Visa informacija nėštukėms, pradedant vaiko kraiteliu, baigiant informacija ką būtina pasiimti į gimdymo namus. Keliame tik informaciją, pokalbių laukiame ČIA.
Visoms, besiruošiančioms gimdyti, iškyla klausimas, ko prireiks gimdymo namuose. Kad būtų paprasčiau susikrauti krepšius, įdedu iš rankų į rankas perduodamą sąrašą
Būsimos mamos ir kūdikio kraitelis 1
Prekės, kurių reikia mamai po gimdymo:
* Įklotai į liemenėlę; * Vienkartinės kelnaitės; * Įklotai po gimdymo; * Pieno surinkėjai; * Kremas speneliams.
Daiktai, reikalingi naujagimiui iš gimdymo namų parsivežti:
* Siaustinukas su pirštinaitėm arba smėlinukas; * Plonos ir storos kepurytės (pagal sezoną); * Šliaužtinukai arba kombinezonai; * Medvilninės pirštinytės; * Megzti batukai arba kojinaitės; * Apvilkta antklodė arba miegmaišis (vokelis); * Vystyklas; * Sauskelnės arba vystyklai. Rekomenduojama turėti namuose:
Kūdikio maudymosi reikmenys:
* Vonelė; * Vandens termometras; * Kempinė prausimui (natūralaus pluošto arba aptraukta medvilniniu pluoštu); * Vaikiškas muilas; * Kūno kremas; * Rankšluostis * Kambario termometras; * Vystymo lenta arba stalas.
SAUGŪS vaistai(nepraeinantys pro placentą)( bet tai nereiškia, kad juos galima gerti kiek nori!Tik labai reikiant):
Penicilinai(antibiotikų grupė) Cefalosporinai(antibiotikų grupė) Paracetamolis Narkotiniai analgetikai(morfinas, tramadolis ir t.t - manau jų tikrai neprireiks) Metildopa (antiparkinsoninis vaistas) Polivitaminai Maža ir vidutinė dozė gliukokortikoidų (nuo astmos pusrškalai)
Teratogeniški vaistai( praeina pro placentą, kenkia kūdikiui):
AKF inhibitoriai(vaistai nuo spaudimo pagrinde) alkoholis Nuo epilepsijos Litis(nuo depresijų, manijų) Visi xanax, relanium, bromazepamas, diazepamas - raminantys benzodiazepinai Estrogai (lyt mot hormonai) Tetraciklinai (antibiotikai) vaistai nuo cukrinio diabeto Chinolonai(antibiotiku grupė) vaistai nuo vėžio
Laktacijai didinti:
Anyžių vaisiai+kmynai+pankoliai+dilgėlė= (visus lygiom dalim paimti reikia) 1 arbatinį šaukštelį 1 puodeliui užpilti karštu vandeniu ir gerti 1-2 kartus per dieną.
Laktacijai mažinti:
Graikinio riešutmedžio lapai (20 dalių)+apynių spurgai (20 dalių)+šalavijo lapai (40 dalių) Gerti po 1 arb šaukstelį užpylus verdančiu vandeniu 1 puodelį per dieną.
Įdomi informacija apie nėštumą ir liemenėles nėščiosioms Krūtų augimas
Krūtis sudaryta iš liaukų, riebalinio, jungiamojo audinio ir odos. Ji neturi raumenų, tačiau už krūties yra raumenys.
Nėštumo metu, dėl augančių pieno liaukų ir besikaupiančio vandens audiniuose, kiekviena krūtis priauga nuo 300 iki 500 gramų svorio. Dėl šios priežasties odai ir jungiamiesiems audiniams tenka didelis krūvis.
Jeigu krūtys nėra tinkamai apsaugotos, gali atsirasti formos pakitimų, o kai krūtys didelės, taip pat kankina skausmas pečių ir nugaros srityje.
Kodėl pravartu rinktis liemenėlę nėščiosioms?
Mes rekomenduojame dėvėti specialias liemenėles nėščiosioms, nes:
* jos prisitaiko ir plečiasi kartu su augančiomis krūtimis * dėl specialios konstrukcijos tvirtai laiko didėjančias krūtis * padeda išvengti arba sumažina strijas ir krūtų formos pakitimus * puikios medžiagos užtikrina komfortą ir nedirgina jautrių krūtų * plačios minkštos petnešėlės neįsirėžia į pečius ir nugarą
Kada reikėtų ją dėvėti?
