...
 Meizitang papildas - Page 2 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: Krla  
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Meizitang papildas (pokalbiai)
Meizitang papildas
ausroteaData: Trečiadienis, 2010-03-17, 6:40 AM | Žinutė # 1
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
MEIZITANG

Gal vartojote šį preparatą. Padėjo? Pakenkė?

 
jurgita55Data: Šeštadienis, 2010-05-15, 10:40 AM | Žinutė # 16
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (greitute)
Pakuotėje: 3 lapeliai x 12 minkštų želatinos kapsulių x 480 mg.
Poveikis: 9 kg per mėnesį.

nu cia tai mane lb jau sudomino sitas variantas juokas , nes jau niekas ziuriu cia nepadeda, sakau reikia bandyti tabletes juokas3 . Istikruju as pries jas, bet ka darysi... star2 gal sakau nuo vieno karto niekas neatsitiks. Mano broliene nusipirko kitus "Lei De", tai gal kas bandete ji, ar girdejote ka nors apie ji?! irgi zoles... tai numete per men ji 6kg, bet ir parasyta tenai, pas ka didesnis svoris, tada daugiau ir nukrenta kg liuks . Tai paprasiau, kad ir man nupirktu juokas , tai nuo rytojaus bandysiu okis , ziuresim kaip cia kas, kaip jausiuos juokas juokas juokas
 
greituteData: Šeštadienis, 2010-05-15, 10:43 AM | Žinutė # 17
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
www.kmdali.lt cia pasiskaityk
 
jurgita55Data: Trečiadienis, 2010-05-19, 9:50 AM | Žinutė # 18
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (greitute)
cia pasiskaityk

aciu uz nuoroda, bet apie jas nieko neradau, as pradejau jau jas gerti nuo pirmadienio juokas , ziuresiu kas cia bus star2 , jau numeciau 1.9kg liuks , bet idomu ar jie atgal negris, taip greitai nukrite star2
 
jurgita55Data: Trečiadienis, 2010-05-19, 9:57 AM | Žinutė # 19
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
ai cia gi ta nuoruoda kur gali nusipirkti, geda3 aciu , na ziuresiu po situ kas bus, tada jei niekas nepades bandysiu is cia juokas
 
ausroteaData: Pirmadienis, 2011-02-07, 10:39 PM | Žinutė # 20
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
Idomu kaip sekasi sio papildo gerejoms?

 
neridaData: Antradienis, 2011-02-08, 7:31 AM | Žinutė # 21
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (jurgita55)
broliene nusipirko kitus "Lei De",

O KUR APIE JUOS RASTI PASKAITYTI?


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
neridaData: Antradienis, 2011-02-08, 7:45 AM | Žinutė # 22
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
man tai baisu sitie visi papildai gert,seniau kazkada rode laida apie tabletes is kuriu issirita kirmele organizme,ir liekneji,siaubas kazkoks,tai ir cia ka ten zinai ko ten prideta i tas tabletes,nors ir raso zolinis,bet vaistineje neprekiauna tokias,be to maciau kad pas juos prekyboj yra ir Lida o jis juk uzdraustas prekiauti,tai ka gali zinot kad tas meitizangas ne toks kaip lida

Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
greituteData: Antradienis, 2011-02-08, 7:46 PM | Žinutė # 23
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1810
Apdovanojimai: 18
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
nerida, patikek tikrai ne lida,geria ir zinau,kad geras buckis
 
neridaData: Sekmadienis, 2011-02-20, 8:44 PM | Žinutė # 24
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (greitute)
nerida, patikek tikrai ne lida,geria ir zinau,kad geras

RADAU ATSILIEPIMU BISKELI gedaaa
apie meiztig.citata is straipsnio"E.Daniūtė teigė, kad dopingo į jos organizmą pateko su liekninamuoju preparatu „Meizitang“, kurio sudėtyje nurodyti tik žolelių pavadinimai, o ištyrus aptikta ir sibutramino. "
.........
jau ir 10 meizitango tableciu sugeriau ir sakyciau poveikis tai gal -1kg. O salutiniu tai jau buna ojojoj. Viena diena saltis nerealiai purte- visa melyna vaiksciojau- niekas, nei arbatos karstos nepadejo, nei megztiniai. Kita diena visai apkvaitus vaiksciojau- galva sukos ir akyse mirguliavo, o siaip vienas pastovus jausmas tai tikrai- kazkoks gumulas gerklej sedi vis atrodo noretusi nustumti, ale niekaip.
Gal ir per greit rezultato noriu- nezinau
...........
Gal kuri vartodama meizitanga patyrete problemu su sirdimi ? kai tik pradedu vartoti tai kokia trecia diena jauciu isvien sirdies plakima, taip sunku krutinej...kai nebepakeliu skausmo ir diskomforto -metu...
............


