...
 Amžiaus skirtumas tarp vaikų - Page 4 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Amžiaus skirtumas tarp vaikų
Amžiaus skirtumas tarp vaikų
Jūsų manymu koks tinkamiausias amžiaus skirtumas tarp vaikų?
1.1. Pametinukai[ 4 ][12.12%]
2.2. Skirtumas tarp vaikų iki 3 m.[ 18 ][54.55%]
3.3. Skirtumas tarp vaikų iki 6m.[ 7 ][21.21%]
4.4. Skirtumas tarp vaikų iki 10 m.[ 2 ][6.06%]
5.5. Skirtumas tarp vaikų daugiau nei 10 m.[ 1 ][3.03%]
6.6. Neturi reikšmės.[ 1 ][3.03%]
Answers total: 33
JarminaData: Penktadienis, 2012-08-03, 3:58 PM | Žinutė # 46
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1657
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Tarp manųjų 4 m.4 mėnesiia ir 6 dienos skirtumas. Sesė labai myli broliuką, tikrai nesigailim, kad tarp jų toks skirtumas, manau kaip tik radom aukso viduriuką.

Neverk, kad kas nors baigėsi. Nusišypsok, kad tai apskritai buvo.
(G.G.Marquez)
 
nepamenuData: Penktadienis, 2012-10-05, 9:05 PM | Žinutė # 47
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 118
Apdovanojimai: 5
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Tarp mano panelių be kelių mėn 3m. tai kol kas sunku, dičkė labai padėt nori, tai reikia saugot, nes tai panešt tai pakelt nori pelyte
 
burbuliukasData: Penktadienis, 2012-10-05, 9:12 PM | Žinutė # 48
forumo tauškutė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 4160
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 4
Statusas: Atsijungęs
tarp mano mazuciu 2 metai ir 2 dienos skirtumas juokas1 juokas1 vienas kita begaaaaalo myli,o ir as dziaugiuosi,kad skirtumas nedidelis mirkt
 
Sandrulia7Data: Šeštadienis, 2012-10-06, 7:57 AM | Žinutė # 49
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Tarp mano vaikučių tai skirtumas 4,5 metų... Anksčiau maniau, kad tai jau gal kiek per didelis skirtumas, kad bus neįdomu didžiajam, bet dabar matau, kad tai pats geriausias variantas, koks tik mūsų šeimoje galėjo nutikti angeliuke angeliuke angeliuke Donatukas labai myli sesytę, ją nuolat bučiuoja, o kai aš sakykim maudausi, tai drąsiai galiu palikti mažąją broliuko priežiūroje. Ji puikiai žino, kad kelti sesės negalima, todėl jis dainuoja daineles, kalbina ją ir taip jie bendrauja ruduo6 ruduo6 ruduo6 ruduo6 Aš net galiu patikėti jam mažąją jei noriu trumpam išlėkti susitikti su klientais ruduo6 ruduo6 ruduo6 Dabar labai dažnai savo mamos klausiu, kaip ji susitvarkydavo kai tarp manęs ir brolio buvo vos 2 metai skirtumas juokas1 juokas1 juokas1 juokas1 Donatukui jokie pavydai nepasireiškia ir nereikalauja, kad jei tetukas laiko sesytę, kad būtinai reikia ir jį palaikyti juokas1 juokas1 juokas1
 
LeilaData: Šeštadienis, 2012-10-06, 11:19 AM | Žinutė # 50
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1100
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Sandrulia7, dar tik pati pradžia,bus dar visko ir pavydo kai mažutė paaugs.Tarp maniškių 9 metai su biškuęiu skirtumas tai patikėkit ir pešasi ir džiaugiasi vienas kitu.Būna,kad ir dūksta iki kikenimų ir verkšlenimų.Visko perkam po lygiai,duodame meilės taip pat po lygiai,bet mažoji kol buvo maža ir dar nesavarankiška jai reikėjo daugiau mamos dėmesio.Vat tada ir išlindo didžiojo pavydas(jam tai 9 metai buvo,atrodo jau didelis).Tą pavydą pajutau kai mažoj jau buvo pusės metukų ir nebemiegodavo po tris val. pavalgiusi,kai jai jau reikėjo daugiau mamos dėmesio.
 
Forumas » MAMA IR VAIKAS - būsimų ir esamų mamyčių pokalbiai apie vaikučius » PASLAPTYS AUGINANT VAIKUČIUS » Amžiaus skirtumas tarp vaikų
Search:


Copyright MyCorp © 2024