...
 Darbas su youtube - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » FOTO, VIDEO IR PHOTOSHOP PROGRAMOS » Darbas su youtube (Išmokime naudotis youtube)
Darbas su youtube
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 10:11 AM | Žinutė # 1
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
PAMOKĖLĖ KAIP ĮKELT VIDEO Į FORUMĄ,NAUDOJANT YOUTUBĖS TURIMUS VIDEO FAILUS
norėdami įkelt specialiai turimą video tarkim svo kurtą ar savo turimą kompiuterije pirmiausia jūs turite susikurti google sąskaitą,kuri valdo ir youtubę ,kada turėsite savo asmeninį youtubės pusl.ar talpyklą kitaip vadinant ,jūs galėsit įkelt savo video .Sekančioj pamokėlėj parodysiu kaip sukurt youtubės anketą ir į ją talpint video failus.

PASTABA
kas neturit savo kompiuteryje,google tool bar,negalesite kelt video failu , pamokėlė ,kaip ją įsigyt ir nuorodos iš kur ją galima parsisiųsti nemokamai mirkt

http://u.to/dKBc

ARBA
http://download.cnet.com/Ultimat....54.html

Kai viską instaliuosite būtina restartuoti kompiūterį ,bet ne išjungti ,o restartintį ,tada kompiuteris atnaujiną jūsų instaliuotą programą 14


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 10:28 AM | Žinutė # 2
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
KĄ GEBA YOUTUBĖS PROGRAMA

Čia jūs rasite milijonus muzikų klipų,video ir net filmukų .
Youtubė leidžia persisųsti ir dalintis su kitais interneto vartotojais turimais filmukais,klipais ,muzikos failais.Ne prie visų bet prie kai kurių galima rasti užraša downlods -persisiųsti.Arba paspaudę po žiūrimu filmuku,klipu žodelį embed-turėsite galimybę pasidalinti norimu video klipu su kitais interneto vartotojais,forumuose ar kitur.Nebijokite siųstis youtubės failų ,savaime aiku jų tik negalime platinti.Įyouttubę galite kelti savo sukurtus,nufilmuotus filmukus .Nekelkite svetimų t.y. tokių video kurie buvo kurti ne jūsų ,nepažeiskite autorinių teisių ,nes už tai galite būt baudžiami ,ir pati youtube automatikai blokuoja tokius vartotojus.

Taip pat rasite nuorodas most popular,užėję čia galėsite pasižėt šiuo metu labiausiai žiūrimus filmukus,jei jus domina televizija pasirinkite žemiau esančius mygtukus tv,jei domina kelionės -travel ,ir taip toliau.


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 11:23 AM | Žinutė # 3
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
SUSIKURK SAVO SĄSKAITĄ YOUTUBĖJ .

Jei sukūrę filmuką nutarėte jį kažkam parodyti, prieš kurdami kokį filmuką iš filmuotos medžiagos ar fotografijų, jums reiks susikurti savo "Youtubės sąskaitą", kitaip dar galima pavadinti, priėjimą prie youtubės. Susikūrę tokią sąskaitą, jūs galėsite parodyit savo darbelius visam pasauliui, o jei nenorėsite kad matytų visi o tik publikuosite savo darbelius vienoje ar kitoje vietoje, visą tai jūs galėsite taip pat padaryti, pasirinkdami tam tikras nustatymo funkcijas. Youtubės pagalba jūs galėsite kurti filmukus, net neturėdami tam tikros programos. Galėsite net su telefonu nufilmuotus vaizdus kelti į youtubę ir su jais dirbti, kurti norimus filmukus ir visą tai galėsite daryti sau, jei nenorėsite niekam viešinti. Jūsų sukurti filmukai, negali būti publikuojami ilgesni nei 15min. trukmės.

Čia matysite,kaip susikurti savo sąskaitą youtubėj,toms kam nedomina nuosava sąskaitėlė sukurėm bendrą sąskaitą


 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 11:37 AM | Žinutė # 4
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Youtubė turi savo editorį- tai reiškia,kad įkėlę savo video failą jus jį galite minimaliai karpyti,suklijuoti turimus video failus jei jie padrikai imėtyti.

