...
 Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai - Page 3 - Forumas
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: katcia  
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai (Informacija ir pavyzdžiai)
Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2010-03-17, 2:02 PM | Žinutė # 31
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Krikštatėvių įdarbinimo prašymas

Mes, (krikšto vaiko vardas) mama ir tėtis, prašome tavęs (krikšto mamos vardas) ir tavęs (krikšto tėčio vardas) dirbti šį sunkų darbą ištisus metus, be atostogų ir poilsio dienų, taip pat visią dieną ir visą naktį. Nepamiršti įsipareigojimų ir pareigybinės instrukcijos. Bendradarbiauti tarpusavyje ir klausyti bei vykdyti viršininko (krikšto vaiko vardas pavardė) nurodymus:

1. Kas minutę galvoti apie mane
2. Kas valanda tikrinti telefoną ir elektroninį paštą – ar tik neatėjo žinutė nuo manęs
3. Kiekvieną dieną sveikinti mane su naujai išaušusią diena
4. Vieną kartą savaitėje daryti generalinę tvarką vaikų (t.y. mano) kambaryje
5. Vieną kartą per mėnesį siųsti man kišenpinigių
6. Vieną kartą metuose organizuoti šventę – mano gimtadienius
7. Po 10 metų vežti mane komandiruotėn į svečią šalį
8. Po 20 metų finansuoti mano vestuves
9. Kai išleisiu į pensiją – prižiūrėsite mano vaikus
10. Įteiksiu padėką Jums, Jūsų garbingo jubiliejaus proga. Tad ilgiausių metų!

Viršininkas (krikšto vaiko vardas)
Koordinatoriai (tėvai)

Vykdysime (krikšto tėvai)

 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2010-03-17, 3:32 PM | Žinutė # 32
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
...kreipimasis į visus

Laiškas tėveliams, seneliams, tetoms ir dėdėms, visiems, kurie mane pažįsta Aš esu! Jūsų Meilės Gyveniman pakviesta, širdimi ir sąžine palaiminta, Jūsų raukšlėm išsaugota, šypsena pakylėta… Auginkit mane! Auginkit mane tokią, kad vėjai nurimtų, kad saulė spindėtų ir debesys jos neuždengtų. Teisingą auginkit. Švelniausiai migdykit ir bauskit skaudžiausiai. Taip lengva ir paprasta viskas. Užaugsiu. O jei neužaugsiu auginkit dar kartą. Sėkmės būsimiem krikšto tėveliams.

Aš - trapus baltas popieriaus lapas,
Pats nusispalvinti negaliu,
Tad, jei piešite tamsiomis spalvomis,- būsiu niūrus,
Jei piešite mane skaisčiomis spalvomis, -būsiu šviesus ir linksmas
Aš - paruoštas lipdymui molio gabalas,
Pats nusilipdyti negaliu,
Tad, jei lipdysite mane piktą ,-būsiu gąsdinantis,
Jei lipdysite mane mąstantį,- būsiu paguodžiantis.
Aš- maža ir gležna gyvybės sėkla,
Pati išdygti negaliu,
Tad, jei sėsite mane abejingai, užaugsiu menka,
Jei sėsite mane su meile, užaugsiu derlinga.
AŠ- jusų sumanyta, bet neužbaigta daina,
Pati sau žodžių pasirašyti negaliu ,
Tad, jei sudėsite į mane bet kokius žodžius skambėsiu padrikai ,
Jei sudėsite į mane išminties pilnus žodžius, skambėsiu gyvai.
Globokite, mylėkite mane, aš - jūsų vaikas.

 
Sandrulia7Data: Sekmadienis, 2010-04-11, 4:20 PM | Žinutė # 33
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Bendra 2009-07-04 dienos prognozė

Ryte nusimato intensyvus pasiruošimas šventei. Numatoma, kad atvyks pasiimti Jūsų Elijos tam, kad ją pakrikštytų ir suteiktų Dievo palaimą bei vaikas gautų angelą sargą. Nusimato kelionė į Dievo namus. Bus susikaupimo laikas. Visus apims ramybė ir šiluma. Po bažnyčios galima kelionė pagal senovės papročius, bet tai priklauso nuo naujųjų mergaitės tėvelių, kurie nuo šiandien vadinasi krikšto tėveliais. Į pavakarę nusimato smagus ir jaukus pasisedėjimas tarp artimųjų ir draugų.Stenkitės šią dieną neturėti jokių reikalų su nepažįstamaisiais. Būkite tik su savo kompanija. Jausmus vertinkite labai atsargiai ir apie juos šią dieną geriau nekalbėti. Visi ir taip matys, kad Jūsų šeima šiandien labai laiminga.

