...
 GELINIAI AR AKRILINIAI - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MADA IR STILIUS » GELINIAI AR AKRILINIAI (kurie geriau?)
GELINIAI AR AKRILINIAI
saleleData: Trečiadienis, 2011-07-13, 2:48 PM | Žinutė # 1
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 188
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
eisiu detis nagucius ir neapsisprendziu kuriuos.o jus ar prisiaugine kuriuosnors?
 
dikaData: Trečiadienis, 2011-07-13, 3:45 PM | Žinutė # 2
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
man tai geliniai artimesni gedaaa kaip pirma karta ejau prisiauginti , tai salone kaip tik panelei priauginejo akrilinius, tai supratau jog jie ne man vien tik del kvapo, mane pykino nuo jo pele pasirodo jautri esu gedaaa tai man pasiseke jog yra ir geliniai kokteilis dabar prisiauginu pati gedaaa

FaCeBooK
 
irmaData: Trečiadienis, 2011-07-13, 5:59 PM | Žinutė # 3
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
as dejausi pirma karta gelinius man pakisus rankas po gelio lempa,nagus gelia bet daug kas sake kad nuo lietuvisko lievo gelio,tai jau kuris laikas pati uzsidedu akrilinius dazniausiai tai atostogoms ar sventei kokiai nes nugrubdnage esu tuoj nuslauzau as juos lelius siulyciau pirmiasuia pameginti vienus o po to kitus nes dar ir pagal organizma priklauso kitom akrilas nelaiko kitom gelis geles
 
dikaData: Trečiadienis, 2011-07-13, 6:07 PM | Žinutė # 4
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
man kartais kaista nuo storo sluoksnio uzliejimo, kaip padauginu, bet pakemciu sekundele chi
taip ir as girdejau kad dar ir ne visiem "limpa" tas priauginimas, turbut nagas augdamas sujudina uzliejima ir atsoka tas priauginimas (cia as taip sumasciau gedaaa )


FaCeBooK

Message edited by dika - Trečiadienis, 2011-07-13, 6:07 PM
 
irmaData: Trečiadienis, 2011-07-13, 6:11 PM | Žinutė # 5
forumo gerbėja
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 2787
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 2
Statusas: Atsijungęs
na buna kad kitoms tiesiog organizmas atmeta svetimkunius,ir atsoka,yra buve ir man sitaip bet as vistiek uzsidedu kad ir savaitei lelius lelius
 
dikaData: Trečiadienis, 2011-07-13, 6:21 PM | Žinutė # 6
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
o man dabar issigelbejimas priauginti nagai, nes manieji 100 gr. popieriaus storumo nesieke, ir visada kompleksavau ir slepiau nagus gedaaa

FaCeBooK
 
saleleData: Trečiadienis, 2011-07-13, 9:04 PM | Žinutė # 7
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 188
Apdovanojimai: 4
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
dar girdejau apie toki kaip BIO GELIS,IR GELINIS LAKAVIMAS SPALVA,gal geriau nei geliniai? eisiu detis jau sestadieni tai sakau reiks paklausti,gal ta bio geli deda sako jis plonesnis negu geliniai nagai.ir vis neapsisprendziu ar sakyt kad tik butu naturalus ar spalva viena kaip nulakuoti atrodytu ar su baltais galiukais. pele
 
dikaData: Trečiadienis, 2011-07-13, 10:49 PM | Žinutė # 8
forumo tauškutė
Grupė: Draugas
Žinutės: 4307
Apdovanojimai: 20
Reputacija: 19
Statusas: Atsijungęs
salele, taip nepergyvenk geles darykis paprastus, ne spalvotus, o jai patiks tai ~po 3 sav. eisi papildymo ir jau daugiau zinosi ko nori kokteilis geles

FaCeBooK

Message edited by dika - Trečiadienis, 2011-07-13, 10:49 PM
 
diaamanteData: Ketvirtadienis, 2011-08-04, 10:07 AM | Žinutė # 9
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 371
Apdovanojimai: 3
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
As turejau gelinius ir buvau labai patenkinta, tik reikejo priprasti nes nei apsirengti nei puodelio is pradziu nelabai patogu buvo imti, kai pries tai nebuvau turejus ilgesniu nagu. Taciau, as pakeiciau manikiuriste(nes pries tai dariausi Lietuvoje,o paskuj grizau i Airija) taip pat lietuve, bet ji man labai nagus sugadino.... Kai tepe man gelio ir dejau po lempa, tai viskas bego(tikriausiai lempa buvo sena) tai grizus viska nusilupau ir baigesi mano geliniu nagu nesiojimas :(((( O del akriliniu nagu tai nezinau, bet esu girdejus , kad kaip ir geriau yra nei geliniai, bet mano nuomone tai viskas priklauso ir nuo pacio zmogaus kaip jis moka elgtis su ta technika. Bet nesiulyciau daryti taip, kaip siulo irma kad pameginti vienus o po to kitus, nes mano nuomone tada naga dar labiau sugadinsit... O dar geresnis patarimas uz tuos pinigus kur isleisit korekcijai nagu, manau iseitu daugybe priemoniu naturaliam nagui priziureti, bet aisku priklauso ar pats zmogus tures laiko... Niu va, issakiau savo nuomone pele lelius
sirdele


 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » MADA IR STILIUS » GELINIAI AR AKRILINIAI (kurie geriau?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024