...
 Jei reikia pagalbos - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: nerida  
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ KITAM » Jei reikia pagalbos
Jei reikia pagalbos
AtileData: Pirmadienis, 2010-08-16, 10:01 AM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs

Jei tau sunku, aš galiu padėti ... Kas ištarė šiuos žodžius? Kas juos pasakė?
Jei tau sunku, aš galiu padėti. Nejaugi pasigirdo?
Pasaulyje tiek daug stebuklų, kurie savaip nepakartojami, vieni jaučiasi laimingi apvogdami kitą, kiti jaučiasi laimingi padėdami kitam.
Kodėl mums neištiesus pagalbos rankos prašančiam? Juk kartais kampe besimėtantis žaisliukas, o gal garaže nudulkėjusi eglutė, ar jau tris metus spintoje kabantis išaugtinis paltukas, nebuvo pajudintas ir visai nereikalingas, galbūt, šiandien mes jį pakėlę, išplovę ir supakavę padovanotume tam žmogučiui, kurį jis sušildytų žvarbią žiemą, o nulėpausis gulėjęs kampe, taptų geriausiu draugu. Tiesiog taip norisi visų paprašyti - NEBŪKIME ABEJINGI.

Šis skyrelis skirtas geros širdies žmonėms kurie nori kažkam paaukoti nereikalingus daiktus ar rūbelius. Tiems kuriems reikia pagalbos gali kreiptis čia ir tikimės atsiras gerų žmonių kurie pasistengs padėti. Siūlykite įvairius variantus. O galbūt žinote žmogų, kuriam labai reikia pagalbos, o mes pasitengtume jam padėti, galbūt šis nuoširdus mamyčių laisvalaikio forumas, surinks kelis litukus, ar padovanos nereikalingą daiktelį. Labai džiugu būtų sulaukti jūsų pasiūlymų ir pasisakymų, patarimų.
Suteikdami gyvenimo malonumą kitiems - pasijauskime laimingesni ir patys.

Įkelkite jums nebereikalingų daiktų nuotraukas ir galbūt jie suras naujus šeimininkus.

 
dikaData: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:21 PM | Žinutė # 61
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
prasom:Gelmina jureviciene,kavarsko sen,anyksciu raj,dabuziai.prasom kreiptis i ja tiesiai,norejau ir jums darba palengvinti kad nereiktu siusti siuntineliu,na bet ka darysi jei yra nepasitikejimas tai geriau kreiptis tiesiai i ja

matot cia is Kauno visai musu nedaug, o siuntimas visoi Lietuvoi vienoda kaina geles
beje as ka galesiu perduosiu savo puseseriai kuri beveik kas antra savaite vaziuoja i kavarska pas anyta, o gal net pazysta jusu Gelmina kokteilis


FaCeBooK
 
asjuData: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:22 PM | Žinutė # 62
forumo tauškutė
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 3994
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
man pvz tas anyksciu rajonas yra arciau negu kaunas lelius as jau geriau tada jai tiesiai nuvesiu lelius

 
mamyte1Data: Trečiadienis, 2011-05-25, 9:27 PM | Žinutė # 63
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
gerai,aciu kad stengiates padeti geles
 
kugeData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 6:53 AM | Žinutė # 64
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
cia jos teciui,gal ir per daug ji uzsiprase,bet rasau ta ka ji prase parasyti,ir tikrai cia nei jokia apgaule,na kai zmogus pajuto kad gali sulaukt pagalbos is neabejingu zmoniu tai ji praso to ko labiausiai reikia kad gyventi butu mieliau


