...
 Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai (Informacija ir pavyzdžiai)
Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 7:56 AM | Žinutė # 1
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Keliama informaciją, kurią galima būtų panaudoti laikraštuko sukūrimui, bei įkeliame laikraštukų pavyzdžius.
 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:02 AM | Žinutė # 2
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
NAUJAGIMĖS EMUTĖS MONOLOGAS

"Kas per kvaila liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti. Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia. Nakti rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Taip manęs nemyli, kad apsidirbusiai vietoj sauso pamperso po užpakaliu, čiulptuka burnon kiša. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama, aš jį išspjoviau. Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta...
APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato.
Beje, o ar tikrai aš mergytė? Pasijudinau, pamperse, Ufff, palengvėjo. Moteriškė. Tikra.
O čia kas per veidas apsimiegojęs išlindo? Koks, po galais, „Valgyt ji nori"??? Šlapia man! Gal tyliai kalbu? Reikia pamėginti garsiau... Na, štai – jau du apsimiegoję veidai. Bando suprasti. Ne, jie tikrai – arba arabai, arba mongolai. Kas čia per uti-puti? Lietuviškai jiems aiškinu – pampersa pakeiskit... Ne, nu tu tik pažvelk – vėl čiulptuką įkišo... Blin, užaugsiu – pakaišios jie man...
Opa, viena protinga atsirado. Sako, pampersa reikia pačiupinėti. Tai čiupinėk gi greičiau – akys ant kaktos išsivers... Aha, aš buvau teisi. Išsivertė.
Ėėėė... pala pala, tu ką, nurenginėsi mane dabar? O pampersų keitimo technologijos nenurengiant dar nesugalvojo? Tiek to, bala jūsų nematė, nuoginkit. Brrr... Vėsoka. Aprenkit greičiau. Ei, klounai, ka ten apžiūrinėjate??? A? Grožitės? Na, gerai, grožėkitės. Visgi šiltas pampersas – geras daiktas. Ko tai valgyt užsimaniau. Valgyt noriu!!!! Blin, atsiuntė man Dievas šitus stabdžius... Koks po perkūnais – „Vėl apsidirbo"?!!! Kuo sysioti??? Kartoju skiemenimis ir dar garsiau – nė-ra kuo!!! Stop stop, kuriems galams pampersa nuiminėji, aš gi ką tik apšilau tiktai. Ko nustebus tokia? Tuščia ten? Taigi taigi!! O valgyt kaip norisi, vaje tau... O! Vėl ta protinga sako – gal pamaitinti ją? Šaunuolė. Tikrai protinga. Skiriu vyresniąja. Girdžiu, ta, kur protinga, tam, kuris kvailas, sako – tą padaryk, aną, šitą... Taip, viskas gerai, nesuklydau dėl jos. Ji čia svarbiausia. Čept čept... mmmmm... skanumėlis... Kažko tai miegas apėmė... Nusnausti gal, ar ką? Čiulptuką duok. Kam sakau – čiulptukas, kad man būtų!! Čiulptuką, čiulptuką! O! Netgi tas kvailesnis jau suprato. Vystosi liaudis ir tai džiugina. Rytoj atsikelsiu – toliau auklėsiu... Hrrrr... "

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:02 AM | Žinutė # 3
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Pasakėlė...

