...
 Šv. Velykų swapas 2012 - Page 34 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » SWAP KONKURSAI » Šv. Velykų swapas 2012
Šv. Velykų swapas 2012
ASTULEData: Penktadienis, 2012-04-13, 10:37 AM | Žinutė # 496
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
raska, pritariu buckis1

 
KrlaData: Penktadienis, 2012-04-13, 11:28 AM | Žinutė # 497
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
bet tarkim mano daryti sveikinimo magnetukai (atvirukų swapas) atrodo labai silpnai prieš mergaičių atvirukus... Dariau tai, kas man patinka, bet bendrame vaizde atrodo silpniausia...

ten magnetukai?wau,as irgi noreciau valentinas2 valentinas2 valentinas2 gerai vijole sako,priklijuosi ir visa laika matysi,sauni mintis sandrule mirkt


 
egluteData: Penktadienis, 2012-04-13, 11:39 AM | Žinutė # 498
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
bet tarkim mano daryti sveikinimo magnetukai (atvirukų swapas) atrodo labai silpnai prieš mergaičių atvirukus... Dariau tai, kas man patinka, bet bendrame vaizde atrodo silpniausia... gedaaa gedaaa gedaaa

man kaip tik atrodo, kad tai yra idomiau, juk daugiau niekas tokiu nepadarys buckis1 as tik uz magnetukus buckis1

tai mano atvirutes isvis iskrenta is konteksto as nemoku daryti tu popieriniu, tikrai bandziau ir nesigavo, nesinorejo siusti belenka, tad dariau tai ka moku, ir galvoju, kad tai tikrai kitaip nei kitu gedaaa gedaaa gedaaa
 
egluteData: Penktadienis, 2012-04-13, 11:39 AM | Žinutė # 499
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 3092
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
raska, tikrai sutinku su tavo nuomone mirkt buckis1
 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-04-13, 2:12 PM | Žinutė # 500
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
o aš norėčiau tokio magnetuko - atviruko gedaaa bent jau tikrai visi jį matytų nes butų matomoj vietoj prilipdytas prie šaldytuvo liezuvis1 liezuvis1 ir visi man pavydėtu

vijole1972, tai aš tau pasistengsiu tada padaryti mirkt mirkt mirkt

Quote (raska)
geriau daryk magnetukus n ei atvirukus

gerai, tada taip ir darysiu juokas1 buckis1
 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-04-13, 2:13 PM | Žinutė # 501
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
ten magnetukai?wau,as irgi noreciau valentinas2 valentinas2 valentinas2 gerai vijole sako,priklijuosi ir visa laika matysi,sauni mintis sandrule

Quote (eglute)
as tik uz magnetukus

Na tada patikėsiu, kad mano magnetukai - atvirukai buvo vykęs sumanymas mirkt mirkt mirkt
 
ASTULEData: Penktadienis, 2012-04-13, 3:10 PM | Žinutė # 502
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
magnetukai - atvirukai buvo vykęs sumanymas

labai vykes, man irgi labai patinka magnetukai buckis1


 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-04-13, 3:25 PM | Žinutė # 503
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (ASTULE)
labai vykes, man irgi labai patinka magnetukai

ačiū ASTULE, tu mano tikriausia magnetukų gerbėja buckis1 buckis1 buckis1 buckis1 buckis1 mirkt mirkt mirkt
 
GintarėData: Penktadienis, 2012-04-13, 3:41 PM | Žinutė # 504
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Mergaitės pykit jūs ant manęs supykit amžiams, nebešnekėkit, tikrai nemalonu rašyti, bet matau kad reikia. Pastebiu (gal man čia tik vienai, todėl įdomi ir jūsų nuomonė) jog atsiranda dovanų tokių atmestinių. Na, kad nebūtų kalbama aplinkeliais pasakysiu, kad mano nuomone Liudmilkos dovana Gintarei nekainuoja tų 20 lt ir pats medukas darytas bile daryti. Liudmilka, būk gerutė priimk tai neskausmingai. Bijau labai rašyti, bet reikia kažką daryti, nes pastebiu, jog iš swapukų traukiasi mergaitės. Labai noriu žinoti kodėl. Kaip sakoma geriau pasakom kas yra ramiai, gražiai Nekalbu apie dovanas kaip rašė Nikole (siuvinėti pelėdžiukai, velykiniai kiaušiniai iš saldainių ir pan) kurias tikrai sunku įvertinti, bet jų grožis nustelbia viską. Ir nesakau, kad reikia lygintis ir bijoti mergaičių kurios labai ką moka, mes visos kažką mokam reikia tik pasistengti, visada matosi darbuose ta įdėta širdis, tam ir palengvinom swapukus, padarėme kad būtų galima dapirkti. Nevertinkime skonių, nesikapstykime iki siūlelių po dovanas, tikrai visos skirtingos ir gautas dovanas priimame skirtingai, bet nesakykit, matosi kur kas stengėsi, kur ne. O ta pinigų suma nustatyta irgi ne šeip sau, reikia į ją orientuotis. Kas eina virš tos sumos lai būna kiekvienos asmeninis reikalas. Bet į 20 lt privalu tilpti. Juk nenorim išleisti daugiau, o gauti mažiau (nežinau kaip išsireikšti kad suprastumėte ir nekritikuotumėte mano šitos frazės). Ir sutarkime iš anksto, kad anketas pildysime konkrečiau. Niekad nemaniau kad jos kažkuo naudingos, bet per šį swapą jau po 2 d žinojau ką daryti. Gal pabandom padaryti kažkokios spalvos swapą. Ta prasme kad kažką reikai pagaminti iš pvz violetinės spalvos. Nebūtų įdomiau?