Tokią liemenėlę reikėtų dėvėti, kai anksčiau dėvėtos jau nebetinka, tačiau vėliausia nuo 4 nėštumo mėnesio.
Krūties augimo fazės nėštumo metu pereina iš įprastos būklės į augimo fazę.
PATARIMAS: svarbu teisingi matmenys
Krūtinės apimtis – apimtis po krūtine = kaušelio dydis
Skirtumas cm = kaušelio dydis
* 14–16 = B * 16-18 = C * 18-20 = D * 20-22 = C
Vokiškos "ANITA" liemenėlės nėščiosioms siūlo:
* elastingus ir „kartu su krūtimi augančius“ kaušelius * vidutinio ir didelio funkcionalumo modelius su sustiprintais kaušeliais * elastingas ir reguliuojamo ilgio petnešėles * elastingą ir trijų pakopų užsegimą nugaroje * modelius su minkštais lankeliais
Liemenėlės nėščiosiomssu išformuotais kaušeliais:
* yra be siūlių * tinka moterims, kurių krūtys ypač jautrios
Liemenėlės nėščiosioms su lankeliais:
* gera atrama krūtims * turi ypatingai minkštus lankelius, kurie niekada nespaudžia * tinka didelėms krūtinėms, iki H kaušelio dydžio
Liemenėlę nėščiosioms siūlome prisitaikyti 3/4 nėštumo mėnesį.
Renkantis liemenėlę, reikia užsisegti ją ant mažiausios pozicijos. Svarbu, kad tada jaustumėtės patogiai ir liemenėlė nespaustų. Krūtinė turi neiškristi iš kaušelių nei pro šonus, nei dekolte srityje. Nėštumo metu liemenėlės apatinę dalį galima du kartus praplatinti. Kaušelis taip pat plečiasi. Jeigu liemenėlė tinkamai parinkta, jos turėtų užtekti iki nėštumo pabaigos.
Didelių dydžių liemenėlės nėščiosioms (kaušeliai iki G dydžio):
* orui pralaidus mikropluoštas užtikrina odos kvėpavimą * elastingi ir išformuoti kaušeliai (be siūlių) ypač jautriai krūtinei * dideli kaušeliai yra dviejų sluoksnių * mikropluoštu sutvirtinti kaušeliai itin gerai laiko krūtinę * plačios, paminkštintos ir reguliuojamo ilgio petnešėlės neapsunkina pečių ir nugaros * anatomiškai suformuota juosta po krūtine nespaudžia skrandžio
"ANITA" NAUJIENA!
ANTIRAY marškinėliai ir kelnaitės.
Medžiaga/veikimas:
* mama ir jos kūdikis optimaliai apsaugomi nuo elektroninių aplinkos spindulių dėl naujoviškos tekstilės technologijos wave protect (apsauga nuo bangų) * elastingas trikotažinis gaminys, kuris lengvai tamposi * sudėtyje daug medvilnės, kuri užtikrina odos kvėpavimą * įmegzti sidabriniai siūlai medžiagai suteikia papildomų antibakterinių savybių
Ypatybės
* su AnitaMaternity ANTIRAY marškinėliais ir ANTIRAY kelnaitėmis „Anita“ siūlo iki 90% daugiau apsaugos nuo elektroninių aplinkos spindulių * įrodyta moksliniais tyrimais * marškinėlių ir kelnaičių komplektas – tai puiki apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės
ANTIRAY apatinio trikotažo komplektas būsimoms mamoms suteikia savo moterims užtikrintumo jausmą, kad jos padarė viską dėl savo kūdikio sveikatos.
Inovatyvi medžiaga apsaugo nuo aukšto dažnio bangų, kurias skleidžia mobilieji telefonai, kompiuteriai, televizoriai ir „Hifi“ įranga, mikrobangų krosnelės, „Babyphone“ racijos, antenos, radarų stotys ir kt.
* medžiagoje yra įpinta smulkių sidabrinių siūlų, kurie sulaiko aukšto dažnio bangas. Elektromagnetiniai spinduliai atsispindi lyg nuo veidrodžio. Be apsauginės funkcijos, ši medžiaga taip pat garantuoja komfortą dėvint ir yra antibakterinė. Visišką apsaugą garantuoja marškinėlių ir kelnaičių derinys * veiksminga apsauga nuo elektromagnetinių spindulių iki 90%! Įrodyta moksliniais tyrimais
Kai kurie gydytojai sutiks, kad puiki naudotis programa teisę kontekste padės jums jaustis gerai nėštumo metu. Mažai šviesos mankštintis, kai nėščia suteikia didžiulę naudą siekiant padėti Jums saugiai nešioti savo kūdikį ir taip pat padidinti savo enegy lygiai. Padaryti ką daug lengviau per gimdymo procesas pernelyg.