 
Sandrulia7Data: Sekmadienis, 2010-04-11, 4:21 PM | Žinutė # 34
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
ORŲ PROGNOZĖ

Orų biuro duomenimis, 2009m. liepos 4d.bus šventiška ir šilta. Žaidimų metu nusimato geros krypties juoko vėjas, o vaišių metu galimas absoliutus sušilimas, vietomis sieks turbūt net ir iki 40 laipsnių pagal Celsijų. Elijos krikštynų šurmulys nusimato nepastovios krypties, galimi stipresnio vėjo gūsiai nedaug pagerentiems.
Perspėjama! Krikštynų teritorijoje galimas vėlyvas rūkas, vietomis prasidės ir degtinukės lietus.

Sekmadienio rytą nusimato stiprus rūkas, kuris dienai įsibegėjus turėtų išsisklaidyti.

 
AtileData: Antradienis, 2010-05-18, 12:56 PM | Žinutė # 35
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs
Krikštuko pvz




Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-05-27, 5:33 PM | Žinutė # 36
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Vaikams patinka kai:

* Juos apkamšo prieš miegą,
* Seka jiems pasakas,
* Su jais žaidžia,
* Skiria jiems dėmesį,
* Kai juos apkabina,
* Kai juos giria,
* Kai jiems nuperka tai ko jie prašė,
* Jiems nuperka knygas su spalvotais
paveikslėliais,
* Kai jiems nuperka saldumynų,
* Kai jiems leidžia ilgai būti su draugais,
* Kai jiems leidžia žaisti kompiuterinisu
žaidimus.

 
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-06-03, 6:03 PM | Žinutė # 37
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
HOROSKOPAI

Avinas
(03.21-04.20)
Ugnies ženklas, globojamas Marso planetos. Marso įtaka pasireiškia jėga, noru vadovauti. Šio ženklo žmogus visada žiūri į priekį. Tai neretai sudirgęs, savimyla, užsispyręs žmogus. Jo noras pasiekti savo tiesą gali išaugti į despotizmą. Avinas sunkiai pasiduoda kitų įtakai
Jautis
(04.21-05.22)
Žemės ženklas, globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės gražūs, harmoningi. Tai ištvermingas, užsispyręs, praktiškas žmogus. Jei nusiteikia įgyvendinti kokią idėją, jos nemeta. Sunkiai išmušami iš vėžių, tačiau ilgai nepamiršta skriaudos. Stiprios valios, tačiau prieraišūs. Konservatyvūs ir pavydūs.
Dvyniai
(05.23-06.21)
Oro ženklas, globojamas Merkurijaus. Merkurijaus įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės yra ekspresyvūs, guvaus proto, žavintys. Itin nepastovus ženklas. Intelektualus, mėgstantis flirtuoti, žavėti. Šeimyninis gyvenimas jiems sunkus.
Vėžys
(06.22-07.22)
Vandens ženklas, globojamas Mėnulio. Mėnulio įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės emocingi, gilios dvasios. Ištikimas ir atsiduodantis meilei ir šeimyniniam gyvenimui. Šeimoje jaučiasi saugiai, patogiai, išreiškia save. Jautrūs, greitai įžeidžiami. Dirba sąžiningai ir patikimai. Nemėgsta naujovių, laikosi daugybės taisyklių, nemėgsta išsiskirti iš minios. Turi pakankamai gerą intuiciją.
Liūtas
(07.23-08.22)
Ugnies ženklas, globojamas Saulės. Saulės įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės šilti, draugiški, bet ir kilnūs, išdidūs. Linkę lyderiauti, nors tingūs. Nori, kad prieš juos būtų keliaklupsčiaujama ne tik darbo sferoje, bet ir meilės. Visgi jie geraširdiški ir nuoširdūs.
Mergelė
(08.23-09.22)
Žemės ženklas, globojamas Merkurijaus. Merkurijaus įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės paslaugūs, siekiantys tobulumo, santūrūs, ištikimi. Inteligentiškas, pastabus, pedantiškas, logiškai mąstantis. Vertina kitų išsilavinimą ir protą. Jiems svarbi praktiška gyvenimo pusė.
Svarstyklės
(09.23-10.22)
Oro ženklas, globojamas Veneros. Veneros įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės simpatiški, harmoningi. Kaip svarstyklės sugeba išlaikyti harmoningą pusiausvyrą. Retai turi priešų. Dėl sugebėjimo būti taktišku, atviru ir emociškai stabiliu, nuolat yra apsupti draugų. Atsakingi, dalykiški.
Skorpionas
(10.23-11.22)
Vandens ženklas, globojamas Marso. Marsas į jo gyvenimą atneša daug rūpesčių, tačiau ir didžiulį norą juos nugalėti.
Prieštaringa asmenybė. Negailestinga ir aistringa. Ją galima arba mylėti arba jos nekęsti. Skorpionams neegzistuoja kliūčių. Jie analitinio mąstymo, tačiau taip pat turi gerą intuiciją. Energingi, dažniausiai siekiantys užsibrėžto tikslo.
Šaulys
(11.23-12.22)
Oro ženklas, globojamas Jupiterio, kuris lemia šaulių linksmumą, sėkmę pinigams. Šauliai atviri, nuoširdūs, žavūs. Nekenčia bet kokių suvaržymų, nori būti savarankiški. Mėgsta keliauti, skaityti. Aktyvūs, gali daug pasiekti darbe.
Ožiaragis
(12.22-01.20)
Žemės ženklas, globojamas Saturno. Saturno įtaka pasireiškia tuo, kad šio ženklo žmonės itin atsargūs, besiremiantys logika. Ožiaragis kaip drąsus kalnų gyvūnas lipa aukštai, nugalėdamas visas kliūtis. Jis praktiškas, taupus, rūpestingas, punktualu

