...
 Linksmi anekdotai - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forumas » LAISVALAIKIS - kelionės, muzika, linksmybės, žaidimai » LINKSMYBIŲ KAMPELIS » Linksmi anekdotai
Linksmi anekdotai
ArūnaData: Antradienis, 2012-06-19, 8:04 AM | Žinutė # 61
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1320
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Gerti degtinę, alų, konjaką, kavą ir rūkyti tą pačią dieną - normalu, o štai vandenį pilant į arbatinuką būtina filtruoti, nes kitaip labai kenksminga.





Yra toks prietaras, kad ko bijai, tas ir nutiks. Nusprendžiau bijoti praturtėti ir sukūsti.





Brangus Kalėdų Seneli, padovanok man naują vaikiną, o senąjį pasiimk sau - į elnius...





Kartais taip norisi išgerti ir išsiverkti, bet su mano draugėmis pavyksta tik prisigerti ir išsivemti.





Susirgau. Palindau po dekiu ir kvėpuoju virtų bulvių garais. Dėl visa ko dar paėmiau šakutę, grybukų ir degtinaitės. Tikiuosi, padės!





Kartais taip norisi kai kurioms asmenybėms karūną ant galvos kastuvu pataisyti.





Skambina moteris dietologui.

- Daktare, man atrodo, kad turiu viršsvorio.

- Kodėl taip nusprendėte?

- Nusipirkau kalbančias svartykles ir pasisvėriau.

- Ir ką jos pasakė?

- Prašom svertis po vieną!


PAPUOŠALAI, INTERJERO ELEMENTAI
 
rasa85Data: Antradienis, 2012-06-19, 12:30 PM | Žinutė # 62
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3663
Apdovanojimai: 12
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 juokas1
 
neridaData: Trečiadienis, 2013-01-30, 8:16 PM | Žinutė # 63
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Kitame mieste dirbantis vyras rašo žmonai: "Širdele, kadangi šį mėnesį negaliu išsiųsti savo algos, siunčiu tau
šimtą bučinių. Tu esi man pati mieliausia.
Tavo vyras Alanas"
Po kelių dienų vyras gauna atsakymą: "Brangusis, ačiū tau už šimtą
bučinių, be jų tikrai nebūčiau išsivertusi. Pridedu tau savo išlaidų
aprašymą:
1. Pienininkas už du bučinukus per mėnesį sutiko ir toliau tiekti mums pieną.
2. Elektrikas sutiko dirbti vos už septynis bučinukus.
3. Namo savininkas ateina kasdien ir ima po du bučinukus vietoj nuomos.
4. Parduotuvės savinikui turimų bučinių neužteko, todėl teko
atsiskaityti kitaip.
5. Visos kitos išlaidos - 40 bučinių.
Kol kas dar verčiuosi, dar turiu neišnaudotus 35 bučinius, bet iki
mėnesio pabaigos jų nepakaks. Būtų malonu, jei atsiųstum dar šimtą.
Amžinai tavo Širdelė"... :DDDDDD


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
KrlaData: Ketvirtadienis, 2013-11-28, 11:22 PM | Žinutė # 64
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Iš vyro pasakojimų „Mano žmona guli ligoninėje. Tai štai. Po darbo nuvažiavau į parduotuvę. Nupirkau maisto. Grįžau namo. Sutvarkiau, ką pridirbo katinas. Sutikau iš mokyklos grįžusius vaikus. Padėjau paruošti namų darbus. Paruošiau pavalgyti. Visus pamaitinau. Išsiurbiau kilimus. Suploviau indus. Visus suguldžiau. Pašėriau katiną. Nei televizoriaus, nei kompiuterio nejungiau (jei taip ir toliau, greitai pradėsiu žiūrėti graudžius filmus ir verkti..). Priguliau. Nejaučiu nei rankų, nei kojų. Skauda nugarą. Rytoj reikia anksti keltis ir nuvežti vaikus į treniruotę. Pamėginau įsivaizduoti situaciją: pro duris įvirsta girta žmona su dviem alaus po pažastim. Įsijungia televizorių, barškina puodais, ieškodama vakarienės. Geria alų, rūko virtuvėje, garsiai juokiasi. Po to eina į miegą, smirdėdama alum ir tabaku, ir bando man meilintis. UŽMUŠČIAU!“ 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52

 
Forumas » LAISVALAIKIS - kelionės, muzika, linksmybės, žaidimai » LINKSMYBIŲ KAMPELIS » Linksmi anekdotai
Search:


Copyright MyCorp © 2024