Danguje gyveno vaikutis ir ruošėsi netrukus gimti. Viena diena jis paklausė Dievo:
- Man sako, kad tu rytoj ketini mane nusiūsti i žeme, bet kaip aš ten gyvensiu budamas toks mažytis ir bejėgis?
- Iš daugelio angelų aš isrinkau vieną tau. Jis lauks tavęs ir tavimi rūpinsis - atsake Dievas.
- Bet juk čia, danguje, man nieko netruksta, bet tos dainos ir šypsenos...man jų reikia, kad būciau laimingas..
- Tavo angelas tau dainuos ir šypsosis kiekvieną dieną. Tu jausi jo meile ir busi laimingas.
- Bet - neatlyžo mažasis - kaip aš suprasiu, kai sumanim kalbės, juk aš nemoku žmoniu kalbos?
- Tai paprasta, tavo angelas kalbės tau pačius gražiausius ir šilčiausiu žodzius, kokių tu dar nesi girdejęs, ir su didžiule kantrybe bei rūpesčiu jis mokys tave kalbet.
Vaikutis pakele į Dieva akis:
- O ką aš darysiu, kai norėsiu pasikalbėti su tavimi?
Dievulis nusišypsojo:
- Tavo angelas suglaus tavo delniukus ir mokys tave maldu.
- O aš girdėjau, kad žemėje yra blogų žmonių, kas mane apsaugos ir gins?
Dievas apkabino vaikutį:
- Tavo angelas tave gins, net jeigu grės pats didžiausias pavojus.
Ir staiga mažutis nusiminė:
- Bet as visą laiką būsiu nelaimingas, nes daugiau tavęs nebepamatysiu...
Dievas pakele vaikuti ir tare:
- Tavo angeliukas visą laiką kalbėsis su tavimi apie mane ir mokys kelio, kad galetum pas mane sugrižti. Netgi jei as visą laiką busiu šalia taves.
Šiuo metu buvo taip gera ir ramu danguje, bet žemeje jau girdėjosi balsai, ir vaikutis paskubomis švelniai paklause:
- Dievuliau, jeigu jau man reikia tave palikti, prašau pasakyk man kuo mano angelas vardu!
- Tavo angelo vardas nėra svarbus, tu jį tiesiog vadink mamyte.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:03 AM | Žinutė # 4
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
KOL DAR NEBUVAU MAMA...

Kol dar nebuvau mama – darydavau ir valgydavau karštą maistą.
Mano rūbai nebuvo demėti. Telefonu kalbėdavau ramiai.
Kol dar nebuvau mama – miegodavau tiek , kiek norėdavau.
Ir niekada nesijaudindavau dėl to, kad vėliau ėjau gult.
Šukuodavausi ir valydavausi dantis kasdien.
Kol dar nebuvau mama – tvarkydavau namus kasdien.
Ir niekada nesuklupdavau ant žaislų ir nepamiršdavau lopšinės žodžių.
Kol dar nebuvau mama – net nesusimąstydavau, ar kambarinės gėlės nenuodingos. Ir niekada negalvojau apie skiepus.
Kol dar nebuvau mama – niekas nebuvo manęs apkakojęs, apvėmęs, apkramtęs, apsisiojęs, apžnaibęs savo mažais pirščiukais
Kol dar nebubau mama – pilnai atsakiau už savo protą, savo mintis, ir savo kūną. Miegodavau visą naktį.
Kol dar nebubau mama – niekada neverkiau matydama ašaras. Niekada nesikraustydavau iš proto iš laimės vien dėl paprasčiausios šypsenos. Niekada nesėdėdavau naktį žiūrėdama į miegantį vaiką.
Kol dar nebuvau mama – niekada nelaikydavau rankose
Miegančio vaiko, nes gaila padėti. Niekada mano širdis nesudrebėdavo į tūkstančius dalelių, kad kažkam negalėjau palengvinti skausmo. Niekada nemaniau, kad kažkas toks mažas gali pakeisti mano gyvenimą taip stipriai. Aš nežinojau, kad galėjau kažką taip stipriai mylėti. Ir nežinojau, kad man patiks būti mama.
Kol dar nebuvau mama – nežinojau ką reiškia jausti tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno. Ir nežinojau, koks ypatingas jausmasyra pamaitinti alkaną kūdikį. Nežinojau, kad vaiką ir mamą sieja tiek daug. Ir nežinojau, kažkas toks mažas galėtų paverstimane tokia svarbia.
Kol dar nebuvau mama – aš niekada neatsikeldavau kas 10 minučių tiesiog įsitikinti, kad viskas...tvarkoje. Ir niekada nejutau tos šilumos, džiaugsmo, meilės, stebuklo, pasitenkinimo būti mama. Aš nežinojau, kad galiu jausti tiek daug, kol dar nebuvau mama.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:03 AM | Žinutė # 5
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Rubrika „KLAUSIMĖLIS“