Jei jums buvo daryti prieš savo nėštumą tuomet tikėtina, kad jums prisitaikyti prie nėštumo daug paprasčiau, nei kas nors, kas ne. Tai niekada vėlu pradėti nors. Tikrai geras pratimas, kai planas, kai nėščia yra nėščiųjų joga. Suteikti Jums puikias psichikos ir dvasinę naudą, Prenatalinio joga padės sukurti Jūsų kūno nėštumo metu. Asanos arba kelia Jums padės ruožas jūsų kūno į kitą dimensiją, atleidžiant šias naujai sukurtų skausmai skundas dėl nėštumo. Jie taip pat padės jums esančių centre ir ramus visą laiką. Atgal problemų yra bendros nėštumo ir gimdymą joga tikrai padeda jums lengvai tai skausmo tipas.
Taigi anksčiau jums pradėti geriau. Tačiau pradedant bet kuriuo metu nėštumo metu yra labai naudingas. Tikrinimas su gydytoju ginekologu Taip pat rekomenduojama prieš pradedant nėščiųjų joga. Pasirinkite autobusu ar treneris, kuris specializuojasi gimdymą jogos technikos. Ne visi dėstytojai supranta tarp jogos ir gimdymą skirtumai.
Jeigu netyčia prisijungti normalus joga klasė, tegul instruktorius žino, kad esate nėščia ir taip pat kas tris mėnesius jums šiuo metu.
Mankšta, kai nėščia svarbu dėl išlaikyti tinkamą laikyseną. Jei jūsų ne jausmas labai gerai bet kurią dieną po to duoti savo vykdant kasdieninį praleisti. Yra tam tikrų pratimų turėtumėte vengti tokių kaip gulėti ant pilvo arba šokinėja. Kaip jums sunkesni galite pastebėti, kad asanos tapo nevaldomi. Nesijaudinkite gimdymą joga, taip pat puikiai tinka pastatų su jūsų kūdikis įsčiose santykius ir naudoti kvėpavimo metodus, siekiant padėti jums sukurti iki geros gimimo.
Kai Jūsų brangų Little gem atvyko, įsitikinkite, kad jums nereikia atsisakyti praktikuojančių jogą. Pasitarkite su gydytoju, jeigu Jums buvo bet komplikacijų, bet jums turėtų būti gerai eiti vėl maždaug po 6 savaičių po gimdymo. Naudotis padaryti šiame etape stiprina pilvo raumenis ir jūsų dubens. Jau nekalbant apie, jis klausia, atkurti savo buvusios savarankiškai, be daug darbo.
Nėštumas yra įsimintinas ir džiaugsmingai patirtis. Kiekvienam iš keturiasdešimt nėštumo savaitės, Jūs rasite informaciją apie vaiko vystymąsi, pokyčių tipai atsitikti viduje jūsų nėščia įstaiga, idėjų tikisi tėtis, ir kitus svarbius faktus reikia atlikti nėštumo. tačiau, pirmiausia turite žinoti, kaip išsaugoti savo nėštumo per sveiką zona.
Išlaikyti gerą sveikatą praktikos nėštumo metu kas savaitę, kol jūsų mokėjimo data yra būtinas siekiant užtikrinti sėkmingą nėštumo. Tai apima tinkamą mitybos ir fizinio aktyvumo, kurie yra svarbūs visiems gera sveikata. Nėštumo metu, valgyti gerai ir gauti teise yra būtini Jūsų sveikatai ir gerovei jūsų kūdikis. Kitas veiksnys, siekiant sveiką kūdikį reguliariai gimdymą konsultacijos su savo gydytoju, žinodamas apie galimą riziką ir taip pat planuojant ir rengiant ateities jūsų nėštumas.
Nėštumo savaitė po savaitės Sveikatos patarimai
gera mityba
Motinos mityba nėštumo laikotarpiu prioritetas. Būsimoms motinoms reikia mitybos atsargų kalorijų forma, baltymų, angliavandenių, adresas, vitaminai, ir mineralais. Geriausias būdas gauti tinkamą maistinių medžiagų jums ir jūsų vaisiui kiekvienam maistingus maisto produktus, tokių kaip švieži vaisiai ir daržovės, kruopos, daržovės, neriebius pieno produktus ir liesos baltymų. Daržovės kaip salotos ir ne pervirtas yra vitamino B ir folio rūgštis, kuri gali padėti užkirsti kelią nervinio vamzdelio defektų.
