...
 SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA - Page 12 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA
KrlaData: Trečiadienis, 2013-12-04, 6:25 PM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs

Laukiame ir ruošiamės šv.Velykom
mirkt


 
KrlaData: Penktadienis, 2014-01-03, 11:17 PM | Žinutė # 166
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
katcia, matau,kad tavo biskvitas iš to pakelio kaip rašei ir toks,koks man patinka,rusvas ir korėtas.kaip tau pačiai? patiko jis? man jis grynai toks,kaip,kad iš kondensuoto pieno liuks

 
katciaData: Šeštadienis, 2014-01-04, 9:50 AM | Žinutė # 167
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
o kas per mase?

cia sokoladas tirpdytas, pagaliuka imerki i sokolada, tada duri sokoladuotu galu i spurgiuka ir taip padarai su visais spurgiukais, tada palieki kad sokoladas sustingtu su pagaliuku spurgiuke.. ir jis tvirtai prikimba prie spurgytes mirkt

ar tu klausei pacios spurgytes kokia mase?.. gedaaa


 
katciaData: Šeštadienis, 2014-01-04, 9:52 AM | Žinutė # 168
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
katcia, matau,kad tavo biskvitas iš to pakelio kaip rašei ir toks,koks man patinka,rusvas ir korėtas.kaip tau pačiai? patiko jis? man jis grynai toks,kaip,kad iš kondensuoto pieno

taip taip is to pakelio gedaaa tikrai skyletas gavosi 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 bet skanus, primenu kondensovke 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 tik man nepatiko tuom, kad jis iskilo kaip grybas, tai tie lakstai tokie permatomi gavosi.. gedaaa


 
katciaData: Šeštadienis, 2014-01-04, 9:54 AM | Žinutė # 169
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Krla, štai čia žiūrėk gali juos gaminti iš paprasto iškepto biskvito ir ereikia tos keptuvės specialios mirkt

kaip gaminti cake popsiukus


 
KrlaData: Šeštadienis, 2014-01-04, 1:30 PM | Žinutė # 170
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
Quote Krla ()
o kas per mase?

cia sokoladas tirpdytas,

liuks


 
KrlaData: Šeštadienis, 2014-01-04, 1:32 PM | Žinutė # 171
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
Krla, štai čia žiūrėk gali juos gaminti iš paprasto iškepto biskvito ir ereikia tos keptuvės specialios

kaip gaminti cake popsiukus

liuks super


 
katciaData: Sekmadienis, 2014-01-05, 6:51 PM | Žinutė # 172
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
kaip save priverst pagamint torta kempiniuka 111 reiks i darzeli nest, o taip tingiu gedaaa

 
snieguoliukeData: Sekmadienis, 2014-01-05, 7:29 PM | Žinutė # 173
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
kaip save priverst pagamint torta kempiniuka 111 reiks i darzeli nest, o taip tingiu gedaaa

žinok aš irgi visai norėčiau pabandyt pasidaryt mirkt mirkt gal turi nuorodą koki kaip jis daromas, ti mestelk ir man 71


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
katciaData: Sekmadienis, 2014-01-05, 7:38 PM | Žinutė # 174
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote snieguoliuke ()
žinok aš irgi visai norėčiau pabandyt pasidaryt mirkt mirkt gal turi nuorodą koki kaip jis daromas, ti mestelk ir man

pasirenki foto patinkančią ir darai pagal ją 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 bent aš taip darysiu gedaaa taip visus gaminau pagal foto mirkt


 
katciaData: Sekmadienis, 2014-01-05, 7:41 PM | Žinutė # 175
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
snieguoliuke, va čia radau sėdinčio kempiniuko pamoką kaip padaryt

http://cakefixation.blogspot.com/2009....ke.html


 
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 3:25 PM | Žinutė # 176
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
snieguoliuke, va čia radau sėdinčio kempiniuko pamoką kaip padaryt

http://cakefixation.blogspot.com/2009....ke.html

ačiukas mirkt


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 3:28 PM | Žinutė # 177
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
katcia, gal gali atsiųsti receptuką kaip darai tą masę, aš niekur savo neberandu, na kur tortus dengi mirkt per kiek laiko daugmaž padarai mirkt ir kaip tu ją dažai , ta prasme dar į skystą pili dažus, ar jau į gerai išminkytą, atsipjauni gabaliuką ir tada dažų dedi mirkt ir dar o kai padarai tortą, na tarkim medučio, ar tu aptepi viršutinį biskvitą kuo nors prieš dedamą torto masę? mirkt

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
katciaData: Pirmadienis, 2014-01-06, 4:13 PM | Žinutė # 178
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
snieguoliuke, cukraus mases receptas uzsienio o cia lietuviu http://kristi.erdves.lt/Receptai/apdengimo.html
dariau pirma karta pagal lietuviu antra karta pagal uzsienio tik vietoj to shortening dejau migdolu aliejaus.. gedaaa tai man labiau patiko pagal uzsienio recepta

dazus dedu i jau padaryta mase po trupuciuka ir minkau begu db pirksiu wilton gelinius dazus nes su skystais dazais spalvos gaunasi labai blankios ir mase skystina..

o torta aptept butina svietiniu glajum, kad nesimatytu guziuka (trupinuku)


 
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 4:24 PM | Žinutė # 179
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
snieguoliuke, cukraus mases receptas uzsienio o cia lietuviu http://kristi.erdves.lt/Receptai/apdengimo.html
dariau pirma karta pagal lietuviu antra karta pagal uzsienio tik vietoj to shortening dejau migdolu aliejaus.. gedaaa tai man labiau patiko pagal uzsienio recepta

dazus dedu i jau padaryta mase po trupuciuka ir minkau begu db pirksiu wilton gelinius dazus nes su skystais dazais spalvos gaunasi labai blankios ir mase skystina..

o torta aptept butina svietiniu glajum, kad nesimatytu guziuka (trupinuku)

o tie dazai, kur nori pirkti milteliniai mirkt
o tas sviestinis glajus, tai sviestas su kondensuotu pienu mirkt ir palaikyti saldytuve kad apstingtų mirkt as visai norėčiau medutį išsikepti, bet noriu biskvitinio, o ne kur lakštus reikia kočioti, gal turi receptuką 71 71 71


Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
snieguoliukeData: Pirmadienis, 2014-01-06, 4:25 PM | Žinutė # 180
forumo senbuvė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 7301
Apdovanojimai: 26
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
aš noriu vėl su ta mase padirbėti gal kas išeis labaiu mirkt mirkt mirkt mirkt mirkt todėl ir torto noriu paprasto, sakykim medučio ir skanus ir greitai pasidaro liuks liuks liuks va laukiu nesulaukiu formelių prisisakiau iš ebay liuks liuks tik pamiršau tų įrankių tortų puošybai užsisakyt 111

Moku pykti ir atleisti... įžeisti ir įsižeisti..... Turiu savo principus, savo kompleksus..... turiu savo charakterį, pomėgius ir polinkius...
 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » VIRTUVĖS PASLAPTYS » SVEČIUOSE PAS ŠEIMININKUTES -6 TEMA (Mokomės ir gaminam kartu!)
Search:


Copyright MyCorp © 2024