del kainos tai nezinau neisivaizduoju... na medelis nebuvo kokybiskas..bet man patiko... as pati prasiau saldainiu medelio...o liudmilka stengesi...pirmas blynas visada buna prisviles ....kad buciau labai nusivylusi taip tikrai nera...


Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas


Message edited by Gintarė - Penktadienis, 2012-04-13, 3:48 PM
 
GintarėData: Penktadienis, 2012-04-13, 3:46 PM | Žinutė # 505
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
paziurejus i jusu visu dovaneles tai ir mano dovana daryta raskai nublanksta...bet as dariau tai ka moku...nors galejau kazka ir nupirkti gedaaa

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
dafnieleData: Penktadienis, 2012-04-13, 4:05 PM | Žinutė # 506
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2973
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
Ausrine gavo kaledini swapa labai jau nekoki.,suprantu mergaites nori dalyvauti,bet jei nemoki ,nedaryk to,daryk ka ismanai geriausia.Siusdama savo swapukus visad tikiusi gauti daigta kuriuo tikrai dziaugsiuosi.

raska pritariu ir as,bet galiu ir pasakyti kad aussrinei daryta kaledini swapa dariau is sirdies.ir sita dalyka as moku daryti,gal tai spalvos jums nepatiko,ar ka as nz,o kaip visada mergaitems viskas grazu ir aciu.o kad tiesa pasakyti tai ne....taip as tokio kaip dekupazo daryt nemoku,issiuvineti irgi,ka mokejau ta ir darau,rasau ne su pyktim,tiesiog dabar iseina kad tik keliuos paneles is sito forumo gali kiestis dovanom jau nevardynsiu kas patys zinot.
atsiprasau iskart kad isreiskiu savo nuomone,nes esu toks zmogus kuris geriau patyles ir neleisis i diskusija.


 
VijolėData: Penktadienis, 2012-04-13, 4:32 PM | Žinutė # 507
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (dafniele)
,o kaip visada mergaitems viskas grazu ir aciu.o kad tiesa pasakyti tai ne....

va čia tai jau sutinku, nes visos kažko bijo, kad isižeis ar užpyks, o po to taip ir išeina visi šie nesusipratimai gedaaa gedaaa
man patinka rusu forumuose kurie visada išsako savo nuomone apie darbus ir tikrai buna kartais skaudu, bet juk iš to mes ir mokomės mirkt o lietuviu forumuose jei tik išsakei savo nuomonę kad ir kokia ji būtų tuoj tave su visais kakais suvalgys pelyte pelyte tai ir praeina noras ką ir sakyti ar daryti gedaaa gedaaa



facebook
 
dafnieleData: Penktadienis, 2012-04-13, 4:41 PM | Žinutė # 508
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2973
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
tai ir praeina noras ką ir sakyti ar daryti

tikra tiesa ir mums reikia pasimokyti to,nei as manau nei kotos nenori pyktis ir dar del kazkokia swapo,mes visos darome klaidas ir kad pasimokitumem is ju reikia kalbetis


 
VijolėData: Penktadienis, 2012-04-13, 4:53 PM | Žinutė # 509
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
tai aš ir siūlau padaryti gedaaa visos išsakom dabar savo nuomones, kad po to nekiltu vėl kokie nesklandumai dėl dovanų ar dalyvavimo gedaaa gedaaa


facebook
 
GintarėData: Penktadienis, 2012-04-13, 5:06 PM | Žinutė # 510
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
as savo nuomone jau issakiau gedaaa

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » SWAP KONKURSAI » Šv. Velykų swapas 2012
Search:


Copyright MyCorp © 2024