 
VijolėData: Trečiadienis, 2010-11-03, 12:38 PM | Žinutė # 5
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
PASTABA
kas neturit savo kompiuteryje,google tool bar,negalesite kelt video failu , pamokėlė ,kaip ją įsigyt ir nuorodos iš kur ją galima parsisiųsti nemokamai

na galima pasakyti,kad tai ne tiesa, nes pas mane nėra google tool bar, bet aš keliu video failus. Kiekvienas forumas turi savo įkėlimo kodus.Atkreipkime dėmesį į viršuje esančioje juostoje kurioje mes pasirenkame spalvą, šrifto dydį..... Toje juostoje yra ženkliukas +, paspaudus jį atsidaro visą kodų lentelė ir kairėje kodų lentelės pusėje matome visus kodus kurių mums reikia gedaaa gedaaa gedaaa



facebook
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 12:47 PM | Žinutė # 6
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
teisingia vijole ,pas tave yra adboe flach player ir tada nereikia to google iskiepio buckiukas o naujesni kompai perskaito iskart buckiukas

 
VijolėData: Trečiadienis, 2010-11-03, 1:29 PM | Žinutė # 7
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
teisingia vijole ,pas tave yra adboe flach player ir tada nereikia to google iskiepio

pumpurelis, tai kur tu buvai po paraliais anksčiau kai man neišėjo niekaip įkelti to video liudnas liudnas liudnas



facebook
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 2:08 PM | Žinutė # 8
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
vijole1972, o kaip tu susitvarkei laiko nebuvo nepyk gedaaa kas padėjo bijau

 
VijolėData: Trečiadienis, 2010-11-03, 4:56 PM | Žinutė # 9
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Quote (pumpurelis)
vijole1972, o kaip tu susitvarkei laiko nebuvo nepyk kas padėjo

žinok niekas man nepadėjo gedaaa aš per daug esu užsispyrusi ir visko ko man reikia pasiekiu pati (jei tuo metu man niekas nepadeda tai daugiau ir neieškau) be_be_be be_be_be be_be_be



facebook
 
pumpurelisData: Trečiadienis, 2010-11-03, 6:58 PM | Žinutė # 10
forumo veteranė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 13349
Apdovanojimai: 58
Reputacija: 13
Statusas: Atsijungęs
Quote (vijole1972)
aš per daug esu užsispyrusi ir visko ko man reikia pasiekiu pati

saunuole buckiukas


 
VijolėData: Antradienis, 2012-02-21, 10:07 AM | Žinutė # 11
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
Siunčiamės muziką ir vaizdelius iš „YouTube“
Regis jau daugybę kartų papasakota, kaip iš svetainės „YouTube“ į kompiuterį parsisiųsti vaizdelį arba tik jo garsą. Bet vistiek kas antras draugas užduoda šį klausimą. Tą darančių svetainių ir programų yra daug, tačiau „YouTube Song Downloader“ tikrai patogi ir dailiai atrodo. Prisiminkime, kaip gi „ištraukti“ vaizdus į savo kompiuterį.




facebook
 
gururostaData: Trečiadienis, 2022-11-30, 9:39 AM | Žinutė # 12
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 0
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Nē, es joprojām dodu priekšroku kaut kam, piemēram, sporta derībām, atkal, ja jūs, protams, saprotat sportu. Bet, manuprāt, tas ir daudz interesantāk un pat attīsta loģiku. sporta eksperts lasi vairāk par to un varbūt Tev būs savs iespaids par to, priecāšos ja tā
 
Forumas » TECHNOLOGIJŲ PASAULIS - viskas apie nuotraukas, programas ir jų ligas » FOTO, VIDEO IR PHOTOSHOP PROGRAMOS » Darbas su youtube (Išmokime naudotis youtube)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024