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
ausroteaData: Pirmadienis, 2011-02-21, 7:49 AM | Žinutė # 25
forumo tauškutė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 4166
Apdovanojimai: 34
Reputacija: 14
Statusas: Atsijungęs
As esu gerus viena jo pakuote...

 
neridaData: Pirmadienis, 2011-02-21, 1:26 PM | Žinutė # 26
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (ausrotea)
As esu gerus viena jo pakuote...

na ir kaip poveikis?

kiek pasiskaitinejau tai jo sudetyje yra tas pats sibutraminas kaip it lida tabletese


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
SharpejaData: Sekmadienis, 2011-03-13, 12:44 PM | Žinutė # 27
forumo draugė
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 1911
Apdovanojimai: 10
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Aš aplamai prieš tokius liekninimosi būdus.
Aišku, pati būvau stora gedaaa ir žinau ką reiškia kai negali užsidėti sijono (trumpesnio) gedaaa kai kompleksuoji vasarą prie jūros, gedaaa atrodo belenką prarytum,kad tik nukristų tie nelemti "lašiakai", bet aš kažkaip sugebėjau be jokių liekninamųjų preparatų numesti 20kg. ir manau kad gali kiekviena. Sveikata brangus dalykas.
Svarbiausia užsispyrimas ir kantrybė, nes norisi jau rytoj būti liekna, bet deja man pavyko tik per 8 mėnesius sulieknėti (bet sulieknėjau kaip manau ilgam,svoris atgal negryžo)... betkokiu atveju aš negerčiau šitų preparatų... geriau kefyro dieta, ar baltymų (kuri labai veiksminga) pasilaikai savaitėle, padarai pertrauką, vėl pasilaikai, keletas pratimukų rytais, po 19val nevalgom, diena iš dienos, savaitė po savaitės ir manau rezultatais galėsite didžiuotis. Svarbiausia tikėti savimi, antras dalykas, jau kažkur minėjau, įteigti sau kad AŠ NESU STORA ir trečias, mylėti save tokią kokia esi meilee meilee meilee
Bet visada būna išimtis, aišku jeigu viską išbandai o rezultatų nulis, tai beabejo, manau tada gal ir aš bandyčiau tokius preparatus gedaaa

Bet kokiu atveju, sekmės ir geriančioms ir pradėsiančioms gerti meilee


 
neridaData: Trečiadienis, 2011-03-23, 2:12 PM | Žinutė # 28
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sharpeja)
atrodo belenką prarytum,kad tik nukristų tie nelemti "lašiakai",

aš vis gundausi tą Meizitang pabandyt bet kartu ir bijau gedaaa


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero



Message edited by nerida - Trečiadienis, 2011-03-23, 2:12 PM
 
neringutiaData: Trečiadienis, 2011-03-23, 2:18 PM | Žinutė # 29
forumo gerbėja
Grupė: Pažįstami
Žinutės: 2677
Apdovanojimai: 15
Reputacija: 6
Statusas: Atsijungęs
Ir mezitang preparatų veiklioji medžiaga – pavojingas žmogaus organizmui sibutraminas. as ten prie dietu ikeliau pastraipa tokia
 
neridaData: Trečiadienis, 2011-03-23, 2:20 PM | Žinutė # 30
forumo senbuvė
Grupė: Moderatorė
Žinutės: 9167
Apdovanojimai: 41
Reputacija: 18
Statusas: Atsijungęs
Quote (neringutia)
Ir mezitang preparatų veiklioji medžiaga – pavojingas žmogaus organizmui sibutraminas. as ten prie dietu ikeliau pastraipa tokia

kažkur skaičiau apie tai,tas pats sibutriminas ir Lida tabletėse,tai vat pasiskaitai vienos naudoja ir viskas gerai,kitos peikia.baisu ir bandyt


Šypsena – tai pro tavo veido langą šviečianti šviesa, kuri sako žmonėms, jog tavo širdis yra namie.
B. Ferrero

 
Forumas » TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ - pokalbiai, grožis, sportas ir sveikata » SPORTAS, DIETOS, MITYBA » Meizitang papildas (pokalbiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024