...
 Užsakymų priėmimas - Page 4 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: nerida  
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » NEMOKAMŲ DARBELIŲ UŽSAKYMŲ STUDIJA » Užsakymų priėmimas
Užsakymų priėmimas
AtileData: Antradienis, 2010-02-09, 1:19 PM | Žinutė # 1
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Darbelius galite užsisakinėti TIK iš esamų darbelių galerijose. Parašykite darbelio Nr. (pvz 1-1, 5-7, 8 -12) ir mes įrėminsime jūsų įkeltą nuotraukėlę. Jei ant darbelio reikia parašyti tekstą, perspėkite iš anksto. Jei galerijose nėra patinkančio darbelio, prie užsakymo parašykite tiksliai ko norėtumėte, nurodykite foną, paveikslėlius ir reikiamus užrašus, kad mums nereikėtų klausinėti ir nesigaištų laikas. Užsakymą padarysime nemokamai, 2 savaičių bėgyje
TIK aktyviems forumo nariams surinkusiems ne mažiau 100 žinučių.



Išsisaugant darbelį, paspauskite ant jo, kai jis užsikraus naujame lange (radikal.ru), išsisaugokite (file-save). Nesaugokite tiesiogiai iš forumo, nes darbelis bus nepilno dydžio ir atsispausdins blogai.
 
VijolėData: Sekmadienis, 2010-07-11, 10:33 PM | Žinutė # 46
forumo numylėtinė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 18205
Apdovanojimai: 63
Reputacija: 11
Statusas: Atsijungęs
jolkaz, tik tokį turiu



facebook
 
jolkazData: Sekmadienis, 2010-07-11, 10:38 PM | Žinutė # 47
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
ačiū tau saulyte buckis buckis buckis buckis tinka, rusišką šriftą pravalysiu.... Dar kartelį dėkoju buckis

 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2010-07-12, 1:04 PM | Žinutė # 48
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Mergaitės, ką galima sugalvoti mokyklą baigusiam žmogeliukui padaryti su PS? Gal kuri esate su tuo susidurusi, nieko nesugalvoju... sirdele sirdele geda3 geda3
 
AtileData: Pirmadienis, 2010-07-12, 1:06 PM | Žinutė # 49
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Sandrulia7, dovanų čekį poilsinei kelionei - nuo mokslų atsikvėpti juokas

Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2010-07-12, 1:47 PM | Žinutė # 50
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
Sandrulia7, dovanų čekį poilsinei kelionei - nuo mokslų atsikvėpti

aš rimtai klausiu liezuvis5 liezuvis5 liezuvis5
 
Sandrulia7Data: Pirmadienis, 2010-07-12, 1:48 PM | Žinutė # 51
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Ir noriu paprašyti, kad jei kuri turite naujagimiui skirta koki nors raštą, gal galite įkelti, aš pasibaigsiu daryti geda3 geda3 Nuotrauką ir t.t. įsikelsiu pati sirdele sirdele
 
AtileData: Pirmadienis, 2010-07-12, 2:01 PM | Žinutė # 52
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Quote (Sandrulia7)
aš rimtai klausiu

aš rimtai geda3 galima juoko formoje kelialapį į rugpienio kaimą liezuvis5 o jei rimtoj formoj tai apart diplomo nežinau


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
jolkazData: Trečiadienis, 2010-07-14, 0:27 AM | Žinutė # 53
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
Atile, mačiau prie krikštuko laikraščio esi pavyzdukų pridėjusi, man labai tiktų visi 6 lapai ir svarbiausia mergytės vardas Akvilė... jei aš duočiau foto, ar galėtum turėdama laisvesnio laiko padėti?? geda3

 
jolkazData: Trečiadienis, 2010-07-14, 0:41 AM | Žinutė # 54
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
dar turiu nuo senų laikų įsakymus tėveliams, tik nesugebu gražiai apdoroti ir pridėt nuotraukytės.....

