...
 Fotošopo konkurso "Auksinis ruduo" - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Vijolė  
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » RENKAME KONKURSŲ NUGALĖTOJUS » Fotošopo konkurso "Auksinis ruduo" (balsavimas vyks iki spalio 20d)
Fotošopo konkurso "Auksinis ruduo"
neridaData: Pirmadienis, 2013-10-21, 5:46 PM | Žinutė # 31
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Vijolė, lauksim jau kito konkursiuko 7 7

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
KrlaData: Pirmadienis, 2013-10-21, 6:18 PM | Žinutė # 32
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
o as tik dabar pastebejau,kad ne visuose darbeliuose tekstas yra gedaaa

 
linuciuxxxxData: Pirmadienis, 2013-10-21, 7:21 PM | Žinutė # 33
forumo tauškutė
Grupė: Fotošopo mylėtoja
Žinutės: 3444
Apdovanojimai: 19
Reputacija: 5
Statusas: Atsijungęs
Vijolė, ačiū už komentarus,manau jie labai pravers liuks
 
katciaData: Antradienis, 2013-10-22, 2:05 PM | Žinutė # 34
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Nezinau mergaites, ar nesupyksit, bet man lb nepatiko tai, jog keleta darbu nesilaike duotu normatyvu.. juk jeigu apacioj tekstas tai ir turi but tekstas, o ne papildomai dar prideta ivairiu klipartu arba isvis teksto nebuvimas.. juk jei darom pagal duota sablona, tai manau ir reiketu to laikytis.. juk tai nebe pirmas konkurselis su sablonu, bet tai pastebejau ir praeitame konkurse.. nes mano nuomone tokie darbeliai turetu buti pakoreguoti arba neturetu buti itraukti i dalyvaujanciu sarasa... gedaaa na bent jau as taip manau.. jeigu salygos duotos, tai manau ir reikia ju laikytis mirkt

 
katciaData: Antradienis, 2013-10-22, 2:09 PM | Žinutė # 35
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Beje, dar pastebejimas del seselio.. seselis buvo priskirtas prie kiekvienos detales sablone, tad gali but ir taip, kad zmogus dejo laikydamasis taisykliu ir seseli is sablono, tiesiog pagal fonu tamsuma ju gali ir nesimatyti gedaaa mirkt

 
VijolėData: Antradienis, 2013-10-22, 2:58 PM | Žinutė # 36
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
Beje, dar pastebejimas del seselio.. seselis buvo priskirtas prie kiekvienos detales sablone, tad gali but ir taip, kad zmogus dejo laikydamasis taisykliu ir seseli is sablono, tiesiog pagal fonu tamsuma ju gali ir nesimatyti

na dėl šešėlių tai pasakysiu tai, kad darbelius aš gavau tikrai didelio dydžio ir juos išnagrinėti tikrai galėjau ir kur yra šešėliai tai tikrai yra, jau kur nėra tai jau tikrai nėra gedaaa



facebook
 
VijolėData: Antradienis, 2013-10-22, 3:03 PM | Žinutė # 37
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote katcia ()
Nezinau mergaites, ar nesupyksit, bet man lb nepatiko tai, jog keleta darbu nesilaike duotu normatyvu.. juk jeigu apacioj tekstas tai ir turi but tekstas, o ne papildomai dar prideta ivairiu klipartu arba isvis teksto nebuvimas.. juk jei darom pagal duota sablona, tai manau ir reiketu to laikytis.. juk tai nebe pirmas konkurselis su sablonu, bet tai pastebejau ir praeitame konkurse.. nes mano nuomone tokie darbeliai turetu buti pakoreguoti arba neturetu buti itraukti i dalyvaujanciu sarasa... na bent jau as taip manau.. jeigu salygos duotos, tai manau ir reikia ju laikytis


man atrodo tik tas vienas darbelis ir liko be užrašo kuris laimėjo ir tai gal mano klaida, kad aš pati ne suregavau dėl to kad užrašo nėra gedaaa gedaaa o kad papildomai pridėta klipartų tai nežinau, nes kaip matau tame scrap rinkinuke tokie klipartai yra gedaaa



