...
 Siulau aukles paslaugas - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SKELBIMŲ LENTA » Siulau aukles paslaugas (Siulau aukles paslaugas)
Siulau aukles paslaugas
burberryData: Pirmadienis, 2013-05-27, 9:16 PM | Žinutė # 1
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveiki, noreciau Jums pasiulyti savo aukles paslaugas. Esu 23 metu mergina. 3 metus dirbu darzelyje aukletoja, turiu patirties su ivairaus amziaus vaikais (anksciau dirbau aukle, 2 metus su ikimokyklinio amziaus vaikais, paskutinius metus turejau priesmokykline grupe). Esu baigusi edukologijos studijas. Sia vasara isejau uztarnautoms 3 men atostogoms, todel mielai padirbciau paildomai. Gyvenu salia Bigo prekybos centro, galeciau Jusu vaika priziureti ir Jusu ir savo namuose. Rudeni darzelyje manes lauks nauja mazyliu grupe, taciau vasara galeciau padeti Jums priziureti Jusu vaikuti, o veliau parekomenduoti ka nors is pazystamu aukliu. :)
 
gitanal22Data: Ketvirtadienis, 2016-09-08, 11:42 AM | Žinutė # 2
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveiki, turbūt pataikiau į tinkamą temą. Esu 24 metų mergina, šiuo metu dirbu gyvybės draudimo srityje ir gyvenu Klaipėdoje, bei ieškau papildomo uždarbio. Galiu dirbti jums reikiamu, tinkamu laiku, kadangi dirbu laisvu darbo grafiku. 1,5 metų dirbau soc. Darbuotoja Šiaulių kūdikių globos namuose su vaikais nuo 1erių iki 6erių metų, bei su vaikais turinčiais psichikos, protinę, ar fizinę negalia. Su manimi galite susisiekti numeriu +37064333547
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SKELBIMŲ LENTA » Siulau aukles paslaugas (Siulau aukles paslaugas)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024