...
 SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA - Page 14 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA
KrlaData: Trečiadienis, 2013-12-04, 6:25 PM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs

Laukiame ir ruošiamės šv.Velykom
mirkt


 
KrlaData: Pirmadienis, 2014-01-06, 11:00 PM | Žinutė # 196
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
galvoju gal vis dėlto šitokią pirkti ,o ne pačią keptuvę?
http://www.ebay.co.uk/itm....c949b6e


 
KrlaData: Pirmadienis, 2014-01-06, 11:05 PM | Žinutė # 197
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
ir išsiverčiau kad ten dedama ne grietinė o varškės sūris kiek supratau, o gal ne taip supratau

rašo taip,kad galite dėti bet kokio kremo- sviestinio,baltymų ir cukraus pudros kremo,ji dėjo tokio minkšto sūrio,kuris panašus į maskarponę(uk į cheescakus tą creem cheese deda). žodžiu,gali būt ir grietinė,viskas tinka mirkt


 
katciaData: Antradienis, 2014-01-07, 9:45 AM | Žinutė # 198
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
galvoju gal vis dėlto šitokią pirkti ,o ne pačią keptuvę?

gal ir neblogas variantas gedaaa mirkt


 
katciaData: Antradienis, 2014-01-07, 9:54 AM | Žinutė # 199
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
katcia, o tu esi juos dariusi

pagal pavyzdi kur idejau nedariau, nes as turiu elektrine ju keptuve.tai pilu tesla i formeles ir man iskepa burbuliukus mirkt


Quote Krla ()
aš nusipirkau,bijau pameluot,bet manau apie svarą pas mus,nes brangiau būčiau nepirkus

pas mus 35vnt. kainuoja 10.50lt
http://www.tastyfun.lt/Saldain....ms_15cm

Quote Krla ()
aš galvoju keletą dienų iki gimtadienio išsikepti,kad nebūtų paskui viskas paskutinei dienai,bet nebus įpakuoti,tai keletą dienų gal nieko?

ten kur įkėliau angliškai, tai ten iš kepėjos puslapio išėmiau http://www.lisascakelollies.com/faqs.html tai manau tikrai nemeluotų, kiek galima juos laikyti gedaaa

Quote snieguoliuke ()
aš turiu pirktinio tamsaus biskvito, kažin tiktų

o kodėl gi ne mirkt


 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 11:18 AM | Žinutė # 200
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
galvoju gal vis dėlto šitokią pirkti ,o ne pačią keptuvę?
http://www.ebay.co.uk/itm....c949b6e

as irgi tokia radau už 1,39 svaro liuks liuks liuks bet nespejau brangiusiajam parodyti dar 111


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 11:22 AM | Žinutė # 201
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
na ką šiandien gaminsite šeimininkės mirkt mirkt aš galvoju iškepti bulvynių blynų su mėsa ir moliūgų sriubytė išvirsiu mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 11:23 AM | Žinutė # 202
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, kada darysi kempiniuką mirkt aš tai nesugalvoju kaip padaryti geltoną spalvą gedaaa nes turiu ruzava, zalia kažin yra geltona pirkti 111 o kokiš tu torto pagrindą darysi mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
katciaData: Antradienis, 2014-01-07, 12:56 PM | Žinutė # 203
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
katcia, kada darysi kempiniuką mirkt aš tai nesugalvoju kaip padaryti geltoną spalvą gedaaa nes turiu ruzava, zalia kažin yra geltona pirkti 111 o kokiš tu torto pagrindą darysi

jau gaminu, as turiu geltona melyna ir raudona spalvas. tai geltona mase jau pasigaminau.. db apteplioju torta sviestiniu kremu, lauksiu kol sustings ir tada eisiu zaist laughing-smiley-face
torta snikerini dariau, tai vel karameles apsirijausu riesutais, nes liko 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52


 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 2:16 PM | Žinutė # 204
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia o kur pirkai dažus, tavo tie skysti ar milteliniai mirkt aš galvoju daryti baltą masę, o paskui padalinsiu ją ir tada nudažysiu mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
liudmilkaData: Antradienis, 2014-01-07, 3:35 PM | Žinutė # 205
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 3501
Apdovanojimai: 9
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
adau apliejimo torto santyki:
250 gr juodojo šokolado
125 gr sviesto

aciu mirkt
 
katciaData: Antradienis, 2014-01-07, 5:43 PM | Žinutė # 206
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
katcia o kur pirkai dažus, tavo tie skysti ar milteliniai mirkt aš galvoju daryti baltą masę, o paskui padalinsiu ją ir tada nudažysiu

as pirkus rimi stai tokie, bet lb atskiedzia mase gedaaa



o db pirksiu stai tokius



 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 6:06 PM | Žinutė # 207
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, vadinasi ir as tokius turiu, tik geltonos spalvos neturiu begu ryt reikes nusipirkti mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 6:08 PM | Žinutė # 208
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, labai grazus tavo kempiniukas 7 7 7 7 7 7 7 7 7 ilogai užtrukai kol papuošei mirkt sakyk kiek cukraus pudros masei sunaudojai, ir kaip gavai ta ruda spalva mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Antradienis, 2014-01-07, 6:15 PM | Žinutė # 209
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, o beje žinok tavo kempiniukas man pats gražiausias iš visų tavo torčiukų 71 71 71 71 71 7 7 7

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
katciaData: Antradienis, 2014-01-07, 6:32 PM | Žinutė # 210
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
katcia, labai grazus tavo kempiniukas


ačiū 71

Quote snieguoliuke ()
ilogai užtrukai kol papuošei mirkt sakyk kiek cukraus pudros masei sunaudojai, ir kaip gavai ta ruda spalva


na kai mazius trukdo, tai taip ir gavosi kad beveik visa diena po biskiuka pribegdama gedaaa

cukraus pudros masei sunaudojau pusantro pakelio po 400g bet likusia dali sunaudojau barstymui ant stalo kad mase neprikibtu


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
Search:


Copyright MyCorp © 2024