...
 Permanentinis makiažas - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Krla  
Permanentinis makiažas
greituteData: Sekmadienis, 2010-07-25, 7:18 PM | Žinutė # 1
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
 
greituteData: Sekmadienis, 2010-07-25, 7:19 PM | Žinutė # 2
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Tai ne plastinė operacija. Tačiau po šių procedūrų kasdien jausitės graži. Permanentinis makiažas, arba mikropigmentacija, daroma lūpoms, akių vokams ir antakiams. Lūpos įgauna kontūrą, akys tampa gilesnės, ryškesnės, šviesiems antakiams suteikiama ilgalaikė spalva.
Permanentinis makiažas (mikropigmentacija) - 1-5 metams paryškins ir, jeigu reikia, pakoreguos Jūsų akių vokų, antakių, lūpų kontūrų liniją.

Ši procedūra gali būti atliekama įvairiausiomis technologijomis, tačiau rezultatas bus toks pat. Tai vandeniui atsparus makiažas su kuriuo visada atrodysite puikiai.
Ypač patogu tiems kurie gyvena aktyvų gyvenimo būdą, turi randų, alergiški kosmetiniams produktams, visada nori atrodyti geriausiai.ANTAKIŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Ploni, nevienodai augantys antakių plaukeliai, randeliai gali būti koreguojami mikropigmentacija. Antakiai labiausiai lemia veido
išraišką.

 
greituteData: Sekmadienis, 2010-07-25, 7:27 PM | Žinutė # 3
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
INDIVIDUALŪS SPRENDIMAI GROŽIUI IR SVEIKATAI - ATSKLEISKITE SAVO IŠSKIRTINUMĄ

Išraiškingos akys, kerinčios lūpos, taisyklingi antakiai...
Apie tai Jūs tik svajojate? Ilgalaikis mikropigmentacinis makiažas - tai pati geriausia išeitis aktyvioms, daug keliaujančioms, sutrikusios regos moterims ir, žinoma, damoms, norinčioms visuomet atrodyti nepriekaištingai. Tai naujas progresyvus metodas, taikomas atliekant veido bruožų koregavimą ar ryškinimą, kai į viršutinį odos sluoksnį implantuojamas pageidaujamos spalvos pigmentas. Taip sukuriamas ilgalaikis kosmetinis efektas.

* Lūpų (+nemokama korekcija 3mėn. laikotarpyje)
* Antakių (+nemokama korekcija 3mėn. laikotarpyje)
* Akių vokų (+nemokama korekcija 3mėn. laikotarpyje)

* Spalvos atnaujinimas 1 metų laikotarpyje

Mikropigmentacija, tai patobulintas ilgalaikio makiažo metodas, kuris buvo vadinamas - permanentiniu makiažu. Skirtumas tarp šių dviejų metodų - akivaizdus. Procedūros metu naudojami vienkartiniai, netoksiški, nesukeliantys alerginių reakcijų pigmentai. Pigmentas vedamas tik į odos paviršių, todėl procedūros metu klientas nejaučia didelio skausmo, taip pat išvengiama kontakto su krauju. Permanentinis makiažas odoje laikosi iki 3 metų. Jis pataiso išvaizdos trūkumus, pabrėžia privalumus ir atrodo natūraliai, bet nepakeičia paprasto makiažo, o tarnauja puikiu nenuplaunamu pagrindu. Į šią sumą įeina pirminė procedūra ir nemokama korekcija 3 mėnesių laikotarpyje.