 
AtileData: Antradienis, 2010-07-13, 1:14 PM | Žinutė # 38
forumo siela
Grupė: Administratorė
Žinutės: 24567
Apdovanojimai: 70
Reputacija: 32
Statusas: Atsijungęs


Šypsena turi veidrodinį efektą. Jei šypsosies tu - šypsosis ir tau.
 
Sandrulia7Data: Trečiadienis, 2010-07-14, 11:52 AM | Žinutė # 39
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
10 zasad wychowywania dzieci
(zrównoważone dla rodziców, ilustrujące możliwe sytuacje)

1. Gdy skończycie bawić się z dzieckiem, połóżcie go tam, skąd wzięliście.
2. Gdy nie macie dziecku nic do powiedzenia, zabrakło wam słów, każcie mu iść się umyć.
3. Gdy dziecko ma czkawkę, zatkajcie uszy.
4, Jeżeli dziecko od czasu do czasu weźmie bez pytania pieniądze, nie krzyczcie na nie, aby nie
porazić psychiki. Najlepiej zorganizować wesołą rewizję w pokoju dziecka, a potem całą rodziną
zabawić się w sąd.
5. Aby nie zaszczepić w dziecku kompleksu niepełnowartościowości, nigdy nie pokazujcie, że
jesteście ponad nim: rozmawiając z nim na poważne tematy oglądajcie się na boki, dłubcie w nosie
i ślińcie się.
6. Jeżeli dziecko długo płacze i nie może się uspokoić, przestańcie krzyczeć na dziecko i je bić,
wówczas szybciej się uspokoi.
7. Dziecko nigdy nie znajdzie słoika z konfiturami, jeżeli zamkniecie go pod klucz, a klucz
schowanie w mydelniczce pod mydło.
8. Jeżeli wasze dziecko ma szczególnie nieczytelny charakter pisma, szykujcie go na lekarza.
9. Jeżeli chcecie, by dziecko usłyszało was, zacznijcie cicho mówić do kogoś innego.
10. Jeżeli dziecko marudzi, by kupić mu rower, kupcie. Nie zdążycie się obejrzeć, a dzieciak
wyrośnie i rower będzie wasz.

