...
 Suaugusiųjų šukuosenos - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » GROŽIO IR KOSMETIKOS SALONAS » Suaugusiųjų šukuosenos (šukuosenų foto ir apmokymai)
Suaugusiųjų šukuosenos
greituteData: Pirmadienis, 2010-05-03, 10:23 AM | Žinutė # 16
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
 
greituteData: Pirmadienis, 2010-05-03, 10:24 AM | Žinutė # 17
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 9:38 PM | Žinutė # 18
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Šukuosenos: kas madinga šį sezoną

Britų leidinys "Telegraph" paprašė populiariausių Londono kirpėjų apibrėžti aktualiausias šią žiemą plaukų kirpimo tendencijas. Taigi jūsų dėmesiui - 6 svarbiausi sezono akcentai.

Švelnusis šilkas

Ilgiems plaukams. Minkštos linijos, vešlūs galiukai. Švelnios viliokės įvaizdis.

"Judanti tekstūra"

Trumpiems plaukams. Sruogas, kirptas aštriais "dantukais", lengva sumodeliuoti: tiesiog sukelkite sausus plaukus rankomis ir užfiksuokite šį judesį stiprios tekstūros laku.

"Glamūras"

"Uodegėlių" pavyzdžiai, atėję nuo podiumų, puikiai tinka kasdienai.

"Grietinėlė"

Natūralios blondinės, madingos praėjusį sezoną, šį rudenį kiek patamsėjo ir tapo šaltesnės. Išsaugokite švytėjimą pasitelkdamos šilto grietinėlės atspalvio niuansus, kad griežtokas sezono tonas suminkštėtų.

Retro...

Karė, labai žvilgantys lygūs plaukai - ideali šukuosena, deranti prie daugumos sezono mados krypčių.

Raudonplaukės grįžo

Ryškios, beveik neoninės spalvos - rudens-žiemos sezono hitas. Madingi drąsūs mėlyni, raudoni arba violetiniai akcentai. Įspūdžiui sustiprinti ryškios sruogos plaukia iš vieno tono į kitą - kaip vėduoklėje.

Drew Barrymore, Kate Hudson, Jennifer Lo ir daugybė kitų garsenybių, taip pat pasaulio garso modelių pasidavė pačiai karščiausiai mados krypčiai - virto ryškiomis šatenėmis.

Ekspertai pastebi, kad raudoni plaukai puikiai pabrėžia ir atskleidžia spalvų paletės turtingumą. Pasak jų, rusvai raudona - ideali spalva mados industrijai, toms, kurios seka paskui mados vėją.

Pagrindiniai aukštosios mados tonai - medaus, vyno, morkų, žemuogių, rudos spalvos tamsūs bordo atspalviai.

Žymiausi "Toni & Guy" kirpimo stiliaus meistrai pabrėžia, kad rudaplaukės supermanekenės, tokios kaip Lily Cole, padarė didžiulę įtaką šiai krypčiai sustiprėti. O britų supermodelis Karen Elson su savo radonai kaštoniniais plaukais vadinama naujamadiškumo etalonu.

 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 10:01 PM | Žinutė # 19
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Kokios garbanos madingos šią vasarą?

Papasakokite pie garbanas šią vasarą? Domisi ApieVestuves.lt skaitytoja Ieva.
„Jei klausiate apie garbanų tendencijas 2010-aisiais, madingos bus didelės, tvarkingos garbanos, banguoti plaukai, bet ne smulkios garbanėlės. Itin madinga 5-ojo dešimtmečio klasikinio New Look įvaizdžio vidutinio ilgio standžiai banguota šukuosena.“ - sako Andrius.
Ką manote apie galvos papuošalus? - klausia Gintarė.
„Papuošalai šukuosenoje yra reikalingi, tik svarbu nepersistengti. Būtina išlaikyti tematiką. Gražu tuomet, kai jie pagyvina ir sukuria stiliaus vientisumą, neužgožia šukuosenos ar pačios nuotakos.“
Ugnės klausimas: Ką vestuvių dieną patartumėte daryti su „kare“ kirpimo šukuosena?
„Kare“ kirpimą tikriausiai esate pasirinkusi ne veltui, tad galbūt reikėtų priderinti tinkančią suknelę ir aksesuarus. Na, o jei vis dėlto vestuvių dieną norite pasikeisti, variantai yra keli: galima rinktis garbanas ar kitokią plaukų tekstūrą (priklausomai nuo „kare“ ilgio), naudoti pridėtinius plaukus ir daryti klasikinį kuodą, galima paieškoti įdomios tekstūros ir sušukuoti plaukus atgal. Variacijų šimtai, tereikia viską suderinti.“ - pataria Andrius.