Mielos moterys, norite nustebinti save ir kitus? Nuo šiol galite pamiršti skubotą rytinį dažymąsi ir nuostabiai atrodyti ne tik pokylyje, bet ir poilsiaudamos pajūryje, plaukiodamos baseine, sportuodamos

* Procedūra atliekama su vietiniu nuskausminimu.
* Visos procedūros detalės, kontaktuojančios su spalvomis - vienkartinės arba sterilizuotos gama spinduliais.
* Turtinga spalvų paletė, spalvos parenkamos individualiai kiekvienam klientui.
* Laikinomis ar santykinėmis gali būti šios kontraindikacijos:
o Menstruacijos
o Juostinė pūslelinė
o Nėštumas
o Herpes uždegimo paaštrėjimas
o Dermatitas
o Randai stabilizacijos stadijoje
o Plastinės operacijos ir poodiniai infiltratai stabilizacijos stadijoje (nuo 1 mėn. iki 6 mėn.)
o Chemoterapija
o Lazerinė terapija (epiliacija)
o Rūgštinis pilingas

Trisdešimties dienų laikotarpiu pilnai atsistato oda, pigmento stabilizacija ir užtvirtinimas. 3 d. - padengimas antriniu pigmentu.

Atsargumo priemonės prieš procedūrą:

* prieš 7 dienas nutraukti saulės vonias;
* jei permanentinis makiažas daromas lūpoms - pradėti herpes profilaktiką (gerpalanu, larifanu, acikloviru, zoviraksu) po 1 tabletę 4 kartus per dieną + tepalas lūpų linijai;
* prieš 3 dienas nutraukti kosmetikos naudojimą
* prieš 24 val. nenaudoti arbatos, kavos, koka- kolos, kofeino, kraują skystinančių priemonių (aspirino), kraujagysles plečiančių vaistų, sunkaus maisto, aštrių prieskonių;
* mikropigmentacija neatliekama ant pažeistos odos vietos.

Atsargumo priemonės po procedūros:

* sausas šaltis ant akių (pirmas 3 val.);
* pirmas 7 dienas valyti tik servetėle, sudrėkinta fiziologiniu skiediniu arba silpna arbata (tik netrinti);
* pirmas 7 dienas nenaudoti kosmetikos, nedaryti makiažo permanento vietoje;
* nesilankyti pirtyje, baseine, soliariume;
* vengti tiesioginių saulės spindulių;
* lūpoms tęsti herpes profilaktiką;
* permanento vietą pastoviai tepti specialisto rekomenduojama priemone.

 
greituteData: Sekmadienis, 2010-07-25, 7:28 PM | Žinutė # 4
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Mikropigmentacija – viena šiuolaikiškiausių kosmetikos procedūrų.
Tai yra tarsi laikinas piešinys ant veido. Mikropigmentavimo procedūros
metu į viršutinį odos sluoksnį įspaudžiamas tam tikros spaudos
pigmentas. Ilgalaikis kontūrų makiažas ne tik paryškina, bet ir
pataiso veido bruožus. Mikropigmentavimo technologijos kiekvienai
moteriai padeda subtiliai atskleisti jos veido grožį. Su tokiu makiažu
moteris puikiai atrodys visur – pirtyje, baseine ar paplūdimyje,
sningant ar lyjant. Mikropigmentavimu galima optiškai padidinti akis,
paplatinti lūpas, pakeisti jų formą ar net jų atspalvį. Pasitelkus
kontūrų makiažą galima pataisyti nesimetriškus veido bruožus,
paslėpti randus ir pigmentines dėmes. Mikropigmentavimo būdu galima
ištaisyti ir anksčiau darytą nepavykusį permanentinį makiažą. Po
ligos ar chemoterapijos antakiai ir blakstienos neretai tampa nepastebimi,
tad kontūrų makiažas padės juos pataisyti. Piešinys ant veido yra
laikinas - jis išlieka 3-5 metus. Procedūra trunka dvi tris valandas,
įskaitant laiką, kol aptariamas piešinys.
 