 
Sandrulia7Data: Sekmadienis, 2010-08-01, 6:49 PM | Žinutė # 40
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Pasaka krikštynoms lenkų kalba

Opowieść.
W niebie mieszkała mała dziewczynka i wkrótce miała się urodzić. Pewnego dnia spytała się Boga:
- Powiedzieli mi, że jutro masz zamiar wysłać mnie na ziemię, ale jak będę tam sama taka malutka i bezsilna?
- Z pośród wielu aniołów wybrałem jednego dla ciebie. Będzie czekał na ciebie i będzie się tobą opiekował – odpowiedział Bóg.
- Ale przecież tu, w niebie, niczego mi nie brakuje, a te piosenki i uśmiechy … są mi potrzebne, bym była szczęśliwa …
- Twój anioł będzie ci śpiewał i uśmiechał się do ciebie. Będziesz czuła jego miłość i będziesz szczęśliwa.
- Ale – nie ustępowała dziewczynka – jak zrozumiem, gdy będą do mnie mówili, przecież nie znam języka ludzi?
- To proste, twój anioł będzie ci mówił najpiękniejsze i najcieplejsze słowa, których jeszcze nigdy nie słyszałaś i z wielką cierpliwością i troskliwością będzie cię uczył rozmawiać.
Dziewczynka spojrzała na Boga:
- A co mam robić, gdy będę chciała porozmawiać z Tobą?
Bóg uśmiechnął się:
- Twój anioł złoży twoje rączki i będzie cię uczył pacierzy.
- Ale słyszałam, że na ziemi są też źli ludzie, kto będzie mnie ochraniał i bronił?
Bóg objął dziewczynkę:
- Twój anioł będzie cię bronił, nawet, jeżeli jemu samemu będzie groziło największe niebezpieczeństwo.
I nagle dziewczynka posmutniała:
- Ale ja i tak nie będę szczęśliwa, bo nie będę więcej widziała Ciebie …
Bóg podniósł dzieciątko i powiedział:
- Twój aniołek będzie z tobą przez cały czas rozmawiał o Mnie i będzie uczył cię drogi, byś mogła do mnie powrócić. Nawet, jeżeli przez cały czas będę przy tobie.
W tym czasie w niebie było dobrze i spokojnie, ale na ziemi słychać już było głosy, i dziewczynka w pośpiechu spytała:
- Boże, jeżeli muszę Cie opuścić, powiedz proszę, jak ma na imię mój anioł!
- Imię twego anioła jest nie ważne, nazywaj go po prostu Mamą.

 
rrraseleData: Trečiadienis, 2010-08-04, 2:15 PM | Žinutė # 41
naujokė
Grupė: Registruotas narys
Žinutės: 1
Apdovanojimai: 1
Reputacija: 0
Statusas: Atsijungęs
Mano gimimo istorija...

Gal Jums tai nuskambės kiek keistai, tačiau tą ramų gegužės 30 d. rytą, aš buvau visai nepasiruošusi susipažinti su nauju pasauliu: snūduriuodama mamos pilve apie nieką negalvojau. Žinoma tokia idilė greitai subliuško kaip muilo burbulas ir man teko savyje atrasti daug drąsos ir priimti mestą iššūkį. Geriausiai prisimenu, kad staiga viskas aplinkui nušvito, o akims jau pripratus prie šviesos išvydau simpatiškų moteriškių veidus. Būdama iš prigimties dama kiek susigėdau pusnuogė atsidūrusi tokioje minioje žmonių, tačiau tas truko tik kokią akimirką. Aplinkinių džiaugsmas tai buvo begalinis! Nors tai manęs ir nenustebino, tačiau pradžioje jaučiausi kiek nepatogiai. Kur matyta, žmogus tik gimė, o jam nei minutės atokvėpiui nepalieka! Ypač į akis lindo dvi moterys, paskui liko tik viena, kurį laiką ji kalbėjosi su savimi, turbūt manė kad jos klausausi, nežinau kas jai nutiko, bet lakstė nežinodama kur... Matydama, kad čia geruoju nesibaigs, ėmiau ir užriaumojau tikros moters balsu...
Mama man iš karto patiko, pasirodė šauni ir sava. Nepatiko tik tai, kad buvau priversta iš karto gerti pieną. Tai gal kiek ir užgavo mano moteriškas ambicijas, tačiau greit supratau, kad iki pirmosios sidro stiklinės kiek dar teks palaukti. Kiek aprimusi pradėjau galvoti, kad jau nėra čia taip blogai. Iki pilnos laimės betrūko tik simpatiško vaikino (visi aplinkiniai buvo gerokai vyresni), šiek tiek grynų (buvau be kišenių), na ir smagios kompanijos (bendraamžių ir bendraminčių palatoje nesimatė).
Kitą rytą į palatą begėdiškai įsiveržė kažkoks keistuolis. Iš jo veido išraiškos būtum pagalvojęs, kad prieš tai dvi dienas su didžiausiais diegliais pilve būtų gyvenęs. Žodžiu, vaizdas ne koks. Jau buvau pasiruošusi mamai padėti, jau žiojausi gražiais žodžiais jį išprašyti, tačiau dar laiku spėjau susilaikyti. „Na štai ir tavo tėtis“ – keistuolį pristatė mama. Ir aš likau giliai sutrikusi po tokio akibrokšto. Nu ką, teks susitaikyti su tuo, kad dėl mamos dėmesio reiks konkuruoti (beje jis visai šaunus vyras pasirodo yra, tačiau tai sužinojau gerokai vėliau). Po to dar bandžiau juodviem (t.y. savo tėvams) pareikšti savo nuomonę kai kuriais aktualiais klausimais Lietuvoje, tačiau likau nesuprasta. Galiausiai nusispjoviau ir neatradusi bendros nuomonės nuvargusi užmigau.

