...
 Jei reikia pagalbos - Page 6 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: nerida  
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ KITAM » Jei reikia pagalbos
Jei reikia pagalbos
AtileData: Pirmadienis, 2010-08-16, 10:01 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs

Jei tau sunku, aš galiu padėti ... Kas ištarė šiuos žodžius? Kas juos pasakė?
Jei tau sunku, aš galiu padėti. Nejaugi pasigirdo?
Pasaulyje tiek daug stebuklų, kurie savaip nepakartojami, vieni jaučiasi laimingi apvogdami kitą, kiti jaučiasi laimingi padėdami kitam.
Kodėl mums neištiesus pagalbos rankos prašančiam? Juk kartais kampe besimėtantis žaisliukas, o gal garaže nudulkėjusi eglutė, ar jau tris metus spintoje kabantis išaugtinis paltukas, nebuvo pajudintas ir visai nereikalingas, galbūt, šiandien mes jį pakėlę, išplovę ir supakavę padovanotume tam žmogučiui, kurį jis sušildytų žvarbią žiemą, o nulėpausis gulėjęs kampe, taptų geriausiu draugu. Tiesiog taip norisi visų paprašyti - NEBŪKIME ABEJINGI.

Šis skyrelis skirtas geros širdies žmonėms kurie nori kažkam paaukoti nereikalingus daiktus ar rūbelius. Tiems kuriems reikia pagalbos gali kreiptis čia ir tikimės atsiras gerų žmonių kurie pasistengs padėti. Siūlykite įvairius variantus. O galbūt žinote žmogų, kuriam labai reikia pagalbos, o mes pasitengtume jam padėti, galbūt šis nuoširdus mamyčių laisvalaikio forumas, surinks kelis litukus, ar padovanos nereikalingą daiktelį. Labai džiugu būtų sulaukti jūsų pasiūlymų ir pasisakymų, patarimų.
Suteikdami gyvenimo malonumą kitiems - pasijauskime laimingesni ir patys.

Įkelkite jums nebereikalingų daiktų nuotraukas ir galbūt jie suras naujus šeimininkus.

 
Zaliaake25Data: Penktadienis, 2011-05-27, 7:35 PM | Žinutė # 76
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Sveikutės, kai kurie postai labai negražiai atrodo, esame suaugę žmonės, kurie turetų būti tolerantiški vieni kitų atžvilgiu. Nepulkime viena kitos, neįžeidinekime, nesmeižkime, o tuo labiau nesijuokime. Kiekvienas pasakytas (šiuo atveju parašytas žodis) gali labai įskaudinti, įžeisti. Viską išsiaiskinsime ir tikiuosi daugiau nebus ginčų ir nesusipratimo šiuo klausimu. Pagarbiai Moderatorė Zaliaake25.

Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
raskaData: Penktadienis, 2011-05-27, 7:43 PM | Žinutė # 77
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
nuo sio visos zinutes nesusijusios su sia tema bus trinamos

Rasos saldainių karalystė

 
mamyte1Data: Penktadienis, 2011-05-27, 7:43 PM | Žinutė # 78
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
aciu moterys kad esat teisingos,galvojau kaip uzsipuls mane cia visos,uzstodamos senbuve,tai oi oi.. gedaaa
 
Zaliaake25Data: Penktadienis, 2011-05-27, 7:45 PM | Žinutė # 79
forumo pleputė
Grupė: .
Žinutės: 6478
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 16
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
nuo sio visos zinutes nesusijusios su sia tema bus trinamos

teisingai


Užtenka minutės, kad žmogaus nekęstum.

Užtenka valandos, kad žmogų pamėgtum.

Užtenka dienos, kad žmogų įsimylėtum.

Prireikia viso gyvenimo, kad žmogų pamirštum.
 
raskaData: Penktadienis, 2011-05-27, 7:46 PM | Žinutė # 80
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
mamyte1, KOKIU TAU RATUKU REIKIA TURIU TOKI PATRIUSUSI VEZIMA NUO KURIO GALECIAU NUIMTI RATUS,TIK MAN BENT JAU PAV PARODYK

Rasos saldainių karalystė

 
raskaData: Penktadienis, 2011-05-27, 7:56 PM | Žinutė # 81
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
mamyte1, kada tas leliukas gims,as atsiusciau kombinezonu turiu ir merdgaitei ir berniukui meilee

Rasos saldainių karalystė

 
mamyte1Data: Penktadienis, 2011-05-27, 7:58 PM | Žinutė # 82
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
stai,lygiai toks pats musu vezimukas ir pamestas galinis ratukas
 
mamyte1Data: Penktadienis, 2011-05-27, 8:00 PM | Žinutė # 83
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
tas vaikutis gims rugsejo pabaigoj.
 
raskaData: Penktadienis, 2011-05-27, 8:05 PM | Žinutė # 84
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
stai,lygiai toks pats musu vezimukas ir pamestas galinis ratukas

ar vienas ,ar abu nes mano panasus buvo,na panasus ratukai chi

Quote (mamyte1)
tas vaikutis gims rugsejo pabaigoj

tai bus kaip tik mano kombinezonai,o kas bus,mergyte ar berniukas?

kai vyras nuims ratuka,(jei tas vezimas dar tebera) tai atsiusiu kartu su kombinezonu,tu tik adresa brukstelk man kamuolys


Rasos saldainių karalystė

 
mamyte1Data: Penktadienis, 2011-05-27, 8:10 PM | Žinutė # 85
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
na dar tiksliai nezino,o kieno adresa siusti,savo ar tos mamytes?
 
raskaData: Penktadienis, 2011-05-27, 8:16 PM | Žinutė # 86
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
na dar tiksliai nezino,o kieno adresa siusti,savo ar tos mamytes?

man tai nesvarbu,gali ir savo nes jau rasim ta vezima tai ideciau ratuka,bet kazin ar tau tiks chi


Rasos saldainių karalystė

 
GintarėData: Penktadienis, 2011-05-27, 8:22 PM | Žinutė # 87
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
mamyte1, aš mažam lėliukui rubelių neturiu , bet turiu metukų vaikučiui ar tiktų ?