greituteData: Sekmadienis, 2010-07-25, 7:31 PM | Žinutė # 5
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Permanentinis makiažas – puiki išeitis moterims, ieškančioms ilgalaikio grožio recepto. Tai viena šiuolaikiškiausių kosmetikos procedūrų, kurios pagalba galima išryškinti ar pakoreguoti veido bruožus: pakeisti antakių formą, lūpų liniją, optiškai padidinti akis, paryškinti vokų linijas.Štai tokį apibūdinimą radau grožio salone.
Merginos, o ką manote Jūs,apie permanentinį makiažą, ar tai gražu, ar labiau estate už natūralumą? Aš kartą jau buvau susidomėjusi šia procedūra, labai norėjau pasiryškinti akis ir lūpas,bet kai nuėjau į saloną ir mane padažė,taip, kaip atrodyčiau po šios procedūros kažkaip suabejojau. Lūpų atsisakiau ir nusprendžiau pabandyti akis. Bet ir tai man buvo nesėkminga procedūra, nes mano akys labai jautriai į visa tai reagavo ir likau be permamentinio makiažo. Na bet vis dar mane traukia ta mintis,manau gražu, kai yra paryškinami veido bruožai.
 
greituteData: Sekmadienis, 2010-08-22, 6:57 PM | Žinutė # 6
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Permanentinis makiažas – ilgalaikio grožio paslaptis

Aktyvi, žavi, savimi pasitikinti – trys žodžiai, taikliai apibūdinantys šiuolaikinės, nuolat skubančios moters įvaizdį. Tobulas ir nepriekaištingas makiažas – šios moters vizitinė kortelė. Tačiau šiandieninis pašėlęs gyvenimo tempas kartais neleidžia užgaišti nė akimirkos rytiniam gražinimuisi prie veidrodžio. Vos kelios minutės – ir jūs jau pasiruošusi pasinerti į kasdienių darbų sūkurį, tačiau skubotas makiažas toli gražu ne visada bus vykęs. O kuri gi netrokšta atrodyti žavingai nuo ankstyvo ryto iki vakaro, spinduliuoti grožiu ne tik darbo susitikime, bet ir poilsio akimirkomis?

Permanentinis makiažas – puiki išeitis moterims, ieškančioms ilgalaikio grožio recepto. Tai viena šiuolaikiškiausių kosmetikos procedūrų, kurios pagalba galima išryškinti ar pakoreguoti veido bruožus: pakeisti antakių formą, lūpų liniją, optiškai padidinti akis, paryškinti vokų linijas.

Šio makiažo terminas atkeliavęs iš Taivanio, kai moterys, norėdamos pakoreguoti veido bruožus, kreipdavosi į tatuiruočių meistrus. Šie savo techniką panaudodavo natūraliam moters grožiui pabrėžti. Būtent dėl „giminystės“ ryšių su tatuiruočių menu ilgalaikis makiažas kartais vadinamas tatuažu.

Kodėl verta rinktis ilgalaikį makiažą?

Tobulas ir profesionaliai atliktas permanentinis makiažas – teisingas pasirinkimas aktyviai sportuojančioms, „varlėms keliauninkėms“, nuolat užimtoms ir pašėlusiu tempu lekiančioms moterims. Ilgalaikė investicija į grožį – puiki išeitis turinčioms iš prigimties šviesius antakius ar lūpas, asimetriškus veido bruožus, norinčioms užmaskuoti pigmentines dėmes, randus, apgamus ir kitus veido trūkumus. Tatuiruočių menui artimas permanentinis makiažas suteikia galimybę atrodyti nepriekaištingai dvidešimt keturias valandas per parą. Jums nebereikės jaudintis, kad patekusios į smarkų lietų ar pasipliuškenusios vandens telkiniuose staiga „pamesite“ antakius ar lūpas.

Procedūra, rezultatas ir galimi nepatogumai

Jei apsisprendėte pasidaryti ilgalaikį permanentinį makiažą, pirmiausia jums reikėtų apsilankyti konsultacijoje, kurioje šios srities specialistė atsakys į jums rūpimus klausimus, parinks tinkamiausias makiažo spalvas bei papasakos apie procedūros eigą ir etapus. Šio vizito metu akcentuokite savo pageidavimus ir išsiaiškinkite, ar jūsų susikurtą makiažo viziją tikrai įmanoma perkelti į realybę.