Gal ir gerai tarpininkavimas, bet perskaičius visą jūsų pokalbį labai keista pasirodė.
mamyte1, apeliuoti į kitų žmonių sąžinę ir isižeidinėti nepatarčiau, susidarė toks įspūdis , kad supykote ant merginu kai pradėjo jus itarinėti, jei esate teisi ir tikrai nesavanaudė, o tikrai norite pagelbėti nėra ko pykti. Faktus galima patikrinti, juolab, kad mergina ( atsiprašau, pagal pavardę aišku, kad tai jau moteris) gyvena Anykščių rajone. Esu ne vakar gimusi ir per visą savo gyvenyma tiek prisižiūrėjusi apgaulės. Rauda , ašaros kaip pupos byra, pagalbos prašo, o vėliau pilni laikraščiai skelbimų kad tuos padovanotus daigtus parduoda. Aš nieko prieš prieš pagalbą. Esu ne kartą padėjusi, kad ir aukščiau minėtai mamai su jos trimis vaikais. Ir ateityje planuoju pagelbėti pagal išgales, bet tik dabar atsargiai renkuosi kam padėti. Nes žmonės gudrūs naudojasi gerų žmonių naivumu, bet pasaulis nėra jau toks gražiai spalvotas, yra ir juodos spalvos, o ta spalva ir užteršia kitas spalvas.
Pasikartosiu gal, bet isižeisti neverta, o jei merginos nori patikrinti faktus ir žinoti kam pagelbėja, tai tik sveikintinas dalykas, ir manau, kad pagalbos prašytojai prieš prašydami gerai pagalvos ar verta prašyti, nes pirmiausia bus surinkta informacija apie prašytoją, o tik vėliau suteikta pagalba. O šitą pavardę aš šiandieną patikrinsiu, nes esu vieno semo nario iš Anykščių padejėja ir manau nesunku bus tai padaryti, jei tikrai toks žmogus egzistuoja.
 
kugeData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 6:56 AM | Žinutė # 65
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
prasom:Gelmina jureviciene,kavarsko sen,anyksciu raj


Šiaip tai Kavarsko seniunija susideda iš kaimų , o ji ką visoj seniunijos gyvena, ar pačiam kavarske gedaaa
 
mamyte1Data: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 8:52 AM | Žinutė # 66
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
AS TIKRAI NEISIZEIDZIAU,PRASOM ATSIUNCIAU ADRESA O JEI BUCIAU KAZKA MELAVUSI BUCIAU CIA NEBEPASIRODZIUSI.BET AS TIKRAI NIEKO NEMELUOJU,JEI JAU TA MAMYTE PASAKYTU KAD DRABUZELIU NEBEREIKIA AR DAR KAS NORS MAN NEKILTU RANKA TUOS DRABUZELIUS PARDUOTI JEI BUVO PADOVANOTA GERU ZMONIU .TA MAMYTE MAN KAIP SESUO KADANGI TOKIOS NETURIU TAI VERCIUOSI PER GALVA KAD JAI PADETI.TIKRAI,NESLEPSIU ESU IR KITUOSE FORUMUOSE PRASYDAMA PAGALBOS BET TIK DEL TO KAD NORIU PADETI LABAI BRANGIAM ZMOGUI. geles
 
VijolėData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 11:47 AM | Žinutė # 67
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
na vis niekaip neradau laiko paskaitinėti kas čia vyksta, bet kai paskaičiau tai visai nieko nesuprantu jei žmonės gyvena kaime ir yra negeriantys stengiasi visai įmanomais būdais užsidirbti tai be jokios abejonės mes jiems padėsim, bet man labai daug klausimų iškilo viską perskaičius kas čia parašyta. Socialiai remtinai gyvena tikrai ne viena šeima ir jei protingai gyvena tai ir išgyvena nors sunkiai bet išgyvena.... rudenį renka uogas, grybus tai jau tu parašei o ką veikia vasara? kaime juk galima ir vištas laikyti ir tikrai investuoti daug pinigėliu nereikia, bet jei tingi tai jau kita kalba.... na net nežinau ką daugiau ir pasakyti. Tiesiog palauksiu ką merginos išsiaiškins tada ir pakalbėsim gedaaa gedaaa gedaaa