Kiekvieną dieną vaikas tėvams užduoda begalę klausimų. Atsakymai į juos, deja, ne visada patenkina. O kartais tėvams pritrūksta laiko į juos atsakyti. Todėl čia jau krikšto tėvų pareiga pagelbėti. Taigi, pirmieji Emytės klausimai krikšto tėveliamss, bei jų bandymai atsakyti:
1. Kas yra meilė?
: Meilė tai pats šilčiausias jausmas kokį tik kiekvienas žmogus gali jausti. Pažiūrėk į mamytę ir tėvelį ir surpasi, kas tai yra meilė.
: Meilė tai saldainis su skaniu įdaru.
2. Kas yra šeima?
: Tai tavo mamytė tėvelis ir sesutė. Visi kartu jūs esate šeima. Tai tie žmonės, kurie visada tave mylės ir tau padės susigaudyti šiame dideliame pasaulyje.
: Šeima yra gražu.
3. Kodėl jūs mane krikštijat?
: Krikštas turi daugybę religinių reikšmių, kurias sužinosi užaugęs. O mes tave krikštyjam, nes norim, kad tu užaugtum didelis ir stiprus vyras.
: Todėl, kad tu esi katalikas ir reikia, kad Dievulis tave saugotų. O šiaip dar reikia tave pakrikštyt, kad po to galėtum „ženytis“ bažnyčioj.
4. Kodėl dangus mėlynas?
: Nes tokiame danguje geriau matosi skaisti geltona saulutė.
: Todėl, kad jį taip nudažė. Buvo žalias, bet ėmė ir perdažė.

5. Kuo skiriasi berniukai nuo mergaičių?
: Berniukai užaugę būna stiprūs ir dideli vyrai. Mergaitės užaugę tampa gražiomis moterimis. Kadangi mergaitės yra silpnesnės už berniukus, tai benriukai visada jas turi saugoti.
: Berniukai gražiai šoka, o mergaitės gražiai dainuoja.
6. Kodėl mano krikšto mama negyvana kartu su mano krikšto tečiu?
: Krikšto tėvelis turi kita mamytę, o krikšto mamytė turės kitą krikšto tevelį.
: Čia jau reikia krikšto mamos paklaust

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:03 AM | Žinutė # 6
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vaikų auklėjimo taisyklės

