...
 Savaitės tema - Page 4 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Savaitės tema
ASTULEData: Penktadienis, 2012-03-30, 10:20 AM | Žinutė # 46
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (krla)
vistiek geriau ten kur mylima...

taip
Quote (krla)
cia yra musu nuomone,puse lietuvos ta isgyvena ir palaiko,ir nera nieko cia tokio kad butu negalima diskutuoti.yra ir kita nuomone,ir jie tai garsiai reiskia.jei tai nutiko ne musu seimoms,nereiskia,kad galim likti abejingais.
100 proc pritariu
Quote (krla)
prievarta niekas nieko nedaro,kas nori tas pasiraso,laisva valia pasirinkti
taip, nepatinka, nesirasykit
Quote (krla)
juk pleputese jau nekalbam,yra atskira tema,kas nenori gali neiti cia,o jei tai pazeide kokias taisykles tai trinkit lauk tema gedaaa
taip, jei nepatinka neikit ir neskaitykit, cia specialiai tam sukurta tema gedaaa
Quote (irma)
gaila ,bet gyvenimas nesusideda vien is humoro,jei esi skeptiskos nuomones ir nepatinka apie ka mes kalbam ,manau labai paprasta ,neiti i sia tema ir neskaityti o kam tai netrukdo ir nori apie tai pasikalbeti ateis ir parasys...
pritariu


 
neringutiaData: Penktadienis, 2012-03-30, 12:13 PM | Žinutė # 47
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
Jarmina, kazkaip man tu kitokia atrodei...kokio velnio kisi kazkokia peticija pasirasyt! Kaip jus galit tvirtint,kad buvo butent taip,o ne kitaip?Maaaaan bloga nuo viso to...net nesitikejau,kad ir draugiskam forume galima turgu daryt...eikit tiesiai paskui viena vedly,kaip aviu banda...uzstokit zudikus,smerkit pseudo piderus,bet skirkit eilines skyrybu bylas nuo tu kur "stoga" turi...nusivyliau,mergaites,jusu nuomonem...ir ziauriai! Atsiprasau...

Perskaicius si komentara man net kazkaip nejauku pasidare ,nejaugi mes nusiviliam ir pakeiciam nuomone apie zmogu is jo pasisakymu ar nuomones pareiskimu,nepyk Nicole, tu manai viena, kitos mano kita, tad nera reikalo cia nusivylineti ,ar pasirasineti jei nenori.Kazkaip supratau kad jos turi manyti kaip tu ir tas ziauriai prie ko gedaaa
 
neringutiaData: Penktadienis, 2012-03-30, 12:42 PM | Žinutė # 48
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Manau kad teisingiausiai butu mergaites likima spresti po peodofilijos bylos,kur butu sudeti taskai,su kuo jai gyventi,o dabar akivaizdziai matoma kad norima uzbekti uz akiu.........tik kam jei Stankunaite nekalta,bet esme ta kad Stankunaitei yra paruosti kaltinimai ir tai zino prokuratura ir visi kam reikia tai zinoti,akivaizdus farsas vyksta tik vieni uzmerkia akis,o kiti ne............
 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 12:48 PM | Žinutė # 49
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (Nicole)
.uzstokit zudikus,smerkit pseudo piderus,bet skirkit eilines skyrybu bylas nuo tu kur "stoga" turi...nusivyliau,mergaites,jusu nuomonem...ir ziauriai! gedaaa Atsiprasau...


Kedys miręs(jei jis žudikas), liko motina ir jo artiomieji. Motina kol kas dar vis įtariama pedofilijos skandale, va kai jau bus paskelbtas teismo sprendimas, kad ji niekuo kalta, tada ir tegul ima mergaitę, bet ne dabar. Reiškia mes ginam "žudikus", o pedofilai tegul vaikšto laisvėj.

o dėl nuorodos, tai kaip supratau šia tema galima diskutuot, tad ir įkėlaiu nurodą, juk neprašau kiekvienai pasirašyt, juk viskas laisva valia. Šiaip aš niekur šia tema nediskutavau, bet kai matai vaizdus ir byra ašaros, tai norisi kažkada ir prabilt.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 12:53 PM | Žinutė # 50
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Nepritampu aš šiam forume, arba per mažai reiškiuosi, o aš esu iš tų, kuri ką galvoju, tą sakau. Man jūs visos vienodos, išvadų išankstinių nesudarau.