facebook
 
mamyte1Data: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 11:53 AM | Žinutė # 68
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
na cia viesai neparasiau bet vienai mamytei rasiau kad vasara ji bus kaime,pas mama,nes eis grybauti ir uogauti kiek jegos leis.beje vandentieki jos turi.gyvena daugiabutyje bet jis nesildomas valdiskai,patys zmones malkomis sildosi.na zodziu,daviau adresa tai dabar bendraukit su mamyte tiesiogiai geles
 
mamyte1Data: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 11:59 AM | Žinutė # 69
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
tai as jusu neprasiau remti pinigais ar dar ten kazkuo ypatingu.as tik isdesciau sitaucija ir paprasiau butiniausiu dalyku.ir kas liecia rubelius kam pirkti drabuzelius kad ir padevetus jei yra mamyciu kurioms jie visai nebereikalingi ir galbut juos ismes.gerai,nebesiteisinsiu as cia,issiaiskinsit ir pamatysit kad didziaja dalimi as buvau teisi. kokteilis
 
mamyte1Data: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 12:12 PM | Žinutė # 70
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 190
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
nepykstu,as tokioje situacijoje gal taip pat zmogumi nepasitikeciau gedaaa
 
kugeData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 5:46 PM | Žinutė # 71
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Man pavyko šį bei tą išsiaiškinti apie šią merginą.
Ji tikrai yra abiturėntė ir šiandien kaip tik jai paskutinis skambutis. Mokosi Anykščiuose gimnazijoje. Gyvena su mama Dabužiuose daugiabučiame. Ištekėjo vasario mėn. Vyras ( kaip tikras vyras) suteikė jai pavardę ir paliko vaikelį , dėjo į kojas. Istorija jos labai sudėtinga. Galiu pasakyti tik tiek, kad prieš 15 metų mama skyrėsi su jos tėvu , gan audringos skirybos buvo, nes kaip paaaiškėjo tėvas psichopatas. Visas tas reikalas pasiekė net aukščiausiajį teismą. Vėliau tėvas susirado kitą moterį , vedė ir atsikraustė gyventi į tą patį namą kur ir gyvena ši mergina su mama. Gyvena tikrai sunkiai, verčiais tik iš pašalpų. Pagalba kaip ir būtų reikalinga, bet siūlyčiau dar palaukti truputėlį, nes ryt bus aišku ar pagalba reikalinga, todėl kad žmonės tiesiog nelaimingi ir jiems nesiseka gyvenime, ar dėl palaido gyvenimo. Bus ryt aišku, ar ne palaidūnė, ar nelakstūnė ir ar ne tinginė ( kaip kas jau ir minėjo - gyvena kaime, bet apie ūkelį , nors ir minimalų nebuvo užsiminta) Darbo tikrai tame kaime nėra, nes užsidarius durpynui visi jį prarado ( jei kas dar ir turėjo)
Taip, kad kantrybės - ryt bus dar žinių gedaaa
 
kugeData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 7:19 PM | Žinutė # 72
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
na nezinau,mano nuomone cia truputi viskas per viesa jei kas nores suteikt pagalbos gali gaut istorija i az,o ka gali zinot cia gali ir jos draugai paskaityti ir paskui tyciosis is jos visi.na nezinau gal padariau klaida as cia besikreipdama gal pamirstam sia istorija ir bus baikta,nes noredama padeti galiu ne menkai ir pakenkti.