Reguliari mankšta
Prieš, veikla yra ne reguliariai praktikuoja nėščioms moterims, nes manoma, kad jis buvo už įsčiose kūdikis rizikos. Tačiau dabar mes žinome, kad yra daug naudos moterims, kurie naudojasi nėštumo metu, daug naudingesnis už paprasto vaikščiojimo. Pratimai ir toliau turėtų būti laikomasi pagal saugos ribas.
Prenatalinė Konsultacijos
Laikyti gydytojas paskyrimų. Tiesiog todėl, kad jaučiatės gerai nereiškia, kad jums nereikia kreiptis į gydytoją. Įvairūs gimdymą bandymai atliekami visoje Jūsų nėštumas. Kai kurie yra neprivalomi, bet gali duoti jums didelis žinių apie tai, kaip gerai jūsų kūdikio daro. Įprastiniai gimdymą patikrinti taip pat gali padėti sumažinti nėštumo komplikacijų atsiradimo, pvz preeklampsijos. Didelė dalis nėščiųjų priežiūros daro ultragarsą.
Dažnas gimdymą ištyrimas turėtų būti atliekamas, jei esate tikintis susigiminiavusių nėštumo ar daugiavaisio nėštumo visoje Jūsų nėštumas.
AB Cs iš nėštumo savaitė po savaitės
• Venkite alkoholio vartojimas, nelegalių narkotikų, per daug kofeino, mesti rūkyti, ir neleiskite sau būti veikiami pasyviojo rūkymo.
• Būkite hidratuotas. Gerkite daug skysčių, iki dešimties akiniai mažiausiai aštuonias dieną, vengti kofeino ir dirbtinių dažiklių.
• Įspėjimas. Nevartokite daugiau kaip-the-counter vaistus ar žolinius preparatus prieš tai nepasikonsultavę su savo Akušerė.
• Parengti atsipalaidavimo metodai. Praktikos atsipalaiduoti, jei galite ir pabandyti bent kartą per dieną.
• Edema. Dėvėkite patogų, ne ankštų batų ir pakelti kojas kelis kartus per dieną, kad nuovargis ir edema kojų, kojų, ir kulkšnys.
• Pramogos. Nėštumas yra džiaugsmingas įvykis moters gyvenime ir, jei matote ją teigiamai, ten daugiau teigiamų galimybę už sveiką ir sėkmingą nėštumas.
• Gauti pakankamas miego ne mažiau kaip aštuonias valandas per dieną. Jei esate kenčia nuo miego sutrikimų, imtis NVP per dieną ir pamatyti savo gydytoją patarimo.
aukštas kraujospūdis (Medicinos terminas yra hipertenzija) yra rimta sveikatos problema tiek vyrams, tiek moterims, tačiau skirtingai nei vyrai, trys iš keturių moterų iš tikrųjų žino, jie jį – Tai geros naujienos. Blogos naujienos yra mažiau nei vienas iš trijų imsis būtinų veiksmų jų skaičiui kontroliuoti savo kraujo spaudimą.
Nors daugelis moterų, kurios kraujo spaudimas problemos sveikus kūdikius, aukštas kraujo spaudimas nėštumas kelia rimtą pavojų. Nėščios moterys, kurios nekontroliuojamos hipertenzija gali turėti svarbių klausimų plėtoti nėštumo metu gali turėti įtakos motinos ir vaisiaus. Šios problemos gali būti užkirstas kelias ar sumažėjęs aptariant juos su prieš nėštumą gydytojas. Jei aukštas kraujo spaudimas, kurį motina yra lėtinis, priemonių galima imtis, siekiant padėti sumažinti komplikacijų, kad gali atsirasti nėštumo metu. Nėščios ar ne, Svarbus pirmasis žingsnis yra gauti kraujospūdis kontroliuojamas.
Kadangi nėštumo hipertenzija komplikacijų pradėti didinti, motina gali sukurti preeklampsija, kuri tada žalos motinos inkstus sukelia baltymų ir šou-iki savo šlapimą. Toxemia nėštumo (preeklampsija) vystosi po 20 savaičių ir daro motinos kepenų, smegenys, inkstų, ir placentos. Šios komplikacijos rezultatas yra priešlaikinis gimdymas, mažo gimimo svorio ir kūdikių yra negyvas nuo gimimo galimybę.