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
kugeData: Penktadienis, 2011-05-27, 9:16 PM | Žinutė # 88
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
galvojau kaip uzsipuls mane cia visos,uzstodamos senbuve,tai oi oi..


Žinok pas mus mesvarbu ar tu senbuvė ar naujokė - svarbu kad tai būtų teisinga gedaaa
 
kugeData: Penktadienis, 2011-05-27, 9:26 PM | Žinutė # 89
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
O dabar paskutinį tašką viesiems ginčams padėsiu aš ( kaip vyriausia šio forumo narė manau turiu tokią teisę) gedaaa
Išsiaiškinau visą situaciją apie šią mamytę ir mano reziumė būtų tokia :
jai pagalbos tikrai reikia ir padėti taip pat, nes ji to verta. Kaip aukščiau skaičiau ( prieš ištrinant žinutes) yra visokių žmonių, yra tokių kurie už sve kovoja nagais ir ragais , o yra visai kitokių , kurie nuolankiai priima gyvenimo smūgius ir nesipriešina. Šios merginos šeima yra būtent tokia. Ji ir jos mama gyvenime mačiusios daug vargo ( vien jau faktas su tėvu) Bet , žinot, gyvena jie kaime, o kaime moterys yra dar seno sukirpimo, kad ir mama nešė savo kryželį kantriai. Dukra matydama tokį pavyzdį neišmoko pasipriešinti. Todėl dabar nesvarstykime to fakto, kodėl tekėjo žinodama , kad vyras dės į kojas ir paliks ją su mažiuku. Tačiau mergina baigs mokyklą ( jos nemetė) laikys egzaminus - žodžiu nepaliks visko likimo valiai kaip daugelis ...Yra taip kaip yra. Jos gyvena sunkiai , vargingai , gauna pašalpėles ( jos nėra didelės) ir pagalba joms tikrai reikalinga.
Mes su asjų tikrai jai pagelbėsime ir patariu daugiau nediskutuoti šia tema. Kas nori padeda, kas nenori ne, bet jokių ginčų šioje temoje , kad nebūtų , nes pasižadu visas žinutes su užgauliojimais trinti . gedaaa
 
baby_smileData: Antradienis, 2011-06-14, 9:40 PM | Žinutė # 90
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Labas vakaras, mielosios :)

turiu labai didelę seną svajonę :) labai labai labai myliu vaikučius ir labai norisi, kad kiekvienas būtų laimingas. Šiandien nutariau, kad reikia juk kažką daryti, o ne tik svajonėmis gyventi ir nutariau parašyti į jūsų forumą :) juk čia susirenka daug mamyčių, kurioms vaikučiai labai svarbūs ir, kurios nori padaryti bent mažą žingsnelį, kad kiekvienas angeliukas nusišypsotų. Manau nėra nieko nuostabesnio už vaiko šypseną, bei laimės pilnas akytes :)
taigi, labai noriu lankyti vaikučius globos namuose, taip pat organizuoti žmonių grupes, kurios galėtų padėti sunkiai besiverčiančioms šeimoms. Esu beveik baigusi socialinio darbo studijas ir jau šiek tiek turiu patirties su vaikučiais, kurie gyvena globos namuose, bei socialinės rizikos šeimomis, kurioms tikrai reikia mūsų pagalbos, o ypač vaikučiams, kurie gyvena tokiose šeimose.
mano mintis tokia: lankyti vaikučius globos namuose, džiuginti vaišėmis, dovanėlėmis, išvykomis, staigmenomis, bei žinoma, bendradarbiaujant su globos namų darbuotojais, suteikti tai, ko jiems labiausiai reikia :) galiu organizuoti ir pan, žinoma, sulaukti jūsų pagalbos būtų labai malonu, juk kartu daryti gera yra kur kas maloniau :) taip pat labai norėčiau, kad atsirastų mamyčių ir ne tik, kurios galėtų padėti socialinės rizikos šeimoms :) svarbiausia bendradarbiauti, o idėjos ateina su kiekvienu geru darbu ;)
labai tikiuosi, kad atsiras bendraminčių, kurios norės prisijungti ir labai prašau rašyti į el.p. s.radisauskaite@gmail.com nes ne visada būnu prisijungusi, kadangi dirbu tokį darbą, kurio metu nebūnu Lietuvoje, tačiau manau, kad viską galima suderinti. Tikrai pažadu visoms atrašyti ir tikiuosi malonaus bendradarbiavimo siekiant išpildyti mažųjų svajones bei palengvinti kasdienybę sunkiai besiverčiančių šeimų gyventojams :) Lauksiu jūsų laiškučių, iki malonaus ;)
 
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ KITAM » Jei reikia pagalbos
Search:


Copyright MyCorp © 2024