Nemanau, kad tokio amžiaus kaip ji draugai lankosi šiame forume . O kas dėl viešumo, tai jei ne gėda prašyti pagalbos tai ne manau, kad turi būti gėda jei tavo istoriją žinos tie kurie tau tą pagalbą suteikia. Esame padėję vienai mamai ir ji kažkaip tai nepabijojo viešumos. Taip pat esame pagelbėję ir forumietei- bet ji nesliapia to ( net ir po niku galima surasti jos pavardę ir vardą) O jei jau tokie islaptinimai vyksta, tai po tuo turi slėptis kažkas. Plius dar toks pastebėjimas - jei jau ne gėda draugų akyse būnant abiturente lauktis vaikelio tai nemanau, kad čia ką mors informacija keičia, juolab manau, kad draugai kuo puokiausiai turi žinoti kas ji per žmogus ir padėti savo draugei - juk tam draugai ir yra . Ir nereikia čia tokių grimasų piktas rodyti. Pas mus forume lankosi tik geros draugiško merginos, piktoms ir savanaudėms čia ne vieta. Deja tokios užėję ilgai ir neužsibūna. Šis forumas ir buvo sukurtas tam, kad pagelbėti viena kitai ( nesavanaudiškai, o iš dūšios) ir nepatenkintų atsiranda labai , na gal dar neteko matyti visai.
Ir dar jei man reikėtų pagalbos tai aš kreipačiusi tik čia, ir manau, kad visos kas kiek galėtų tiek ir padėtų , nes kaip minėjau pasitikėjimą ir pagarbą reikia užsitarnauti, o ne ne žaibais svaidytis.

Čia tik mano pastebėjimas ir manau, kad dauguma man pritarias gedaaa
 
GintarėData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 7:26 PM | Žinutė # 73
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
Aš pilnai su kuge sutinku reikia sakyt tiesiai šviesiai kaip yra o ne pro aplink ir paskui nebesuprantam kaip čia yra iš tikrųjų

Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
kugeData: Ketvirtadienis, 2011-05-26, 9:00 PM | Žinutė # 74
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 4940
Apdovanojimai: 28
Reputacija: 30
Statusas: Atsijungęs
Quote (mamyte1)
na tiesiog nebuvo kito veiduko tai toki ir uzdejau


chi chi chi iš pat pradžių nesupratau apie ką kalba einasi chi chi chi jei neradai tinkamo veiduko tai reikėjo visai nedėti, o tai šis labai drąstiškas ir emocijos kurias jis išreiškia tikrai ne iš maloniųjų chi chi chi
Pilnai tavesuprantu ir tikrai nenorėjau įžeisti, o tik norėjau pasakyti, kad čia nėra slepiama tiesa, jei pasižiūrėsi kas slepiasi po nikais tai pastebėsi, kad ten yra tikri vardai ir pavardės, nes mes neturime ko slėrti, nors pažiūrėjus po tavuoju pastebėjau kad turi ką slėpti, o tai ir sukelia abejones žmogaus gerais norais ir sąžiningumo. gedaaa Čia mes priikam visas ir stengiamės visuomet padėti jei yra reikalas, taip, kad nebereikia čia ilgų diskusijų - bus reikalas tai ir padėsim, bet palaukime rytojaus, jei jau nenorėjai pasakoti visos tiesos tai bandysim pačios išsiaiškinti chi chi chi ir dar kartelį pasikartosiu ( ale ko čia aš vis kartojuos chi chi chi ) jei bus verta mūsų pagalbos tai ir pagelbėsime meilee
 
VijolėData: Penktadienis, 2011-05-27, 9:25 AM | Žinutė # 75
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
na palauksim kol visi taškai susidėlios ant i gedaaa gedaaa tik vieno aš niekaip nesuprantu kodėl ta panelė ištekėjo jei ji puikiai suprato kad tėvas tik pavardę suteiks o pagalbos jokios gedaaa gedaaa pagimdys jinai vaikiuką gaus vienkartinę pašalpą, o kas toliau pašalpos nepriklauso nes ji ištekėjus na nebent vadinamas vyras niekur nedirba tai tada priklausys šiokia tokia pašalpa, o jei dirba ir gauna bent minimumą viskas niekas nepriklauso. Skirtis su vaiko tėvu galės tik praėjus metams po sutuoktuvių. Būtų vieniša mama jai priklausytų pašalpos... gedaaa gedaaa na čia aš išdėsčiau savo mintis gedaaa gedaaa


facebook
 
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » IŠTIESK PAGALBOS RANKĄ KITAM » Jei reikia pagalbos
Search:


Copyright MyCorp © 2024