...
 Šv. Velykų swapas 2012 - Page 33 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » SWAP KONKURSAI » Šv. Velykų swapas 2012
Šv. Velykų swapas 2012
NicoleData: Ketvirtadienis, 2012-04-12, 11:24 PM | Žinutė # 481
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Quote (Gabiska)
geriau nesiusti swapuke darytos dovanos ta rankdarbių technika kurios gerai nemokate, nes ne visada jos gaunasi kokybiškos

Man tada geriau jokios nedaryti,o pirkti gedaaa jokios kokybes pas mane nera,nes stengiuos tam zmogiukui,o ne pardavimui verkiu Ir labai "moku"paskutine minute viska sugadint-ypac klijuojant pelyte Tad geriau as daugiau nedalyvausiu,nes dar susivelinus nuliudinu mergyte,o negana to,galbut ir nuviliu besistengdama"rankdarbi"padaryt.... pelyte As to taip nesureiksminu,nes,kaip minejau,man pati atrakcija duoda adrenalino-is ko, ka gausiu ir kaip tai atrodys buckis1 jau paste paketukas buna pradraskytas ir i auto atnesu zinia-vat ka gavau! valentinas2 Nusivilt dar niekad neteko,o nuvilt baime visad lieka gedaaa Galiu pasakyt tiek-ne i kokybe ziuriu ir ne i kiekybe,o i tai kiek zmogeliukas minciu apie mane sudejo,kiek sirdies silumos ikrove i darbeli ir patikekit-as tai laaaabai vertinu! valentinas2 net ne kokybe,o tai,kad bande kazka asmenisko,isskirtinio,o ne pramoninio-fabrikinio padovanot! buckis1 buckis1 buckis1


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
NicoleData: Ketvirtadienis, 2012-04-12, 11:34 PM | Žinutė # 482
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
tai ką kalbėti apie Lietuvius kuriems tenka ir visas 9val dirbti už 30lt

Vijoliuk,as dirbu ne daugiau 10 val.per savaite gedaaa tai mano ir alga tik cigaretems,visa kita moka MB buckis1 Tokiu darbu,kad pradirbes visa darbo diena 5 dienas per savaite ir gautum po 80-100 euru,jau reikia specui buti pelyte Mano darbas valandinis,2-3 kartus i savaite po 2-4 val.,tad as gaunu labai mazai palyginus su tais,kurie dirba kasdien tvirtu tarifu apmokama darba gedaaa


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
NicoleData: Ketvirtadienis, 2012-04-12, 11:56 PM | Žinutė # 483
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
kad būtų įdomiau ir draugiškai padiskutuoti apie dovanas. Gal kam kas nepatiko ar pvz mato kad ta ar kita dovana neverta 20 lt, gal kas pasielgė netinkamai ir pan.

Jei dovana ne is sirdies,tai ji ir nebus miela,o jei su jausmais daryta-as tikrai nediskutuosiu del tu plius-minus 2-5 litu pelyte
Bet apie mano gautas dovanas galiu papasakot ir netgi labai mielai valentinas2
1-jame swape gavau Asju siuvineta peledziuku trijule valentinas2 mergiuke vos ne naktis aukojo,kad tilpt i "grafika",bet issiuvinet man mylimukus buckis1 Tai paaiskinkit man-ar as tureciau apskaiciuoti kiek kainavo remai,stiklas,kanva,siuvinejimo siulai?Itariu,kad tikrai ne 20 ir ne 30 litu,o kaip ikainuoti ka ji del manes padare?Juk peledziukus siuvines tikrai ne siaip sau,o MAN! valentinas2 Kad likau nenusivylus,net neapsivercia liezuvis parasyt-as buvau soke,nes sia schema issisaugojau ir tikejaus kada nors(gal pensijoj)issisiuvinet,o butent tai gavau! valentinas2 Nepamatuojama nei zodziais,nei pinigais! buckis1 Dar karta ACIU ,Justinai! valentinas2


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
NicoleData: Penktadienis, 2012-04-13, 0:16 AM | Žinutė # 484
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
2-ajame swapuke gavau velykaicius is Kuges valentinas2 MB kai pamate,tai liko praverta burna-cia kas?Jos pacios padaryra? pelyte Na man dideles nuostabos nebuvo,kad"cia jos daryta,bet kiausu saldaininiu tikrai nesitikejau juokas1 Net is rusio netraukiau velykiniu dekoraciju,nes ir taip grazuoliu naujoviu uzteko buckis1 O kas svarbiausia-ne taip kaip pas visus!Isskirtinai mano(Kuges pagalba)grozis,papuostas velyku stalas,o kadangi gavau anksciau-ir gimtadieninis! begu
Tai kaip man dabar sia dovana ivertint?Saldainiu kiekiu?Gramais?Klijais,pagalbinem medziagom? pelyte Neturiu zalio supratimo kiek kainavo(20,30,50...),bet turiu supratime,kad laaaabai branginu tai,ka gavau is Genovaites! valentinas2 Laaaaabai! buckis1
Sakysitkad man tiesiog pasiseke ir pakliuvo brangios dovanos? saule Tikrai taip,bet ne riek finansine prasme,kiek,kad jos buvo ASMENISKOS,butent man skirtos,o tai susildo dusia milijona kartu daugiau,nei 500 euru rankoj! liezuvis1


