...
 SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA - Page 15 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA
KrlaData: Trečiadienis, 2013-12-04, 6:25 PM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs

Laukiame ir ruošiamės šv.Velykom
mirkt


 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 8:08 PM | Žinutė # 211
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia o ta masę sakykim galima iš vakaro pasigamint, ar geriau tą pačia dieną, nes aš kiek pamenu dariausi iš vakaro, o ryte šiek tiek pašildžiau mirkt aš jei man viskas pavyks rytoj bandysiu kepti medutį o ketvirtadienį puošiu mirkt jei planai nepasikeis, bet nenoriu didelio daryt 111

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
katciaData: Antradienis, 2014-01-07, 8:15 PM | Žinutė # 212
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
katcia o ta masę sakykim galima iš vakaro pasigamint, ar geriau tą pačia dieną, nes aš kiek pamenu dariausi iš vakaro, o ryte šiek tiek pašildžiau mirkt aš jei man viskas pavyks rytoj bandysiu kepti medutį o ketvirtadienį puošiu

siaip sako, kad geriausia pasidarius sudeti i maiseli sandarei ir palikti kambario temp per nakti subresti, tada ji buna elastingesne. nes ta pacia diena tai gan sunkiai tempiasi gedaaa


 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 9:16 PM | Žinutė # 213
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
siaip sako, kad geriausia pasidarius sudeti i maiseli sandarei ir palikti kambario temp per nakti subresti, tada ji buna elastingesne. nes ta pacia diena tai gan sunkiai tempiasi gedaaa

aš ir anąkart daraiusi iš vakaro mirkt norėjau šiandien tą masę pasigaminti bet pamačiau kad pudros pritruksiu, tai reikės nusipirkti rytoj begu


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 9:18 PM | Žinutė # 214
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, o kaip išgauti rudą spalvą, toje masėje, gal kokio šokolado tirpinto įdėti gedaaa

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 9:19 PM | Žinutė # 215
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
aš tai šiandien persivalgiau moliūgų sriubos 111 111 111 siaubas kaip ji man patinka begu begu begu begu

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
KrlaData: Antradienis, 2014-01-07, 9:24 PM | Žinutė # 216
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
katcia, nu šaunumėlis sypsena2 sypsena2 sypsena2 sypsena2 wow super,koks superinis gavosi,gali drąsiai sakyti,kad užsakei pas kepėją,nes tikrai neatskirtum,o paskui pasakyti,kad pati kepei tai turėsi klijantūros liuks liuks liuks

 
VijolėData: Antradienis, 2014-01-07, 9:30 PM | Žinutė # 217
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
aha ateik čia pas jus tai ir erzinasi su gražiais tortais 111 111 111
geriau nebeisiu gedaaa



facebook
 
neridaData: Antradienis, 2014-01-07, 9:53 PM | Žinutė # 218
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
katcia, kempiniukas labai žavus 71

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
katciaData: Trečiadienis, 2014-01-08, 9:38 AM | Žinutė # 219
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
katcia, o kaip išgauti rudą spalvą, toje masėje, gal kokio šokolado tirpinto įdėti

maišomos žalia + raudona= ruda arba geltona+ mėlyna+ raudona= ruda


 
katciaData: Trečiadienis, 2014-01-08, 9:41 AM | Žinutė # 220
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
katcia, nu šaunumėlis sypsena2 sypsena2 sypsena2 sypsena2 wow super,koks superinis gavosi,gali drąsiai sakyti,kad užsakei pas kepėją,nes tikrai neatskirtum,o paskui pasakyti,kad pati kepei tai turėsi klijantūros

ačiū, bet toli gražu iki tobulumo gedaaa nors savim didžiuojuosi laughing-smiley-face svarbiausia, kad įvertino torto savininkas ir besididžiuodamas išsinešė į darželį begu

Quote nerida ()
katcia, kempiniukas labai žavus

ačiū 71


 
katciaData: Trečiadienis, 2014-01-08, 9:48 AM | Žinutė # 221
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
SPALVŲ MAIŠYMO LENTELĘ ĮDĖJAU PRIE TORTŲ PUOŠYBOS mirkt

 
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2014-01-08, 12:44 PM | Žinutė # 222
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
kažkoks siaubekas 111 111 111 111 niekur neradau dažų mieste reikia geltonos spalvos ir nėra, sakė prieš šventes išsipardavė ir dar neatvežė 111 111 reikės vakare dar palekti iki vienos Makses, gal ten bus gedaaa

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Trečiadienis, 2014-01-08, 12:46 PM | Žinutė # 223
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
aš neužilgo grįšiu namučio, jei niekas nesutrugdys eisiu kepti medučio mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
katciaData: Trečiadienis, 2014-01-08, 3:27 PM | Žinutė # 224
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Pas mus norfoj yra spalvu, bandei ziuret joj? gedaaa

 
KrlaData: Trečiadienis, 2014-01-08, 6:07 PM | Žinutė # 225
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
nors savim didžiuojuosi svarbiausia, kad įvertino torto savininkas ir besididžiuodamas išsinešė į darželį

yra ko didžiuotis,ir aš tavimi didžiuojuosi 12 vaikui labai smagu buvo neštis tokį gražų tortą liuks


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
Search:


Copyright MyCorp © 2024