.

PIRMASIS PUSLAPIS:

visų kraštų viengungiai, vienykitės.
spausdinama: visomis lietuviškomis kalbomis. išeina vieną kartą per vestuves.

Gyvenimas - visų sunkiausias menas
suraskite i tolį bendrą taką.
Gyvenimas - tai patarėjas geras-
Ji ir per laimę ir per skausmą teka....

ĮSAKAS
Dėl medaus mėnesio atostogų prailginimo.
Už nuopelnus,vykdant jungtuvinius įsipareigojimus jaunai šeimai suteikti/prailginti medaus menesio atostogas iki 31 dienos, vietoje numatyto vieno mėnesio.
Prezidiumo pirmininkė/Papliauška/
Sekretorė /Tauškalytė/

INFORMACINIS PRANEŠIMAS
[DATA] Vilniaus santuokų rūmuose, skambant Mendelsono maršui, žiedus sumainė Žmona ir Vyras.
Žmona ir Vyras laisva valia sukūrė šeimą ir prisiėmė Tėvų, visuomenės, Tėvynės jiems uždėtas pareigas. Ši iškilmingą momentą, žengdami gyvenime tokį lemtingą žingsnį, jaunvedžiai Vyras ir Žmona, dalyvaujant artimiesiems ir draugams pasižadėjo, kad bus vienas kitam ištikimi, vienas kitą mylės, gerbs, negailės jėgų ir pastangų bet kokiems gyvenimo išbandymams įveikti.
Jų meilė ir apsisprendimas, jų pasižadėjimas,duotas šią iškilmingą ir neužmirštamą valandą draugų akivaizdoje, tebūna tvirtas laidas, kad jų santuoka bus nepažeidžiama ir neišardoma.
iš visos širdies linkime Žmonai ir Vyrui pasisekimo, tyro šeimo džiaugsmo.

Visi viengungiai po du vienykitės.

Sveiks jaunas berneli
ir mergužėle
Sveik ir tu sveteli
Veseliot atėjęs.

Apie meilę jau nuo seno
kalbama be paliovos.
apie meilę reik pradėti
nuo Adomo ir Ievos
Liūdnas būtų nugėrimas
jei nebūt vestuvių.
jei nebūt, kaip žmonės sako
klumpių suneštuvių.
Lužta stalas nuo gėrybių
linksma čia be galo.
sėdi štai jaunavedžiai
už vestuvių stalo.
Sveikinas\m širdingai juos
Tokią dieną rimtą.
Linkim tuziną vaikučių
ir anūkų šimto.

VESTUVIŲ BALSAS
Leidžiamas nuo Adomo ir Ievos laikų DATA

Šiandien, DATA, širdis, protus ir taupomąsias knygeles sujungė dar viena jaunavedžių pora: Vras ir Žmona. Katedroje juos sveikino ir daug laimės linkėjo giminės, draugai ir artimieji. kaip pranešė mūsų neetatinis korespondentas Pempė, juos lydėjo didelė svita, vadovaujama šaunios svočios ir išradingo piršlio.

kai saulelė vėl į rudenį rieda,
lapai krenta ir gaidžiai negieda,
kai šunys, katės ir kiti vabalai žiemos šaltos pabūgo,
tai Žmona ir Vyras vestuves kelti panūdo.
kad per tuos žiemos speigus nemirtų,
kars nuo karto patale sušiltų,
Tuoj draugus ir gimines jaunieji kviest sukruto-
Kad alus ir kumpiai jiems per niek nežūtų.
vislab, kas rudenio laukdamas linksmybių ištroško,
Vislab, kam po vasaros karščių gerklės išdžiūvo,
Vislab tuoj pulkais atskubėjo jaunųjų sveikint.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 9:00 AM | Žinutė # 13
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ORŲ PROGNOZĖ

oras: orų biuro duomenimis numatomas oras su pragiedruliais patalpoje juokavimas nuo silpno iki stipraus. Temperatūra kai kuriems asmenims pakils iki 40 laipsnių. Sėdinčiųjų kairiajame stalo rajone suartėjimas iki giminystės ryšių vėliau ikiatodūsių. Kitų dvei dienų laikotarpyje miežinio alaus lietus. Pirmadienį sausra ne tik lauke, bet ir visų vestuvininkų burnose.

orų biuro duomenimis, šiandien vestuvėse virš stalų 40 laipsnių, po stalais-griaustinis su perkūnija, laukiama ir "kritulių".

Vilniaus orų biuro duomenimis, artimiausiomis dienomis nusimato lijundra alumi su parblaivėjimais. Pirmą dioeną numatomi krituliai iš jaunosios ir jaunojo motinų akių. Vėjo kryptis nepastovi, oro temperatūra 0-40 laipsnių. Galima perkūnija.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 9:00 AM | Žinutė # 14
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
,,Kino repertuaras,,

KINO TEATRUOSE:
,,VAKARAS,,
Istorinė drama ,, Sudie jaunos dienos,,
Pradžia 22.00 val.
,,NAKTIS,,
Naktinis nuotykių filmas ,,Gandro išdaigos,,
Pradžia 00.00 val.
,,RYTAS,,
Katastrofų filmas ,,Niekas nenorėjo keltis,,
Pradžia 10.00 val.
,,PUSRYČIAI,,
Tragikomedija ,,Tegul vynas liejasi laisvai,,
Pradžia 11.00 val.
,,PIETŪS,,
Mistinis siaubo filmas ,,Lėkščių tuštėjimo metas,,
Pradžia pagal pageidavimą
,,PABAIGA,,
Sportinis trileris ,,Kur tas kelelis kreivas mane nuves???,,
Pradžia priklauso nuo kantrybės ir nervų.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 9:01 AM | Žinutė # 15
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7104
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Pirmas tostas

Gerbiami svečiai, šiandien, t.y. 2005 metų birželio 10d. lydimi giminių ir artimųjų, skambant iškilmingam Mendelsono maršui, aukso žiedus sumainė X ir Y. X ir Y sukūtė šeimą – Juknų šeimą. Tą iškilmingą minutę, žengdami gyvenimę tokį lemtingą žingsnį, jaunavedžiai X ir Y, Dievo ir vienas kito akivaizdoje pasižadėjo mylėti, gerbti vienas kitą, gyventi santarvėje, būti vienas kitam ištikimais.
Daug yra gražių žodžių, tačiau jų neužtenka norint išreikšti širdingiausius linkėjimus jums. Nuo šiol jūs – viena šeima, vienas kelias, viena liepsna.
Nepamirškite, gyvenimas bendras ne vien pavarde, bet ir rūpesčiais, džiaugsmais ir lūkesčiais. Kartais reikia vieno žodžio suprasti, vieno vienintelio žodžio paguosti ir vieno vienintelio žodžio atleisti.
Tebūnie Jūsų gyvenimas toks gražus, kaip esate Jūs šiandien, tebūnie jis toks turtingas, kaip šis stalas ir tiks įdomus, margas, kaip šie žmonės, atėję atšvęsti Jūsų laimingos dienos. Lai ši diena, pradėta duona ir druska, visam gyvenimui pavirsta medumi.

 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » VESTUVĖS, MERGVAKARIS » Vestuvių laikraštukai - žurnaliukai (tai ką rašome laikraštukuose)
 • Page 1 of 8
 • 1
 • 2
 • 3
 • 7
 • 8
 • »
Search:


Copyright MyCorp © 2020