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-04-13, 1:30 AM | Žinutė # 485
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Quote (Gabiska)
geriau nesiusti swapuke darytos dovanos ta rankdarbių technika kurios gerai nemokate, nes ne visada jos gaunasi kokybiškos

o va cia jau ejimas linu -pavadinciau gedaaa kaip ivertinti tokia situacija:mergina dare rankdarbi ir jai atrodo,kad jis puikiai pavyko,grazus,patinka ir mano,jog patiks ir mergaitei.o gavusi mergaite nusivilia tuo rankdarbiu,mano,kad prastai atliktas,nepatinka technika ir pan.kaip tada jaustis?nors lysk skradziai i zeme pelyte verkiu dar daugiau uzpuola grauzatis,ir aisku atbaido nuo visu swapu.kaip nubrezti ta linija,ta skonio linija,juk kiek zmoniu,tiek skoniu ir del jo nesigincijama gedaaa kaip nicole sake,kaip ivertint ta darba ideta?
kai siunciau kugei atviruka,man dar po siandien dienai grauzia,kad ji is manes negavo tokio lygio atviruko,kaip ji pati daro ir su jos atvirukais man nesilyginti ir niekada neprilygti gedaaa bet velgi,vienu vienoks stilius,kitu kitoks ir cia jau skonio reikalas saule
manau gal kiekviename darbelyje rastum prie ko prisikabinti jei ieskotum,bet gi ir taip turi buti,juk cia vienetiniai,ranku darbo gaminiai mirkt


 
KrlaData: Penktadienis, 2012-04-13, 1:34 AM | Žinutė # 486
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
kad jos buvo ASMENISKOS,butent man skirtos,o tai susildo dusia milijona kartu daugiau,nei 500 euru rankoj!

butent nicole mirkt
kaip pavyzdziui,visi zino,kad tau patinka raganos,peledos ir eziai (gal dar ko nezinau?) ir tikrai miela matyti ir sirdi susildo,kai matai kad zmogus stengesi ir butent tai tau padare,tai tik irodo,kad darbas buvo atliktas su dideliu atsidavimu,galvojimu apie tave nors ir bus kur nubeges laselis kliju mirkt


 
ASTULEData: Penktadienis, 2012-04-13, 8:36 AM | Žinutė # 487
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
manau gal kiekviename darbelyje rastum prie ko prisikabinti jei ieskotum,bet gi ir taip turi buti,juk cia vienetiniai,ranku darbo gaminiai

taip, pritaru, jei ieskosi priekabiu, tai ju ir rasi, reiktu manau ziureti is geros puses, juk zmogus stegesi ta darbeli padaryti kuo graziau ir matyti tik graziaja jo puse gedaaa nes cia yra dovanu swapas, o kaip sakoma dovanotam arkliui i dantis neziurima juokas1 juokas1


 
AtileData: Penktadienis, 2012-04-13, 8:54 AM | Žinutė # 488
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Mergaitės pykit jūs ant manęs gedaaa supykit amžiams, nebešnekėkit, tikrai nemalonu rašyti, bet matau kad reikia. Pastebiu (gal man čia tik vienai, todėl įdomi ir jūsų nuomonė) jog atsiranda dovanų tokių atmestinių. Na, kad nebūtų kalbama aplinkeliais pasakysiu, kad mano nuomone Liudmilkos dovana Gintarei nekainuoja tų 20 lt ir pats medukas darytas bile daryti. Liudmilka, būk gerutė priimk tai neskausmingai. Bijau labai rašyti, bet reikia kažką daryti, nes pastebiu, jog iš swapukų traukiasi mergaitės. Labai noriu žinoti kodėl. Kaip sakoma geriau pasakom kas yra ramiai, gražiai gedaaa Nekalbu apie dovanas kaip rašė Nikole (siuvinėti pelėdžiukai, velykiniai kiaušiniai iš saldainių ir pan) kurias tikrai sunku įvertinti, bet jų grožis nustelbia viską. Ir nesakau, kad reikia lygintis ir bijoti mergaičių kurios labai ką moka, mes visos kažką mokam reikia tik pasistengti, visada matosi darbuose ta įdėta širdis, tam ir palengvinom swapukus, padarėme kad būtų galima dapirkti. Nevertinkime skonių, nesikapstykime iki siūlelių po dovanas, tikrai visos skirtingos ir gautas dovanas priimame skirtingai, bet nesakykit, matosi kur kas stengėsi, kur ne. O ta pinigų suma nustatyta irgi ne šeip sau, reikia į ją orientuotis. Kas eina virš tos sumos lai būna kiekvienos asmeninis reikalas. Bet į 20 lt privalu tilpti. Juk nenorim išleisti daugiau, o gauti mažiau (nežinau kaip išsireikšti kad suprastumėte ir nekritikuotumėte mano šitos frazės). Ir sutarkime iš anksto, kad anketas pildysime konkrečiau. Niekad nemaniau kad jos kažkuo naudingos, bet per šį swapą jau po 2 d žinojau ką daryti. Gal pabandom padaryti kažkokios spalvos swapą. Ta prasme kad kažką reikai pagaminti iš pvz violetinės spalvos. Nebūtų įdomiau?