Dešimt vaiko įsakymų tėvams (gal dar kam prireiks)

1. Mano rankos dar mažos: būkit geri, nelaukite, kad aš gerai pasikločiau lovą, nupieščiau piešinį arba numesčiau kamuolį. Mano kojos dar trumpos: eikit lėčiau, kad aš suspėčiau.
2. Mano akys dar nematė tiek pasaulio, kiek jūsų: būkit geri, leiskite man pamažu jį ištirti; neverskite manęs, kai tai nebūtina.
3. Namų ruoša niekur nedings; būkit geri, skirkit man laiko paaiškinti apie šį nuostabų pasaulį ir darykit tai su noru.
4. Aš esu jautrus! Būkite atidūs mano poreikiams; nesikabinėkite prie manęs visą dieną. Elkitės su manimi taip, kaip norėtumėte, kad su jumis būtų elgiamasi.
5. Aš esu ypatinga dovana! Saugokite mane, reikalaukite iš manęs atsakomybės už savo
veiksmus, duokite nurodymų, kaip reikia gyventi, ir drauskite mane su ypatinga meile.
6. Man reikia paramos, kad galėčiau augti. Būkit geri, neskubėkite kritikuoti. Jūs galite kritikuoti veiksmus, kuriuos aš darau ne taip, bet ne mane.
7. Duokite man laisvę pačiam spręsti. Leiskite man suklysti, kad galėčiau pasimokyti iš savo klaidų. Taip aš išmoksiu apsispręsti, kai iš manęs pareikalaus gyvenimas.
8. Būkite geri, neatlikite už mane to, ką aš turiu padaryti pats. Tai priverčia mane jausti, kad mano pastangos neatitinka jūsų lūkesčių. Aš žinau, kad tai sunku, bet prašau, nelyginkite manęs us mano broliu, seserimi.
9. Nebijokite išvykti savaitgaliui abu kartu. Vaikams taip reikia “atostogų” be tėvų. Be to, tai yra puikiausias būdas įrodyti, kad jūsų santuoka yra nuostabi.
10. Būkite man dvasinis vadovas. Išmokykite mane tikrų vertybių namuose ir rodykite man gerą pavyzdį, kuriuo galėčiau sekti





Message edited by jolkaz - Trečiadienis, 2010-07-14, 0:42 AM
 
jurgita55Data: Trečiadienis, 2010-07-14, 8:53 PM | Žinutė # 55
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Atile, tai jei galesi ir man atsiusk geda3 , bandysiu dar pati ka padaryti juokas3 . Aciukas! buckis
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-07-15, 7:15 AM | Žinutė # 56
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
begu Įmesiu į až PSD failiukus, galėsi pasitaisyti kaip tau reiks, pažiūrėk, jei nesigaus sakyk. Pasidarysi tiek lapų kiek tau reikia, galėsi kažkurio ir endėti jei nepatinak. PSD tai failas kur gali viska keisti pagal save: tekstą, foną, rėmelius ir t.t. Kai baigsi darbelį jį išsaugok jpg, jei taisai taisai ir nebaigi išsaugok PSD, vėliau galėsi baigti, koreguoti.

jurgita55, tau irgi į až.


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
jolkazData: Ketvirtadienis, 2010-07-15, 11:09 AM | Žinutė # 57
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 432
Apdovanojimai: 7
Reputacija: 1
Statusas: Atsijungęs
gerai, labai laukiu laikraštuko buckis buckis buckis buckis buckis buckis

 
jurgita55Data: Ketvirtadienis, 2010-07-15, 12:15 PM | Žinutė # 58
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
Quote (Atile)
ita55, tau irgi į až.

ok. aciu aciu ir dar karta aciu buckis buckis buckis , ok. jei ka rasysim!
 
AtileData: Ketvirtadienis, 2010-07-15, 12:32 PM | Žinutė # 59
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
jolkaz, a4 įsakymai tėveliams (tuščią įkelsiu prie "mūsų kurta šventinė atributika")



Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
jurgita55Data: Ketvirtadienis, 2010-07-15, 12:38 PM | Žinutė # 60
forumo draugė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1462
Apdovanojimai: 6
Reputacija: 3
Statusas: Atsijungęs
jolkaz, aciu man dar prireiks juokas
 
Forumas » MŪSŲ FORUMAS - taisyklės, pagalba ir tai kuo mes gyvename » NEMOKAMŲ DARBELIŲ UŽSAKYMŲ STUDIJA » Užsakymų priėmimas
Search:


Copyright MyCorp © 2024