Kaip manote, ar sukelti plaukai, kuodukas šiandien jau nebetinka stilingai nuotakai? - klausia Ieva.
„Madingos įvairios šukuosenos ir jų formos. Vis dėlto visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į pasirinktos suknelės stilių, siluetą, numatomus papuošalus. Antra vertus, sukeltų plaukų ir atidengto veido reikėtų vengti, jeigu jūsų veido forma apvali ar stačiakampė.“ - atsako Andrius.

 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 10:02 PM | Žinutė # 20
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Kaip manote, ar vestuvinei šukuosenai tinka kirpčiukai. Norėčiau nusikirpti, bet gal geriau tai atidėti po vestuvių?- klausia Daiva.
„Kirpčiukų gali būti pačių įvairiausių: lengvų, masyvių, griežtų, tiesių, įstrižų, ilgų, trumpų ir t. t. Visų pirma reikėtų išsiaiškinti, kokie jums tiktų, todėl rimtesnius pasikeitimus siūlyčiau įgyvendinti po vestuvių.“ - sako Andrius.
 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 10:04 PM | Žinutė # 21
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Vis aiškiau iš po debesų skraistės flirtuojantys saulės spinduliai net ir be Naglio Šulijos prognozių primena: pavasaris jau čia pat. O tu žinai: atėjo pavasaris – šalin kepures, metas iš esmės pasirūpinti šukuosena! Todėl pasistengėme sudaryti karščiausių ir stilingiausių šio pavasario šukuosenų tendencijų Top 10:
1. Kaselė ant šono

Svarbi sąlyga, kad su tokia šukuosena netaptum panaši į stropią mokinukę – kūrybinga netvarka. Kitaip tariant, tegyvuoja išsitaršiusios sruogos, netvarkingas pynimas ar įmantresni to pynimo variantai, žaismingai iškedenti kirpčiukai ir taip toliau.

2. Ką tik iš dušo

Tikriausiai esi girdėjusi šukuosenos apbūdinimą – „ką tik iš lovos“. Dažniausiai taip vaizdingai sakoma apie trumpų plaukų šukuoseną, tyčia suformuotą netvarkingai, kai plaukai styro į visas puses. Šį pavasarį siūlomas kiek švelnesnis tokios šukuosenos variantas, ir ne trumpaplaukėms, o pusilgių ir ilgų plaukų savininkėms. Sąlyginai pavadinkime jį „ką tik iš dušo“. Plaukai nestyro ir nėra susivėlę, tik sukuriamas įspūdis, kad jiems leista natūraliai išdžiūti, nė nešukavus. Taigi užuot stengusis preciziškai išfenuoti visus plaukų nelygumus, paprasčiausiai dar drėgnus plaukus iššukuok, leisk natūraliai išdžiūti, o paviršių supurkšk žvilgesio suteikiančiu nenuskalaujamu balzamu.

 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 10:05 PM | Žinutė # 22
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
3. „Atgal į 70-tuosius“

Tai – kiek labiau suvaldytas „ką tik iš dušo“ variantas. Ilgi banguoti plaukai išdžiovinami kruopščiai, bet neištiesinant natūralių bangelių. Glotnumo jiems suteiks nestiprios fiksacijos šukuosenos formavimo priemonė, kuriant iškilmingesnį variantą sruogelės paryškinamos džiovinant fenu ir sukant jas ant apvalaus šepečio.

4. Tiesūs, ilgi bet ne glotnūs – kas?

Ogi tavo plaukai šį pavasarį! Sutepk purumo suteikiančiu nenuskalaujamu balzamu, ištiesink juos džiovindama fenu, perskirk norimoje vietoje sklastymą ir dar pakedenk pirštais, kad nebūtų susiploję – štai ir visi stiliaus burtai!