(subalansuota tėvams, bet tinka ir kitiems)
1.Kai baigsite žaisti su vaiku, padėkite jį ten, iš kur paėmėte.
2. Visi vaikai mėgsta žaisti slėpynių, bet tėvai nenori prisidėti -atseit labai užsiėmę. Pamėginkite suderinti darbą ir žaidimą. Pasislėpkite nuo vaiko, tarkime, komandiruotėje, ir jis jūsų ieškos visą savaitę.
3. Jei nebeturite ką pasakyti vaikui, pritrūkote žodžių, liepkite jam eiti praustis.
4. Jei vaikas žagsi, užsikimškite ausis. Taip kurį laiką atsikratysite žagsulio.
5. Jei vaikas retkarčiais nušvilpia iš jūsų pinigų, nerėkite ant jo, kad netraumuotumėte psichikos. Geriausia surengti linksmą kratą vaiko kambaryje, o po to visai šeimai kartu pažaisti teismą arba sušaudymą.
6. Kad geriau suprastumėte savo vaiką, galvokite ir jauskite kaip jis. Pamėginkite parūkyti slapčia nuo savęs cigaretę ir iškulkite laidyne porą trejetą langų.
7. Priežasčių, kodėl vaikas neklauso, gali būti daugybė: jis blogai girdi, jūs tyliai kalbate, jūs patys nesuprantate, ką kalbate, ir t.t. Ką daryti? Laimė, yra priemonė: per užpakalį, per užpakalį ir dar kartą per užpakalį.
8. Kad neįvarytumėte vaikui nevisavertiškumo komplekso, niekada nerodykite esantys viršesni: kalbėdamiesi su juo rimtomis temomis šnairuokite į šonus, krapštykite nosį ir seilėkitės. 9. Jei vaikas ilgai verkia ir negali nusiraminti, liaukitės jį mušti, ir nutils.
10. Jūsų vaikas niekada neras uogienės stiklainio, jei jį užrakinsite, o raktą padėsite muilinėje po muilu.
11. Jei dėl vaiko patekote į aklavietę, pastatykite jį į kampą. Niekada nekelkite rankos prieš vaiką - taip paliekate neapsaugotą saulės rezginį.
12. Jei jūsų vaiko itin bjaurus neįskaitomas raštas, ruoškite jį tapti gydytoju.
13. Jei norite, kad vaikas jus išgirstų, pamėginkite kalbėti tyliai su kuo nors kitu.
14. Jei vaikas neturi apetito, paruoštus pietus išmėtykite po visą jo kambarį ir įleiskite ten savo brangutį. Mažylis būtinai ims nuo žemės visokią bjaurastį ir kiš burnon. Greit jis bus sotus - ir lėkščių plauti nereikės.
15. Yra geras būdas išmokyti vaiką netempti iš mokyklos dvejetų. Reikia pasiimti diržą ir prilupti mokytoją.
16. Jei vaikas zyzia nupirkti jam dviratį, pirkite. Juk nespėsite apsidairyti, ir vaikas suaugs, o dviratis liks jums.
Ak tie vaikai Vaikai- didieji mūsų mokytojai.
Kas žino - gal jie ateina iš krintančių žvaigždžių, kaip pasakoja Gvatemalos indėnų legendos?.. Nes jie žino daugiau, negu mes. Jie yra išmintingesni už daugelį mūsų - suaugusiųjų...

Vaikas yra tarsi visų dalykų žemėje pradžia - stebuklas, viltis, nauja galimybė. Šitoje žemėje su iškirstais miškais, nuodijamais augalais ir gyvūnais, paliegusiais žmonių tarpusavio santykiais, kūdikiai yra beveik vienintelis išliekantis gyvas ryšys su gamta, su natūraliu gyvųjų būtybių pasauliu iš kurio mes visi atsiradome.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:03 AM | Žinutė # 7
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Laiškas

Tu pats didžiausias mūsų Stebuklas, kurį mums atsiuntė Dievas – kad būtume geresni, išmintingesni, pilnesni Meilės ir Ramybės.
Telaimina Dievas, kuris yra su mumis dabar ir visados.
Tepadeda Viešpats, Tau mūsų vaikeli, mūsų Žmoguti, kurį mylim.
Tenutolsta visoks riksmas ir pyktis. Telydi Tave suprantančių žmonių mintys ir malda.
Vien tik MEILĖ yra dabar ir visados. Tu gimei iš mūsų,
ir drauge skaičiuosime Tavo augimo, mokymosi ir brendimo laiką, todėl ir pasirašome šį kreipimąsi į Tave:
1. mes norim, jog Tu žinotum, kad mes mylime Tave;
2. atleisk mums, kuomet netenkame kantrybės, elgiamės neteisingai, kaip ir mes Tau atleisime už panašias akimirkas;
3. atleisk už tai, jog kartais esame priversti Tave bausti. Suprask, mūsų bausmė skirta Tavo augimui, Tavo dvasios didybei;
4. pasižadame stengtis būti vertais Tavo tėvelių vardo, mokytis drauge su Tavimi: sau ir Tau;
5. kviečiame Tave bendradarbiauti: mes stengsimės padėti Tau būti gera dukrele, o Tu padėk mums mūsų pašaukime ir likime;
6. mes stengsimės ieškoti vienybės ir minties tapatumo;
7. kaip mes stengsimės būti Tau dėmesingesniais, taip ir Tavęs prašome būti dėmesingesniu mums;
8. mes prašome priimti mūsų taisykles, nors kartais jos ir ne visai suprantamos. Patikėk,kartais mes žinome geriau ir linkime Tau visa ko geriausia;
9. tebūnie Tau pavyzdys patys iškiliausi žmonės, į kuriuos mes visi kartu drauge lygiuosimės elgesiu ir pastangomis.