Taip, aš mama, ir suprantu kaip skaudu, jei dabar kas mano vaikus atimtų, bet aš plėšyčiausi, rėkčiau verkčiau, kad tik vaikai būtų su mani, o aš iš jos poelgių nematau, kad dukrytė labai rūpėtų.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
raskaData: Penktadienis, 2012-03-30, 12:57 PM | Žinutė # 51
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Kedys zudikas??????
manau dauguma tevu taip pasilegtu,bent jau as negarantuoju uz save jei kas taip isniekintu mano vaikus gedaaa Nupjausiau tiem pedofilam kiausisu be jokio gailescio piktas


Rasos saldainių karalystė

 
GintarėData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:00 PM | Žinutė # 52
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3217
Apdovanojimai: 8
Reputacija: 7
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
Kedys zudikas?????? manau dauguma tevu taip pasilegtu,bent jau as negarantuoju uz save jei kas taip isniekintu mano vaikus Nupjausiau tiem pedofilam kiausisu be jokio gailescio


mano mb ir sake panasiai kai tik visa si istorija prasidejo


Mano darbeliai


Laimė- kaip fotografijos negatyvas-akimirkos reikalas
 
raskaData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:00 PM | Žinutė # 53
forumo siela
Grupė: Senjoros moderatorės
Žinutės: 20743
Apdovanojimai: 90
Reputacija: 40
Statusas: Atsijungęs
Jarmina, kiekviena turi savo nuomone ir maziau cia kreipk demesi ka kiti sako gedaaa gerbiu zmones uz tai kad jie turi savo nuomone ir jos likosi,kokia ji bebutu buckis1

Rasos saldainių karalystė

 
neringutiaData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:05 PM | Žinutė # 54
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Jarmina, tu saunuole as tik uz tai kad zmogus savo nuomone reikstu kokia ji yra
 
neringutiaData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:06 PM | Žinutė # 55
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Quote (raska)
Kedys zudikas??????

Vat cia man ir naujiena,tad Galiu Nicole paklaust o kur buvo motina kai mergaite su tevu augu......
 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:13 PM | Žinutė # 56
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Dar įdomu, teismas nusprendė, kad reikia grąžinti mergaitę mamai, bet balandžio vidury bus teismas, kur paaiškės, kur mergaitei būt. Tai kaip čia suprast??? verkiu

Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:16 PM | Žinutė # 57
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Stengiuosi daug ką nuleisti negirdom, bet čia juk tik virtuali erdvė,aišku gal kurios susibendravę labiau, susitinkat, draugaujat gyvai, bet kartais būna užlipama ant nuospaudų.
O šiaip aš nepykstu, juk Nicolės tokia nuomonė. Jai gaila mamos, tai turėtų būt ir iš mūsų pusės, bet.... yra daug prieštaringų veiksnių.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
VijolėData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:32 PM | Žinutė # 58
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
TAIP- JAU NUSIBODO vienas ir tas pats per teliką
TAIP- KEDYS ŽUDIKAS bet jis nužudė gindamas savo vaiką ir manau daugelis tėvų panašiai pasielgtu, jei į jo net skundus būtų nereguojama,
TAIP VAIKĄ REIKIA MOTINAI ATIDUOTI, bet tik tokiai kuri jį myli, o ne tokiai kuria vaikas visų akivaizdoje vadina ŠLIKŠTYNE TU ir tai girdėjo visa Lietuva ir ne tik.....
kažkodėl mano vaikas nors kartais ir gauna uodegon, bet niekada nėra tokių žodžių pasakęs ir prie manęs nestovi jokia apsauga nes aš nesu prisišykus kaip STANKUNAITĖ
na bet gi vėl tai yra tik mano nuomonė ir mes tai visi suprantame skirtingai
SKAUDŽIAUSIA YRA MATYTI KAIP VAIKAS YRA TAMPOMAS KAIP GUMA KURI GALI KAŽKADA TRUKTI verkiu verkiu verkiu



facebook
 
JarminaData: Penktadienis, 2012-03-30, 1:39 PM | Žinutė # 59
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
SKAUDŽIAUSIA YRA MATYTI KAIP VAIKAS YRA TAMPOMAS KAIP GUMA KURI GALI KAŽKADA TRUKTI verkiu verkiu verkiu


Tai yra pats skaudžiausias dalykas.


Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
ASTULEData: Penktadienis, 2012-03-30, 2:24 PM | Žinutė # 60
forumo tauškutė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 3714
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
TAIP- JAU NUSIBODO vienas ir tas pats per teliką
TAIP- KEDYS ŽUDIKAS bet jis nužudė gindamas savo vaiką ir manau daugelis tėvų panašiai pasielgtu, jei į jo net skundus būtų nereguojama,
TAIP VAIKĄ REIKIA MOTINAI ATIDUOTI, bet tik tokiai kuri jį myli, o ne tokiai kuria vaikas visų akivaizdoje vadina ŠLIKŠTYNE TU ir tai girdėjo visa Lietuva ir ne tik.....
kažkodėl mano vaikas nors kartais ir gauna uodegon, bet niekada nėra tokių žodžių pasakęs ir prie manęs nestovi jokia apsauga nes aš nesu prisišykus kaip STANKUNAITĖ

100 proc pritariu vijolei gedaaa


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » PLEPUČIŲ ROJUS » Savaitės tema (Kedžių istorija...)
Search:


Copyright MyCorp © 2024