 
Sandrulia7Data: Penktadienis, 2010-08-06, 12:41 PM | Žinutė # 42
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
APIE KRIKŠTYNAS ANGLŲ KALBA

ABOUT THE CHRISTENING.

The Sacrament of Christening has a great importance: it grants remission of original
sin, the child becomes a member of the Catholic Church, accepting all the Catholic
morality and religion actually teaching. With the Christening the child is entered
into the human eternal life. "The Christening - the door of the life
and kingdom of God‘s – is the first Sacrament of the New Testament,
founded by Christ to all people so that they could achieve eternal
happiness. The candle is a sign of Christ's light.. White robe is a sign
of enormous exaltation and innocence, a sign of a new man, new
story, new given hope and confidence."[u]

 
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 12:17 PM | Žinutė # 43
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Письмо ребенка родителям

Дорогие родители!
Я хочу поговорить с вами откровенно. Пожалуйста, выслушайте меня внимательно.
Не балуйте меня, вы меня этим портите. Не обязательно предоставлять мне все, что я прошу. Своими просьбами я просто проверяю, насколько далеко вы позволите мне зайти.
Не бойтесь быть твердыми в ваших требованиях ко мне. Такой подход позволит мне легче понять правила, которым вы хотите меня научить.
Не полагайтесь на силу в отношениях со мной. Это приучит меня к мысли, что считаться нужно только с силой.
Не давайте обещаний, которых вы не можете исполнить. Это ослабляет мою веру в вас.
Не расстраивайтесь слишком сильно, когда я произношу в ваш адрес резкие слова, даже если я говорю: “Я вас ненавижу”. Я имею ввиду не это. Я просто хочу, чтобы вы пожалели о том, что сделали мне.
Не заставляйте меня чувствовать себя младше, чем я есть. Вы пожалеете об этом, когда увидите, что я стал “плаксой” и “нытиком”.
Не делайте для меня и за меня то, что я в состоянии сделать сам. Я могу научиться использовать вас в качестве прислуги.
Не поправляйте меня в присутствии посторонних людей. Я обращу гораздо больше внимания на ваше замечание, если вы скажете мне все спокойно с глазу на глаз.
Не пытайтесь обсуждать мое поведение в самый разгар конфликта. Мой слух притупляется в это время. И у меня остается мало желания сотрудничать с вами. Будет лучше, если мы поговорим об этом позднее.
Не злоупотребляйте нотациями и наставлениями. В большинстве случаев я прекрасно знаю, что такое хорошо и что такое плохо.
Не заставляйте меня чувствовать, что мои проступки непоправимы. Я должен научиться, делая ошибки, не ощущать при этом, что я ни на что не годен.
Не придирайтесь ко мне и не ворчите на меня. Если вы будете это делать, то я буду вынужден защищаться, притворяясь глухим.
Не подвергайте слишком большому испытанию мою честность. Будучи загнанным в угол, я легко превращаюсь в лжеца.
Не забывайте, что я люблю экспериментировать. Таким путем я познаю мир. Пожалуйста, смиритесь с этим.
Не защищайте меня от последствий моих ошибок. Я учусь на собственном опыте.
Не обращайте слишком много внимания на мои маленькие хвори. Я могу научиться использовать плохое самочувствие, чтобы привлекать к себе ваше внимание.
Не пытайтесь от меня отделаться, когда я задаю откровенные вопросы. Если вы не будете на них отвечать, вы увидите, что я вообще перестану задавать вам вопросы и буду искать ответы на стороне.
Никогда даже не намекайте, что вы совершенны и непогрешимы. Это приводит меня к ощущению тщетности попыток сравняться с вами.
Не беспокойтесь, что мы проводим вместе слишком мало времени. Значение имеет то, как мы его проводим.
Пусть мои страхи и опасения не вызывают у вас беспокойства. Иначе я буду бояться еще больше. Покажите мне, что такое мужество.
Не забывайте, что я не могу успешно развиваться без внимания и ободрения.
Отнеситесь ко мне так же, как вы относитесь к своим друзьям. Тогда я тоже стану вашим другом.
Но самое главное: я вас так сильно люблю! Пожалуйста, ответьте мне тем же.