Mamytė ir tėvelis

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:04 AM | Žinutė # 8
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Skelbimai

Siūlo paslaugas: nemokamai daužome indus, tvarkome spinteles, plėšome pasus. Kreiptis į JORIUKĄ).
Ieško: Nemokamos auklės vaikui savaitgaliais ir švenčių dienomis, bei rytais, šiokiadieniais ir visomis kitomis dienomis. Neturinčius patirties nesikreipti. Tėveliai.
Keičiu: Tuščius saldainių popierėlius į ką nors saldaus ir panaudotas sauskelnes į švarias. Vaikas.
Parduodu: Būsimus ir esamus (Jorio) ožiukus. Didelis pasirinkimas - besikandžiojantys, zyziantys, rėkiantys ir daug kitokių. Pigiai. Tėvelis.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:04 AM | Žinutė # 9
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Žodžių reikšmės vaiko supratimu

agurkas - nuskustas kaktusas
akmene - bejausme moteris
antrokas - pries roka nusistates zmogus
aveti - palengva virsti avinu
bambukas - amzinai nepatenkintas , bambantis
cigarete - paaugliu zindukas
ciaudeti - atsisveikinti italiskai
daugtaskis - taikliai metantis kamuoli krepsininkas
diktatorius - mokytojas skaitantis diktanta
etikete - etika destanti mokytoja
glaudes - meilios moterys
glebesciuotis - imti ka nors glebiais
ilgaplaukis -lgu nuotoliu plaukikas
ironija - uzmaskuotas isizeidimas
ismintis - isminta vieta
javai - JAV gyventojai
kavinukas - nepilnametis kaviniu lankytojas
kelnaites - mergaites is kelno miesto
lupos burnos skliausteliai
manekenas - didele lele suaugusiems
naktibalda - zmogus naktimis perstatinejantis baldus
peleda - katinas
pliksala - saltyje drebantis plikis
prielinksnis - nuolat palinkes prie kito ausies
receptas - gydytojo laikas vaistininkui kuri iteikia ligonis
rusenti - kalbeti rusiskai
salota - neissivystes kopustas
sukineti - pasidaryti kinieciu
telegrafas - per televizoriu rodomas grafas
trynys - bato nutrinta pusle
uzciaupti - uzsukti ciaupa
vadovelis - nedideles imones istaigos vadovas
vejavaikis - vejuota diena gimes zmogus
zandaras - zmogus dideliais zandais

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:06 AM | Žinutė # 10
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Principai pagal zodiako ženklus...

Ženklų analitika

Kaip žinia, kiekvienam Zodiako ženklui būdingi tam tikri principai. Juk kas nors visuomet nori būti pirmas arba užsispirti taip, kad niekas negalėtų išjudinti. Sužinok, kokie pagrindiniai principai valdo tavo ženklą.

Avinas (03.21-04.20)

1. Su manimi geriau nesiginčyti.
2. Pirma geriau padarysiu, o jau paskui pagalvosiu.
3 . Ten, kur kiti stabdo, aš spaudžiu greičio pedalą.
4. Visuomet liksiu jaunas.
5. Daryk taip, kaip aš, nes geriau vis tiek nepadarysi.
6. Pati sunkiausia užduotis - išklausyti savo pašnekovą iki galo.
7. Užsispyrimas - ne yda.
8. Situaciją valdyti sunkiau nei savo emocijas.
9. Vienas avinas - gerai, dviem - jau ne pakeliui.
10. Pirmas nepuolu, tačiau įsikarščiavęs už save neatsakau.