 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 10:05 PM | Žinutė # 23
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
5. Šlapias efektas vėl ant bangos!

Ilgos sruogos, suteptos šlapių plaukų efektą teikiančia želė. Įspūdingas variantas toms, kurios dievina ekstravagantišką, iš minios išsiskiriantį stilių. Tačiau atsargiai – su tokia šukuosena lengva perlenkti lazdą, būk pasirengusi, kad plaukai gali atrodyti ne tik šlapi, bet ir sulipę, riebaluoti. Rinkis šią šukuoseną arba iškilmingoms progoms (tada sruogelės turėtų būti žaviai sugarbanotos ir tvarkingai sudėliotos), arba prie „crazy“ stiliaus rūbų, kai užplūs šėlionių nuotaika. Dar viena variacija ilgaplaukėms šlapio efekto tema – kai želė sutepamas ir sruogelėmis suskirstomas tik viršugalvis, o jau ties kaklu plaukai paliekami puresni, išsidraikę.

6. Trumpi plaukai su intriga

Be šlapių plaukų efektą suteikiančios želė neapsieis ir stilingos trumpaplaukės. Nesvarbu, ar rinksiesi šukuoseną „a la Rihanna“, su ilgais ant vieno šono krentančiais kirpčiukais, ar apsikirpsi žaviu vėjavaikišku „bobu“ – plaukai turėtų būti ne purūs, o suvaldyti, sudėlioti ir suformuoti.

7. Retro bangelės

Be abejo, šią šukuosenų bangą pūste atpučia tokios stiliaus ikonos, kaip Gwen Stefani ir Dita van Teese. Amžinasis moteriškumas, nesenstanti klasika, žavu ir pretenzinga. Ypač tiks ryškioms, savimi pasitikinčioms ir flirtuoti mėgstančioms asmenybėms.

 
greituteData: Antradienis, 2010-05-04, 10:06 PM | Žinutė # 24
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
8. Kuodelio variacijos

Balerinos kuodelis pakaušyje? O gal romantiškas kuodelis ties kaklu? Asimetriškas, šone susuktas kuodelis ar įmantri susuktų sruogų raizgalynė ties pakaušiu – jei tik tau tinka ir patinka, pirmyn!

9. Kuodas su garbanomis

Tai „minkštesnis“, bet kartu ir sudėtingesnis paprasto kuodo variantas. Jei įprastai kuodas sukamas prieš tai tolygiai iššukavus ir ištempus plaukus, dažnai – dar ir susegus juos į stangrią uodegėlę, tai šis „garbanotas kuodelis“ – visiška priešingybė. Prieš jį sukant garbanoti plaukai sutepami nestiprios fiksacijos šukuosenos formavimo priemone, garbanėlės dailiai suskirstomos sruogelėmis, o susukus kuodą, jei reikia, dar ir sutvirtinamos paslėptais segtukais. Romantiška ir nepaprastai žavu.

10. Aksesuarų gijos

Greta kitų plaukų aksesuarų, tokių, kaip lankelis, skarelė, šalikėlis ir įvairiausios segės, šiemet karaliauja ir juostelės, karoliukų vėriniai ar sruogos su mazgeliais, kuriais dekoruojamos sukeltų plaukų šukuosenos. Kokį aksesuarą pasirinkti – kontrastuojantį su tavo plaukų spalva ar labai panašaus atspalvio, kaip ir tavo natūralūs plaukai – skonio reikalas. Bet pamėginti tiesiog privalai – juk tokios naujovės paprastai neišlaiko daugiau nei keletą sezonų, taigi naudokis proga!

 
neridaData: Šeštadienis, 2014-05-10, 2:49 PM | Žinutė # 25
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
katciaData: Šeštadienis, 2014-12-06, 3:19 PM | Žinutė # 26
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs


 
katciaData: Šeštadienis, 2014-12-06, 3:22 PM | Žinutė # 27
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs


 
katciaData: Šeštadienis, 2014-12-06, 3:24 PM | Žinutė # 28
forumo tauškutė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 3665
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » GROŽIO IR KOSMETIKOS SALONAS » Suaugusiųjų šukuosenos (šukuosenų foto ir apmokymai)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:


Copyright MyCorp © 2024