Kito apsilankymo metu atliekama mikropigmentacija, kuriai jūs sugaišite maždaug 1,5–2 valandas. Akių, lūpų ir antakių permanentinis makiažas atliekamas, į viršutinį odos sluoksnį įvedant norimos spalvos pigmentą. Ši procedūra atliekama nuskausminus, todėl jos metu jūs neturėtumėte jausti diskomforto. Tačiau jautresnių moterų oda proceso eigoje gali nemaloniai dilgčioti ar netgi skaudėti. Tai priklauso nuo konkretaus organizmo savybių. Kelias dienas po procedūros oda gali būti suerzinta, truputį paraudusi ar patinusi.

Tatuažo procedūros metu brėžiami ir užpildomi veido kontūrai: optiškai padidinamos akys, keičiama antakių, lūpų forma, paryškinama akių vokų linija. Įprastai, prieš darant galutinį pasirinkto ilgalaikio makiažo variantą, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Tokiu būdu įsitikinsite, ar jūsų organizmas toleruoja pigmentą.

Praėjus trims keturioms savaitėms po mikropigmentacijos procedūros, dažniausiai atliekama permanento korekcija. Dėl nevienodos odos struktūros pigmentas gali netolygiai išryškinti veido bruožus, todėl esant reikalui, pataisomi kontūrai arba pigmento spalva. Neišsigąskite, jei po kelių dienų jūsų oda pradės pleiskanoti – tai natūrali organizmo reakcija į pigmento perteklių. Nors pleiskanojimas dažniausiai baigiasi kelių parų bėgyje, kartais jis gali užsitęsti ir iki poros savaičių.

Subtilių ir natūralių ilgalaikio makiažo spalvų dėka tobulos veido bruožų linijos išsilaikys nuo trijų iki penkerių metų. Pirtys, saulės vonios, reguliarūs pasilepinimai dirbtinės saulės spinduliais skatina greitesnį odos atsinaujinimą, todėl šilumos mėgėjoms permanentinis makiažas laikysis kiek trumpiau – maždaug porą metų. Kitais atvejais makiažas išlieka ilgesnį laiką, tačiau daug kas priklauso nuo permanentinio makiažo rūšies bei individualių organizmo ypatumų. Tad norint išlaikyti makiažo spalvų intensyvumą ir ryškumą, metams bėgant grožio salone reikėtų atlikti dar keletą korekcijų.

Neverta nuogąstauti dėl permanentinio makiažo spalvų pakitimų: jei procedūrą patikėjote profesionaliam ir kvalifikuotam šios srities meistrui, metams bėgant makiažas bluks tolygiai šviesėdamas, o jūsų pasirinkti atspalviai nesikeis. Specialistai nerekomenduoja ilgalaikio makiažo šalinti anksčiau laiko, tad gerai apsvarstykite, ar grožio salone sukurtas įvaizdis jums nepabos.

 
greituteData: Šeštadienis, 2010-10-16, 9:48 AM | Žinutė # 7
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Permanentinis makiažas(video)

http://www.zebra.lt/lt/video/permanentinis-makiazas.html

 
marketingskelbimamData: Ketvirtadienis, 2014-11-13, 11:08 AM | Žinutė # 8
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 12
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Na man tai permanentinis makiažas atrodo labai puiki paslauga. Ilgai išsilaiko, visada pasidažius atrodai, o svarbiausia kiek laiko ir pinigų sutaupai. Aš jau planuoju eit darytis. Jūsų straipsniukai tik dar labiau padidino norą permanentiniam makiažui.:)
 
lukrecija12Data: Pirmadienis, 2015-06-15, 12:39 PM | Žinutė # 9
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 11
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Įdomu kur permanentinis makiažas Vilniuje geriausias? Nes kai psižiūriu nuotraukų su makiažo klaidomis, tai nelabai norisi eiti darytis taip aklai :)
 
seobyjustinaData: Trečiadienis, 2019-05-22, 7:56 AM | Žinutė # 10
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Merginos, patarkit bet tikrai iš savo patirties gerą meistrę Vilniuje. Labai įdomu gal kas buvo pas meistrę Ana Šilo Permanent Makeup AŠ ? labai patinka jos darbai, iš nuotraukų žiauriai gražiai padaro.
Attachments: 5790867.jpg (42.7 Kb)
 
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024