Jautis (04.21-05.21)

1. Pinigų pirkiniams niekuomet negaila.
2. Man nereikia nieko svetimo, o į mano paties - prašom nesikėsinti.
3. Geriau graži sofa nei gražus saulėlydis.
4. Nejudink to, kuris gerai įsitaisė.
5. Valgymas - rimtas užsiėmimas.
6. Švelnus jautukas dvi motinas žindžia.
7. Jei esi antras - ne bėda, nes sutaupei nemažai jėgų.
8. Nekenčiu vienodų žiebtuvėlių.
9. Geriau jau prastas gyvenimas, nei mažas barnis.
10. Degustatorius - štai mano tikrasis pašaukimas.

Dvyniai (05.22-06.21)

1. Aš ši andien kitoks nei buvau vakar.
2. Kas valdo situaciją, tas valdo informaciją.
3. Viena galva gerai, dvi - dar geriau, ypač jeigu jos priklauso tam pačiam žmogui.
4. Figaro šen, Figaro ten.
5. Idėjos neturi užsigulėti kaip maisto produktai.
6. Vienas televizorius ir vienas telefonas namie - gerai, tačiau trys - dar geriau.
7. Kas nesuspėjo, tas pavėlavo.
8. Mėgstu kiekybę, nes kokybei nepakanka laiko.
9. Niekuomet neieškau žodžio kišenėje.
10. Skrendu į nieką nesidairydamas, todėl greitai.

Vėžys (06.22-07.23)

1. Mano namai - mano tvirtovė.
2. Rūpintis kitais - mano tikrasis pašaukimas.
3. Viską turi tie, kas moka laukti.
4. Mėgstu kaupti atsargas.
5. Su draugais reikia susitikti namuose, o ne kavinėje.
6. Niekas taip neglosto širdies kai p prikimštas šaldytuvas.
7. Geriau šiek tiek pataupyti, bet nusipirkti "tikrą" daiktą.
8. Sunku gyventi ten, kur nėra slėptuvės.
9. Visuomet su savimi nešiojuosi vėžio kiautą - savo praeitį.
10. Nejaugi per 20 metų galima sunešioti paltą?

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:06 AM | Žinutė # 11
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Liūtas (07.24-08.23)

1. Aš nuvesiu jus į šviesų rytojų.
2. Geriau jau kam nors padėti nei sulaukti pagalbos sau.
3. Geros manieros - dalis sėkmės.
4. Saulė šviečia Liūtui.
5. Graži kortelė ant darbo kabineto durų svarbiau nei padorus atlyginimas.
6. Mėgstu daug uždirbti, tačiau dar labiau - leisti pinigus.
7. Rojalis namuose geriau nei pianinas - nesvarbu, kad niekas nemoko juo groti.
8. Nežiūrint mano malonios išorės, viduje aš diktatorius.
9. Jei dirbti - tai daug.
10. Kam jums saulė, jei aš esu šalia?

Mergelė (08.24-09.23)

1. Kantrybe ir darbu pasiekti galima viską.
2. Kuklumas Mergelę puošia.
3. Kiekvienas gyvena sau, tačiau tarnauja kitam.
4. Tvarka būtina visur: tiek virtuvėje, tiek galvoje.
5. Įrodyk man logiškais argumentais, jog mes sukurti vienas kitam.
6. Kreivai įtvirtinta lentyna veda mane iš proto.
7. Didelėse erdvėse aš pasimetu.
8. Man sunkiai sekasi išimti iš vyšnios kauliuką.
9. Kiekvienoje Mergelėje gyvena dama.
10. Musmirei žūtbūt reikia šokti į akis, o kukliam grybui ir taip gerai.