facebook
 
katciaData: Antradienis, 2013-10-22, 3:14 PM | Žinutė # 38
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
na dėl šešėlių tai pasakysiu tai, kad darbelius aš gavau tikrai didelio dydžio ir juos išnagrinėti tikrai galėjau ir kur yra šešėliai tai tikrai yra, jau kur nėra tai jau tikrai nėra

na tada nesiginciju mirkt as galvojau gal ir ant kitu neryskiai matosi tik kai mazas mums nepastebima gedaaa


 
katciaData: Antradienis, 2013-10-22, 3:18 PM | Žinutė # 39
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
o kad papildomai pridėta klipartų tai nežinau, nes kaip matau tame scrap rinkinuke tokie klipartai yra




as turiu omeny siuos klipartus, nes ju sablone tai nera nurodyta, kad ten kazka deti... gedaaa toj vietoj tik tekstas turetu buti..


 
VijolėData: Antradienis, 2013-10-22, 4:05 PM | Žinutė # 40
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
katcia, na dabar aiškiau ką tu norėjai pasakyti, nes galvojau kad kalbi apie pašalinius klipartus gedaaa o tie kur tu parodei darbeliai tai tikrai yra perkrauti ir aš tai jau rašiau gedaaa


facebook
 
KrlaData: Trečiadienis, 2013-10-23, 2:51 AM | Žinutė # 41
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote Vijolė ()
na dėl šešėlių tai pasakysiu tai, kad darbelius aš gavau tikrai didelio dydžio ir juos išnagrinėti tikrai galėjau ir kur yra šešėliai tai tikrai yra, jau kur nėra tai jau tikrai nėra

as prisipazinsiu kad tikrai nedejau seseliu 4 sakiau kad begu deti ju,bet ta minute neprisedau,o paskui atsitokejau,kad jau vos neveluoju siusti 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 tai greit greit ir isiunciau.

Quote katcia ()
jog keleta darbu nesilaike duotu normatyvu.

o as ir galvojau,ar cia as taip detale po detales pakeiciau tik toje vietoje ar nesupratau,kad galima ir kitaip daryt 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52

Quote Vijolė ()
o tie kur tu parodei darbeliai tai tikrai yra perkrauti ir aš tai jau rašiau

gal kita karta reiketu prie visu darbu ikelt ir pati sablona,kad balsuojantys galetu matyti kas cia turejo buti,juolab ne fotosopininkes,jos mato tik galutini vaizda,kur fotosopininkes mato viska po dalelyte 4

del manes, kaip yra,taip gerai,pati balsavau uz nr5, dalyvvau kad dalyvaut 71


 
KrlaData: Trečiadienis, 2013-10-23, 2:54 AM | Žinutė # 42
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9097
Apdovanojimai: 24
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
katcia, kurie tavo buvo? kas dar dalyvavo? neridos buvo?

 
VijolėData: Trečiadienis, 2013-10-23, 7:53 AM | Žinutė # 43
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
štai mergaičių darbeliai
Katcia

nerida



facebook
 
neridaData: Trečiadienis, 2013-10-23, 8:00 AM | Žinutė # 44
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote Krla ()
as prisipazinsiu kad tikrai nedejau seseliu

aš irgi nedėjau gedaaa
Quote Krla ()
neridos buvo?

vienas buvo niekam tikęs 60a04077f8a783fedac0c7a71300bf52 nieko stengiausi nekeisti iš template ,tik užrašiukus mažus tuos nuėmiau


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero



Message edited by nerida - Trečiadienis, 2013-10-23, 8:01 AM
 
VijolėData: Trečiadienis, 2013-10-23, 8:15 AM | Žinutė # 45
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
nerida, kodėl sakai kad niekam tikęs gedaaa jei šešėliai būtų vaizdas tikrai geriau atrodytų 71 jei turi dar psd formatu pamėgink sudėti šešėlius ir parodyk


facebook
 
Forumas » KONKURSAI - įvairūs forumo konkursai » RENKAME KONKURSŲ NUGALĖTOJUS » Fotošopo konkurso "Auksinis ruduo" (balsavimas vyks iki spalio 20d)
Search:


Copyright MyCorp © 2024