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2012-04-13, 9:28 AM | Žinutė # 489
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
sutinku su sia mintimi,darykim tai ka mokam geriausia kad paskui nesigautu snipstas

bet tarkim mano daryti sveikinimo magnetukai (atvirukų swapas) atrodo labai silpnai prieš mergaičių atvirukus... Dariau tai, kas man patinka, bet bendrame vaizde atrodo silpniausia... gedaaa gedaaa gedaaa Tai balandžio mergaitėms dariau klijavau atvirukus, matysim rezultatą begu buckis1
 
VijolėData: Penktadienis, 2012-04-13, 9:37 AM | Žinutė # 490
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
bet tarkim mano daryti sveikinimo magnetukai (atvirukų swapas) atrodo labai silpnai prieš mergaičių atvirukus

o aš norėčiau tokio magnetuko - atviruko gedaaa bent jau tikrai visi jį matytų nes butų matomoj vietoj prilipdytas prie šaldytuvo liezuvis1 liezuvis1 ir visi man pavydėtu liezuvis1 liezuvis1



facebook
 
AUSSRRINEData: Penktadienis, 2012-04-13, 9:46 AM | Žinutė # 491
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2379
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 20
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Pastebiu (gal man čia tik vienai, todėl įdomi ir jūsų nuomonė) jog atsiranda dovanų tokių atmestinių.

Pritariu tau mirkt uztat sy swapa praleidau...


www.fotki.com/aussrrina
 
ASTULEData: Penktadienis, 2012-04-13, 10:15 AM | Žinutė # 492
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Liudmilkos dovana Gintarei nekainuoja tų 20 lt ir pats medukas darytas bile daryti.

ir man kazko truko ten gedaaa , bet ir kitu pvz asju dovana saldiniu nupirkta ir viskas, tai irgi nelabai, gedaaa


 
raskaData: Penktadienis, 2012-04-13, 10:15 AM | Žinutė # 493
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
Tai balandžio mergaitėms dariau klijavau atvirukus, matysim rezultatą
geriau daryk magnetukus n ei atvirukus juokas1 juokas1 s


Rasos saldainių karalystė

 
raskaData: Penktadienis, 2012-04-13, 10:25 AM | Žinutė # 494
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
As visiskai su tinku su Atiles nuomone,labai daug buna swapuku nekokybisku(bile tik atkisti) kad ir manasis praitu velyku,nesinorejo izeisti merginos,bet tokia dovana tik pakavojus galima dziaugtis,Dikos gauta praita velykine dovana,tikrai labai skuriai atrodo,Ausrine gavo kaledini swapa labai jau nekoki.,suprantu mergaites nori dalyvauti,bet jei nemoki ,nedaryk to,daryk ka ismanai geriausia.Siusdama savo swapukus visad tikiusi gauti daigta kuriuo tikrai dziaugsiuosi.Labai aciu Kristungei uz viename swapuke padovanota biciu koriuka,atrodo pastangu nedaug o dovana superine net etikete nuotaika pakele,manau reikia tik truputelio ismones ir dovanos bus tikrai geros.Man labai gaila kad Ausrine siame swapuke nedalyvavo,Dika taip pat.Bet kai gauni dovanas atmestukes tai tikrai praeina visas kaifas.Pries siusdamos dovanas pagalvokim ar pacios tokios noretumet kuria pakuojate savo swapo draugei.As suprantu,ne visos yra auksarankes,bet jei dalyvaujate turite jausti atsakomybe ir pareiga.As pavyzdiui tik uz kokybe,nes mano namai nera sandelys ir as noriu dziaugtis dovanomis o ne sudeti i srynia ir laikyti skladuke.Tikiuos mane suprasite ir labai neteisite.

Rasos saldainių karalystė

 
AUSSRRINEData: Penktadienis, 2012-04-13, 10:35 AM | Žinutė # 495
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2379
Apdovanojimai: 11
Reputacija: 20
Statusas: Atsijungęs
raska, liuks3 pritariu tavo nuomonei.

www.fotki.com/aussrrina
 
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » SWAP KONKURSAI » Šv. Velykų swapas 2012
Search:


Copyright MyCorp © 2024