Svarstyklės (09.24-10.23)

1. Be partnerio kaip be rankų.
2. Nekenčiu ginčytis.
3. Laimėk sutikdamas.
4. Principingi būna tik kvailiai.
5. Galiu įpainioti visus ir į bet ką.
6. Grožis išgelbės pasaulį.
7. Viską reikia daryti pagal nuotaiką.
8. Sunkiausia - išsirinkti.
9. Ne visuomet reikia sudėlioti taškus.
10. Nežinau, kokią spalvą mėgstu: baltą ar juodą.

Skorpionas (10.24-11.21)

1. Gaila, kad nėra kam įgelti.
2. Kiekvienas įvykis panašus į sofą - jame gali būti paslėptų spyruoklių.
3. Šypsenai reikia rimtos priežasties.
4. Gali išsilaisvinti iš bet ko, tik ne iš savo aistrų.
5. T raukiu meilės dainą mūšio lauke.
6. Ne kiekvienas atlaiko mano žvilgsnį.
7. Mano aistros kaip ryklys - retai kada išplaukia į paviršių.
8. Pasaulis be riterių miršta.
9. Esu panašus į kaktusą - mano žiedai skleidžiasi tik išrinktiesiems.
10. Myliu ir neapkenčiu visa širdimi.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:06 AM | Žinutė # 12
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Šaulys (11.22 -12.21)

1. Gero žmogaus turi būti daug.
2. Visiems atleidžiu, jei tik reikia.
3. Geriausios atostogos - kelionė aplink pasaulį.
4. Svarbiausias problemos akcentas - jos dydis.
5. Ant manęs neįmanoma pykti.
6. Esu išdidus.
7. Sąžinės graužatis - kas tai?
8. Pareiga puošia tik vidutinybes.
9. Jaudintis iš anksto kvaila, kadangi viską išsiaiškinti galima atsidūrus tam tikroje situacijoje.
10. Nemoku planuoti, bet man ir nereikia gyvenimo pagal planą.

Ožiaragis (12.22-01.20)

1. Ir vienas lauke karys.
2. Aš ne sprinteris, netgi ne stajeris. Aš - maratonininkas.
3. Neveik prieš įstatymus: kitam gal ir išdegs, tačiau tave būtinai suims.
4. Man reikia nedaug. Visas mano turtas - patirtos sėkmės veidrodis.
5. Gyvenimas - traukinys ir jis kiekvienoje stotelėje stoja pagal tvarkaraštį.
6. Malonu postringauti apie užjūrio šalis jose nepabuvus.
7. Būtina visą gyvenimą lipti į kalno viršūnę, kad nors kartą galėtum nuo jos nukristi.
8. Bėgant metams jaunėju tik aš.
9. Tikras Ožiaragis kaip konjakas - skiriasi išlaikymu.
10. Kiekvieną galimy bę turiu išnaudoti maksimaliai.

Vandenis (01.21-02.19)

1. Kaip nuobodu būti panašiam į kitus.
2. Jeigu tave sukūriau aš, būk toks, kokio aš noriu.
3. Prietarais tiki tik kvailiai.
4. Ateitis privalo būti šviesi.
5. Sunku būti angelu, tačiau būtina.
6. Geri ketinimai svarbiau nei geri darbai.
7. Seksas? Gyvenime yra ir svarbesnių dalykų.
8. Norint tapti novatoriumi būtina pamiršti tradicijas.
9. Pirmoje vietoje draugai, o paskui jau šeima - žinoma, jei lieka laiko.
10. Nėra už mane nei geresnio, nei žvalesnio.

