...
 Savaitės tema - Page 5 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Savaitės tema
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 4:48 PM | Žinutė # 61
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Jarmina)
bet kai matai vaizdus ir byra ašaros, tai norisi kažkada ir prabilt.

as vakar paziurejau akistata internete,ziuriu ir verkiu verkiu verkiu verkiu


 
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 4:50 PM | Žinutė # 62
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
kas ten siandien vyksta?ar jau buvo sturmuojama?
dar skaiciau apie kedi,kai rado negyva.nuotraukose matosi kiek sumustas,sulauzytas,o isvada-nesmurtine mirtis pelyte nu tik lietuvoje taip gali buti verkiu


 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 4:54 PM | Žinutė # 63
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
isvada-nesmurtine mirtis pelyte nu tik lietuvoje taip gali buti verkiu

Taip, būtent. Nes kažkam tai naudinga ir parašė tokias kvailas išvadas.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:00 PM | Žinutė # 64
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
Kedys zudikas??????
manau dauguma tevu taip pasilegtu,bent jau as negarantuoju uz save jei kas taip isniekintu mano vaikus Nupjausiau tiem pedofilam kiausisu be jokio gailescio

as irgi ir manau kiekvienas taip pasielgtu


 
NicoleData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:05 PM | Žinutė # 65
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3012
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 9
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
as vakar paziurejau akistata internete

Ziurejai per facebooka?Man tiesiogiai,tai blokuoja arba taso vaizda piktas O gal reikia uzsireginti? gedaaa


Jei negali myleti tu,kurie toli,mylek tuos,su kuriais esi!
 
utėData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:25 PM | Žinutė # 66
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Aš taip pat įsikišiu gedaaa
Man sunku pasakyt, kas kur kaltas, kas ką nužudė ir tų, kurių nebėra - mums teisybės nepapasakos. O kas dėl vaiko...Jei Stankūnaitė kalta, tai tikrai mergaitė turėtų gyvent su seneliais, bet seneliai su teta - ne iš kelmo spirti gedaaa Venckienė, naudojantis savo darbo pareigomis, daro didžiulę įtaką šiai istorijai. Paprastam žmogui seniai būtų išspręstos šios bylos. Ir dar aš manau, kad tiek tie patys seneliai, tiek teta - nuteikinėja mergaitę prieš mamą, šmeižia ją vaiko akyse - aš taip manau saule
Sutinku, taip vaiko draskyt ir plėšyt tikrai negalima, bet....įdėmiau pasižiūrėjus matosi, kad senelė ją kaip pasiėmė į glėbį, taip ir nepaleido (ir aš taip daryčiau), ir ant jos krito ir senelės sesuo ir senelis... Manau, čia buvo negražiai elgiamasi iš abiejų pusių - principai... gedaaa
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:27 PM | Žinutė # 67
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
radau stankunaites puslapi.na ka galiu pasakyt,kalba apie mylima vaika,o nuskaite viska akiu nepakeldama,nei asareles nei nieko... gedaaa


 
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:28 PM | Žinutė # 68
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Ziurejai per facebooka?Man tiesiogiai,tai blokuoja arba taso vaizda O gal reikia uzsireginti?

ne,you tubej radau gedaaa 2 dalys sudaro nereikia uzsiregistruoti




Message edited by krla - Penktadienis, 2012-03-30, 6:29 PM
 
jolitataData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:30 PM | Žinutė # 69
forumo gerbėja
Grupė: Draugas
Žinutės: 2445
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
utė, aš labai pritariu tavo nuomonei, jau anksčiau apie tai rašiau. Aš kažkaip nepalaikau nei tos nei tos pusės. Bet mergaitės labai labai gaila ir visada žiūrėdama filmuotą medžiagą apsiverkiu.
 
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:32 PM | Žinutė # 70
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (utė)
Manau, čia buvo negražiai elgiamasi iš abiejų pusių - principai...

gali buti ute,seimos itakingos,turtingos matomai,tik jie teisybe zino,bet nemanau,kad jie patys vaika apmokino kaip kalbet ir kaip rodyt,tai jau butu nesveika savo vaika taip paaukot ir zalot,kad kazkam atkersyti ir pan.as nei uz viena puse(nu biski labiau i kedzius),as uz mergaite-kaip ji pasakys kur nori ir su kuos gyventi,taip ir turetu buti gedaaa


 
KrlaData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:38 PM | Žinutė # 71
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
dar toks klausimas man atsirado.jei mergaite visa laika buvo pas teva ir jo artimuosius,kada ta motina ir kaip ta mergaite paimdavo tai prostitucijai?ji turedavo susitikimus su ja ar kaip? ir dar,kai dabar pries ta sturma,ji gi turejo pasimatma su mergaite,kaip ta mergaite elgiasi tuose pasimatymuose,kaip bendrauja su ja idomu?jei mergaite jos negali paskesti ir bijo jos,kam tada tuos pasimatymus daro? gedaaa

 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:39 PM | Žinutė # 72
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Taip, todėl ir sakau, kad blogai buvo padaryta, kad ji pas kitą konfliktuojančią pusę buvo visą laiką, nes ir taip aišku, kad gal mokinama buvo, gal girdėjo kaip buvo vadinama jos mama, nes mergaitė pati mamą pavadino pedofile, manau vaikas tokio žodžio pats nesusigalvos.

Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
utėData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:40 PM | Žinutė # 73
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
as uz mergaite-kaip ji pasakys kur nori ir su kuos gyventi,taip ir turetu buti

Aš taip pat TIK už mergaitę gedaaa Bet aš įsivaizduoju, ką jai senelė prikalba... Žinot, kas mane labiausiai sunervino? Kai senelė buvo baudžiama dėl prokurorų įžeidinėjimo. Kai ją apkaltino, ji sakė, jog tikrai negražiai kalbėjo, ji neturi ko neigti, nes viskas yra įrašyta, nes buvo duotas interviu. Ir kai ją nubaudė,ji padavė tą nuosprendį ir prokurorus į Strasbūrą...Na čia jau buvo šokta aukščiau bombos piktas
Tai aš nesistebiu, kad mergaitė negražiai kalba ir ant mamos - ji pati sugalvoti taip negali, visi iš kažko išgirstam, kažkas pasako...
 
GabrielaiteData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:41 PM | Žinutė # 74
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 290
Apdovanojimai: 2
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Aš irgi ne palaikau nei tos nei tos pusės, tik mergaitę. Bet šioje istorijoje vaiko nuomonės iš vis niekas neklausia. Visiems nusišvilpt ką mergaitė sako ir galvoja. piktas piktas piktas

 
utėData: Penktadienis, 2012-03-30, 6:42 PM | Žinutė # 75
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1255
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 8
Statusas: Atsijungęs
Quote (Jarmina)
Taip, todėl ir sakau, kad blogai buvo padaryta, kad ji pas kitą konfliktuojančią pusę buvo visą laiką, nes ir taip aišku, kad gal mokinama buvo, gal girdėjo kaip buvo vadinama jos mama, nes mergaitė pati mamą pavadino pedofile, manau vaikas tokio žodžio pats nesusigalvos.

Aš tą ir sakau... gedaaa Vaikas turėtų gyvent tokioj aplinkoj, kur nėra jokio spaudimo nei ši vienos pusės, tada sužinotume pas ką ji norėtų gryžti
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Search:


Copyright MyCorp © 2024