 
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 12:20 PM | Žinutė # 44
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Заметные изменения в доме после рождения ребенка.
• Детский «голос» становиться домашним музыкальным инструментом.
• Сокровенная мечта – выспаться.
• Начинаешь замечать всех беременных женщин и детей.(Где они были раньше?!)
• Книжные полки наполняются книгами о детском воспитании.
• В домашнем интерьере появились игрушки, есть хотя бы одно место без них?!
• Завтрак в 15 00 – нормальное явление.
• Начинаешь понимать телепузиков. Они даже начинают тебе нравиться.
• Появляется новый навык – заснуть сразу же, как положишь голову на подушку. Часто рядом ребенком, да еще и в одежде.
• Журналы для женщин меняют журналы о детях.
• Начинается склероз: не помнишь когда в последний раз был в кинотеатре, ресторане без детей.
• Хотя с другой стороны развиваются материнские способности – знаешь ребенка каждый дававшийся грамм и сантиметр.
• Становишься заслуженным экспертом питания (хочешь что бы ребенок получил как можно больше витаминов).
• К сожалению опыт воспитания сразу же пропадает – как было легко воспитывать чужих детей.
• Начинаешь понимать что хотели сказать родители: «Когда будут свои дети поймешь.. », они были правы.
• Появляется изобретательность – как по другому сделать праздник ребенку?
• Тело тоже меняется: стало внешне похоже на звезду поп музыки Мадонну (видели её мышцы рук?)
• Твои мозги работают как глобальная поисковая система Google. За день появляются сотни вопросов: Почему не спит?
Долго спит? Не ест? Почему весь день ест? Почему бессонница?
Когда перенести в другую комнату? и т.д.
• Увеличилось мое сердце, не знала что так безумно буду любить детей)
 
Sandrulia7Data: Ketvirtadienis, 2010-09-02, 12:20 PM | Žinutė # 45
forumo senbuvė
Grupė: Administratorė
Žinutės: 7103
Apdovanojimai: 21
Reputacija: 10
Statusas: Atsijungęs
Доска объявлений.

Предлагаю услуги: Бесплатно бьём посуду, ибираем шкафчики, рвем паспорта. Обращаться к Дилану 

Ищут: Бесплатную няню ребенку на выходные и по праздникам, еще по утрам, будням и по всем другим дням. Без отыта не обращаться – родители.

Обмен: Меняю обвертки от съеденных конфет на что нибудь ладкое. Еще использованные трусы на новые. Диланюша.

Продаю: Будующие и настоящие капризульки Диланюшки. Большой выбор: кусающие,ноющие, кричащие и много других. Дешево. Папа.[b]

 
Forumas » SVEIKINIMŲ IR ŠVENČIŲ SKYRELIS - patarimai ir pagalba besiruošiant šventei » KRIKŠTYNOS » Krikštynų laikraštukai - žurnaliukai (Informacija ir pavyzdžiai)
Search:


Copyright MyCorp © 2024