Žuvys (02.20-03.20)

1. Užjausti svarbiau nei padėti.
2. Negaliu atsisakyti stikliuko, nes be jo esu kaip žuvis be vandens.
3. Tvarką sugalvojo nuobodūs žmonės.
4. Neatidėk rytdienai to, ką galima atlikti poryt.
5. Maža ką galiu prižadėti...
6. Dirbti skubant yra tas pats kaip valgyti nekramtant.
7. Esu pasiruošęs suprasti visus, tik ne save.
8. Visi žino, kad esu užimtas, tik mažai kas žino, kuo būtent.
9. Nespauskit manęs, nes pro pirštus išslysiu kaip žuvis.
10. Plaukiu, bet nežinau, kur.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:06 AM | Žinutė # 13
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Jei darysit rusiškus laikraštukus...

10 заповедей для родителей
1.Не жди, что твой ребенок будет таким, как ты или таким, как ты хочешь. Помоги ему стать не тобой, а собой.
2. Не требуй от ребенка платы за все, что ты для него сделал. Ты дал ему жизнь, как он может отблагодарить тебя? Он даст жизнь другому, тот - третьему, и это необратимый закон благодарности.
3. Не вымещай на ребенке свои обиды, чтобы в старости не есть горький хлеб. Ибо что посеешь,то и взойдет.
4. Не относись к его проблемам свысока. Жизнь дана каждому по силам и, будь уверен, ему она тяжела не меньше, чем тебе, а может быть и больше, поскольку у него нет опыта.
5. Не унижай!
6. Не забывай, что самые важные встречи человека - это его встречи с детьми. Обращай больше внимания на них - мы никогда не можем знать, кого мы встречаем в ребенке.
7. Не мучь себя, если не можешь сделать что-то для своего ребенка. Мучь, если можешь - но не делаешь. Помни, для ребенка сделано недостаточно, если не сделано все.
8. Ребенок - это не тиран, который завладевает всей твоей жизнью, не только плод плоти и крови. Это та драгоценная чаша, которую Жизнь дала тебе на хранение и развитие в нем творческого огня. Это раскрепощенная любовь матери и отца, у которых будет расти не "наш", "свой" ребенок, но душа, данная на хранение.
9. Умей любить чужого ребенка. Никогда не делай чужому то, что не хотел бы, чтобы делали твоему.
10. Люби своего ребенка любым - неталантливым, неудачливым, взрослым. Общаясь с ним - радуйся, потому что ребенок - это праздник, который пока с тобой.

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:07 AM | Žinutė # 14
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ПАМЯТКА для крёстной мамы/ крёстного папы

1 - голос орущего ребенка в три раза громче голоса трех взрослых
2 - все, что хранится в недоступном месте, достается за 28 секунд
3 - губная помада неплоха на вкус, причем чем ярче, тем вкуснее
4 - тюбика зубной пасты хватает на покраску полстены и двери
5 - от полоскания в стиральной машинке хомячка тошнит
6 - зонтик никогда не может заменить парашют
7 - самые важные документы рвутся быстрее всего
8 - в желудок может поместиться 3 огромные порции мороженого, но никогда - 1 маленькая тарелка супа
9 - суперклей клеит действительно все
10 - пожарная приезжает за 10 минут
11- уборка игрушек в комнате приравнивается часовой нагрузке в фитнес студии
12- одевание ребёнка на прогулку приравнивается 10 минутам прибывание в сауне

 
Sandrulia7Data: Antradienis, 2010-02-09, 8:07 AM | Žinutė # 15
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
За день до своего рождения ребёнок спросил у Бога:
— Я не знаю, зачем я иду в этот мир. Что я должен делать?
Бог ответил:
— Я подарю тебе ангела, который всегда будет рядом с тобой. Он всё тебе объяснит.
— Но как я пойму его, ведь я не знаю его язык?
— Ангел будет учить тебя своему языку. Он будет охранять тебя от всех бед.
— Как и когда я должен вернуться к тебе?
— Твой ангел скажет тебе всё.
— А как зовут моего ангела?
— Неважно как его зовут, у него много имён. Ты будешь называть его
МАМА!!!
 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai (Informacija ir pavyzdžiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024