...
 Ką manote apie ergonomines kėdes? - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Ką manote apie ergonomines kėdes?
Ką manote apie ergonomines kėdes?
ratsivetaData: Antradienis, 2021-11-23, 9:13 AM | Žinutė # 1
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 8
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Sveikos, vyras vis įkalbinėja nusipirkti ergonominę kėdę, net surado iš kur pirkti, bet kai ne iš namų dirbdavau, gavau pasitestuoti ofise tas kėdes, tai ką žinau, labai nepatogu man buvo, gal čia tik pripratimo reikalas? Su kokiom kėdėm jūs dirbate? Svarstau pirkti https://www.ofisasprabangiai.lt/produkt....o-pilka tokią, gal kažką patarsite
 
msilvija75Data: Ketvirtadienis, 2022-02-03, 9:13 AM | Žinutė # 2
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Aš investavau į naują namų ofiso kėdę. Nežinau kiek ji pagal visus reikalavimus ergonomiška, bet aukščio ir atsilenkimo kampo reguliavimas leidžia pasiekti ergonomišką sėdėseną. Tikrai geriau nei valgomojo kėdė. Rekomenduočiau pirkti, tik jeigu išeina, nuvykite į vietą ir išbandykite gyvai.
 
vytautassratsData: Ketvirtadienis, 2022-09-15, 11:50 AM | Žinutė # 3
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 4
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Labai rekomenduoju ergonominę kėdę nusipirkti! Jeigu namie tenka pasėdėti prie kompiuterio, tai tinkamai susireguliavus žymiai sumažėja nuovargis nuo sedėjimo, bent jau man nugaros neskauda.
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Ką manote apie ergonomines kėdes?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024